Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά εγώ δε νομίζω οτι τα βαθμολογούν και πολύ με βάση αυτα που έχεις γράψει. Στο περίπου ένα βαθμό βάζουν... Καλό βαθμό.

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εξαρτάται από τους καθηγητές. Σήμερα μας είπαν τις λύσεις και είχα δύο κείμενα αύριο 102 σελίδες κοινωνιολογία.

 

@ddd13: Το επεξεργάζομαι.

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην Κοινωνιολογία, το 6ο κεφάλαιο είναι πολύ SOS (για όποιον ενδιαφέρεται)

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Αύριο εμείς γράφουμε αγγλικά και θρησκευτικά. Αγγλικά έκανα ιδιαίτερα 2 φορές από 2 ώρες την φορά επειδή έχω να ασχοληθώ 2 χρόνια και δεν θυμάμαι τόσο καλά. Θρησκευτικά τώρα πάω να διαβάσω :p
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

egw ayrio gragw keimena agglika.Shmera skotw8hka sto diavasma phga thalassa gia kafe meta nani kai kai twra net.Shmera pou grafame htan poli xabales.Se mia fash phra thn kola mias filhs mou kai adegrapsa oti den hxera...Alla to megalo gelio htan se mia erwthsh pou thn hxere kaneis kai phra thl ena filo mou pou egrafe sthn diplanh ai8ousa.....H epithrhtria xhgh8hke spa8i!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iRi ( 9 Ιούν. 2004 , 18:34)

 

Και εγώ έλεγα κάτι να κάνω αλλά όχι στο κινητό. Αλλά πάλι αξίζει σε ενδοσχολικό??

 

Αξίζει αξίζει,κάντε σκονακια και ότι αλλο θεωρείτε ότι θα σας βοηθήσει να γράψετε στα ενδοσχολικά γιατί μετράνε στο απολυτήριο! ;)

Εγώ είχα βγάλει ένα 17,4 μέσο όρο στα πανελλήνια και στο απολυτήριο είχα 16,8 λόγο ενδοσχολικών... :mad:

Είναι κομπλεξικοί οι καθηγητές στα ενδοσχολικά και δεν λέει να χαλάσει το απολυτήριο... :eek:

http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/reply.gif
Link to comment
Share on other sites

Πέστα ρε LoTBsIs. Σήμερα έσκισε το σκονάκι στο κινητό, πάμε για 20άρι!

Ζήτω το bookreader! ddd13 πώς πήγε;

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Telika de to xrisimopoisa ta'xera ta perissotera kai egine kai mia allagi sta thrania kai vrethika sto 1o opote de to riskara.Kai outos i allos to book reader den perieixe megalo meros tis dikias mas ilis.Eyxaristo pantos! ;)

 

TELOS TA SXOLEIA!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, παίζει πουθενά το βιβλίο της κοινωνιολογίας σε μορφή doc ή pdf; Γιατί θα μου χρειαστεί σύντομα ;)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς σήμερα αφού φάγαμε ένα χοντρό πακέτο να περιμένουμε 2 ώρες και 10 λεπτά τον καθηγητή, είχαμε εναν πολύ φηγημένο επίσης καθηγητή. Ολα τα θέματα τα βγάλαμε με συνεργασία εκτός από τα ανάπτυξης που αντιγράψαμε από το βιβλίο!

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος shodanjr_gr (10 Ιούν. 2004 , 13:51)

 

Ρε παιδιά, παίζει πουθενά το βιβλίο της κοινωνιολογίας σε μορφή doc ή pdf; Γιατί θα μου χρειαστεί σύντομα ;)

 

 

Κι εγώ το έψαχνα για να το περάσω στο κινητό. Τελικά όμως χρησιμοποίησα το Finereader και τα scannara. Έχω βγάλει μερικά κομμάτια έτσι, τα sos του σχολείου μου δηλαδή.

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

εμείς σήμερα κάναμε 100 ώρες να αρχίσουμε γιατί μια κοπέλα από την τάξη την πήρε ο ύπνος και ήρθε κατά τις 9... Άντι να μας αφήσουν τους υπόλοιπους να αρχίσουμε να γράφουμε μας είχαν στην τάξη να μ3$^Υ#$κίζοματε...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (10 Ιούν. 2004 , 17:17)

 

Κι εγώ το έψαχνα για να το περάσω στο κινητό. Τελικά όμως χρησιμοποίησα το Finereader και τα scannara. Έχω βγάλει μερικά κομμάτια έτσι, τα sos του σχολείου μου δηλαδή.

 

 

Εμείς όμως δεν έχουμε SOS, όλη την ύλη που κάναμε έχουμε, γενικά τις έχουν πάρει με πολύ σοβαρό μάτι τις ενδοσχολικές...πιο εύκολα αντέγραφες στις Πανελλήνιες...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (3.42.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Avrio dino arhes oikonomikis theorias kai teloooos!!!! Vevaia menoun ta agglika tin paraskevi ( eidiko mathima ) kai prepei stis 7 to proi na eimai apo tin Voula sto likeio sto Koropi... Me tous vathmous pou tha paro stis panellinies tha pao na paixo propo :p Sta endosholika antigrafame ektos apo keimena kai simera pou grafame koinoniologia giati eihame kati malakes epitirites pou den mas afinan na kanoume tipota...

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόνο στο σχολείο μου συμβαίνουν αυτά: γράφαμε σήμερα Κοινωνιολογία και Γαλλίκα... Κοινωνιολογία μας έβαλε 9 ανάπτυξης να διαλέξουμε να γράψουμε τις 6.... Όμως μετά απόκαλύφθηκε ότι σύμφωνα με τον νόμο απαγορεύεται να έχεις επιλογή στα θέματα και θα μας πάρουν τηλέφωνο μόλις οριστεί μέρα για να ξαναγράψουμε... και χαιρόμασταν ότι τελείωσαμε σήμερα... άντε πάλι ξύπνα από τις 7...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (15 Ιούν. 2004 , 16:18)

 

Ρε παιδιά μόνο στο σχολείο μου συμβαίνουν αυτά: γράφαμε σήμερα Κοινωνιολογία και Γαλλίκα... Κοινωνιολογία μας έβαλε 9 ανάπτυξης να διαλέξουμε να γράψουμε τις 6.... Όμως μετά απόκαλύφθηκε ότι σύμφωνα με τον νόμο απαγορεύεται να έχεις επιλογή στα θέματα και θα μας πάρουν τηλέφωνο μόλις οριστεί μέρα για να ξαναγράψουμε... και χαιρόμασταν ότι τελείωσαμε σήμερα... άντε πάλι ξύπνα από τις 7...

 

 

Απίστευτο, πραγματικά απίστευτο... Αν είναι δυνατόν να μην το ξέρει πως απαγορευέται η επιλογή στα θέταμα στο Λύκειο!!! Εγώ σήμερα έγραψα Θρησκευτικά με όλο το βιβλίο στο Τ610 μου χαλαρά. Αύριο Αγγλικά και τέλος. Θα περάσω όλα τα phrasal verbs στο κινητό. Κατά τα άλλα Proficiency έχουμε. Ήηημαρτον! :) ;)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

εγώ ακόμα περίμενω νεότερα... Και το κούλο είναι ότι πριν μας δώσουν τα θέματα τα υπογράφει εκτός από την καθηγήτρια και η Λυκειάρχης (οπότε υποθέτω ότι τα ελέγχει κιόλας....)

Μόνο για να μας πρήζουν να είμαστε στην ώρα μας για την 1η ώρα ξέρουν τελικά... :mad:

Link to comment
Share on other sites

11 Σεπτεμβρίου 1992 - 16 Ιουνίου 2004

Τέλος μετά από 12 χρόνια... Δεν ξέρω αν πρέπει να χαίρομαι ή να στεναχωριέμαι. Ας μου πει κάποιος, παρακαλώ.

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

επίτελους τέλος και για μένα... πάντως έχουν ξεφύγει τελείως σε αυτό το σχολείο... ευτυχώς που φεύγω... είχαμε μαζευτεί κατά τις 12 πολλά παιδία για να συζητήσουμε τι θα κάνουμε για τελετή απόφοιτησης κλπ. Σκάει μύτη η λυκειάρχης κατά τις 1 και μας λέει στις 4 η ώρα θα γράψετε κοινωνιολόγια...Ούτε στυλό δεν είχαμε μαζί μας... τρελές φάσεις... τελικά μας έδωσαν θέματα κατά τις 5 παρά. τουλάχιστον ήταν και γελοία και πλέον μπορώ να πω με σιγουριά ότι τέλος το σχολείο

!

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Γράφαμε κοινωνιολογία σήμερα. Το τελευταίο μάθημα. Τα έχεσα. :p Ούτε 1 δεν θα έχω γράψει.

 

Επιτέλους πραγματική ελευθερία. Πάειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.............. :D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (16 Ιούν. 2004 , 17:40)

 

11 Σεπτεμβρίου 1992 - 16 Ιουνίου 2004

 

LOL Polu Kalo!!!! LOL

 

:D :D :D

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και αληθινό, ε; Τότε πήγα πρώτη φορά στο δημοτικό ψαρωμένο εξάχρονο, τότε δεν έλεγα κακές λέξεις... :whistle: :p

Παιδιά θα χώσουμε καμιά πρόβλεψη για τους βαθμούς μας έτσι για να μην πεθάνει το thread;

@antonis_wrx: Μόνο στην Ελλάδα γίνονται αυτά! :lol: Αφού τελείωσες και δεν θα ξαναπάς πάλι καλά να λες...

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...