Jump to content

Samsung SGH-E800


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα! Έχει κανείς υπόψη του ένα πρόβλημα με το Ε800 που όταν έχεις μήνυμα ή αναπάντητη, όταν είναι κλειστό και πατήσεις το κουμπάκι στο πλάι, εκτός από την ώρα βγάζει και ένα 05 από κάτω; Το 05 προφανώς είναι το 2005 αλλά δεν βγάζει όλη την ημερομηνία,βγάζει μόνο το 05 και μόνο όταν έχω αδιάβαστο μήνυμα ή αναπάντητη.
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 207
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια επεσε στα χερια μου ενα καλωδιο με κωδικο PCB093LBE, κανει για το Ε800? και αν ναι με τι software να το χρησιμοποιησω?
:up:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Πρόσφατα αγόρασα το Ε800 είναι τέλειο:mobile: ,για μένα μόνο προφίλ που δεν έχει.Με υπέρυθρες περνάω ήχους και εικόνες. Όμως δεν μπορώ να περάσω φωτογραφίες προσώπων και να τις "συνδέσω" με νούμερα γιατί δε μου επτρέπει το πρόγραμμα της samsung να βάλω στο κινητό εικόνες στον κατάλογο photo.Το έχει κάνει κανείς΄Έτσι ώστε να μη χρειαστεί να βγάλω όλους τους γνωστούς μου φωτογραφία με το κιντητό!Επίσης δεν μπορώ να του βάλω παιχνίδια :( κάποια βοήθεια;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα αγόρασα το Ε800 είναι τέλειο:mobile: ,για μένα μόνο προφίλ που δεν έχει.Με υπέρυθρες περνάω ήχους και εικόνες. Όμως δεν μπορώ να περάσω φωτογραφίες προσώπων και να τις "συνδέσω" με νούμερα γιατί δε μου επτρέπει το πρόγραμμα της samsung να βάλω στο κινητό εικόνες στον κατάλογο photo.Το έχει κάνει κανείς΄Έτσι ώστε να μη χρειαστεί να βγάλω όλους τους γνωστούς μου φωτογραφία με το κιντητό!Επίσης δεν μπορώ να του βάλω παιχνίδια :( κάποια βοήθεια;

Μου κανει εντυπωση που βρηκες καινουριο Ε800...

Eιναι πολυ ομορφο αλλα δυσκολο τηλεφωνο.Αυτο που αλλοι κανουν με το πατημα ενος κουμπιου εσυ θα πρεπει να το κανεις με καλωδιο και software. Χρειαζεσαι ενα "serial cable" (το USB πιθανοτατα δεν θα σου δουλεψει) και αρκετη υπομονη.Υπαρχει το αυθεντικο της Samsung με περιπου 50Ευρω και μαιμουδοπιθηκος απο ebay με 18Euro στην πορτα σου...

Αν ενδιαφερεσαι δες __ΕΔΩ__

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Έχω ένα Samsung E800 εδώ και 2,5 χρόνια και τελευταία τα χει παίξει μάλλον η μπαταρία.

 

Ξέρετε πόσο περίπου κοστίζει μια νέα μπαταρία και που θα τη βρω?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Παιδιά δεν ξέρω εάν αυτός είναι ο κατάλληλος χώρος, αλλά αφορά το παλαιολιθικό Samsung E800 αν το θυμάστε, του 2004 μοντέλο.....το έχω σχεδόν 7 χρόνια αυτό το κινητό, είμαι συναισθηματικά δεμένος μαζί του και μου χάλασε πριν λίγο καιρό.....ψάχνω κάποιον ειδικό να μοθ το φτιάξει. Ε

Είναι εκείνο το μοντέλο που σπρώχνεις προς τα πάνω για να ανοίξει το keyboard, και τώρα βγάζει μια μαύρη οθόνη, είτε ανοιχτό είναι είτε κλειστό......πρέπει να έχει χαλάσει/καεί κλπ κάποιο καλωδιάκι και μαυρίζει η οθόνη......

Πού μπορώ να το φτιάξω και πόσο περίπου κοστίζει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν βρεις καποιον να το φτιαξει. μπορεις να δεις ομως την αγορα ενος νεου κινητου (το ιδιο) απο ebay πχ
Link to comment
Share on other sites

δε ξερω αν βρεις καποιον να το φτιαξει. μπορεις να δεις ομως την αγορα ενος νεου κινητου (το ιδιο) απο ebay πχ

 

Το θέμα είναι ότι θέλω να βρω κάποιον να μου το επιδιορθώσει, θέλω το συγκεκριμένο κινητό, έστω να σώσω κάτι φωτογραφίες κλπ που έχω μέσα και μετά ας χαλάσει ξανά.......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...