Jump to content

Γυαλιά ηλίου


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ta Hoyas krustalla pou anafer8hkan pio pano einai ontos apo ta kalutera.

ta gualia muopias mou einai me tetoia krustala(an kai ektos tou spitiou forao fakous epafhs) kai eimai apoluta eyxaristhmenh.. exo thn entyposh malista pos de gratzouniountai oute spazoun eukola...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia agorasa ena zeugari gialia tou iliou sting me aspro xrwma skeletou . Kapoi m eipan oti to aspro xrwma skeletou einai gia ginekeia gialia. Alitheuei i oxi ? Dioiti an alitheuei prepei na ta paw pisw.

thx gia to xrono sas

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Γνωμη μου:

Ρολο δεν παιζει το χρωμα αλλα το "στισιμο" και στο κατω κατω αμα σου αρσουν χ*στικες τι λενε οι αλλοι

Link to comment
Share on other sites

Den exw dei pote moy leuko skeleto se agoristiko face, omws einai kai sto kaloupi tou atomou... an tou paei sto face its ok! an sou aresei panw soy kai den einai gayoule ok!
http://www.ert.gr/site/news/photos/2005/7/internet_xxxx.jpg
Link to comment
Share on other sites

Den exw dei pote moy leuko skeleto se agoristiko face, omws einai kai sto kaloupi tou atomou... an tou paei sto face its ok! an sou aresei panw soy kai den einai gayoule ok!

sumfono:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Γνωμη μου:

Ρολο δεν παιζει το χρωμα αλλα το "στισιμο" και στο κατω κατω αμα σου αρσουν χ*στικες τι λενε οι αλλοι

Δε θα μπορούσα να το γράψω καλυτερα!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

emena m aresoun k malista poli. Alla m eipan oti o aspros skeletos einai mono gia ginekeia gailei k sto katastima p ta agorasa ta exoun k se mauro xrwma skeletou (fisika m arese poli perissotero o aspros). Vasika dn xerw ti na kanw................

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αφου σου αρεσουν φορα τα. Πιος ο λογος να δεινεις σημασια σε ολα οσα λενει οι αλλοι; Οπως λεει και ο Σιδιροπουλος και τον απο οτι βλεπω τον υποστιριζει η garfield (:up: ) φλου, φίλε μου όλα είναι φλου. Σου αρεσουν τα κρατας, δεν σου αρεσουν τα αλλαζει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πηγα σε μια Disco πριν λίγες μέρες και ήταν φοβερά!!Το συνιστώ σε όλους,εκέι λοιπόν είδα κάποιους που φορούσαν κάτι γυαλιά ηλίου που όλος τους ο σκελετός είχε φώς(λαχανί λαμπάκια), ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρω??
Μy Wii number : 1434 - 3964 - 4896 - 4229
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωρίζει κανείς τη μάρκα γυαλιών west? Τελικά στα γυαλιά πληρώνουμε μόνο τη μάρκα του σχεδιαστή ή και ποιότητα?Γιατί εμένα η πωλήτρια μου έδωσε να καταλάβω ότι τα west που αγόρασα εγώ είναι το ίδιο καλά και με μια επώνυμη μάρκα, απλά τα πλήρωσα μόνο 50 ευρώ γιατι δεν είναι κάποιου επώνυμου σχεδιαστή! τι λέτε?
:kitty:
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τη μάρκα γυαλιών west? Τελικά στα γυαλιά πληρώνουμε μόνο τη μάρκα του σχεδιαστή ή και ποιότητα?Γιατί εμένα η πωλήτρια μου έδωσε να καταλάβω ότι τα west που αγόρασα εγώ είναι το ίδιο καλά και με μια επώνυμη μάρκα, απλά τα πλήρωσα μόνο 50 ευρώ γιατι δεν είναι κάποιου επώνυμου σχεδιαστή! τι λέτε?

πρ'ωτη φορά την ακούω αυτή τη μάρκα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπορεί κανείς να μου πει αν αυτά τα γυαλιά είναι fake oakleys????

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=9301045127&ssPageName=MERC_VIC_ReBay_Pr4_PcY_BID_IT

Η να μου πεις τέλός πάντων πως ξεχωρίζουμε τα fake?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να μου πει αν αυτά τα γυαλιά είναι fake oakleys????

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=9301045127&ssPageName=MERC_VIC_ReBay_Pr4_PcY_BID_IT

Η να μου πεις τέλός πάντων πως ξεχωρίζουμε τα fake?

δυστυχως τετοιου ειδους γυαλια, αν ειναι μουφα η αυθεντικα δεν μπορεις ευκολα να το καταλαβεις. προσωπικα δεν θα τα επελεγα ποτε, τι ειμαι ποδηλατης ή παω για σκι? το θεμα ειναι να παρεις γυαλια που να μπορεις να τα φορεσεις ολες τις ωρες. φαντασου τον εαυτο σου με αυτα τα γυαλια και επισημη ενδιμασια ή εστω ενα σακακι, κατι... θα ειναι τελειως γελοιο. χαλας ολη σου την εικονα.

 

προσωπικα πιστευω πως πολυ καλη επιλογη ειναι τα Ray-Ban, όχι τυπου fly, bee, dog και δεν ξερω γω τι αλλα τα αυθεντικα. του πιλοτου. που ειναι και για αντρες, και για γυναικες (για παιδια οχι, γιατι συνηθως εχουν μικρο κεφαλι). και μπορεις να τα φορεσεις ολες τις ωρες και εχουν και πολυ καλο φακο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, βασικά, μου είναι αδιάφορο το ντύσιμο με σακάκι κλπ, αλλά να μάθω ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ τρόπος να ξεχωρίζω τα αυθεντικά oakley από τις μαιμούδες, διότι στο ebay αλλα και σε eshops του εξωτερικού είναι ασύγκριτα φθηνότερα
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα πιστευω πως πολυ καλη επιλογη ειναι τα Ray-Ban, όχι τυπου fly, bee, dog και δεν ξερω γω τι αλλα τα αυθεντικα. του πιλοτου. που ειναι και για αντρες, και για γυναικες (για παιδια οχι, γιατι συνηθως εχουν μικρο κεφαλι). και μπορεις να τα φορεσεις ολες τις ωρες και εχουν και πολυ καλο φακο.

 

 

Αυτά έχω κι εγώ:happy:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, βασικά, μου είναι αδιάφορο το ντύσιμο με σακάκι κλπ, αλλά να μάθω ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ τρόπος να ξεχωρίζω τα αυθεντικά oakley από τις μαιμούδες, διότι στο ebay αλλα και σε eshops του εξωτερικού είναι ασύγκριτα φθηνότερα

ο μόνος τρόπος για να το καταλάβεις απο μάκρια είναι αν τα χαρτιά γνησιότητας και η εγγύηση που δίνει η oakley.εγώ πάντως πήρα τα ίδια ακριβώς απο ebay (x-metal,titanium,carbon black) με 100 λίρες,και ήταν αυθεντικότατα.και εδώ έχουν 400 ευρώ.τεράστια διαφορά.

παρεπιμπτόντως μια χαρά είναι τα συγκεκριμένα γυαλιά.φοριούνται παντού και όποτε γουστάρεις.εγώ θα τα χτυπούσα πάντως.μοναδικό μειονέκτημα οτι είναι πολύ βαριά,λόγω μεταλλικού σκελετού.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...