Jump to content

Πόσο σας έρχεται ο λογαριασμός...


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι συνδρομητής της lannet εδώ και ένα μήνα σήμερα μου ήρθε ο πρώτος λογαριασμός 32€ και μπορώ να πω ότι έκανα πάρα πολλά τηλέφωνα και ιδιαίτερα σε κινητά εσείς που χρησιμοποιείται εναλλακτικούς πόσο περίπου σας έρχεται κάθε μήνα ο λογαριασμός και με ποια εταιρία? Εγώ είδα μια μείωση του λογαριασμού μου γύρω στο 9% με 10%.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνας οτι στον Οτε σου ερχοταν αν δυο μηνες ο λογαριασμος.

Και βαλε κ το παγιο που θα πληρωσεις στον Οτε ετσι κι αλλιως!

Παντως εχεις δικιο...περιπου σ'ολους τους εναλλακτικους εχει μεσο ορο 15% - 20% περιπου

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgehh ( 3 Απρ. 2004 , 01:04)

 

i xrewsi sto net anikei ston ote de mou exei erthei akoma :-]

 

 

Φυσικά, αφού δεν παίρνεις αριθμό με 17xx.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

kai emena peripou 15 % sta tilefwna pou kanw. o thema einai an aksizei ton kopo giati glytwnw kapou 2 eyrw to mina alla kserwgo to internet mou bganei 60 eyrw to dimino opote sto synolo den ehei kai megali diafora..

Dulce et decorum est pro sciencia mori.

----------------------------------------------

milan - kountera : 1 - 0

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thaner kai emena peripou 15 % sta tilefwna pou kanw. o thema einai an aksizei ton kopo giati glytwnw kapou 2 eyrw to mina

Πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο, γιατί από αυτά που μου έχουν τύχει κατά καιρούς με τον ΟΤΕ - όσον αφορά την διαφάνειά του - και από αυτά που μου έχουν πει άλλοι, προτιμώ να χρησιμοποιώ και έναν εναλλακτικό φορέα που εμπιστεύομαι και που έχει καλύτερες χρεώσεις από τον ΟΤΕ... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

emena mazi me tomkosstos tis dls 120 to diminio:(

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

Με pstn/isdn μου ρχοταν καμιά 180αρα το νετ και το πάγιο το δίμηνο! Και κανά 20ααρι ευρώ το μήνα η Lannet! Τουτέστιν γύρω στα 240 το δίμηνο!

Έχω βάλει πλεόν dsl και είμαι εν αναμονή του πρώτου λογαριασμού :worry:

Link to comment
Share on other sites

με απη γραμμη pstn kai ote 262 euro ο τελευταιος
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πληρώνω περίπου 40 € κάθε μήνα σε FORTHnet και 120 το δίμηνο στον ΟΤΕ (πάγια ISDN + Internet) :cry:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος a_s ( 5 Απρ. 2004 , 23:32)

 

Εγώ πληρώνω περίπου 40 € κάθε μήνα σε FORTHnet και 120 το δίμηνο στον ΟΤΕ (πάγια ISDN + Internet) :cry:

 

 

Πώς βγαίνουν τα 120 μόνο με πάγια; :blink:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 5 Απρ. 2004 , 23:38)

 

Πώς βγαίνουν τα 120 μόνο με πάγια; :blink:

 

 

Λέει πάγια + Internet, δηλαδή + χρονοχρέωση ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manoz ( 6 Απρ. 2004 , 08:50)

 

Λέει πάγια + Internet, δηλαδή + χρονοχρέωση ;)

 

 

Γράψε λάθος, κατάλαβα άλλο. :o

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tελευταίος μου λογαριασμός με telepassport 27 ευρώ + ΦαΠΑ + 1,5 ευρώ για την τράπεζα!

Οι περισσότερες κλήσεις σε κινητό Ιταλία, κινητά Ελλάδα και υπεραστικά κάθε Κυριακή τα οποία λογίζονται με 0,023ευρώ/λεπτό ομιλίας!

 

Ο Οτε 160 ευρώ με πάγιο 128άρας ISDN.

 

Οι περισσότερες κλήσεις σε νετ και Q κινητά..(καταραμένη ποιότητα ομιλίας teleps)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ο πρώτος λογαριασμός της Q 1,05 ευρώ!!!

Την ενεργοποίησα στις 29 Μάρτη και έκανα μόνο 6 κλήσεις.

Παρατήρηση: Στο λογαρισμό της δε γράφει μια προς μια τις κλήσεις όπως κάνει η Telepassport αλλά και ο πΟΤΕ πλέον. Άσε που είναι ο πιο μπερδεμένος λογαρισμός που έχω πάρει, αρκετά χειρότερος από του πΟΤΕ.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

katse na deis kai ton epomeno giati stin arxi einai ola ligo mperdemena.

Den exo dei tisQ logarismo alla pisteuo tha einai entajei argotera

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...