Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σόρρυ δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά επειδή το in.gr δημοσίευσε μια απάντηση δεν σημαίνει ότι θα είναι ίδια με την προτεινώμενη απάντηση του υπουργίου (μέσω της οποίας γίνετε η βαθμολογία). Με λίγα λόγια μπορεί να βγεις εκτός θέματος, να πάρεις μερικά μόρια από αυτή η να μην σου δώσει μόρια αλλά ούτε και να χάσεις. Είναι στην κρίση αυτών που θα δώσουν τις προτεινόμενες λύσεις και των εξεταστών...

 

 

Επειδή ο πατέρας μου είναι καθηγητής και είδε τις ενδεικτικές απαντήσεις από ΚΕΕΑ, το σχέδιο των τριών τμημάτων δεν υπήρχε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα παιδιά. Είδα το θρυλικό thread που έγραφα πέρσι τέτοιο καιρό και συγγινήθηκα... παιδιά καλή επιτυχία.. μην ξενερώνετε... 3 βδομάδες είναι και μετά αρχίζουν τα καλύτερα... είναι το καλακαίρι της ζωής σας... μην το αφήσετε να περάσει έτσι...
Link to comment
Share on other sites

..ακουγεται οτι θα πεσει στο στυλ το περσινου θεματος...δηλαδη ψιλοασχετο...παντως οτι και να πεσει, ολοι θα γραψουν κατι :p

αφου ειναι το πιο φλου μαθημα... :D

Link to comment
Share on other sites

ti lete na valoun ek8esi re paides?

 

Να το τολμήσω; Μην κράζετε μετά όμως! :p Καταπάτηση πνευματικών δικαιωμάτων (ιντερνετ, τραγούδια κ.τ.λ.). Έχει κομμάτι μέσα το βιβλίο, δεν έχει πέσει ποτέ τίποτα σχετικό, και είναι σχετικά επίκαιρο θέμα..(έιχε γίνει πολύς θόρυβος γι'αυτό πριν από κάνα μήνα, ότι η Ελλάδα είναι η πρώτη χώρα στην "πειρατεία").

Link to comment
Share on other sites

Να το τολμήσω; Μην κράζετε μετά όμως! :p Καταπάτηση πνευματικών δικαιωμάτων (ιντερνετ, τραγούδια κ.τ.λ.). Έχει κομμάτι μέσα το βιβλίο, δεν έχει πέσει ποτέ τίποτα σχετικό, και είναι σχετικά επίκαιρο θέμα..(έιχε γίνει πολύς θόρυβος γι'αυτό πριν από κάνα μήνα, ότι η Ελλάδα είναι η πρώτη χώρα στην "πειρατεία").

Μακάρι να βάλουν κάτι τέτοιο:)

Θα έχω πππππποοοοοοοολλλλλλλάααααααααααα να γράψω:p

Link to comment
Share on other sites

telika easy ta themata!!exo paei poli kala!! :)

 

eplizo kai eseis na grapsate kala!! :)

Εγώ χάλια έγραψα:(

Μακάρι να έχω πιάσει το 10-12:cry:

Η περίληψη μου φάνηκε πολύ δύσκολη!

Γενικά τα δεν τα πήγα καλά :(

Link to comment
Share on other sites

ki ego pistevo oti exo gracei kala :) an kai se kapoio shmeio sthn ekthesh piga na figo ektos thematos, alla telika ola ok :)

 

pame boor gia biologia mbas kai anevasume katholu ton bathmo ths ektheshs. :O

 

a! sthn biologia m eipan oti oi askiseis leei me ta baktiria einai ektos ylhs? ta ebgalan leei kapu sthn mesh ths xronias, alithevei??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

ki ego pistevo oti exo gracei kala :) an kai se kapoio shmeio sthn ekthesh piga na figo ektos thematos, alla telika ola ok :)

 

pame boor gia biologia mbas kai anevasume katholu ton bathmo ths ektheshs. :O

 

a! sthn biologia m eipan oti oi askiseis leei me ta baktiria einai ektos ylhs? ta ebgalan leei kapu sthn mesh ths xronias, alithevei??? :confused:

 

Δες εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ :)

 

ara einai mesa etsi? k tote ti pane kai lene oloi oi kathigites? eleos..

Link to comment
Share on other sites

ara einai mesa etsi? k tote ti pane kai lene oloi oi kathigites? eleos..

 

Πρέπει να προσέχεις απόλυτα τι λέει το υπουργείο :!: ..

Καλύτερα μάλιστα να δεις εδώ: www.ypepth.gr (δεν είμαι σίγουρος αν έχει την ύλη, όμως λογικά πρέπει).

Link to comment
Share on other sites

ara einai mesa etsi? k tote ti pane kai lene oloi oi kathigites? eleos..

Όντως τα έβγαλαν από την ύλη, επίσημα!

Μου το είπαν από πολλές μεριές, και μάλιστα έβγαλαν και τις τελευταίες ασκήσεις του πρώτου κεφαλαίου, που έχουν βακτήρια!

Link to comment
Share on other sites

Στην βιολογία προσέξτε μην σας βάλουν κάνα περίεργο όπως βάλαν σε μας το φρυγανικό οικοσύστημα (και εγώ νόμιζα πως ήταν οικοσύστημα από φρυγανιές :Ρ) και τρέχετε...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Μ@λ@κία θέμα στην έκθεση. Ήθελε 600 λέξεις για κάτι που μπορείς να τα πεις όλα σε 300. Δεν ήξερα τι να γράψω, έβαζα σάλτσες και επαναλάμβανα τα ίδια με άλλες λέξεις... Στο τέλος έβγαλα 550 αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος με την έκθεση... Στα άλλα περίληψη, δομικα στοιχεία, συνώνυμα κτλ. τα πήγα αρκετά καλά. Γενίκα περίμενα πιο δύσκολες ασκήσεις με συλλογισμούς και τετοια. Πάντως όσον αφορά τις λέξεις όσοι βγαίναν το ίδιο πράγμα λέγανε...:rtfm: . anyway θα δούμε στο τέλος, πάω για Βιολογία!!

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Τι θέμα σας βάλανε ρε μάγκες; Pls όχι link γιατί με πιάνουν τα ψυχολογικά μου από πέρυσι! :P Κάντε κανά copy paste. :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Τι θέμα σας βάλανε ρε μάγκες; Pls όχι link γιατί με πιάνουν τα ψυχολογικά μου από πέρυσι! :P Κάντε κανά copy paste. :p

 

Πολιτισμό ή κάτι παρόμοιο.. Περισσότερα ένας που να είναι στην Γ΄ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μ@λ@κία θέμα στην έκθεση. Ήθελε 600 λέξεις για κάτι που μπορείς να τα πεις όλα σε 300. Δεν ήξερα τι να γράψω, έβαζα σάλτσες και επαναλάμβανα τα ίδια με άλλες λέξεις... Στο τέλος έβγαλα 550 αλλά δεν είμαι ευχαριστημένος με την έκθεση... Στα άλλα περίληψη, δομικα στοιχεία, συνώνυμα κτλ. τα πήγα αρκετά καλά. Γενίκα περίμενα πιο δύσκολες ασκήσεις με συλλογισμούς και τετοια. Πάντως όσον αφορά τις λέξεις όσοι βγαίναν το ίδιο πράγμα λέγανε...:rtfm: . anyway θα δούμε στο τέλος, πάω για Βιολογία!!

Συμφωνώ.

Και εγώ δεν είχα τι να γράψω και απελπίστηκα:p

Δεν κάθησα να επαναλάβω από τη σύγχυση και έγραψα καμμιά 420-450 λέξεις με δομή χάλια:(

Τεσπα όντως πάμε για βιολογία μπας και δούμε άσπρη μέρα με τις π@π@ρες που βάζουν:rolleyes:

emufear:

Στα πυκνοκατοικημένα αστικά κέντρα μειώνονται

σταδιακά οι χώροι ομαδικής ψυχαγωγίας και άθλησης. Στο

πολιτιστικό κέντρο του δήμου σας καλείστε, ως

εκπρόσωπος των μαθητών και χρήστης αυτών των χώρων,

να επισημάνετε σε μια ομιλία σας 500-600 λέξεων τη

σημασία του ομαδικού παιχνιδιού στην ψυχική και

σωματική διαμόρφωση και στη μελλοντική κοινωνικοποίηση

των εφήβων.

Link to comment
Share on other sites

Μπαααχ... τι φλώρικα θέματε ρε γμτ.. Μια ζωή τις ίδιες μλκίες θα ζητάνε!

 

Καλή επιτυχία για τη Βιολογία αύριο παιδιά! :-)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΙΣ ΛΥΣΕΙΣ!!!

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε?

Πως γράψατε?

Εμένα μου φάνηκαν πολύ εύκολα τα σημερινά θέματα, και πιστεύω ότι έγραψα κανένα 19 με 20 (Αμήν)

Επιτέλους και ένα μάθημα που έγραψα πολύ καλά!!:D:D

Και τα άλλα παιδιά στο σχολείο είπαν πως τα σημερινά ήαν εύκολα!

Νομίζω πως το τελευταίο θέμα το έβαλαν για να γράψουν όλοι...:)

Και τα πολλαπλής ήταν γελοία!

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ! Μου τα χάλασε λίγο η όξινη ποΥ ξέχασα να αναφέρω μια λεπτομέρεια! Κατά τα άλλα όλα ΟΚ, 18-19 πιστεύω...

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Σούπερ! Μου τα χάλασε λίγο η όξινη ποΥ ξέχασα να αναφέρω μια λεπτομέρεια! Κατά τα άλλα όλα ΟΚ, 18-19 πιστεύω...

Στις λεπτομέριες είναι η διαφορά... Ειδικά όταν είναι ευκολα τα θέματα...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...