Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν βρε emufear σου άρεσε HMMY Θεσ/νίκης γιατί βρε δεν το δήλωσες να είμαστε και συνάδελφοι; Αν δεν κάνω λάθος, περνούσες!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 (24 Αύγ. 2004 , 15:18)

 

Ρ ε παιδια,ουτε στο σχολειο μου τα εχουν αναρτησει και η σελιδα του υπ.παιδειας δεν ανοιγει...Που θα τα δω??Ξερω που εχω περασει αλλα θελω να το δω και γραμμενο,να σιγουρευτω.

 

 

Πήγαινε στη σελίδα που έδωσα και κάνε αλλεπάλληλα refresh!

 

Michelle, λόγω οικονομικού και λόγω αγάπης για την Αθήνα. Πάντως αν δεν μείνω ευχαριστημένος από τη σχολή που θα πάω, του χρόνου που θα φτιάξουν κάπως τα οικονομικά μας θα σου 'ρθω! :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

2η επιλογη ΗΜΜΥ Χανια με 17,680 περασα ουφ και ειχα ενα αγχος αν και επεσε 500 σχεδον μορια (17,200 περιπου πηγε), κανεις αλλος κατω μαζι μου;
Link to comment
Share on other sites

Κρήτη πέρασε η Αδερφή μου (Ιατρική)...Συγχαρητήρια iRi και Lumens....! Πάτρα; χεχ, δίπλα...! Ηράκλειο rulezzzzzzz!

 

iRi: Συνάδελφος (κατά μία έννοια) δικιά μου :) Πολύ δύσκολη η σχολή σου, έχω πολλούς και καλούς φίλους εκεί!

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (24 Αύγ. 2004 , 14:47)

 

Άσε που έχω ακούσει ότι μερικοί φοιτητές του ΕΜΠ το έχουν πάρει πάνω τους και σε κοιτάνε με μισό μάτι αν σπουδάζεις στο ΑΠΘ!

Πάντου υπάρχουν ψώνια... :o

Θα κάθεσαι να αγχώνεσαι με κάθε κομπλεξικό?

Στο site του υπουργείου ακόμα να καταφέρω να μπω ρε γμτ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iRi (24 Αύγ. 2004 , 15:15)

 

Εγώ πέρασα Φυσική Πάτρας. Αντε, καλές σπουδές!

 

 

Τα θερμά μου συγχαρητήρια!

Η καλύτερη πόλη για φοιτητική ζωή, ένα κορυφαίο πανεπιστήμιο και το καλύτερο αντικείμενο για σπουδές.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (24 Αύγ. 2004 , 12:00)

 

Πάμε τώρα στα σημαντικά πράγματα όσον αφορά την σχολή. Τί σύνδεση στο internet έχει; Τι DL Rates πιάνει;;;;;

 

 

Λοιπόν.

Το τμήμα έχει ένα δικό του κέντρο υπολογιστών το οποίο δεν αρκεί ούτε για τους μισούς φοιτητές, από το πρωί μέχρι αργά το βράδυ είναι τίγκα. Τουλάχιστον σε αυτό δε γίνονται μαθήματα (ή γίνονται πολύ σπάνια :whistle: ).

Υποτίθεται ότι μέχρι Γενάρη θα είναι έτοιμο ένα ακόμη ολοκαίνουριο μιας και βρέθηκε επιτέλους αίθουσα (το βασικό μας πρόβλημα ως σχολή είναι η έλλειψη χώρου μιας και είμαστε στο κέντρο της Αθήνας).

Η σύνδεση είναι πάρα πολύ καλή, ένα πρωί που ήμουν στο εργαστήριο μόνος μου κατέβαζα με 250 από το kazaa! Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να συνδέσεις οποιαδήποτε εξωτερική συσκευή από όσο ξέρω, αλλά δεν έχω δει κανέναν με σκληρό για να είμαι ειλικρινής. Οι USB μνήμες δουλέυουν μια χαρά και μάλιστα οι καινούριοι υπολογιστές (που είναι και οι πιο περιζήτητοι βεβαίως) έχουν τη θύρα από μπροστά για να μην κουραζόμαστε (είδες πώς μας αγαπάνε; )

Τα παιδιά που εργάζονται ως administrators στο εργαστήριο είναι τελειόφοιτοι προπτυχιακοί και βοηθούν πάρα πολύ σε ότι χρειαστείς.

 

Αφού τελειώσουν οι Ολυμπιακοί εγώ θα είμαι σχεδόν κάθε μέρα στη σχολή, αν θες πέρνα καμια βόλτα να σε ξεναγήσω. Ήδη είναι ανοιχτά.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος silentpower (24 Αύγ. 2004 , 15:04)

 

να ενας λογος για να μην πας εμπ!οχι πες μου το θεωρεις τιμητικο για αυτα τα παιδια??

 

 

Μην ακούω χαζομάρες. Εγω ενα χρόνο που είμαι μεσα δεν εχω δει τετοια συμπεριφορα.

 

Ισως, απο ενα μονο ατομο, αλλα κατι τετοιο ειναι φυσιολογικο. Πειτε μου ενα μερος που δεν υπάρχουν ψωνια.

 

 

 

Παιδια καλη σταδιοδρομια σε όλους! Και το ξαναλεω, ουδεν κακο αμιγες καλου!

Link to comment
Share on other sites

Guys καλή σταδιοδρομία σε όοοοοοοοολους σας! :happy:

 

Να σας ρωτήσω κάτι γιατί μια φίλη μου ανησυχεί.

Ενώ είχε επαρκή αριθμό μορίων πέρασε σύμφωνα με τις καταστάσεις σε κατώτερη σχολή.

Υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει λάθος; Και αν ναι πως μπορούμε να μάθουμε τι έγινε;

Έχει μια ξαδερφη με το ίδιο όνομα και υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να έχει γίνει μπέρδεμα.

 

Τέλος να σας πω οτι στη Θεσ/νίκη είναι ό,τι καλύτερο για σπουδές.

Καμία σχέση με Αθήνα, όπου είναι κόλαση.

Αλλωστε είναι ωραίο να αλλάζεις πόλη, ίσως και ζωή...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (24 Αύγ. 2004 , 19:14)

 

Guys καλή σταδιοδρομία σε όοοοοοοοολους σας! :happy:

 

Να σας ρωτήσω κάτι γιατί μια φίλη μου ανησυχεί.

Ενώ είχε επαρκή αριθμό μορίων πέρασε σύμφωνα με τις καταστάσεις σε κατώτερη σχολή.

Υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει λάθος; Και αν ναι πως μπορούμε να μάθουμε τι έγινε;

Έχει μια ξαδερφη με το ίδιο όνομα και υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο να έχει γίνει μπέρδεμα.

 

 

Να της πεις να πάει άυριο πρωί-πρωί στο σχολείο της και να μιλήσει με το λυκειάρχη για το θέμα. Αυτός θα ξέρει που να απευθυνθεί.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για 80 περίπου μόρια δεν πέρασα εκεί που ήθελα, στο τμήμα Πληροφορικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης. Έτσι πέτυχα την 3 επιλογή που ειναι πληροφορική & επικοινωνίες στις Σέρρες. Το μόνο καλό είναι ότι είναι αρκετά κοντά. Αντίθετα ο φίλος μου μπήκε 1ος στη Νομική Θεσσαλονίκης με 19776 αν θυμάμαι καλά. Καλές σπουδές σε όλους εύχομαι :) :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (24 Αύγ. 2004 , 18:32)

 

Λοιπόν.

Το τμήμα έχει ένα δικό του κέντρο υπολογιστών το οποίο δεν αρκεί ούτε για τους μισούς φοιτητές, από το πρωί μέχρι αργά το βράδυ είναι τίγκα. Τουλάχιστον σε αυτό δε γίνονται μαθήματα (ή γίνονται πολύ σπάνια :whistle: ).

Υποτίθεται ότι μέχρι Γενάρη θα είναι έτοιμο ένα ακόμη ολοκαίνουριο μιας και βρέθηκε επιτέλους αίθουσα (το βασικό μας πρόβλημα ως σχολή είναι η έλλειψη χώρου μιας και είμαστε στο κέντρο της Αθήνας).

Η σύνδεση είναι πάρα πολύ καλή, ένα πρωί που ήμουν στο εργαστήριο μόνος μου κατέβαζα με 250 από το kazaa! Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να συνδέσεις οποιαδήποτε εξωτερική συσκευή από όσο ξέρω, αλλά δεν έχω δει κανέναν με σκληρό για να είμαι ειλικρινής. Οι USB μνήμες δουλέυουν μια χαρά και μάλιστα οι καινούριοι υπολογιστές (που είναι και οι πιο περιζήτητοι βεβαίως) έχουν τη θύρα από μπροστά για να μην κουραζόμαστε (είδες πώς μας αγαπάνε; )

Τα παιδιά που εργάζονται ως administrators στο εργαστήριο είναι τελειόφοιτοι προπτυχιακοί και βοηθούν πάρα πολύ σε ότι χρειαστείς.

 

Αφού τελειώσουν οι Ολυμπιακοί εγώ θα είμαι σχεδόν κάθε μέρα στη σχολή, αν θες πέρνα καμια βόλτα να σε ξεναγήσω. Ήδη είναι ανοιχτά.

 

 

Μου λες τέτοια και με φτιάχνεις :Ρ

 

ΤΕλικά έκανα σοφή επιλογή :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Σε χαιρετίζω φίτλατε. Προτείνω να οργανώσουμε ένα meeting για τους νέους φοιτητές του myphone :p

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.εΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ.EMUFEAR ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΗ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ :D .ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ MICHELLE ΜΕ ΕΦΑΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ Η ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.... :(
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχετε καταφερει να το δουλέψετε αυτο; http://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php

 

εγω οτι στοιχεια του εχω δωσει απο παιδια στην τριπολη για κανενα δεν μου βρισκει... μου λεει "δεν υπάρχουν εγγραφές με τα στοιχεια αυτα"

ο 8ψήφιος κωδικος ειναι αυτος που γραφει η ταυτότητα (δελτίο εξεταζομένου) ετσι;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...