Jump to content

Samsung Ch@t 335 GT-S3350


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

να ρωτήσω κ εγώ κάτι κύριοι κ κυρίες,επειδή ενδιαφέρομαι να το αγοράσω,από εφαρμογές πως πάμε; βρίσκεις εύκολα;
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To κινητό ως γνωστόν είναι dumbphone δεν έχει δηλαδή κάποιο λειτουργικό σύστημα για να εγκαθιστας εφαρμογές οπότε το θέμα είναι ανευ σημασίας....

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

εννοούσα πχ όπως η Nokia έχει το ovi store και μπορείς να κατεβάσεις απο εκεί εφαρμογές....!

 

 

To κινητό ως γνωστόν είναι dumbphone δεν έχει δηλαδή κάποιο λειτουργικό σύστημα για να εγκαθιστας εφαρμογές οπότε το θέμα είναι ανευ σημασίας....
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

sar κεφάλι πόσο έχει??

 

edit: έχετε δει τί μπουρδες γράφει στη σελίδα της samsung για τη συσκευή??

http://www.samsung.com/gr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/feature-phones/GT-S3350HKAVGR/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification

1.oθόνη αφής???

2.Οθόνη Εσωτερική Ανάλυση 240 x 400

3.Οθόνη Εσωτερική Μέγεθος 3,2"

4.Μπαταρία Κανονική Χωρητικότητα Έως και 1200 mAh (αφού χιλιάρα παίρνει )

5.Φωτογραφική μηχανή 5 Megapixel

6.Φλας Ναι

Edited by kid
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα, εχω ενα θέμα, ενώ συνδέομαι κανονικα με το wifi, όταν φορτώνω μια σελιδα μου βγαζει το μήνυμα "Ανεπαρκής Μνήμη"...

τι πρεπει να κανω;

Link to comment
Share on other sites

υποθέτω δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά...κι εμένα μου το βγάζει ενίοτε, προφανώς η μνήμη δεν επαρκει παρά μόνο για mobile σελίδες και βασικό browsing. Μην έχουμε και πολλές απαιτήσεις από hardware 99ευρώ...

Αν θυμάμαι καλά κάπου υπάρχει και μια επιλογή για clear cache, όσο μπορεί κι αυτή να βοηθήσει την κατάσταση...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σκεφτομαι να το παρω απο βδομαδα το θελω για τους εξεις κυριως λογους(καθως και για την τιμη του φυσικα γιααυτα που προσφερει):

  1. Διαρκεια μπαταριας (δινει μεγαλη ομιλια και αναμονη)??
  2. Να βλεπω αμεσα ενα email που εχω για την δουλεια μου

Omnia i900 - htc Trophy
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας παιδια.

Μια φιλη μου αγορασε αυτο το κινητο απο καποια αλλη κοπελα και οταν το ανοιγει της ζηταει κωδικο.

Κλειδωμα τηλεφψνου γραφει απο πανω, και απο κατω γραφει εισαγωγη κωδικου.

Δυστιχως δεν μπορει να την βρει αυτην την κοπελα επειδη εφυγε για σπουδες εκτος.

Οποτε δεν ξερει ουτε τον κανονικο κωδικο ουτε αν το εχει αλλαξει.

Ποιος ειναι ο default κωδικος για αυτα τα κινητα?

Αν τυχον εχει αλλαχτει τι γινεται σε αυτην την περιπτωση?

Το δοκιμασαμε και με και χωρις καρτα sim.

Οποιος μπορει ας βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλεπω και οι πιο πανω ερωτησεις ετσι μεινανε.

Κανεις δεν κοιταει μαλλον αυτο το θεμα...

Αυτό βρήκα αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα βοήθησει...

 

http://sim-unlock.net/simlock/Samsung/Chat%20335/

Link to comment
Share on other sites

Αυτό βρήκα αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα βοήθησει...

 

http://sim-unlock.net/simlock/Samsung/Chat%20335/

 

Μπα, δεν εβγαλα ακρη με αυτα που λεει εκει περα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα

Μπορεί κάποιος να μου πει πιο είναι το Eλληνικό Firmware για το S3350 .

Ευχαριστώ .

 

E-gsmshop

 

Απο οτι βλεπω και οι πιο πανω ερωτησεις ετσι μεινανε.

Κανεις δεν κοιταει μαλλον αυτο το θεμα...

Καλησπέρα

Αν δεν έχει τον έχει αλλάξει 00000000 .

Φιλικά

 

e-gsmshop

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μπορεί κάποιος να μου πει πιο είναι το Eλληνικό Firmware για το S3350 .

Ευχαριστώ .

 

E-gsmshop

 

 

Καλησπέρα

Αν δεν έχει τον έχει αλλάξει 00000000 .

Φιλικά

 

e-gsmshop

 

Το δοκιμασα αυτο με τα μηδενικα αλλα τιποτα...

Μαλλον το εχει αλλαξει, και δεν εχω ιδεα ποιον εχει βαλει, και δεν μπορω να βρω αυτον που το πηρα κτλπ κτλπ...

Οποτε μονο κανα φορματ αμα γινει το κινητο, πραγμα που δεν ξερω πως γινεται...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

βρε παιδιά πως γίνεται να κάνουμε εγκατάσταση ένα java??? βγάζει σφάλμα....λειτουργούν κανονικά σε αλλά κινητά καθώς επίσης και σε ένα Β2710, σε ένα άλλο ίδιο βγάζει το ίδιο σφάλμα.... τι παίζει με τα java και το λογισμικό της samsung????

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων ;)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά!!

Έχω εδώ και δυο τρεις μήνες το κινητό και για τα λεφτά του είναι φοβερό!! :D

Απλά δεν μπορώ να βρω πουθενά θέματα. Πουθενά! Μήπως κάποιος από σας έχει βρει??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!:)

Edited by Sol_Ballads
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά....Εγώ αγόρασα το κινητό τον Απρίλη από την vodafone....Θα ηθελα να με βοηθησετε λεγοντας μου αν υπαρχει καποια εφαρμογη για chat στο facebook...Αχ πειτε μου κατι για βοηθεια γιατι δεν βγαζω ακρη.....Ευχαριστω....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Χαιρετώ τους πάντες μιας και είναι το πρώτο μου θέμα στο forum. Έχω το s335 και θέλω να κάνω hard reset γιατί ξεχάστηκε ο κωδικός της συσκευής. Δεν είναι ο μαμά 1234 ή 0000. Έψαξα καμπόσο αλλά δε βγήκε τίποτα... Please help!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημέρα παιδιά, όποιος κάτοχος του κινητού μπορεί να μου απαντήσει στο παρακάτω θα του ήμουν ευγνώμων!

 

Ερώτηση: όταν είσαι συνδεμένος στο wifi και κάποιος σου στείλει ένα μήνυμα μέσω μιας εφαρμογής για msn, yahoo, parlingo, κτλ κτλ τότε σου εμφανίζεται το μήνυμα ή πρέπει να ανοίξεις πρώτα την εφαρμογή και μετά να δεις το μήνυμα μέσω της εφαρμογής;;;; επίσης η εφαρμογή παραμένει ενεργή μόλις πατήσουμε κάτι άλλο στο κινητό ή κλείνει αμέσως οπότε δε μπορείς να λάβεις άλλο μήνυμα;;;

(Εννοείται ότι δε λέω να λειτουργεί σαν blackberry!!)

 

ευχαριστώ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βάλω sim της cosmote στο κλειδωμένο chat phone της vodafone. Ξέρει κανείς πως το ξεκλειδώνω; Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα...!! σημερα με πηρε τηλεφωνο ενας γνωστος μου κ μου ειπε οτι το συγκεκριμενο κινητο το πηρε απο εναν φιλο του..αλλα του ζητησε κωδικο συσκευης και δεν τον γνωριζει τον κωδικο κανεις απο τους δυο.! του ειπα να πατησει το γνωστο ( 00000000 ) που ειναι για ολα τα samsung αλλα δεν εκανε τιποτα.!! αν του κανουμε αναβαθμιση υπαρχει περιπτωση να μην μας ζητησει κωδικο συσκευης;; η αν υπαρχει καποιος τροπος ξεκλειδωματος.!

 

υπαρχει καποιος τροπος για να ξεκλειδωσω τον κωδικο του τηλεφωνου;; δοκιμασα το 00000000 ...8 μηδενικα αλλα μαλλον τον εχουν αλλαξει. υπαρχει καποιος τροπος για να το ξεκλειδωσω;; Και αν του γινει αναβαθμιση θα επανελθει στις εργοστασιακες ρυθμισεις κ δεν θα μου ζητησει κωδικο τηλεφωνου;;

οταν λεω κωδικο τηλεφωνου..εννοω στην εκκινηση του κινητου ..ζηταει κωδικο τηλεφωνου...και μετα κωδικο πιν..η αντιστροφα.δεν θυμαμαι ακριβως.

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πάνω σε διαδικασία firmware upgrade (μέσα από το kies) σταμάτησε και πέταξε το πρόγραμμα ένα unexpected error,ενώ και το emergency firmware που προσπάθησε να μου βάλει μετά δεν έμπαινε.Οπότε τώρα το κινητό δεν ανοίγει (μόνο μια οθόνη βγάζει που δείχνει να συνδέεται ένας υπολογιστής με ένα κινητό).

Μπορεί να μπει καινούριο firmware από το service ή να το κλάψω το κινητάκι?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπερα προγραμματα που μπορω να βρω??π.χ ψαχνω να μπλοκαρω καποια νουμερα της εισερχομενες κλεισεις μου "κατι σαν το Black list"
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Παιδιά γεια σας!! Έχω πρόβλημα με τo samsung gt-s3350 όταν βάζω την κάρτα sim πληκτρολογώ το pin και αμέσως μετά μου λέει sim lock πληκτρολογήστε τον κωδικό! ποιον κωδικό;;;;; το τηλέφωνο μου το έδωσε μια θεία μου η οποία δεν τα πάει καθόλου καλά με την τεχνολογία (για αυτό και μου το έδωσε άλλωστε) και δεν ξέρει ούτε αυτή ποιος είναι ο κωδικός!! μπορείτε να με βοηθήσετε????
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Ch@t 335 GT-S3350

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...