Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus 3D (P920)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρηκα σε ενα site οτι το sar ειναι 0,64. Το σημαντικο ειναι οτι ειναι χαμηλο σχετικα. Μακαρι να παρει και την 2.3 εκδοση. Θελω να το παρω αλλα κολλαω στο οτι ειναι 2.2 ακομη και λοξοκοιταζω το arc μεχρι στιγμης. Περιμενω να δω αν θα βγει συντομα 2.3 για το 3D.

Θα την πάρει την 2.3 κάποια στιμγή.Πόσα χρήματα διαθέτεις για κινητο?.....η se έχει πέσει αυτό τον καιρό.....samsung ή LG θα αγοράσεις.Αλλά γιατι να μην πάρεις ένα κινητό που έχει υποστήρηξη από xda και θα παίζεις μαζί του?....οπότε στα λεφτά που κοιτάς προτείνω galaxys2 από skroutz εκτός και αν θέλεις το 3d feature.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα την πάρει την 2.3 κάποια στιμγή.Πόσα χρήματα διαθέτεις για κινητο?.....η se έχει πέσει αυτό τον καιρό.....samsung ή LG θα αγοράσεις.Αλλά γιατι να μην πάρεις ένα κινητό που έχει υποστήρηξη από xda και θα παίζεις μαζί του?....οπότε στα λεφτά που κοιτάς προτείνω galaxys2 από skroutz εκτός και αν θέλεις το 3d feature.

 

Μεχρι 430 το πολυ δινω. Εχω διαβασει οτι το samsung galaxy s2 υπερθερμαινεται. Το 3d θελω αλλα με χαλαει να δωσω γυρω στα 430 και να χω 2.2 ενω μπορω να παρω 2.3 με λιγοτερα χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

Για να κανουμε αναβαθμιση μεσω πισι πρεπει να εχουμε επιλεγμενο τον εντοπισμο σφαλματων;
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Φίλε doctor-gio,δεν χρειάζεται να έχεις ενεργοποιημένο τον εντοπισμό σφαλμάτων.Τουλάχιστον απο όσο ξέρω,δεν έχει πει κάποιος,οτι είναι απαραίτητο για την λειτουργία αναβάθμισης.

Φίλε billaros1983 πέρνει την κλασσική κάρτα Sim.Δεν πέρνει micro-Sim όπως το I phone,εαν αυτό εννοείς.

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε σε ευχαριστω πολλη!!απλα το περιμενω να ρθει και ηθελα να προετοιμαστω καταληλος!!ευχαριστο για την βοηθεια σου!!
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι έχει δοκιμάσει κανένας το V6 supercharger? Kάνει τίποτα? Στο galaxy 3 διόρθωνε κάποια προβληματάκια και γενικά το "πουσαρε" λίγο το κινητό.

 

Το εχω δοκιμασει στο optimus 2x. Κανει οτι λεει. Δηλαδι κανει τον Launcher hard to kill + αλλα. Ομως προσοχη. Αν βαλεις κατι απαιτιτικό και δεν μπορει να σκοτωθει ο launcher θα σου laggarei το κινητο.

 

καλημερα.Λοιπον φιλοι μου απο εδω και στο εξης μονο apple.ακουστε τι επαθα εχτες.

 

Για περνα μια βόλτα και απο το forum της apple και ελα ξαναπες το αυτο. Και αυτοι εχουν πολλα προβληματα ομως εμεις εχουμε κατι που δεν εχουν. Service τις προκοπης. Ενω δεν εχω ακουσει ποτε για lg που χαλασε εντως εγγύησης και δεν το φτιαξανε δωρεαν και γρήγορα τα iphone ολο βγαινουν εκτος εγγύησης λογο "υγρασιας"...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρία πως πάει?

Άκουσα οτι ειναι δράμα...ισχύει?

 

....Η αλήθεια είναι οτι κρατάει μια μέρα με το ζόρι.:confused:

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Το εχω δοκιμασει στο optimus 2x. Κανει οτι λεει. Δηλαδι κανει τον Launcher hard to kill + αλλα. Ομως προσοχη. Αν βαλεις κατι απαιτιτικό και δεν μπορει να σκοτωθει ο launcher θα σου laggarei το κινητο.

 

Οταν λες κάτι απαιτητικό τι εννοείς? Γιατί τώρα τελευταία μου κάνει κουλά το άτιμο και αρχίζώ να αναθεματίζω την ώρα και την στιγμή που το πήρα. Ασε που με την μπαταρία άκρη δεν βγάζεις. Μία ανεκτά μία καταβώθρα ...:X

Link to comment
Share on other sites

....Η αλήθεια είναι οτι κρατάει μια μέρα με το ζόρι.:confused:

 

οταν λες μια μερα με το ζορι εννοεις οτι κραταει 24 ωρες; Γιατι εμενα και ενος φιλου μου μας κραταει το πολυ 10 ωρες

Link to comment
Share on other sites

οταν λες μια μερα με το ζορι εννοεις οτι κραταει 24 ωρες; Γιατι εμενα και ενος φιλου μου μας κραταει το πολυ 10 ωρες

 

...Βασικά,είναι αυτό που λέει ο φίλος tzistsam...Οτι με την μπαταρία άκρη δε βγάζεις..Μια θα κρατάει και μια οχι..Δεν ξέρω γιατί υπάρχει αυτή η αστάθεια..Και ο merchandiser της LG που ήρθε στο κατάστημα που δουλευω και το συζήτησα μαζί του,μου είπε οτι με την 2.3 το θέμα θα διορθωθεί.

Και ας υποθέσουμε οτι έχει δίκιο...Που είναι η 2.3; Ωεω?

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες!ηθελα να ρωτησω αν μπορω και πως να κατεβαζω video απο youtube στο κινητο?

 

https://market.android.com/details?id=com.white.W_106.oct6&feature=search_result

 

αλλα επειδη εισαι off topic αλλες τετοιες αποριες εδω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ξερει κανενας αν εχουν βγαλει κατι που να φτιαχνει τον ηχο στο video που τραβαει το κινητο γιατι ειναι χαλια.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολλη για την βοηθεια φιλε!!βασικα χτες το πειρα το τηλ και ειναι πρωτη φορα που ασχολιεμαι με andorides οποτε ειμαι λιγο στο ψαξιμο!!sory gia to of topic!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια προβλημα. οταν παω να δω βιντεο μεσω flash player μου βγαζει μια πρασινη οθονη και ουσιαστικα το βιντεο το παιζει πατικωμενο στο 1/4 της οθονης. τι κανουμε;
Link to comment
Share on other sites

παιδια προβλημα. οταν παω να δω βιντεο μεσω flash player μου βγαζει μια πρασινη οθονη και ουσιαστικα το βιντεο το παιζει πατικωμενο στο 1/4 της οθονης. τι κανουμε;
Απο που το αγορασες φιλε μου το κινητο? Απο on lineshop, και ποιο συγκεκριμενα? Εχει μεγαλη σημασια αυτο που σε ρωταω, μολις μπορεσεις απαντησε μου η εδω, η με Pm
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ηθελα να ρωτησω πως κανουμε hard reset στο lg optimus 3d?

 

http://www.knowyourcell.com/lg/lg-optimus-3d/optimus-3d-guides/790105/how_to_hard_reset_the_lg_optimus_3d.html

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΑΝ ΚΑΝΩ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ .....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ.....ΕΠΙΣΗΣ ΧΑΝΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΥΚΟΛΑ...

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΑΝ ΚΑΝΩ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΙ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ .....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ.....ΕΠΙΣΗΣ ΧΑΝΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΥΚΟΛΑ...

 

Δοκιμασες να κανεις hard reset ?? Eιναι ενα post πριν το δικο σου το πως γινεται.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...