Jump to content

Samsung Galaxy Gio (S5660)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για σας παιδια σκεφτομαι να αγορασω αυτο το κινητο αλλα εχω καποιες ερωτησεις.

 

1. Παιζει flash?

2.Το μενου ειναι στα ελληνικα?(και ολα τα συναφη)

3.Εχει Τ9?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
να ρωτησω το σαρ σε αυτο το κινητο ειναι 0,79 κ 0,95 βλεπω ειναι μεγαλο ?ευχαριστω

 

Δεν το λες και χαμηλο ,αν σκεφτείς οτι το galaxy s2 εχει 0.34 και το galaxy s 0.26 (αν δεν κανω λαθος)

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Το προβλημα που ειχα με τις επανεκκινησεις μου γινεται τωρα μονο με το που ανοιξω το wifi. 1-2 λεπτα μετα κανει επανεκκινηση και γραφει σαρωση πολυμεσων. Εχει κανεις καποια ιδεα γι αυτο η πρεπει να το στειλω παλι πισω?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπερα σας!

Εχω ενα .apk απο gps και ενω το κανει install μεταμου λεει πως απαγορευεται να τρεξει κτλ... ξερει κανεις πως μπορω να περναω εφαρμογες απο την καρτα?

Πως γινετε να κανω root τη συσκευη?

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
καλησπερα παιδια...εχω κι εγω το συγκεκριμενο κηνιτο...μηπως ξερει καποιος πως μπορω να βαλω ηχο κλησης?? μου εμφανιζει μονο του κηνιτου...
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

παιδες ευκολο root εχουμε για τ5ο κινητο αυτο?

επισης μπορει να παιξει την 4?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σε όλους.. Πρόσφατα διαπίστωσα ότι φούσκωσε η μπαταρία του κινητού μου. Το έχω 1μιση χρόνο και η εγγύηση δε το καλύπτει αλλά θέλω να ρωτήσω αν όντως ισχύει αυτό γιατί διάβασα μια ανακοίνωση της εταιρίας που έγινε τον Οκτώβριο για κάποιες ελλατωματικές μπαταρίες σε samsung κινητά και για δωρέαν αντικατάσταση τους. Βέβαια δεν έλεγε κάπου αν είναι για συγκεκριμένο μοντέλο ή όχι.. Εσείς τι γνωρίζετε?

Επιπλέον, να φοβάμαι ότι μπορεί να ανατιναχτεί κανά κινητό?

Και κάτι ακόμα, σε αντιπρόσωπο στην Θεσσαλονίκη κοστίζει 25 με 30e. Αν ψάξω όμως σε ελληνικά site το βρίσκω πιο φθηνά. Να το τολμήσω ή μπορεί να μου βγει καμιά μούφα?

Link to comment
Share on other sites

Η εγγύηση για την μπαταρία είναι έξι μήνες άρα δεν θα στην αντικαταστήσουν.

Αν προσέξεις να είναι γνήσια μπορείς να την πάρεις και από αλλού αν τη βρεις φθηνότερα. Προτίμησε κάποιο κατάστημα που να έχεις διαβάσει καλές κριτικές ώστε να μην έχεις πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.. :) Έκανα μια αναζήτηση στο skroutz να εμπιστευτώ τα αποτελέσματα του; Έχει αξιολογήσεις το κάθε site..
Link to comment
Share on other sites

Ναι, διάβασε τις αξιολογήσεις και αποφάσισε. Υπάρχουν πολλά γνωστά μαγαζιά που μπορείς να αγοράσεις. Θα καταλάβεις ποια είναι αυτά από τις αξιολογήσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΙΝΙΤΟ SAMSUNG GALAXY GIO!! Κ ΕΧΩ ΣΒΗΣΕΙ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ!!. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??? ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ?? ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΒΕΒΑΙΑ!!

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης :!:

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by m7ixalis
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Gio (S5660)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...