Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Meta apo ena delirio neon thread eipa na kleisw me ena sobaro thema! Wwwx!! panagia mou! 1.5 minas emeine! Oi panathematismenes plisiazoun! Se auto to thread min perimenete na poume ta themata, mi xaireste! Tis apantiseis tha dwsoume mono!:p pros to paron epeigei h 5hmeri! Deutera feugoume:) kerkuka open your aggales na mas upodextheis!!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγώ έγραωψα σήμερα ΑΟΔΕ αρκετά καλά και άρχισα ίστορια... ένα απόγευμα μόνο μέχρι Καποδίστρια έφτασα!
Link to comment
Share on other sites

τι έγινε ρε παίδες? Αρχίσατε το δίαβασμα και τέλος το myphone και δεν στέλνει κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Μην μασατε παιδια εγω τα περασα αυτα 2 φορες.Οτι διαβασε κανεις διαβασε. Το θεμα ειναι να πας και να γραψεις χωρις αγχος.

Να μαντεψω οτι ΑΟΔΕ=Αρχες οργανωσης & διοικησης επιχειρησεων?

Δεν ειναι δυσκολο μαθημα αλλα ειναι ΠΟΛΥ.

Ποτε δεν εγραψα καλα γιατι ποτε δεν διαβασα πανω απο 25 λεπτα.(βαρεθηκα αμεσως :D )

Ιστορια διαβαζα 4-5 ωρες την ημερα τρεις μερες πριν τις εξετασεις και τι κερδισα 9,1 την πρωτη φορα και 8,1 την δευτερη. :alien:

 

Για εσας που δινετε τεχνολογικη κατευθυνση αφηστε την ιστορια και την εκθεση στην τυχη τους : Μεγαλος ογκος + αμφιβολο αποτελεσμα.

Αντι για την ιστορια διαβασε κατι παραπανω Μαθηματικα κατευθυνσης (δυσκολο μαθημα αλλα με τον συντελεστη που εχει στα μορια εχει διαφορα αυτος που γραφει 5 με αυτον που γραφει 8) το ιδιο ισχυει για Φυσικη κατευθυνσης. Στα ευκολα τωρα για καποιον που εχει ασχοληθει στοιχειωδως η Φυσικη και τα μαθηματικα γενικης παιδειας ειναι μαθηματα που βαθμος κατω απο 15 θα ειναι κατι για το οποιο πρεπει να ντρεπεστε!!!

 

Για οσους εχουν ως μαθημα επιλογης Αρχες οικονομικης θεωριας : Θεμα με ευρεση σημειου ισορροπιας σε εξισωσεις προσφορας και ζητησης ειτε σας τις δινουν ειτε οχι & ευρεση καπελου ειναι κατα 95% 4ο θεμα!!

Το μαθημα ειναι ιτης πλακας την δευτερη φορα που εδωσα το καταλαβα και ετριβα τα ματια μου για την πρωτη. Το τριτο θεμα πιθανοτατα συμπληρωση πινακα με ΑΕΠ, πιθανολογω.

 

Προγραμματισμο την πρωτη φορα εγραψα 5,7 και την δευτερη 17,8 (αν θυμαμαι καλα με αποκλιση +0.3 ή -0,3). Μην χασετε απο γελοια μαθηματα βαθμους.

 

Ως συμπερασμα σας συμβουλευω να δωσετε βαση στα μαθηματα κατευθυνσης οσο δυσκολα και αν ειναι.

 

Αντε και καλη επιτυχια!!! :)

Link to comment
Share on other sites

ΧΕΛΟΟΥ!

Ετσι οπως διαβαζα Φυσική λέω δεν μπαίνω στο myphone να δω τι γίνεται?

 

Να επανέλθω λίγο στις Αρχές Οργάνωσης ή θα γίνω κουραστική? Απλά ήθελα να ρωτήσω αν παίζει κανένα SOS θεματάκι.

 

 

 

 

____________________________________________________________

 

Αντε, κι υπομονή αλλες λίγες μερούλες!

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

<< ...1 MHNAS AKOMA.... >>:)

To thema einai ti mhnas einai autos, O minas twn pathwn... :spam: :mad: :angry: :stupid: :x: :cry: :(

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:!:!Wireless Power!:!:: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Ante paidia kalh mas upomoni... :x

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το Σάββατο θα διαβάσω ΑΟΔΕ γιατί γράφω την Κυριακή στο φροντιστήριο. Προς το παρόν τελείωσα την πρώτη επανάληψη στην ιστορία, και σήμερα άρχισα την δεύτερη.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Ti sto kalo,oloi AODE grafoume?????Ki egw grafw to savvato kai amfivallw gia to pws tha ta paw....!Polu mperdema h upothesh re paidi mou..... :blink: :wacko: !!

Ekei pou pas na katalaveis ena kommati-mia ennoia,tsoup erxetai to epomeno me allo toso mpla-mpla panw sta idia sxedon pragmata kai xexnas kai auta pou xereis.... :mad:

Anyway,elpizw pantws na mas erthoun polu pio eukola apoti ta perimenoume...kai kata ti gnwmh mou to kalutero pou exoume na kanoume einai na dwsoume vash sta mathimata pou ta pame kalutera kai ennoeitai sta mathimata kateuthinsis.....! :cry:

Good Luck Guyzzzzzzz!!! :rolleyes: :worry: :blink: :whistle: :p

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ιστορία δεν έχω ανοίξει καθόλου τα βιβλία :p Ούτε όλη την χρονιά τα έχω ανοίξει :whistle: Από τότε που ανοίξαμε για πάσχα κάνω ιδιαίτερα διοίκηση επιχειρήσεων γιατί και εκεί δεν είχα ανοίξει το βιβλίο ( ευτυχώς τα μαθαίνω αρκετά καλά... ) . Μαθηματικά κατεύθυνσης δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα όλη την χρονιά και παρόλα τα ιδιαίτερα που κάνω τα βλέπω δύσκολα τα πράγματα. Μαθηματικά γενικής παιδείας πιστεύω ότι θα κάνω κάτι. Φυσικές τώρα: κάνω ιδιαίτερα και φυσική γενικής και κατεύθυνσης. Αλλά κάνω το εξής: φυσική κατεύθυνσης έχω ανοίξει ελάχιστες φορές το βιβλίο οπότε δεν ξέρω σχεδόν τίποτα. Έχουμε συζητήσει το θέμα με τον καθηγητή και καταλήξαμε στο να ρίξουμε το μεγαλύτερο βάρος στην φυσική γενικής που είναι πολύ ποιο εύκολη και μπορώ να γράψω καλά ( και τα πάω πολύ καλά στα ιδιαίτερα ). Για άλλα μαθήματα βαριέμαι να γράψω τώρα γιατί είναι και περασμένη η ώρα :p Περισσότερα άλλη μέρα :p
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

έμενα πάντως άντι να με πίανει ένα δημικουργικό (έστω) άγχος με έχει πίασει μια τρέλη απάθεια για διάβασμα. Κάθομαι να διαβάσω και δεν συγκεντρώνομαι με τίποτα, χαζεύω τελείως και ότι σε 11 μέρες αρχίζουμε δεν μου λέει τίποτα. Στην αρχή του διαβάσματος ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα... Τώρα λέω να κοίταξω καθόλου θεωρία φυσική κατ για τελευταία επανάληψη... άμα τα καταφέρω να συγκεντρωθώ!

Αυτό το ΑΟΔΕ πάντως δεν πρέπει να υπάρχει ούτε ένας μαθητής που να το πάει σαν μάθημα... ΓΙα sos δυστυχώς δεν μπορείς να αποκλείσεις πολλά πράγματα γιατί τα περισσότερα που έπεσαν πέρσι (ανάπτυξης εννοώ)τα έβγαλαν εκτός φέτος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 7 Μάι. 2004 , 10:47)

 

έμενα πάντως άντι να με πίανει ένα δημικουργικό (έστω) άγχος με έχει πίασει μια τρέλη απάθεια για διάβασμα. Κάθομαι να διαβάσω και δεν συγκεντρώνομαι με τίποτα, χαζεύω τελείως και ότι σε 11 μέρες αρχίζουμε δεν μου λέει τίποτα. Στην αρχή του διαβάσματος ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα... Τώρα λέω να κοίταξω καθόλου θεωρία φυσική κατ για τελευταία επανάληψη... άμα τα καταφέρω να συγκεντρωθώ!

Αυτό το ΑΟΔΕ πάντως δεν πρέπει να υπάρχει ούτε ένας μαθητής που να το πάει σαν μάθημα... ΓΙα sos δυστυχώς δεν μπορείς να αποκλείσεις πολλά πράγματα γιατί τα περισσότερα που έπεσαν πέρσι (ανάπτυξης εννοώ)τα έβγαλαν εκτός φέτος...

 

 

είμαι στην ίδια κατάσταση...πάω να διαβάσω αλλα δεν συγκεντρώνομαι με τίποτα...i suck....

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Ax παιδια. Ολοι το ιδιο πρόβλημα έχουμε: Αδυναμία συγκέντρωσης...

Κάνω για 5(ολόκληρα) λεπτά focus στο μθ που δβ και μετά αλλα 15(στην καλύτερη περίπτωση) focus στην TV, στο Internet ή στο απειρο...

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

ατιμη άνοιξη...δεν μπορώ βλέπω εξω τα πουλάκια στα δέντρα που τρίβονται...και μου έρχεται να τα παρατήσω όλα...

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

είμαι στην ίδια κατάσταση...πάω να διαβάσω αλλα δεν συγκεντρώνομαι με τίποτα...i suck....

Κ εγω ακριβως το ιδιο φιλαρακο.Ακριβως.Ουτε αγχος εχω ουτε τιποτα..Μαλλον πρεπει να ανησυχω..

Α,ΑΟΔΕ εγω το παω.Το τελειωσα κιολας.Θελω να σπουδασω διοικηση,ισως αυτο λεει κατι. :)

Α,αυτες τις μερες αρχισα ιστορια.Το πρωτο βιβλιο το τελειωσα σε χρονο dt,το δευτερο... :o Στην αρχη διαβαζα,γι αυτο θυμαμαι μονο το πρωτο...

Μαθ κατ τα εχω τελειωσει οπως και ΑΟΘ στο οποιο πρεπει να γραψω οπωσδηποτε καλα και πιστευω οτι θα γραψω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iRi ( 7 Μάι. 2004 , 20:44)

 

Ax παιδια. Ολοι το ιδιο πρόβλημα έχουμε: Αδυναμία συγκέντρωσης...

Κάνω για 5(ολόκληρα) λεπτά focus στο μθ που δβ και μετά αλλα 15(στην καλύτερη περίπτωση) focus στην TV, στο Internet ή στο απειρο...

 

 

Σαν να βλέπω τον ευατό μου σε αυτή τη περιγραφή. Μετά από 5 λεπτά διαβάσματος επιβάλονται και 15 λεπτά posting στο myphone. Και ο ΟΤΕ πλούσιος. Και δεν έχω και καθόλου άγχος...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ!!!!! Καθιστε να διαβασετε λιγακι....!! Ακομα 10 μερες εμειναν και μετα θα εχετε οτι θελετε... :D

Προς τους Mods: Μηπως ενα προσωρινο BAN μεχρι το τελος των εξετασεων θα βοηθουσε τους δυσμοιρους τους τελειοφοιτους???? :confused: :worry: Οχι τιποτα αλλα θα κατηγορουν το myphone αν δεν γραψουν πουθενα καλα!!! ΛΟΛ :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amelidis ( 8 Μάι. 2004 , 02:21)

 

Προς τους Mods: Μηπως ενα προσωρινο BAN μεχρι το τελος των εξετασεων θα βοηθουσε τους δυσμοιρους τους τελειοφοιτους???? :confused: :worry: Οχι τιποτα αλλα θα κατηγορουν το myphone αν δεν γραψουν πουθενα καλα!!! ΛΟΛ :lol: :lol:

 

 

:lol:

Σοβαρά τώρα,προσπαθήστε όσο πιο πολύ μπορείτε,σκεφτείτε πως είναι η τελευταία φορά που διαβάζετε τόσο!! Μετά...διακοπές :)

 

Και σας το λέει κάποιος που έδωσε ΟΛΑ τα μαθήματα κάποτε - αντε τώρα εσείς δίνετε λιγότερα :mad: :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω δοκιμασει ολα...

 

διαβασμα τα ξημερωματα

διαβασμα το πρωι

διαβασμα το μεσημερι

διαβασμα το απογευμα

διαβασμα το βραδυ

διαβασμα με μουσικη

διαβασμα χωρις μουσικη

...με ανοιχτα ρολλα

...με κλειστα ρολλα

...πινοντας καφεδες,redbull,βιταμινες.χυμους

...τρωγοντας

...ξαπλωμενος μπρουμυτα,ανασκελα,στο πλαι

...ορθιος κοβοντας βολτες

...στο μπαλκονι,στον κηπο,στην αποθηκη

...με την κοπελα μου

...με την παρεα μου

...με τον καθηγητη μου

 

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΨΩΛ@ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

Ενα μαμημενο 18 θελω να περασω πατρα η χανια ημμυ!ΕΛΕΟΣ!!!

 

(συμπαρασταση σε οσους εχουν αγχωθει: δεν εχω ανοιξει ΑΟΔΕ,βιολογια και μιση ιστορια χοχοχοχο )

 

ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΓΑΠΗΣΕΙ :up: :devil: :lol: :luck:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly ( 8 Μάι. 2004 , 03:21)

 

:lol:

Σοβαρά τώρα,προσπαθήστε όσο πιο πολύ μπορείτε,σκεφτείτε πως είναι η τελευταία φορά που διαβάζετε τόσο!! Μετά...διακοπές :)

 

Και σας το λέει κάποιος που έδωσε ΟΛΑ τα μαθήματα κάποτε - αντε τώρα εσείς δίνετε λιγότερα :mad: :p

 

εγώ πάντως ακριβώς τις διακόπες σκέφτομια που πρόκειται να ακολουθήσουν και δεν μπορώ να ανοίξω βίβλιο. Σκέφομαι σε τι φάση θα είμαι σε 4 βδομάδες και λίγες ώρες (δεν δίνω ΑΟΘ) και μου κόβεται κάθε όρεξη για διάβασμα... που μυάλο για διάβασμα όταν ξέρεις ότι σε 4 βδομάδες αρχίζουν ίσως και οι καλύτερες διακόπες της ζωής σου????? Είμαι σε τέτοια αφασία που κάνει ο ΠΛηροφορικός "καλά ερωτεύμενος είσαι??? :lol: :lol: ".

Και ban να πέσει αν δεν μπαίνουμε στο myphone κάτι άλλο θα βρούμε να μας διασπά την πρόσοχη...

(πάντως nelly μόλις ειπώθηκε κάτι για ban άμεσως εμφανίστηκες! :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Τι να πούμε κι εμείς τα καημένα που δεν τελειώνουμε ακριβώς στις 5 ιουνίου? Βλέπεις έχουμε και 2 σχέδια να δωσουμε στις 19 και 21 ιουνίου!

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SE T610 or N3510i: Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από iRi

Τι να πούμε κι εμείς τα καημένα που δεν τελειώνουμε ακριβώς στις 5 ιουνίου? Βλέπεις έχουμε και 2 σχέδια να δωσουμε στις 19 και 21 ιουνίου!

 

:lol: otan oi upoloipoi 8a exoume ara3ei teleiws se kanena nhsaki esu 8a dineis akoma! :lol: kalo kouragio!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SE T610 or N3510i: Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από iRi

Τι να πούμε κι εμείς τα καημένα που δεν τελειώνουμε ακριβώς στις 5 ιουνίου? Βλέπεις έχουμε και 2 σχέδια να δωσουμε στις 19 και 21 ιουνίου!

 

:lol: otan oi upoloipoi 8a exoume ara3ei teleiws se kanena nhsaki esu 8a dineis akoma! :lol: kalo kouragio!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens C55: SIE-C55/18 UP.Browser/5.0.3.3 (GUI))

 

ΟΞ±Ξ½ΟΟΟ Ξ· ΟΟΟΟΞ· βδομαδα ΞΈΞ± Ριναι ΟΞΏ ΟαλοΟΞΊΞΉ ΞΌΞ΅ ΟΞ± ΞΈΞ΅ΟΟΞ·ΟΞΉΞΊΞ±. ΞΌΞ΅ΟΞ± ΟαλαΟΟΞ½Ξ΅ΞΉΟ Ξ»ΞΉΞ³ΞΏ

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...