Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το appman εχει ενα προβλημα με το update στο Ν70, οποτε θα'λεγα να μην ανησυχεις. το mremind εμενα εμφανιζε κανονικα το ονομα αλλα δεν ανοιγε, οποτε ασ'το, πρεπει να'ναι πολυ καλη εφαρμογουλα...

το autolock ετσι ειναι. τοσο απλη ;)

system explorer και taskspy στο iphone, αλλιως pm kostakiss....οπως και για το restart.

οκ..λοιπον..

τα προβληματακια δεν σταματανε εκει..δοκιμασα να εγκαταστησω..το οξφορντ το λεξικο..και στις ερωτησεις πριν την εγκατασταση μου λεει αν θελω να το αντικαταστησω με μια προηγουμενη εκδοση..(δεν εχω αλλο λεξικο ομως)..οταν πατουσα ναι,με εβγαζε ενα σφαλμα και μετα με εβγαζε απο την εγκατασταση..:confused:

 

με το ezsms τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

οκ..λοιπον..

τα προβληματακια δεν σταματανε εκει..δοκιμασα να εγκαταστησω..το οξφορντ το λεξικο..και στις ερωτησεις πριν την εγκατασταση μου λεει αν θελω να το αντικαταστησω με μια προηγουμενη εκδοση..(δεν εχω αλλο λεξικο ομως)..οταν πατουσα ναι,με εβγαζε ενα σφαλμα και μετα με εβγαζε απο την εγκατασταση..:confused:

 

με το ezsms τι να κανω?

θα σου'λεγα να κατεβασεις το unmakesis και να κανεις extract τα αρχεια του λεξικου, ολα τα αρχεια, και να τα βαλεις μονος σου, αν γινεται βεβαια. ισως εχεις καποια εφαρμογη με ιδιο UID, κατι τετοιο παιζεται, αν και υποτιθεται εχουν μοναδικο UID η καθεμια. με το ez sms, ποια εκδοση εβαλες; 1.09; αν δε βαριεσαι, κοιταξε αν ειναι συμβατο με το Ν70...;)

Link to comment
Share on other sites

in future...

*it's now possible to choose with which installed application a file must be open ('open with...' function), this new settings is saved from one to another session of FExplorer, you can now choose your favorite MP3 player !

 

http://www.gosymbian.com/images/next_openwith.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Santinistas να ρωτησω και εγω κατι?

Μου ειπαν να κανω εγκατασταση το full screen caller στο Ν-70 που εχω.Εκανα την εγκατασταση και μεσω pc αλλα και κατευθειαν στο κινητο απο το wap.getjar.com αλλα δυστυχως τιποτε.Παλι η photo βγαίνει σε μικρογραφια.

Μηπως γνωριζεις κατι?

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

krima.. dn exw parei akoma kamia apanthsh stis prohgoumenes apories mou.. krima! mallon kaneis dn 8a 3ere! :( dn peirazei, exw kai allh mia erwthsh: yparxei kapoio app wste na mporw na antistoixiso ringtone kai sta sms gia kapoio contact ektos apo otan me kalei? eyxaristo gia thn pi8anh apanthsh :)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολουσ,περναω το Warelex.Mobiola.WebCam.USB.v1.00.S60 και στο τηλ. και στο pc αλλα εκτοσ το ιμει ζηταει και ενα serial number,εκει τι βαζω ρε μαμοτο???????????
Link to comment
Share on other sites

krima.. dn exw parei akoma kamia apanthsh stis prohgoumenes apories mou.. krima! mallon kaneis dn 8a 3ere! :( dn peirazei, exw kai allh mia erwthsh: yparxei kapoio app wste na mporw na antistoixiso ringtone kai sta sms gia kapoio contact ektos apo otan me kalei? eyxaristo gia thn pi8anh apanthsh :)

δε νομιζω οτι υπαρχει κατι τετοιο φιλε μου. για τις προηγουμενες ερωτησεις σου δε γνωριζω :)

Link to comment
Share on other sites

Guest pazios13
Υπαρχει το Tom Tom CityMaps με χαρτη του Λονδινου,το London Street Maps και το Route66 με χαρτες ολης της Αγγλιας.Επειδη ομως δεν εχω N-Gage δεν ξερω ποιο θα δουλευει.Πιστευω οτι το TomTom θα σουλευει σιγουρα. :o

rixe mia matia http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=40093&highlight=route66

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θέλω να μπυ λύσετε ενα μικρό προβληματάκι. Χθές έκανα μεταφορά επαφών από το Ν70 σε ένα 7650 με την εφαρμογή Μεταφορά που ήταν στο Ν70 όταν όμως ολοκληρώθηκε μετά δεν μπορούσα να κάνω μεταφορά με άλλο κινητο γιατί μου άνοιγε ένα παράθυρο για να π'αρω και τα υπ'ολοιπα αρχεία του κινητού.Πως θα το κάνω να παίρνω ότι θέλω και μετά να μπορώ να το ξανακάνω με άλλο κινητο?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς πως λεγόταν εκείνη η εφαρμογή που σου επέτρεπε να περνάς στη "μετάβαση" όποια εφαρμογή θες; Καπου την είχε πάρει το μάτι μου αλλα δεν θυμάμαι...
Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς πως λεγόταν εκείνη η εφαρμογή που σου επέτρεπε να περνάς στη "μετάβαση" όποια εφαρμογή θες; Καπου την είχε πάρει το μάτι μου αλλα δεν θυμάμαι...
AppMan ;)
Link to comment
Share on other sites

task spy για οσους εχουν Ν70 ;)

 

ααα..οχι οχι λαθος..δεν το προσεξα..απλα το appman εχει προβλημα στα updates..;)

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα,ρε παιδες περναω το fscaller 3,03(το μονο που δουλευει στο ν70) και παω να βαλω το key οπωσ το βγαζει to key generator αλλα δεν το δεχετε με καμια δυναμη,γιατι?????????????
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...