Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρα εννοεις οτι παρολο που εχω ειδοποιησει την wind και μου εχει κλειστο το δικτυο αν βαλω ανοιχτη την περιαγωγη και βρει ξενο δικτυο με χρεωνει internet κανονικα.Χμμμ Περιεργο λιγο δεν ειναι ?Θα με χρεωσει δηλαδη ξενη εταιρεια στον λογαριασμο της wind ?

(Στο Καστελοριζο εκανα στρατο )

 

Κοιτα για να μην εχεις κανενα θεμα και καμια εγνοια, κατεβασε το Apn On Off, βαλε το σε μια οθονη και μπλοκαρε απο κει τα δεδομενα. Ουτε αγχος ουτε τιποτα :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To εχω ηδη κανει αυτο ,αλλα και παλι μπορεις να εισαι ποτε σιγουρος?

Το πιο σιγουρο ειναι αυτο που εκανα και τους πηρα τηλεφωνο και μου το απενεργοποιησαν απο το κεντρο ,ουτε κουμπακια να ανοιγοκλεινω ουτε τιποτα.Αλλα τωρα σκεφτομαι οτι ακομα και απο το κεντρο να το απενεργοποιησουν οταν πας στο εξωτερικο με roaming ισως μεσω αλλης εταιρειας -και εφοσον εχεις ανοιξει την περιαγωγη δεδομενων- μπορει να χρεωθεις .Αυτο ειναι το ερωτημα μου και η μεγαλη μου απορια .

Link to comment
Share on other sites

Με όλα που έχεις κάνει και με απενεργοποιημένη την περιαγωγή δεδομένων, αποκλείεται να έχεις χρεώσεις....και ναι μπορείς να είσαι σίγουρος!
Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση... για το θεμα καταναλωση μπαταριας γιατι με ζωνουν τα φυδια και παρολο που εχω διαβασει πολλα θελω καποια συμβουλη και για την δικη μου περιπτωση.

Ειναι φυσιολογικο να πεφτει η μπαταρια μεσα σε 2 ωρες απο 100% σε 80% ??

Η χρηση αυτες τις 2 ωρες ηταν 10 λεπτα 3g πλοηγηση , 5λεπτα wifi για αναγνωση email, 10 μηνυματα με την γυναικα , η φωτεινοτητα στο αυτοματο, εχω live wallpaper (wp clock) ομορφο και ελαφρυ χωρις προγνωση καιρου.....αυτα.... Ειναι φυσιολογικο το 20% η πρεπει να κανω κατι που εχω διαβασει με wipe battery ? το κινητο σχεδον κανει 3 απο τις 5 φορτισεις πληρεις (100-0% σβησιμο και φορτιση 0-100%)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 

για μενα ναι εχεις προβλημα

ποια ρομ φορας?

το liveallpaper τρωει οντως μπαταρια, μηπως εχεις τιποτα συγχρονισμους κτλ ανοικτους?

αν υποθεσουμε οτι δεν σου κατεβαινει στο 97-98% μετα την αποσυνδεση του κινητου απο την πριζα νομιζω δεν θα επρεπε να πεσεις κατω απο 90%

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

για μενα ναι εχεις προβλημα

ποια ρομ φορας?

το liveallpaper τρωει οντως μπαταρια, μηπως εχεις τιποτα συγχρονισμους κτλ ανοικτους?

αν υποθεσουμε οτι δεν σου κατεβαινει στο 97-98% μετα την αποσυνδεση του κινητου απο την πριζα νομιζω δεν θα επρεπε να πεσεις κατω απο 90%

 

Φοραω την official 2.2 froyo αν και θελω να βαλω την 2.2.1 αλλα εχουν πιαστει τα ματια μου(xda-modaco) να βρω ξεκαθαρω οδηγο (ODIN) για να παρω πρωτα το backup της official.

- Το live wallpaper θα το κοψω μαχαιρι αφου το λετε παιδια και φυσιολογικο μου ακουγεται.

- Τον συγχρονισμο το 2ο τικ το εχω βγαλει απο την πρωτη μερα....(το λεει και ο οδηγος).

- Tον φωτισμο τον ειχα παντα στο αυτοματο αν και τωρα θα το κανω χειροκινητα...

- 3 αρχικες σελιδες με τα παρακατω widget (pure grid galendar, engadget, widgetsoid και καμια 10ρια συντομευσεις

- το 3g το εχω απενεργοποιημενο και το ενεργοποιω με widget.

- μεχρι και το mail το εχω βαλει να εμφανιζεται σε σκουρο φοντο γιατι το λευκο εχει μεγαλη καταναλωση.

- το ολο συστημα λειτουργει με το ADW Launcher EX

 

αυτο ειναι το στησιμο...παρολα αυτα 1 μερα βγαζει το κινητο...καθε βραδυ φορτιση... απο 100%- 97%,98% ειναι υποθεση 10 λεπτων με χρηση..

απο το 50% και κατω η μπαταρια δειχνει να την παλευει καλυτερα.

Edited by xoxlasae
Link to comment
Share on other sites

Φοραω την official 2.2 froyo αν και θελω να βαλω την 2.2.1 αλλα εχουν πιαστει τα ματια μου(xda-modaco) να βρω ξεκαθαρω οδηγο (ODIN) για να παρω πρωτα το backup της official.

- Το live wallpaper θα το κοψω μαχαιρι αφου το λετε παιδια και φυσιολογικο μου ακουγεται.

- Τον συγχρονισμο το 2ο τικ το εχω βγαλει απο την πρωτη μερα....(το λεει και ο οδηγος).

- Tον φωτισμο τον ειχα παντα στο αυτοματο αν και τωρα θα το κανω χειροκινητα...

- 3 αρχικες σελιδες με τα παρακατω widget (pure grid galendar, engadget, widgetsoid και καμια 10ρια συντομευσεις

- το 3g το εχω απενεργοποιημενο και το ενεργοποιω με widget.

- μεχρι και το mail το εχω βαλει να εμφανιζεται σε σκουρο φοντο γιατι το λευκο εχει μεγαλη καταναλωση.

- το ολο συστημα λειτουργει με το ADW Launcher EX

 

αυτο ειναι το στησιμο...παρολα αυτα 1 μερα βγαζει το κινητο...καθε βραδυ φορτιση... απο 100%- 97%,98% ειναι υποθεση 10 λεπτων..

απο το 50% και κατω η μπαταρια δειχνει να την παλευει καλυτερα.

 

στην πρωτη σελιδα του root/hacks κτλ υπαρχει αναλυτικοτατος οδηγος για να περασεις την 2.2.1 js5

και το πρωτο τικ που λες απο τον συγχρονισμο καταναλωνει πολυ μπαταρια

τωρα θα μου πεις αμα τα βγαλεις ολα ποιο το νοημα να εχουμε smartphone, αλλα ετσι ειναι...

προσωπικα βγαζω 3+μερες με 4 ωρες+ browsing συνολικα με wifi

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

τον εχω δει τον οδηγω και εχω κατεβασει ολα τα αρχεια....

το backup της official 2,2 ομως δεν μπορω να παρω... με root explorer ειναι ακυρο δε δουλευει στην 2.2

οποτε μενει μονο το odin για να παρω το backup (info απο voyager13)

αλλα δεν υπαρχει ξεκαθαρος οδηγος,...

 

Οσο για την μπαταρια θα δοκιμασω και αλλα βηματα απο τον οδηγο...οσα ειναι εφικτα δηλαδη...

γιατι κακα τα ψεματα παιδια αυτους τους αισθητηρες και αυτες τις δυνατοτητες πληρωνουμε 500-600-700ευρα...etc... και οι κατασκευαστες δεν μπορουν να κανουν τιποτα για τις μπαταριες....

αμα ειναι χρησιμοποιω το νοκια 3310 :Ρ και εχω μπαταρια 6-7 μερες...

 

(τωρα πραγματικα.... αυτοι με τα HTC desire HD με μινιον μπαταρια και 4.3'' LCD πρεπει να ειναι με τον φορτιστη στο χερι....)

Link to comment
Share on other sites

τον εχω δει τον οδηγω και εχω κατεβασει ολα τα αρχεια....

το backup της official 2,2 ομως δεν μπορω να παρω... με root explorer ειναι ακυρο δε δουλευει στην 2.2

οποτε μενει μονο το odin για να παρω το backup (info απο voyager13)

αλλα δεν υπαρχει ξεκαθαρος οδηγος,...

 

Οσο για την μπαταρια θα δοκιμασω και αλλα βηματα απο τον οδηγο...οσα ειναι εφικτα δηλαδη...

γιατι κακα τα ψεματα παιδια αυτους τους αισθητηρες και αυτες τις δυνατοτητες πληρωνουμε 500-600-700ευρα...etc... και οι κατασκευαστες δεν μπορουν να κανουν τιποτα για τις μπαταριες....

αμα ειναι χρησιμοποιω το νοκια 3310 :Ρ και εχω μπαταρια 6-7 μερες...

 

(τωρα πραγματικα.... αυτοι με τα HTC desire HD με μινιον μπαταρια και 4.3'' LCD πρεπει να ειναι με τον φορτιστη στο χερι....)

 

εννοεις back up μεσω rom manager η εστω cwm?

ενταξει εγω προσωπικα ειμαι ευχαριστημενος απο την μπαταρια

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ναι Sorry λαθος μου....Rom manager εννοουσα..οχι root explorer...

αυτο δεν λειτουργει γιατι απο οτι διαβασα και μου συναιβει, δεν bootarei το clockwork λογω της διαφορας του froyo (recovery 2e αντι 3e κατι τετοιο :D καινουργιος ειμαι και ψαχνομαι ακομα)

οποτε ψαχνω εναν οδηγο πως να παρω backup την official που εχω τωρα αλλα δεν υπαρχει ξεκαθαρος οδηγος (νομιζω ουτε στο myphone)

 

Y.Γ: το ΖΤΕ blade το ειχα κανει σωβρακο στο μπαμ ... πολυ ευκολο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι Sorry λαθος μου....Rom manager εννοουσα..οχι root explorer...

αυτο δεν λειτουργει γιατι απο οτι διαβασα και μου συναιβει, δεν bootarei το clockwork λογω της διαφορας του froyo (recovery 2e αντι 3e κατι τετοιο :D καινουργιος ειμαι και ψαχνομαι ακομα)

οποτε ψαχνω εναν οδηγο πως να παρω backup την official που εχω τωρα αλλα δεν υπαρχει ξεκαθαρος οδηγος (νομιζω ουτε στο myphone)

 

Y.Γ: το ΖΤΕ blade το ειχα κανει σωβρακο στο μπαμ ... πολυ ευκολο κινητο.

 

βαλε το το 2e recovery και μετα περνα το cwm

υπαρχει οδηγος και για αυτο στο hack/root

υπαρχει και η επιλογη να φλασαρεις το cf root σαν κερνελ μεσω odin βεβαια και σου περναει αυτοματα το 2e

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

βαλε το το 2e recovery και μετα περνα το cwm

υπαρχει οδηγος και για αυτο στο hack/root

υπαρχει και η επιλογη να φλασαρεις το cf root σαν κερνελ μεσω odin βεβαια και σου περναει αυτοματα το 2e

 

μου ανοιξες τα ματια!!

2.2.1 σου ρχομαι :)

θα στειλω αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites

Καανονικά ,μπαίνεις στη σελίδα της mls,κάνεις λογαριασμό,πατας αναβαθμιση λογισμικου και ακολουθείς τα βήματα .'εχει κ οδηγίες.Δουλεύει και σε 2.2.1

 

Είσαι σίγουρος ότι δουλεύει και σε 2.2.1???γιατί στο site γράφει...ΠΡΟΣΟΧΗ μόνο για android 2.2 froyo...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να το αγορασω κι εγω, εχω μερικες ερωτησεις..

 

1.Το ηχειο του ειναι δυνατο; Σαν του wave ας πουμε;

2.Oταν εχεις αναπάντητη, εχεις καμια οπτικη ειδοποίηση; Kάποιο led να αναβοσβήνει ας πουμε.

3.Oταν δέχεστε κληση, ο ηχος ξεκιναει χαμηλα, και μετα δυναμώνει οπως εκανε και το omnia, η χτυπαει κατ΄ευθειαν δυνατα;

4.To Garmin το βγαζουν μονο για iphone. Ακουσατε τιποτα και για antdroit στο μελλον;

5.Η μνήμη C ποσα mb ειναι, και ποσο μενει ελευθερη με αδειο απο εφαρμογες κινητο; Υπαρχει προβλημα χωρου για εγκατασταση εφαρμογων;

6.Εφαρμογες, μπορουμε να εγκαταστησουμε μονο στην μνήμη C;

7.Mεσου ποιου προγραμματος θα παρω τις επαφες μου απο ενα Νοκια 5800;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να το αγορασω κι εγω, εχω μερικες ερωτησεις..

 

1.Το ηχειο του ειναι δυνατο; Σαν του wave ας πουμε;

2.Oταν εχεις αναπάντητη, εχεις καμια οπτικη ειδοποίηση; Kάποιο led να αναβοσβήνει ας πουμε.

3.Oταν δέχεστε κληση, ο ηχος ξεκιναει χαμηλα, και μετα δυναμώνει οπως εκανε και το omnia, η χτυπαει κατ΄ευθειαν δυνατα;

4.To Garmin το βγαζουν μονο για iphone. Ακουσατε τιποτα και για antdroit στο μελλον;

5.Η μνήμη C ποσα mb ειναι, και ποσο μενει ελευθερη με αδειο απο εφαρμογες κινητο; Υπαρχει προβλημα χωρου για εγκατασταση εφαρμογων;

6.Εφαρμογες, μπορουμε να εγκαταστησουμε μονο στην μνήμη C;

7.Mεσου ποιου προγραμματος θα παρω τις επαφες μου απο ενα Νοκια 5800;

 

1. Είναι ικανοποιητικό. Το αν είναι δυνατό είναι υποκειμενικό.

2. Όχι, εκτός αν βάλεις μόνος σου ως root.

3. Ναι, εκτός αν το αλλάξεις ως root.

4. Οχι ακόμα.

5. Δεν υπάρχει C στο linux, αλλά καταλαβαίνω τι εννοείς. 6 gb είναι ελεύθερα για σένα. 2 gb για εφαρμογές. Οχι, κανένα απολύτως πρόβλημα χώρου.

6. Μπορείς και στην εξωτερική τωρα με το φρογιο, αλλά δεν υπάρχει λόγος.

7. Υπάρχουν πολλά. Εγώ το έκανα με το vcardio. Και μόλις βάλεις τις επαφές σου στο google τελείωσε αυτή η ταλαιπωρία.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Στο 2 ισχυει αυτο που λεει ο Αλεξ για τα led. Αλλα μπορεις να βαλεις και την εφαρμογη NoLed η οποια παρεχει οπτικη ειδοποιηση με την μορφη floating icons σε μαυρο φοντο.

ΕΝΤΙΤ: Το οποιο NoLed ειναι ξεχασμενο πια? Εχω καιρο να το δω να αναφερεται καπου...

Edited by Prattein_Aloga

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

3. Ναι, εκτός αν το αλλάξεις ως root.

 

Ξεκιναει χαμηλα δηλαδη.. Δεν μου αρεσε ποτε αυτο. Ευχαριστω για την γρηγορες απαντήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Φοραω την official 2.2 froyo αν και θελω να βαλω την 2.2.1 αλλα εχουν πιαστει τα ματια μου(xda-modaco) να βρω ξεκαθαρω οδηγο (ODIN) για να παρω πρωτα το backup της official.

 

Σόρρυ μου είχε ξεφύγει αυτό. Δεν μπορείς να πάρεις backup της official με την έννοια που εννοείς. Το nandroid backup που προσπαθείς να κάνεις δεν κρατάει το kernel, είναι μόνο για να επιστρέψεις στη rom που είχες αρχικά αν βάλεις κάποια άλλη, βασισμένη στο ίδιο kernel, για να πειραματιστείς. Δεν μπορείς να βάλεις 2.2.1 και μετά να γυρίσεις ξερω γω σε Eclair από nandroid backup, που θες να κάνεις, είναι φύσει αδύνατο.

Ο μόνος τρόπος είναι να ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ την official, (όπως και οποιαδήποτε άλλη), και να την περάσεις μέσω odin όταν έρθει η ώρα. Μην ταλαιπωρείσαι άδικα με nandroid backups, αν τη θες για να την ξαναβάλεις ολόκληρη.

Ανέβασα την official στην πρώτη σελίδα του αντίστοιχου θέματος για πέρασμα μέσω odin, μιας και το Kies patcher δε λειτουργεί πια..

 

Στο 2 ισχυει αυτο που λεει ο Αλεξ για τα led. Αλλα μπορεις να βαλεις και την εφαρμογη NoLed η οποια παρεχει οπτικη ειδοποιηση με την μορφη floating icons σε μαυρο φοντο.

ΕΝΤΙΤ: Το οποιο NoLed ειναι ξεχασμενο πια? Εχω καιρο να το δω να αναφερεται καπου...

Eίχα κι αυτό στο μυαλό μου Πετρο αλλά νόμιζα θέλει root. Τώρα που το ξανακοίταξα δε θέλει, οπότε το 2. έχει λυθεί εύκολα...

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι δουλεύει και σε 2.2.1???γιατί στο site γράφει...ΠΡΟΣΟΧΗ μόνο για android 2.2 froyo...!!!!

 

Ναι, το έχουν αναφέρει πολλά παιδιά ότι δουλεύει κανονικά ;)

 

Οπως σου απαντησε και ο φιλος Nexus, η 2.2.1 δεν ειναι τιποτα παραπανω απο το ιδιο το froyo με μερικες αλλαγες στο λειτουργικο.Οποτε ναι,δουλευει και παραδουλευει και οταν βγει και 2.2.2 , 2.2.3 και ουτω καθεξης....:)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ μου είχε ξεφύγει αυτό. Δεν μπορείς να πάρεις backup της official με την έννοια που εννοείς. Το nandroid backup που προσπαθείς να κάνεις δεν κρατάει το kernel, είναι μόνο για να επιστρέψεις στη rom που είχες αρχικά αν βάλεις κάποια άλλη, βασισμένη στο ίδιο kernel, για να πειραματιστείς. Δεν μπορείς να βάλεις 2.2.1 και μετά να γυρίσεις ξερω γω σε Eclair από nandroid backup, που θες να κάνεις, είναι φύσει αδύνατο.

Ο μόνος τρόπος είναι να ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ την official, (όπως και οποιαδήποτε άλλη), και να την περάσεις μέσω odin όταν έρθει η ώρα. Μην ταλαιπωρείσαι άδικα με nandroid backups, αν τη θες για να την ξαναβάλεις ολόκληρη.

Θα ανεβάσω σε λίγο την official στην πρώτη σελίδα για πέρασμα μέσω odin, μιας και το Kies patcher δε λειτουργεί πια..

 

 

Eίχα κι αυτό στο μυαλό μου Πετρο αλλά νόμιζα θέλει root. Τώρα που το ξανακοίταξα δε θέλει, οπότε το 2. έχει λυθεί εύκολα...

 

αρα τυχερακια αν βγει η 2.3 η η 2.2.1 σε γνησια:rolleyes: μπορει να περαστει ξανα στο κινητο και να χουμε και εγγυηση???

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

αρα τυχερακια αν βγει η 2.3 η η 2.2.1 σε γνησια:rolleyes: μπορει να περαστει ξανα στο κινητο και να χουμε και εγγυηση???

 

Οταν ερθουν (και αν....) επισημα τα λειτουργικα που ανεφερες πιο πανω δεν θα εχεις προβλημα γιατι απλα θα εχει ληξει προ πολλου η εγγυηση του Γαλαξια σου.:lol::lol::lol:

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

αρα τυχερακια αν βγει η 2.3 η η 2.2.1 σε γνησια:rolleyes: μπορει να περαστει ξανα στο κινητο και να χουμε και εγγυηση???

 

Ναι μπορεί. Ή απλά να βάλεις κατευθείαν την επόμενη "γνήσια" (Ελληνική εννοείς, όλες γνήσιες είναι) μέσω odin :p Αν και μάλλον ο Γιάννης έχει δίκιο :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Στο 2 ισχυει αυτο που λεει ο Αλεξ για τα led. Αλλα μπορεις να βαλεις και την εφαρμογη NoLed η οποια παρεχει οπτικη ειδοποιηση με την μορφη floating icons σε μαυρο φοντο.

ΕΝΤΙΤ: Το οποιο NoLed ειναι ξεχασμενο πια? Εχω καιρο να το δω να αναφερεται καπου...

την κατεβασα,καλα ειναι τρομερη εφαρμογη,τοσο καιρο ανοιγα το κινητο να δω αν εχω αναπαντητη!σε ευχαριστω!;)

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα, ενώ μπορώ να λαμβάνω SMS δεν μπορώ να στείλω όλα δούλευαν ρολόι δεν υπήρχε πρόβλημα.Δεν έχουν πειραχθεί ρυθμίσεις της εφαρμογής αποστολής μηνυμάτων. Είμαι συνδρομητής Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα, ενώ μπορώ να λαμβάνω SMS δεν μπορώ να στείλω όλα δούλευαν ρολόι δεν υπήρχε πρόβλημα.Δεν έχουν πειραχθεί ρυθμίσεις της εφαρμογής αποστολής μηνυμάτων. Είμαι συνδρομητής Cosmote.

 

μαλλον ειναι προβλημα κοσμοτε...το παθαινω και εγω τις τελευταιες 4-5 ημερες...!!!!:mad:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιες φορες κοντα στο σπιτι μου οταν ενεργοποιω το wifi πιανω ενα ασυρματο δικτυο καποιου γειτονα το οποιο διπλα απο το ονομα εχει ενα συμβολο κυκλακι με 2 βελακια προς αντιθετη φορα ,σαν αυτο που βγαζει οταν συγχρονιζει .Ξερει κανεις τι σημαινει αυτο ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...