Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Ναι cracked είναι, αν και αυτό το site δεν ανοίγει πάντα! :o

 

 

Και επιπλέον έχει πάρα πολύ καιρό να ανεβάσει νέα παιχνίδια :worry:

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον eLeKtriK EyE

 

Δες στο h**p://users.chan.sch.gr/aikoukou/etc

 

Έχω ανεβάσει 3 calculators εκεί. Δες αν σου κάνει κανένα.

 

 

 

ki epsahna kati tetio...lets check

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Ναι cracked είναι, αν και αυτό το site δεν ανοίγει πάντα! :o

 

ευχαριστω οπως επισης και τους sergios-bbbb :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα συμπιεσης? εγω ξερω μονο το stacker.υπαρχει κανενα καλυτερο?ευχαριστωωωωω :happy: :happy: :happy:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

παιδια ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα συμπιεσης? εγω ξερω μονο το stacker.υπαρχει κανενα καλυτερο?ευχαριστωωωωω :happy: :happy: :happy:

 

 

Yπάρχει και το space doubler , τα έχω δοκιμάσει και τα δύο , προσωπικά βρίσκω το stacker v3.0 πολύ πιο σταθερό, και πολύ βολικές τις ενδείξεις του με την μπάρα και το % ποσοστό. Στο space doubler περιμένεις σχεδόν στα τυφλά να ανοίξει και να κλείσει μια εφαρμογή και γενικά τα κολλήματα είναι πολύ πιο συχνά.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον MobileMan

 

Yπάρχει και το space doubler , τα έχω δοκιμάσει και τα δύο , προσωπικά βρίσκω το stacker v3.0 πολύ πιο σταθερό, και πολύ βολικές τις ενδείξεις του με την μπάρα και το % ποσοστό. Στο space doubler περιμένεις σχεδόν στα τυφλά να ανοίξει και να κλείσει μια εφαρμογή και γενικά τα κολλήματα είναι πολύ πιο συχνά.

 

ευχαριστω φιλε μου ;) ;) ;) ;)απαντηση σε 3'? ουτε chat να ειμαστε!!!!! :happy:
Link to comment
Share on other sites

Ο converter του eti camcorder θα με τρελάνει τελείως. :wacko: Μου βγάζει όλα τα βιντεάκια ανάποδα.Και καλά να το έκανε μόνο στα καινούρια βιντεάκια.Θα έλεγα πως έχει κάποιο πρόβλημα η εφαρμογή στο κινητό.Βιντεάκια που είχα στο Pc και πριν 2 εβδομάδες μου τα έκανε avi κανονικά,σήμερα μου τα κάνει ανάποδα. :wacko: Ξέρει κανείς τι φταίει? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

παιδια ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα συμπιεσης? εγω ξερω μονο το stacker.υπαρχει κανενα καλυτερο?ευχαριστωωωωω :happy: :happy: :happy:

 

 

Yparxei kai to system tools to opoio simpiezi olokliri thn mnhmh kai sou deixnei poso xwrw exikonomises etsi den mplekis me menou klp klp klp....

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Minotavrs

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

παιδια ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα συμπιεσης? εγω ξερω μονο το stacker.υπαρχει κανενα καλυτερο?ευχαριστωωωωω :happy: :happy: :happy:

 

 

Yparxei kai to system tools to opoio simpiezi olokliri thn mnhmh kai sou deixnei poso xwrw exikonomises etsi den mplekis me menou klp klp klp....

 

To system tools sympiezei tin ram kai oxi tin kuria mnimi. Kai to zipman kalo einai...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Yparxei kai to system tools to opoio simpiezi olokliri thn mnhmh kai sou deixnei poso xwrw exikonomises etsi den mplekis me menou klp klp klp....[/b]

 

To system tools sympiezei tin ram kai oxi tin kuria mnimi. Kai to zipman kalo einai...

 

Ευχαριστω και τους 2 για την βοηθεια ;) ;) ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lagoudakis

 

To system tools sympiezei tin ram kai oxi tin kuria mnimi. Kai to zipman kalo einai...

 

Ευχαριστω και τους 2 για την βοηθεια ;) ;) ;)

 

ma gia afti den milame?
Link to comment
Share on other sites

To system tools δεν αυξάνει τον διαθέσιμο αποθηκευτικό χώρο στο κινητό , απλά, όπως είπε και ο φίλος παραπάνω, αυξάνει την RAM του κινητού που χρειάζονται τα προγράμματα για να τρέξουν.

Τέτοια επιλογή έχει και το stacker (οptions->compact->memory).

 

Πάντως μια και που το αναφέραμε (το system tools) είναι πολύ καλό προγραμματάκι και πολύ εύχρηστο στην τοποθέτηση operator logo και έχει επιλογή για flight mode

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MobileMan

 

To system tools δεν αυξάνει τον διαθέσιμο αποθηκευτικό χώρο στο κινητό , απλά, όπως είπε και ο φίλος παραπάνω, αυξάνει την RAM του κινητού που χρειάζονται τα προγράμματα για να τρέξουν.

Τέτοια επιλογή έχει και το stacker (οptions->compact->memory).

 

Πάντως μια και που το αναφέραμε (το system tools) είναι πολύ καλό προγραμματάκι και πολύ εύχρηστο στην τοποθέτηση operator logo και έχει επιλογή για flight mode

 

Loipon afto to flight mode pote den katalava ti kanei den mou to exigis ligo kai emena? :worry:
Link to comment
Share on other sites

μην το ψαχνεις και παρα πολυ.βαλε το system tools ενεργοποιησε flight mode βγαλε την καρτα sim και ξαναξεκινα το. δεν θα καταλαβεις τιποτα αν δεν ξερεις γιατι πραγμα το κανεις.

εγω το δοκιμασα με το worms που μου εβγαζε out of memory και εκανε καποια δουλεια. σαν κατι να αυξησε την μνημη. αλλα το προβλημα δεν εφτιαξε πληρως. ακομα το worms κανει βλακειες.

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Minotavrs

 

Loipon afto to flight mode pote den katalava ti kanei den mou to exigis ligo kai emena? :worry:

 

Mπορείς να χρησιμοποιήσεις το κινητό χωρίς την χρήση της sim.(π.χ.όταν είσαι σε αεροπλάνο)Eχεις πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του κινητού εκτός βέβαια απο αυτές που χρειάζονται δίκτυο για να λειτουργήσουν.Με χαλάει βέβαια που πρέπει να βγάλεις την sim για να ενεργοποιηθεί. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Ο converter του eti camcorder θα με τρελάνει τελείως. :wacko: Μου βγάζει όλα τα βιντεάκια ανάποδα.Και καλά να το έκανε μόνο στα καινούρια βιντεάκια.Θα έλεγα πως έχει κάποιο πρόβλημα η εφαρμογή στο κινητό.Βιντεάκια που είχα στο Pc και πριν 2 εβδομάδες μου τα έκανε avi κανονικά,σήμερα μου τα κάνει ανάποδα. :wacko: Ξέρει κανείς τι φταίει? :worry:

 

 

Το eyecon που έχω εγώ δεν βγάζει τέτοια προβλήματα. Αν θέλεις να στο στείλω στείλε το email σου με pm.

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον anipsios1

 

μην το ψαχνεις και παρα πολυ.βαλε το system tools ενεργοποιησε flight mode βγαλε την καρτα sim και ξαναξεκινα το. δεν θα καταλαβεις τιποτα αν δεν ξερεις γιατι πραγμα το κανεις.

εγω το δοκιμασα με το worms που μου εβγαζε out of memory και εκανε καποια δουλεια. σαν κατι να αυξησε την μνημη. αλλα το προβλημα δεν εφτιαξε πληρως. ακομα το worms κανει βλακειες.

 

 

Όταν μπαίνω σε flight mode τα εικονίδια φαίνοντα κάπως διαφορετικά;;;

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Re paidia ego paw flight mode kai mou leei phone will shutdown,remove sim and power on the phone i kati tetoio.Ego pataw flight mode,svinei to kinito,vgazw tin mpataria kai tin sim,ksanavazw tin mpataria to anoigw kai mou leei insert sim card.Ti kanw lathos???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Re paidia ego paw flight mode kai mou leei phone will shutdown,remove sim and power on the phone i kati tetoio.Ego pataw flight mode,svinei to kinito,vgazw tin mpataria kai tin sim,ksanavazw tin mpataria to anoigw kai mou leei insert sim card.Ti kanw lathos???

 

 

Δεν πρέπει να βγάλεις την μπαταρία!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την johner

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Re paidia ego paw flight mode kai mou leei phone will shutdown,remove sim and power on the phone i kati tetoio.Ego pataw flight mode,svinei to kinito,vgazw tin mpataria kai tin sim,ksanavazw tin mpataria to anoigw kai mou leei insert sim card.Ti kanw lathos???

 

 

Δεν πρέπει να βγάλεις την μπαταρία!

 

Kai pws na vgalw tin sim xwris na vgalw tin mpataria?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

Kai pws na vgalw tin sim xwris na vgalw tin mpataria?

 

Κάποιον τρόπο θα βρεις! :D :D :D

 

Sorry φίλε, μπερδεύτηκα με το 7650! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εδω ρε παιδια μετα απο ενα format ( που μου δημιουργησε προβλημα το Appman ) καταφερα να βγαλω και την MMC (επειδη το ειχα εγκατεστημενο εκει ) !!! Τι μου λετε τωρα... :D

 

Απλα, ανασηκωνεις λιγο την μπαταρια χωρις να ξεφυγει απο τις επαφες τις και κρατας κοντρα ετσι ωστε να εφαπτεται, μ'ενα τσιμπιδακι (αυτο που βγαζουν τα φρυδια οι γυναικες η καλυτερα το ειδικο, που εχει "μυτακια") σπρωχνετε τον συρτη που κλειδωνει την sim και την βγαζετε !

 

Τωρα αν θελετε να βγαλετε και την MMC θελει περισσοτερη υπομονη :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Δεν πρέπει να βγάλεις την μπαταρία![/b]

 

Kai pws na vgalw tin sim xwris na vgalw tin mpataria?

 

Εγώ αν βάλω flight mode στο 3650 μου, το κινητό κλείνει, βγάζω την μπαταρία και την sim, ξαναβάζω μπαταρία, ανοίγω, και όλα οκ ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...