Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

εβαλα cm7 εγκαταστω αντροιντ μαρκετ και στο ανοιγμα μου βγαζει οτι για να συνεχισω πρεπει να προσθεσω ενα λογαριασμο στη συσκευη παταω ναι και κλεινη η εφαρμογη.στο εικονιδιο προσθεσα το τζμαιλ αλλα τιποτα.με ρουτ και αλλη ρομ δεν λειτουργει το μαρκετ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@tresor_jim

Το trial του sygic ειναι για 7 μερες, για παραπανω μερες πρεπει να το αγορασεις...

Τι εννοεις "οτι και να αποθηκευσω πηγαινει στην καρτα του κινητου"?Τι αποθηκευεις συγκεκριμενα?

Απο τα 8gb καποια χρειαζονται απο το συστημα.Ειναι φυσιολογικο

Το τελευταιο σου ερωτημα δε το καταννοω, ισως γιατι δεν εχω ροοταρει ποτε 2.3.4 με SuperOneClick.Aς σου απαντησει καποιος που το εχει κανει.

 

@votis

Κανονικα λειτουργει το Market.

Τωρα οταν πας να ανοιξεις το market τι κανει?

Link to comment
Share on other sites

για να κανω ρουτ πρεπει να πατησω ναμην υπαρχει καμια καρτα μνημης στο τηλεφωνο?

 

Root στο 0ptimus 2X με Gingerbread με το τελευταιο superoneclick

 

1. κατεβαζετε απο δω την εκδοση για lg του superoneclick http://www.4shared.com/zip/tYDlYXdn/...ShortFuse.html

2. επιλεγετε στο κινητο στο ρυθμισεις>εφαρμογες>αναπτυξη την επιλογη εντοπισμος σφαλματων usb

3. συνδεεται το κινητο στο pc και αφηνετε να κανει εγκατασταση των drivers για android devices (γινεται αυτοματα με συνδεση στο internet)

4. κλειστε το τηλεφωνο και αφαιρεστε sim και Micro SD και ανοιξτε την συσκευη (εγω εκανα unmount και την Internal SD)

5. Εκτελεστε το SuperOneClick.exe και στην καρτέλα advanced πατηστε την επιλογη use alternate ADB parser"

6. στην καρτελα General και κατω απο την ενδειξη Exploit επιλεξτε auto

7. Πατηστε Root (οτι και αν ρωτησει το προγραμμα πατατε ΟΚ)

8. Κάνουμε επανεκκίνηση το τηλέφωνο και είμαστε ο.κ.

 

Ειστε ετοιμοι.

 

η διαδικασια ειναι του 5λεπτου πολυ ευκολη και ασφαλης και ανα πασα στιγμη μπορειτε να κανετε unroot

καλή επιτυχία..!:D

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου θελω τη βοηθεια σου προσπαθω νατο φαλασαρω εχω την 2.3.4 την αυθεντικη πηγα να κανω ρουτ νομιζω την 2.3.3 νομιζω την εκανα σωστα αυτο μπορω νατο δω μεσα στο κινητο καπου? ακομα 2.3.4 γραφει λεω αας αλλαξω ρομ αφου μου εγραψε στο pc οτι ειναι οκ για το ρουτ ?! πηγα στο μαρκετ κατεβασα το ρομ μανατζερ το ανοιξα εκανα καποιες οδηγιες αλλα οταν το ανοιγω μετο πατωντας το πληκτρο της εντασης και το ον οφ με βγαζει σε ενα μενου αλλα πουθενα δε λεει ρομ μανατζερ γραφει rebbot system now apply ubdate from sdcard κτλ τι να κανω? εχψ κανει κατι λαθος? ααα ολα αποθηκεονται στην καρτα της συσκευης παιχνιδια προγραμματα κτλ και εχει γεμισει αν μπορεις βοηθισε με σευχαριστω

 

 

 

πατησα ρεμπουτ συστεμ αλλα δεν ειδα καμια αλλαγη στο κινητο μου δε ξερω τι κανω λαθος..

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

@tresor_jim

Το trial του sygic ειναι για 7 μερες, για παραπανω μερες πρεπει να το αγορασεις...

Τι εννοεις "οτι και να αποθηκευσω πηγαινει στην καρτα του κινητου"?Τι αποθηκευεις συγκεκριμενα?

Απο τα 8gb καποια χρειαζονται απο το συστημα.Ειναι φυσιολογικο

Το τελευταιο σου ερωτημα δε το καταννοω, ισως γιατι δεν εχω ροοταρει ποτε 2.3.4 με SuperOneClick.Aς σου απαντησει καποιος που το εχει κανει.

 

@votis

Κανονικα λειτουργει το Market.

Τωρα οταν πας να ανοιξεις το market τι κανει?

μετα την εγκατασταση της ρομ το εικονιδιο δεν υπαρχει,κατεβασα απο γκογκλ αντροιντ μαρκετ αλλα δεν ανοιγει λεει να κανω λογαριασμο μαιλ, εχω τετοιο λογαριασμο.απο που να κατεβασω και ποια εκδοση μαρκετ και τι ρυθμιση θελει για να δουλευει κανονικα ωπος με στοκ ρομ.οποιος ειναι με cm7kang ξερει πως διορθωνετε το μαρκετ ας δωσει τα φωτα του

Edited by votis
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου θελω τη βοηθεια σου προσπαθω νατο φαλασαρω εχω την 2.3.4 την αυθεντικη πηγα να κανω ρουτ νομιζω την 2.3.3 νομιζω την εκανα σωστα αυτο μπορω νατο δω μεσα στο κινητο καπου? ακομα 2.3.4 γραφει λεω αας αλλαξω ρομ αφου μου εγραψε στο pc οτι ειναι οκ για το ρουτ ?! πηγα στο μαρκετ κατεβασα το ρομ μανατζερ το ανοιξα εκανα καποιες οδηγιες αλλα οταν το ανοιγω μετο πατωντας το πληκτρο της εντασης και το ον οφ με βγαζει σε ενα μενου αλλα πουθενα δε λεει ρομ μανατζερ γραφει rebbot system now apply ubdate from sdcard κτλ τι να κανω? εχψ κανει κατι λαθος? ααα ολα αποθηκεονται στην καρτα της συσκευης παιχνιδια προγραμματα κτλ και εχει γεμισει αν μπορεις βοηθισε με σευχαριστω

 

ΠΡΟΣΟΧΗ..!!!

Με το smartflash θα χαθούν όλα τα δεδομένα του τηλεφώνου σας...!

θα ειναι σαν την πρώτη φορά που το πήρατε στα χέρια σας

και φυσικά θα έχετε την Original ROM's V20L 2.3.4.

πάρτε ένα BACKUP με το Titanium (θέλει Root) η απλά με το LG PC Suite

κρατήστε ημερολόγιο, μουσική, video, τηλεφωνικό κατάλογο και τα επαναφέρετε

μετά το πέρας της αναβάθμισης..!

 

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ smartflash

Κατεβάσουμε drivers και smartflash από εδώ........

https://rapidshare.com/files/4203070240/smartflash___smartflash_driver.rar

 

και από εδώ το Original ROM's V20L

http://www.fileserve.com/file/rNYF5z8/

 

Τρέχουμε το SmartFlashTool_P990.exe από το PC

Κλείνουμε το τηλέφωνο,αφαιρούμε τη μπαταρία, συνδέουμε το τηλέφωνο καθώς

κρατάμε πατημένο το Volume down(Εδώ θα πρέπει να δούμε ένα μήνυμα για "software update"

και το "COM port" του smartflash θα γεμίσει αυτόματα αφού εγκατασταθούν οι drivers αν χρειαστεί)

Επιλέγουμε το "ROM Copy D/L"

Ελέγχουμε πως το "Normal Mode" ΕΙΝΑΙ επιλεγμένο

Ελέγχουμε πως το "Erase CAL" ΔΕΝ είναι επιλεγμένο

 

Πατάμε το κουμπί "browse" διπλα στο "CP Bin:" και διαλέγουμε το (FLS) αρχείο

Πατάμε το κουμπί "browse" διπλα στο "AP Bin:" και διαλέγουμε το (BIN) αρχείο

Πατάμε "Start" και περιμένουμε να ολοκληρωθεί το flashαρισμa και είμαστε Ο.Κ.;)

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

@votis

κατεβασε τα gapps του temasek απο εδω και φλασαρε τα οπως φλασερες και την CM7.Μετα θα πρεπει να εχει κανονικα market και απλα θα σου ζητησει να συγχρονιστεις με το google account σου και θα εισαι οκ.Ελπιζω να καταλαβα καλα το προβλημα σου γιατι με μπερδεψες λιγο :)

 

@tresor_jim

Τα εχεις μπερδεψει λιγο...

Το μενου που μπηκες ειναι το ClockworkMod Recovery, το οποιο απο οτι καταλαβα το εγκατεστησες μια χαρα.

Αν σου εχει εμφανιστει μια εφαρμογη superuser τοτε κατα πασα πιθανοτητα εισαι rootαρισμενος.

Διαβασε λιγο εδω και θα σου λυθουν καποιες αποριες

Τι εχει γεμισει η εξωτερικη sdcard ή η μνημη του τηλεφωνου?

Δοκιμασε ρυθμισεις->εφαρμογες->διαχειρηση εφαρμογων->διαλεξε μια εφαρμογη και πατα μεταφορα στην sdcard...

Link to comment
Share on other sites

@tresor_jim

Τα εχεις μπερδεψει λιγο...

Το μενου που μπηκες ειναι το ClockworkMod Recovery, το οποιο απο οτι καταλαβα το εγκατεστησες μια χαρα.

 

 

aglpak τα εχω μπερδεψει πολυ οχι λιγο χα χα ναι τον εχω αυτον τον φακελο που λες. και ναι εκει πρεπει να μπηκα αλλα δεν ελεγε πουθενα ρομ μανατζερ και πατησα ρεμπουτ συστεμ ! εγω για να αλλαξω ρομ τι πρεπει να κανω για να βαλω την cm7 αν αυτη ειναι η καλυτερη? ειδα οτι εχει πολυ ωραιο μενου κ επειδη τρωει κολληματα το κινητο μου και βγαζω την μπαταρια αραια και που ενω ειναι καινουργιο το κινητο μου

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως εχεις την εφαρμογη superuser εγκατεστημενη και εισαι rootαρισμενος:

Κατεβασε απο εδω το cm_p990_full-224.zip

και απο εδω το 20110828

περασε τα στη εξωτερικη sd και κανε αυτα που λεει εδω κατα γραμμα.

Πρωτα για το cm_p990_full-224.zip και μετα για το gapps-gb-20110828-signed.

Καλη επιτυχια...

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως εχεις την εφαρμογη superuser εγκατεστημενη και εισαι rootαρισμενος:

Κατεβασε απο εδω το cm_p990_full-224.zip

και απο εδω το 20110828

περασε τα στη εξωτερικη sd και κανε αυτα που λεει εδω κατα γραμμα.

Πρωτα για το cm_p990_full-224.zip και μετα για το gapps-gb-20110828-signed.

Καλη επιτυχια...

 

 

 

τι εννοεις πρωτα το ενα και μετα το αλλο? γιατι για το δευτερο δεν ειδα νατο γραφει κατω !κανω πρωτα την μια διαδικασια μετο ενα και μετα για το αλλο μετον ιδιο τροπο? ναι τα κατεβασα και τα δυο σευχαριστω πολυ και ο θεος βοηθος

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Για να μη μπερδευτεις κανε πρωτα ολη τη διαδικασια με το πρωτο και μετα το ιδιο για το δευτερο αρχειο οπως ειπες.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ μαγκες (AGELKAP) και τους υπολοιπους το πρωτο βημα το καταφερα θα κανω και το δευτερο τωρα φαινεται πιο ομορφο με αυτην την ρομ το κινητο ετσι πιστευω τουλαχιστον ελπιζω να κολλαει λιγοτερο εως καθολου! για πειτε κανα tip αν υπαρχει.. γιατι συνεχιζω να ειμαι ασχετος σε αυτο το θεμα.. αλλα τουλαχιστον τα ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΧΑ ΧΑ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Για να μη μπερδευτεις κανε πρωτα ολη τη διαδικασια με το πρωτο και μετα το ιδιο για το δευτερο αρχειο οπως ειπες.

 

 

 

το δευτερο το αρχειο δε μπορω νατο κανω γιατι? δε μπορω να το βρω θα πρεπει να το σβησω το πρωτο κ να κανω αντιγραφη επικολληση το δευτερο? επισησς δεν εχει σβσηστει τιποτα απο αυτα που ειχα μεσα δε ξερω γιατι εννοω απο φωτογραφιες και βιντεο μηνυματα κ επαφες σβηστηκαν !

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το πετας χυμα στην sd και κανεις ακριβως το ιδιο.

Η σου ξεφυγε και δεν το ειδες ή δεν εγινε σωστα η αντιγραφη στην sd.

 

Για να μη κανεις διπλα ποστ:

κατω δεξια στο ποστ σου εχει το κουμπι "τροποποιηση", οποτε μπορεις να το πατας και να προσθετεις κατι στο ηδη υπαρχων ποστ.

 

 

Επειδη το καναμε ψιλοchat αν θες στειλε μου με pm αποριες

Link to comment
Share on other sites

@votis

κατεβασε τα gapps του temasek απο εδω και φλασαρε τα οπως φλασερες και την CM7.Μετα θα πρεπει να εχει κανονικα market και απλα θα σου ζητησει να συγχρονιστεις με το google account σου και θα εισαι οκ.Ελπιζω να καταλαβα καλα το προβλημα σου γιατι με μπερδεψες λιγο :)

 

@tresor_jim

Τα εχεις μπερδεψει λιγο...

Το μενου που μπηκες ειναι το ClockworkMod Recovery, το οποιο απο οτι καταλαβα το εγκατεστησες μια χαρα.

Αν σου εχει εμφανιστει μια εφαρμογη superuser τοτε κατα πασα πιθανοτητα εισαι rootαρισμενος.

Διαβασε λιγο εδω και θα σου λυθουν καποιες αποριες

Τι εχει γεμισει η εξωτερικη sdcard ή η μνημη του τηλεφωνου?

Δοκιμασε ρυθμισεις->εφαρμογες->διαχειρηση εφαρμογων->διαλεξε μια εφαρμογη και πατα μεταφορα στην sdcard...

 

εβαλα γκαπς και ολα οκ.θελω να κανω οβερκλοκ με ποιο αππ γινετε,ειπαρχει καποιο δωρεαν?δοκιμασα το ρομτουλκιτ απο μαρκετ αλλα τιποτα.ενα αλλο ηθελε αλλο κερνελ,μετο κερνελ το υπαρχον οβερκλοκ μπορει να γινει?

Edited by votis
Link to comment
Share on other sites

Αν οντως εχεις την εφαρμογη superuser εγκατεστημενη και εισαι rootαρισμενος:

Κατεβασε απο εδω το cm_p990_full-224.zip

και απο εδω το 20110828

περασε τα στη εξωτερικη sd και κανε αυτα που λεει εδω κατα γραμμα.

Πρωτα για το cm_p990_full-224.zip και μετα για το gapps-gb-20110828-signed.

Καλη επιτυχια...

 

 

Αν περάσω την cyanogenmod, προφανώς χάνουμε τα πάντα και θέλει στήσιμο από την άρχει, σωστά..? και κάτι ακόμα αν πρώτα έχω πάρει ένα NANDROID BACKUP με το ROM Manager ξανά γυρίζω με ένα RESTORE με το ROM Manager στην 2.3.4. ??? η χρειάζεται ext4 σε ext3..??? η περνάμε την 2.3.4. με smartflashdriver και μετά RESTORE με το ROM Manager το BACKUP που είχαμε πάρει..!!!

 

Τι ελλείψεις και προβλήματα έχει cyanogenmod 7...? αν έχει..!!;)

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Προτεινω ολα τα wipe πριν περασεις τη cm7.Oποτε ναι θελει στησιμο απο την αρχη.Ομως με το titanium backup ή αναλογες εφαρμογες μπορεις να κανεις ενα καλο backup και να μη χρειστει πολλα πολλα μετα.

Οσο για το "πισωγυρισμα" οπως πολυ σωστα ειπες μπορεις να γυρισεις με ενα restore, αφου κανεις ext4 σε ext3(απλος τροπος) ή περασεις τη 2.3.4 με smartflash και μετα κανεις root (πιο πολυπλοκος-χρονοβορος αλλα σιγουρος τροπος σε περιπτωση που κατι παει στραβα με τον απλο τροπο).

 

Δεν εχει ουτε ελλειψεις ουτε προβληματα κατα τη γνωμη μου.Σου προτεινω να το κανεις το βημα και στη χειροτερη γυρνας "πισω"

Link to comment
Share on other sites

Προτεινω ολα τα wipe πριν περασεις τη cm7.Oποτε ναι θελει στησιμο απο την αρχη.Ομως με το titanium backup ή αναλογες εφαρμογες μπορεις να κανεις ενα καλο backup και να μη χρειστει πολλα πολλα μετα.

Οσο για το "πισωγυρισμα" οπως πολυ σωστα ειπες μπορεις να γυρισεις με ενα restore, αφου κανεις ext4 σε ext3(απλος τροπος) ή περασεις τη 2.3.4 με smartflash και μετα κανεις root (πιο πολυπλοκος-χρονοβορος αλλα σιγουρος τροπος σε περιπτωση που κατι παει στραβα με τον απλο τροπο).

 

Δεν εχει ουτε ελλειψεις ουτε προβληματα κατα τη γνωμη μου.Σου προτεινω να το κανεις το βημα και στη χειροτερη γυρνας "πισω"

 

την είχα περάσει το Σεπτέμβριο και κάπως δεν μου είχε αρέσει..!!! για να είμαι ειλικρινής δεν την είχα δουλέψει και πολύ..!!:rolleyes:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

την είχα περάσει το Σεπτέμβριο και κάπως δεν μου είχε αρέσει..!!! για να είμαι ειλικρινής δεν την είχα δουλέψει και πολύ..!!:rolleyes:

Δεν έχει καμία σχέση με το Σεπτέμβριο!

Περίπου τον Δεκέμβριο σταθεροποιήθηκε η CM7 σε καλά επίπεδα και πλέον έχει ξεφύγει!

Αλλά να είσαι προετοιμασμένος για αρκετές διαφορές σε πολλές λεπτομέρειες. Εχοντας περάσει και από τα δύο (Stock-CM) η δεύτερη μου κάθεται πολύ πιο καλά.

 

Οι οδηγίες του Αγγελου είναι πολύ καλές. :up::clap: Με αυτές ξεκίνησα και εγώ πριν από αρκετούς μήνες!

 

Όποιος νιώθει αδαής και πελαγωμένος μην στεναχωριέται, όλοι από εκεί περάσαμε, θέλει τον χρόνο του και κυρίως διάβασμα για να καταλάβεις 3-4 πράγματα για το πως δουλεύει το android και τα διάφορα υποστηρικτικά προγράμματα και διαδικασίες.

Το καλό είναι ότι το 2Χ είναι απίστευτα ανθεκτικό σε τέτοια κακομεταχείρηση (δεν μιλάω για φυσική αλλά για software-ική) και πρακτικά μπορεί να επανέλθει από οποιαδήποτε κατάσταση. Είναι unbrickable!

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει καμία σχέση με το Σεπτέμβριο!

Περίπου τον Δεκέμβριο σταθεροποιήθηκε η CM7 σε καλά επίπεδα και πλέον έχει ξεφύγει!

Αλλά να είσαι προετοιμασμένος για αρκετές διαφορές σε πολλές λεπτομέρειες. Εχοντας περάσει και από τα δύο (Stock-CM) η δεύτερη μου κάθεται πολύ πιο καλά.

 

Οι οδηγίες του Αγγελου είναι πολύ καλές. :up::clap: Με αυτές ξεκίνησα και εγώ πριν από αρκετούς μήνες!

 

Όποιος νιώθει αδαής και πελαγωμένος μην στεναχωριέται, όλοι από εκεί περάσαμε, θέλει τον χρόνο του και κυρίως διάβασμα για να καταλάβεις 3-4 πράγματα για το πως δουλεύει το android και τα διάφορα υποστηρικτικά προγράμματα και διαδικασίες.

Το καλό είναι ότι το 2Χ είναι απίστευτα ανθεκτικό σε τέτοια κακομεταχείρηση (δεν μιλάω για φυσική αλλά για software-ική) και πρακτικά μπορεί να επανέλθει από οποιαδήποτε κατάσταση. Είναι unbrickable!

 

@Tsaglis με το LG PC Suite συνεργάζεται..?

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

@Tsaglis με το LG PC Suite συνεργάζεται..?

Σου απάντησα στο άλλο thread!

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα ροοτ το κινητο. Απο κει και περα τι μου προτεινετε να κανω, τι δυνατοτητες μου δινει; κατεβασα το τιτανιουμ αλλα δε καταλαβενω και πολλα.. και κατι αλλο τους launcher πως τους κανεις default;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, διαβασα οτι υπαρχουν προβληματα οτι κανει επανεκκινησεις ή σβηνει το τηλεφωνο. Λυθηκαν με αναβαθμιση ή μπα; 269 ευρω απο το amazon γερμανιας, αν δεν υπαρχουν πια προβληματα θα ειναι καλη αγορα νομιζω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, διαβασα οτι υπαρχουν προβληματα οτι κανει επανεκκινησεις ή σβηνει το τηλεφωνο. Λυθηκαν με αναβαθμιση ή μπα; 269 ευρω απο το amazon γερμανιας, αν δεν υπαρχουν πια προβληματα θα ειναι καλη αγορα νομιζω...

 

Δε μου χει τυχει ποτε κατι τετοιο....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, διαβασα οτι υπαρχουν προβληματα οτι κανει επανεκκινησεις ή σβηνει το τηλεφωνο. Λυθηκαν με αναβαθμιση ή μπα; 269 ευρω απο το amazon γερμανιας, αν δεν υπαρχουν πια προβληματα θα ειναι καλη αγορα νομιζω...

 

Αν εισαι Ελλαδα και η τιμη ειναι χωρις μεταφορικα τοτε οχι δε θα ειναι και πολυ καλη αγορα αφου σε ελληνικα καταστηματα υπαρχει απο 268ευρω(σκρουτζαρε το..)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...