Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για να μπει καποιος ιτντερνετ με τον netfront χρειαζεται κανενα internet over gprs????γιατι προσπαθω να μπω και τιποτα.προσπαθησα και με το 3650 με την συνδεση του vodafone live αλλα τζιφος.τι πρεπει να κανω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (14 Ιούλ. 2004 , 09:22)

 

για να μπει καποιος ιτντερνετ με τον netfront χρειαζεται κανενα internet over gprs????γιατι προσπαθω να μπω και τιποτα.προσπαθησα και με το 3650 με την συνδεση του vodafone live αλλα τζιφος.τι πρεπει να κανω

Εφόσον έχεις ενεργοποιημένο το Live!, χρειάζεται απλά ένα νέο Access Point (σημείο πρόσβασης) με διαφορετικό APN: "internet.vodafone.gr". Με αυτό το Access Point θα έχεις internet over gprs για οποιαδήποτε χρήση (εκτός wap)...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Guest andreadakis

paidia xriazome ta fota sas!!

evala sto 6600 to mobyluck kai otan pao apo tin ekthesi na stilo kapio mid arxio den mou to stelni. ti prepi na kano?

episi tha ithela na mou pite ena tropo oste na boro na stilo me mms arxia mid(ekana metenomasia alla tipota).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreadakis (14 Ιούλ. 2004 , 13:33)

 

paidia xriazome ta fota sas!!

episi tha ithela na mou pite ena tropo oste na boro na stilo me mms arxia mid(ekana metenomasia alla tipota).

 

 

Για δοκιμασε το MMS it . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Guest andreadakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (14 Ιούλ. 2004 , 14:51)

 

Για δοκιμασε το MMS it . :)

 

to dokimasa re file alla den ta anagnorizi meta to kinito poy ta estila(siemens st60 kai s.e. t610)

Link to comment
Share on other sites

evala sto 6600 to mobyluck kai otan pao apo tin ekthesi na stilo kapio mid arxio den mou to stelni. ti prepi na kano?

 

Δεν τα στέλνεις απο την έκθεση η απο οποιοδήποτε άλλο σημείο του μενού αλλά μπαίνεις στο mobiluck και τα στέλνεις απο κει. Σου βγάζει έναν file explorer και βρίσκεις μέσα στο κινητό σου το αρχείο που θες να στείλεις και το στέλνει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θα μου πει καποιος πως θα ενεργοποιησω το total ir remote δεν καταφερα να βρω κατι στο aivanet. ή αν μπορει καποιος να μου στειλει ενα k** generator... thanks!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ginalovu (14 Ιούλ. 2004 , 17:04)

 

ρε παιδια θα μου πει καποιος πως θα ενεργοποιησω το total ir remote δεν καταφερα να βρω κατι στο aivanet. ή αν μπορει καποιος να μου στειλει ενα k** generator... thanks!

 

 

http://www.aivanet.com/gr/index.php?show=10&name=total%20ir%20remote

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ρε nervous σορυ που το κουραζω αλλα τι να τισ κανω τισ καινουριες εκδοσεις; εχω εγκαταστησει την 1.45 πανω σε μια παλιοτερη 'ληγμενη' αλλα κ παλι θελει ενεργοποιηση. μηπως μου διαφευγει κατι;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ginalovu (14 Ιούλ. 2004 , 17:27)

 

ρε nervous σορυ που το κουραζω αλλα τι να τισ κανω τισ καινουριες εκδοσεις; εχω εγκαταστησει την 1.45 πανω σε μια παλιοτερη 'ληγμενη' αλλα κ παλι θελει ενεργοποιηση. μηπως μου διαφευγει κατι;

 

 

Γυρισες την ημερομηνια του τηλεφωνου ενα χρονο πισω

πριν την εγκατασταση?

 

 

Μπορει ομως και να ισχυει αυτο ,εχεις 6600 και 4.09.1 ?

 

Για τα προγράμματα της Psiloc απλά χρειaζεται

να γυρίσουμε την ημερομηνία του κινητού X μήνες

πριν για να περάσουμε τον κωδικό. Αυτό ισχύει μόνο

για προηγούμενες εκδόσεις τους κι όχι για τις τελευταίες,

οι οποίες δε λειτουργούν με τη νέα έκδοση

και τους κωδικούς.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran (14 Ιούλ. 2004 , 12:49)

 

Εφόσον έχεις ενεργοποιημένο το Live!, χρειάζεται απλά ένα νέο Access Point (σημείο πρόσβασης) με διαφορετικό APN: "internet.vodafone.gr". Με αυτό το Access Point θα έχεις internet over gprs για οποιαδήποτε χρήση (εκτός wap)...

 

και για καρτοκινητο γινεται αυτο ετσι???

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις τις σωστές ρυθμισεις μπορείς να μπείς και με καρτοκινητό. Εγώ έχω what's up και έμπαινα κανονικά σε κανονικές σελίδες ίνερνετ με ικανοποιητική ταχύτητα. Αλλά η χρέωση είναι πολύ μεγάλη μιας και οι κανονικές σελίδες είναι πολύ μεγαλύτερες απο τις wap. Κορυφαίος browser ο Netfront.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, θα χρειαστουμε επειγοντως νεα key generators για τα προιοντα της Psiloc αφου με τις αναβαθμισεις ολων των προιοντων της κανενα απο τα προηγουμενα δεν γινεται αποδεκτο. Ευχαριστω.
Ζησαμε παντοτε αλλου .... Και οταν δεν πεθαινει ο ενας για τον αλλο, ειμαστε κιολας νεκροι.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (14 Ιούλ. 2004 , 21:33)

 

Αν βάλεις τις σωστές ρυθμισεις μπορείς να μπείς και με καρτοκινητό. Εγώ έχω what's up και έμπαινα κανονικά σε κανονικές σελίδες ίνερνετ με ικανοποιητική ταχύτητα. Αλλά η χρέωση είναι πολύ μεγάλη μιας και οι κανονικές σελίδες είναι πολύ μεγαλύτερες απο τις wap. Κορυφαίος browser ο Netfront.

 

 

 

mporeis nampeis kai irc mesw kinitou me auto to tropo?

i xrewsi sto irc einai megali?

kaitigarmpi fan club

 

join k eseis to fan club tis kaitoulas

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογη που να κάνει μία μικρή βάση δεδομένων; Κάτι σαν την access αλλά σε μικρότερη έκδωση. Ή μία εφαρμογή για αποθήκευση δεδομένων.
"We don’t see things as they are, we see things as we are."
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lazman (15 Ιούλ. 2004 , 14:50)

 

giati merikes efarmoges pai na tis kani egkatastasi kai meta stamatai>?sto 6600.i efarmogi htan .sis

 

 

Φιλε μου αν διαβασεις λιγο τα threads των εφαρμογων θα δεις οτι με την νεα firmware στο 6600 σε ορισμενες εφαρμογες πρεπει να γυρισεις την γλωσσα στα αγγλικα για να τις εγκαταστησεις. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη με pstn δεν μπορω να διαβασω 103 σελιδες μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει εφαρμογη που να δειχνει αρχεια pdf στο νοκια 6600 με την τελευταια αναβαθμιση.

Η adobe στο site της εχει μονο για nokia 9210,9210i, 9110, 9250.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SIRHC (15 Ιούλ. 2004 , 16:50)

 

Λοιπον επειδη με pstn δεν μπορω να διαβασω 103 σελιδες μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει εφαρμογη που να δειχνει αρχεια pdf στο νοκια 6600 με την τελευταια αναβαθμιση.

Η adobe στο site της εχει μονο για nokia 9210,9210i, 9110, 9250.

 

 

Μπορεις με το pdf+ αλλα και με το Repligo μετατρεποντας το *.pdf σε *.rgo. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες κανονικα, εννοεις cr*cked; :confused:

 

Αν ναι, πατα στο καταλληλο link της υπογραφης μου και θα βρεις οτι θες! ;)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος andreadakis (14 Ιούλ. 2004 , 15:00)

 

to dokimasa re file alla den ta anagnorizi meta to kinito poy ta estila(siemens st60 kai s.e. t610)

 

 

Den paizei rolo to ti marka kinito exei o paraliptis alla to se poia eteria einai... otan o paraliptis exei Vodafone tote to mms it den stelnei sosta. :(

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί στο "about" μου λέει ότι εγκατέστησα την έκδοση 2.21 αντί για 2.30? :( Είχα την 2.20 με τα extensions για rar και gzip/tar τα οποία και κράτησα από την εγκατάσταση της προηγούμενης έκδοσης. Μήπως τελικά φταίει αυτό?
jparalias.blogspot.com Περί ανέμων και υδάτων (ενίοτε όμως ανεμοστροβίλων & πλημμυρών)... :p
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...