Jump to content

Γυαλιά ηλίου


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πώς σας φαίνονται τα παρακάτω για κοπέλα;;;

 

https://www.markakis.gr/_pics/RB3214.jpg

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Φοριούνται και από γυναίκες και είναι πολύ όμορφα! :)

 

Έχω ιδιαίτερη προτίμηση σε αυτά με ασημί σκελετό και φακό που καθρεφτίζει ελαφρώς. :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Thanks, seventh_heaven! Λέω να πάρω καινούρια... Παρόμοια έχω αλλά τα έχω ξεχαρβαλώσει τα καημένα...

 

Αυτά που έβαλα σαν pic είναι τα κλασικά "γυαλιά αεροπόρου" της Rayban ή μια πιο μοντέρνα έκδοση; Μου κάνουν κάπως παραλλαγμένα...:shifty:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τελικα ειμαστε και πολυ θυματακια της μοδας...ας το παραδεχτουμε!

εχουμε γινει ολοι ''τρεντιδες''!!!! χα χα !

IPHONE 4 The Ultimate
Link to comment
Share on other sites

ego forao ena zeygari zero rh+ aluminium pou ta synodeyei malista kai mia parakseni istoria.....:

 

otan piga na diale3o gialia ayta diale3a prota alla i timi tous aggize ta 320E eno ego ithela na valo kai fako myopias(dn forao fakous) kai na mou vgoun gyro sta 300!

 

to leo ayto sto palikari pou me e3ypiretei kai mou leei oti ola mazi tha vgoun gyro sta 220E!!

eisai sigouros? tou leo

eimai sigouros! mou leei

kala tou leo tha ertho ayrio me to kefalaio(mitera)

.......

pao tin alli mera kai einai mia politria!

tis leo poia gialia diale3a kai arxizoume na koitame tous fakous!

otan teleionoume mou leei oti 320 o skeletos kai 120 oi fakoi vgainei gyro sta 440 opote gia mena tha mou ta afine 380!

ma,tis leo, me to palikari edo xthes alla symfonisame.....

 

ton pernei tilefono, ton rotaei, to kleinei kai ti erxetai kai mou leei?

 

-kala, afou eipe to afentiko 220, 220!

 

kai ta pira kai efiga!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

αυτα που ειναι σαν καθρευτης τα ray ban θα παρω εγω.προς το παρον εχω κατο κορυφαια prada.απο την πρωτη στιγμη που τα φορεσα αισθανθηκα οτι τα φοραω μια ζωη...
Link to comment
Share on other sites

Τα ray-ban έχουν γίνει σούπα.

Αυτό δεν είναι τρέντι, αλλά βλακεία που το φοράει όλη η Ελλάδα [και η Κύπρος].

 

Ρε παιδιά... Δίκιο έχετε. Πριν 2-3 χρόνια που είχα αυτά τα συγκεκριμένα... αεροπορικά Rayban η παρέα μου με έκραζε αλλά τώρα... Όλοι τα φοράνε.

 

Εμένα μου αρέσουν και αν "κάτσει" θα τα ξαναπάρω... Δεν τα φοράω γιατί είναι trendy :lol: αλλά γιατί τα φόραγα αρκετό καιρό και μου αρέσουν πολύ/τα συνήθισα/μου πάνε πολύ:happy:

 

Ας τα φοράει και όλη η υφήλιος:cool:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

κανετε ολοι ενα λαθος, τα rayban και συγκεκριμενα του πιλοτου, γιατι γι' αυτα μιλαμε, δεν ειναι trendy αλλα ειναι κλασσικα γυαλια που τα φορουσε ο παππους μου, ο πατερας μου και τωρα και εγω. δεν εχουν χαθει απ' την μοδα οπως για παραδειγμα τα rayban τυπου μασκα που ηταν μοδα περσυ 'η προπερσυ το καλοκαιρι. μην ξεχναμε πως τα rayban εχουν και παρα πολυ καλη ποιοτητα τζαμιου! και ειδικα ο πρασινος φακος ξεκουραζει τα ματια. επισης μπορεις να τα φορεσεις ολη την μερα. και το πρωι, και το απογευμα μιας και υπαρχουν σε πληθωρα χρωματων. απο μαυρα μεχρι διαφανα. και οσον αφορα μια κοπελα που ρωτησε αν ειναι και γυναικεια, ναι, βεβαιως και ειναι και γυναικεια, ειναι unisex και το καλο ειναι πως ταιριαζουν στα περισσοτερα προσωπα.
Link to comment
Share on other sites

Εγω καθε χρονο τετοια εποχη αγοραζω καινουρια γυαλια!

Φετος θελω να παρω μασκα μαυρη με ασημι σκελετο δεν ξερω πως μου κολλησε(περυσι ειχα παρει μασκα Dior μαυρη οχι την τεραστια,προπερσι dolce & cabbana με διχρωμια) αλλα φετος θελω με σκελετο!

Εχετε να μου προτεινετε κανενα site να παρω ιδεες?

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

σε όλα τα περιοδικά έχω δει διαφημίσεις με συγκεκριμένα γυαλιά bluemarine με τα οποία έχω πάθει μεγάλη πλάκα. μεγάλη πλάκα όμως. λέω το σαββάτο να πάω να ψωνίσω και να δω και αυτά. θέλω όμως όπως και δήποτε να είναι ντεγκραντέ!:rolleyes:

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

τι θα φορεθει φετος??

εγω δεν ξερω αλλα εχω ενα χοντρο κολλημα με τους καθρευτες...

τα ασημι..ειναι φοβερα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω καθε χρονο τετοια εποχη αγοραζω καινουρια γυαλια!

Φετος θελω να παρω μασκα μαυρη με ασημι σκελετο δεν ξερω πως μου κολλησε(περυσι ειχα παρει μασκα Dior μαυρη οχι την τεραστια,προπερσι dolce & cabbana με διχρωμια) αλλα φετος θελω με σκελετο!

Εχετε να μου προτεινετε κανενα site να παρω ιδεες?

ειχα δει κατι κορυφαια diesel πριν κανενα δυμηνο,τα φετινα σχεδια,

δες τα αν θες...

δεν ειναι πολυ πολυ μεγαλα αλλα ειναι μεγαλα.κ τα υπολοιπα ειναι οπως τα ειπες.

οσο για τα ray ban θα συμφωνησω με τον PaRisC

Link to comment
Share on other sites

''ντεγκραντέ!''

 

Ουτον εστι??

λοιπόν, ντεγκραντέ είναι αυτά που το γυαλι τους απο πανω μεχρι τη μεση είναι μαυρο και απο τη μέση και κατω είναι πιο ανοιχτό. ωχ! ελπίζω να καταλαβες!!!

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...