Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α ρε Papajohn είδα πρίν ένα thread που είχες ανοιξει περσι με τίτλο "ΠΕΡΑΣΑ!!" και σκεφτόμουν ότι ακριβώς έτσι θα νιώσω κι εγώ την Τετάρτη αν περάσω...

 

Πάντως στο 10% δεν γίνεται για πολλούς λόγους να λάβω μέρος. Άρα η φέτος ή ποτέ :worry:

 

Πάντως papajohn ευχαρίστως να σε κεράσουμε! :p Έστω με τα δικά μου 20 ευρώ! :whistle: Το έχω σύστημα να βάζω μόνο στοιχήματα που θέλω να χάσω! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papajohn (21 Αύγ. 2004 , 13:43)

 

Φυσικα και γινεται, απλά σου απάντησα στην απορία σου γιατι να μην βαλεις ΗΜΜΥ επαρχία.

 

Οι εφημερίδες έχουν αδικο 1000%. Και εγω πέρισυ Ελευθερότυπία διάβαζα και 2 μερες πριν βγούν οι βάσεις τους ΗΜΜΥ ΕΜΠ τους είχαν 19.100 (τελικα 18.953) και την Ιατρική Αθήνας 19.000 (τελικα 19.179 νομίζω).

 

Απλα ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ! Προσπαθούν μονο να πουλήσουν!

 

 

http://www.ypepth.gr -> Μαθητές -> Εισαγωγή στην Α.Ε. -> Εισαχθέντες 2003

Βάζεις τον κωδικό σου και το επώνυμο σου και βλεπεις που έχεις περάσει. Τα περσινά αποτελέσματα είναι ακόμα Online! ;)

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (22 Αύγ. 2004 , 20:46)

 

Και εγώ Jheremias καλά τα πήγα (19000 μόρια) αλλά επειδή 2η επιλογή έβαλα Θεσσαλονίκη, γι'αυτό αγχώνομαι. Είχα πάρει προχτές τη Χρυσή ευκαιρία και είχε ελάχιστες γκαρσονιέρες στου Ζωγράφου και μόνο 1 στη Θεσ/νίκη! Εσύ ΕΜΠ είσαι; Δηλαδή αν περάσω 1η επιλογή θα γίνουμε συνάδελφοι; ;)

 

 

Κ γώ την είχα πάρει όταν έμαθα οτι πέρασα στην Καβάλα. ΟΙ περισσότεροι που ξέρω πάνε 2-3 μέρες και μένουν σε ξενοδοχείο και μέσα σε αυτές τις μέρες βρίσκουν σπίτι. Καλύτερα να ψάχνεις τις αγγελίες που είναι αναρτημένες στην είσοδο του ΑΕι-ΤΕΙ σου παρά στις εφημερίδες... πίστεψε με! :D

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο είναι να πάτε σε μεσίτη καλό. Αλλιώς με τις αγγελίες είναι τρέχα γύρευε.

Βέβαια ο μεσίτης κοστίζει. Αλλά τα σπίτια που θα δεις μέσα σε μια μέρα με τον μεσίτη, θα κάνεις 5 μέρες να τα δεις αν πας με αγγελίες.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ,,,σε δυο μερες βγαινουν...Στις πανελληνιες ειχα ελαχιστο αγχος αλλα τωρα εχω τρελλαθει...Ισως γιατι παιζομαι αναμεσα Αθηνα και Χαλκιδα...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (22 Αύγ. 2004 , 20:46)

 

Και εγώ Jheremias καλά τα πήγα (19000 μόρια) αλλά επειδή 2η επιλογή έβαλα Θεσσαλονίκη, γι'αυτό αγχώνομαι. Είχα πάρει προχτές τη Χρυσή ευκαιρία και είχε ελάχιστες γκαρσονιέρες στου Ζωγράφου και μόνο 1 στη Θεσ/νίκη! Εσύ ΕΜΠ είσαι; Δηλαδή αν περάσω 1η επιλογή θα γίνουμε συνάδελφοι; ;)

 

 

Και προτιμάς την Αθήνα; Χεχ, και γω αυτό έκανα, αλλά μετάνιωσα :p Δεν υπάρχει καλύτερη πόλη για φοιτητική ζωή από τη Σαλονίκη, έχει ένα μόνο ελλάτωμα: Είναι μακριά :( :(

 

Αν περάσεις ΕΜΠ, που σίγουρα θα περάσεις, ναι, θα είμαστε συνάδελφοι. Ελάτε να με βρείτε για οτιδήποτε σημειώσεις/συμβουλές/ιστοσελίδες/tips..σε ότι μπορώ να βοηθήσω :)

 

Θα κανονίσουμε meeting όταν με το καλό περάσετε...Τα μαθήματά σας θα αρχίσουν μετά τις 15/10, οπότε..έχετε καιρό :)

 

Υπομονή μερικές ώρες ακόμα!

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

στην ΝΕΤ πάντως είπαν ότι αύριο είναι η μέρα της κρίσεως... Καλή τύχη παιδιά!
Link to comment
Share on other sites

Αύριο στις 11 το πρωί, τα αποτελέσματα. :(

Σύμφωνα με τη ΝΕΤ δεν έχω καμιά ελπίδα για ΗΜΜΥ, να μου στέλνετε καρτ-ποστάλ από το ΕΜΠ παιδιά... :(

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

in.gr,ελευθεροτυπια λενε για τεταρτη μετα τις 11

ert.gr,νετ λενε για αυριο μετα τις 11

τελικα ποιον να εμπιστευτουμε...

κοντος ψαλμος...αληλουια :o :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Άυριο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Θα πάθω κρίση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είχα σκοπό κάτι να γράψω τώρα αλλά το μυαλό μου έχει θολώσει και δεν το θυμάμαι!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, Ηρέμησα κάπως :)

Ελπίζω να βγούν αύριο ώστε να τελειώσει γρήγορα αυτή η αγωνία. Emufear σου εύχομαι ολόψυχα να περάσεις!!! Καλή επιτυχία σε όλους μας! Μακάρι να πραγματοποιήσουμε το όνειρο μας!

 

Edit: flash.gr και pathfinder.gr λένε Τρίτη! in.gr λένε Τετάρτη! Στο ert.gr δεν λένε τίποτα! Βγάλε άκρη!

Link to comment
Share on other sites

Ok οποτε μαλλον οπως ολα δειχνουν αυριο..

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολους μας παιδιά! ! !

Τα αποτελεσματα θα μπορουμε να τα δουμε απο το σαιτ του υπουργειου?(οπου τρια πουλακια καθονται,καμμια ανακοινωση)

Θα πατε ττποτα στο σχολειο σας?

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα δες τα από την τηλεόραση. Το site του υπουργείου τα ανεβάζει μεν, έχει όμως τόσο traffic δε που δεν θα μπορείς να μπεις με τίποτα... Σχολείο, έγω τουλάχιστον δεν θα πάω...

Πάντως το site του υπουργείου ΠΑΝΤΑ είναι τρία πουλάκια κάθονται και δεν κάνουν τέτοιου είδους ανακοινώσεις ποτέ για να μας ταλαιπωρούν!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα δεν ξερω για την τηλεοραση αν θα ασχοληθει εν μεσω ολυμπιακων...

στο σχολειο ουτε εγω θα παω,ελπιζω αυριο (αν τελικα καταφερουμε να μπουμε) να εχει οπως με τα ειδικα μαθηματα,τη δυνατοτητα να βαλουμε κωδικο και επωνυμα κτλ και τσααακ να μας βγαζει που περασαμε (μαγεια :D)

Toυς περσινους παντως τους εχει ακόμα.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!Και αν γινει καμια στραβη (χτυπαω ξυλο) ηρεμα,δε χανομαστε...Με προσπαθεια ολα γινονται!
Link to comment
Share on other sites

Καλή μας επιτυχία παίδες! Εγώ λέω να πάω για το καφεδάκι της παρηγοριάς απέναντι από το σχλείο μου και όταν με το κάλό βγουν να τα δω!
Link to comment
Share on other sites

Καλα...τα της παρηγοριας αυριο θα κανουν θραύση :p

Τουλαχιστον να τα δουμε στο σαιτ να μην γινουμε ρεζιλι στον κοσμο :p

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Aν και ειμαι μολις 15 και δεν μπορω να συμμεριστω την αγωνια σας,σας ευχομαι ολοψυχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! :D :D
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ...!!!!

Εύχομαι αυριο που θα μπω να δω μόνο ευχάριστα post (μακάρι)

Και η ζωή συνεχίζεται, μην το βάζετε κάτω...

 

Καλή επιτυχία! :)

Link to comment
Share on other sites

Michelle, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ και ανταποδίδω. :)

Καλή επιτυχία σε όλους.

 

Είναι μόλις 6 ώρες πριν τα αποτελέσματα. Νομίζω πως αυτό το thread επιτέλεσε πλέον τον σκοπό του... Ευχαριστώ μέσα από όλη μου την καρδιά όλους όσοι πόσταραν σ' αυτό το thread. :)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια σε ολους σας παιδια,αλλα να ξερετε οτι η ζωη σας δεν εξαρταται τοσο απο το που θα περασετε,αλλα απο το αν θα καταφερετε να κανετε κατι που να σας αρεσει..

Τελος,χωρις να θελω να απογοητευσω ή να ξενερωσω κανεναν,αν περασει κανενας Στατιστικη και Ασφαλιστικη στον Πειραια,μην βιαστει να πανηγυρισει,εκτος και αν του αρεσει ΠΑΡΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ο διαφορικος λογισμος..

:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...