Jump to content

Σε ποιό πρόγραμμα συμβολαίου είστε στην Wind;


sv2evs
 Κοινοποίηση

Σε ποιο πρόγραμμα είστε στην wind; Σας καλύπτει ?  

35 members have voted

  1. 1. Σε ποιο πρόγραμμα είστε στην wind; Σας καλύπτει ?

    • XXS
      1
    • XS
      1
    • S
      4
    • M
      22
    • L
      5
    • XL
      0
    • XXL
      0
    • 3XXL
      2


Recommended Posts

Σε ποιο πρόγραμμα συμβολαίου είστε στην wind ? Παλιό ή καινούργιο (με τις αλλαγές) ?

 

edit: Αν πρέπει να μπει αλλού, κάποιος πιο αρμόδιος ας το μεταφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει πάνω στη δημοσκόπηση να γίνει διακριση ανάμεσα στα νέα Μ, L... και στα παλιά!

 

Επίσης, υπάρχουν και τα WIND-100, 200...

 

Ή η δημοσκόπηση αφορά μόνο τα συγκεκριμένα ΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ "νέα" προγράμματα;

Αναρωτιέμαι σε τί θα αποσκοπήσει το αποτέλεσμα!

Link to comment
Share on other sites

σε κανενα απο τα παραπανω, wind 200-R με την υπηρεσια wind 600 και web'n mail 40
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

σε κανενα απο τα παραπανω, wind 200-R με την υπηρεσια wind 600 και web'n mail 40

 

Είσαι δηλαδή στα 43-44 ευρώ;

Κανά δεκάρικο κάτω από το παλιό το Μedium

 

 

Η υπηρεσία WIND 600 που δίνει 600' προς όλα τα WIND τί κόστος έχει;

Είναι ακόμα εμπορικά διαθέσιμη; Γνωρίζεις;

Link to comment
Share on other sites

Είσαι δηλαδή στα 43-44 ευρώ;

Κανά δεκάρικο κάτω από το παλιό το Μedium

 

 

Η υπηρεσία WIND 600 που δίνει 600' προς όλα τα WIND τί κόστος έχει;

Είναι ακόμα εμπορικά διαθέσιμη; Γνωρίζεις;

στα παραπανω παγια εχω εκπτωση 10 ευρω (εκπτωση tellas double play)

και αλλα 15 ευρω (πιστωση αναβαθμησης συσκευης) και στο web'n mail εχω εκπτωση 50% (λογο παλαιας προσφορας) και επειδη ο λογαριασμος μου εξοφλειται μεσω πιστωτικης καρτας (wind bonus american express) εχω 10 sms και 10 mms δωρεαν ανα μηνα + αλλα 40 mb δωρεαν ανα μηνα η υπηρεσια WIND 600 εχει 5 ευρω ανα μηνα (απο παλαια ενεργοποιση) μετα απο ολα αυτα ο μεσος λογαριασμος μου ανα μηνα ειναι περιπου 20 ευρω με ολες της παραπανω παροχες, α ναι εχω και twin sim η οποια χρεωνεται 2,50 ευρω ανα μηνα

Edited by mathios
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Στο παλιό Medium. Η προσφορές που καταναλώνω πιο πολύ κάθε μήνα είναι τα δωρεάν λεπτά προς vodafone και cosmote και το ίντερνετ. Συγκεκριμένα από τα 250 λεπτά που έχω προς cosmote και vodafone συνήθως καταναλώνω τα 150, ενώ από τα 250 MB που έχω για ίντερνετ συνήθως καταναλώνω τα 200. Αν δω ότι σταδιακά οι ανάγκες του ίντερνετ μεγαλώνουν τότε αν δεν πάω σε καρτοκινητό, θα ελαττώσω όσο μπορώ τα τηλέφωνα προς cosmote και vodafone και θα βάλω το καινούργιο Medium. Edited by energeiakos
http://img192.imageshack.us/img192/8724/htcquietlybrilliant1.gif
Link to comment
Share on other sites

στα παραπανω παγια εχω εκπτωση 10 ευρω (εκπτωση tellas double play)

και αλλα 15 ευρω (πιστωση αναβαθμησης συσκευης) και στο web'n mail εχω εκπτωση 50% (λογο παλαιας προσφορας) και επειδη ο λογαριασμος μου εξοφλειται μεσω πιστωτικης καρτας (wind bonus american express) εχω 10 sms και 10 mms δωρεαν ανα μηνα + αλλα 40 mb δωρεαν ανα μηνα η υπηρεσια WIND 600 εχει 5 ευρω ανα μηνα (απο παλαια ενεργοποιση) μετα απο ολα αυτα ο μεσος λογαριασμος μου ανα μηνα ειναι περιπου 20 ευρω με ολες της παραπανω παροχες, α ναι εχω και twin sim η οποια χρεωνεται 2,50 ευρω ανα μηνα

 

53-25=28ευρώ θα σου έβγαινε το παλιό Medium!

Δεν υπολογίζω χρέωση twin και έκπτωση wind bonus!

 

Σίγουρα ο καθένας προσαρμόζεται ανάλογα με τις ανάγκες του. Φαίνεται ψαγμένος ο συνδυασμός σου!

 

Πιστεύω πως το μέλλον των συνδέσεων για άτομα που μιλάνε προς όλα τα δίκτυα είναι αυτοί οι συνδυασμοί!

 

Είχα αναφέρει πως αν η WIND έριχνε κανά 5αρι τα πάγια των προγραμμάτων χρόνου ομιλίας WIND-100, 200... θα έκανε μεγάλο μπάμ!

 

Πολλοί λόγω της δουλειάς ή συνήθειας μιλάμε προς όλα τα δίκτυα!

Εγώ ντρέπομαι να ζητήσω καν από τον άλλον τι δίκτυο είναι για να δω αν θα τον καλέσω ή οχι!

 

Βέβαια άλλοι που μιλάνε με συγκεκριμένα άτομα έχουν ησυχασει με τα 1500'

 

Είχα πει και παλαιότερα πως έχουμε καταντήσει ένα απέραντο ΓΟΥΟΚΙ ΤΟΚΙ!

Link to comment
Share on other sites

Σκοπός μου ήταν να διευκρινήσουμε σε ποιά από τα αντίστοιχα πακέτα είμαστε, σε σχέση με τα καινούργια. Δεν αναφέρονται πουθενά τα πακέτα τύπου 120-240 κτλ. Απλά μάλλον θα βάλω και μια επιλογή για άλλο πακέτο (αν μπορώ να αλλάξω την δημοσκόπηση).
Link to comment
Share on other sites

Σκοπός μου ήταν να διευκρινήσουμε σε ποιά από τα αντίστοιχα πακέτα είμαστε, σε σχέση με τα καινούργια. Δεν αναφέρονται πουθενά τα πακέτα τύπου 120-240 κτλ. Απλά μάλλον θα βάλω και μια επιλογή για άλλο πακέτο (αν μπορώ να αλλάξω την δημοσκόπηση).

 

πρεπει να βαλεις επιλογη για τα προγραμματα wind-100,140,200 κτλ για τον λογο οτι τα νεα προγραμματα σιγουρα εχουν 1500 λεπτα προς το ιδιο δικτυο. αλλα δεν σημαινει οτι ειναι τα καλυτερα. υπαρχουν συνδρομητες που δεν στελνουν sms σχεδον καθολου (οπως εγω) αλλα ενα θα πω εαν ολοι οι συνδρομητες ειχαν λιγο παραπανω υπομονη να ψαξουν αληθινα το συμφερον τους ολοι θα ειχαν wind και στο σπιτι (2play) και κινητη. απλα ολοι ξελογιαζονται απο της επιδοτησεις και το σλογκαν ''απεριοριστα'' που ουσιαστικα δεν υπαρχει....

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω επιλογή για να αλλάξω την δημοσκόπηση, αν μπορεί κάποιος να προσθέσει μια επιλογή για "άλλο πρόγραμμα" θα του ήμουν ευγνώμων.
Link to comment
Share on other sites

Νέος συνδρομητής στη Wind.

Από κινητή έχω το S (προηγούμενο) +Web n mail 120mb.

Από ίντερνετ+σταθερό έβαλα το DP M.

 

Ήθελα για το κινητό το Μ, αλλά δεν μιλάω τόσο πολύ και δεν είναι λίγα τα 40+€.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

wind M και 2play S και τα μυαλα στα καγκελα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Στο S Version 1.0 (με 100ΜΒ ιντερνετ) και σταθερο στο Μ (νομιζω,το χω επι εποχης Tellas,αυτο με τα απεριοριστα σταθερα και απεριοριστο ιντερνετ)
Link to comment
Share on other sites

Κερδίζει φανερά το M της Wind...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
wind m με το παλιο βεβαια γιατι μετα τα καναν χαλια τα προγραμματα...το προγραμμα μου ειναι τελειο και δεν το τελειωνω ποτε και για πρωτη φορα δεν βλεπω εξτρα χρεωσεις αδικαιολογητες
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...