Jump to content

Google Nexus S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάρτιο ( μπορεί και τέλη Φεβρουαρίου) πρώτα Vodafone και έπειτα στους άλλους..

Μάλλον θα κοστίζει ή 550€ ή λίγο πιο πάνω.

 

Θα ειναι αυτο με την slcd οθονη που λενε οτι θα κυκλοφορησει στην Ευρωπη?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα ειναι αυτο με την slcd οθονη που λενε οτι θα κυκλοφορησει στην Ευρωπη?

 

Ναι, το λέω και πιο πάνω..:p

Link to comment
Share on other sites

Μάρτιο ( μπορεί και τέλη Φεβρουαρίου) πρώτα Vodafone και έπειτα στους άλλους..

Μάλλον θα κοστίζει ή 550€ ή λίγο πιο πάνω.

Πολυ ωραια οποτε θα ισχυει και η εγγυηση για οσους το εφεραν απο αμερικη γιατι με τοσα χρηματα που θα το δινει η voda το βρισκεις ebay και με samoled.:happy:

 

Aυτο με το wifi που αναφερουν μερικοι αναλογα σχολια εχω διαβασει και στο xda απο αμερικανους χρηστες του κινητου.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το wifi ισχυει γιατι το δοκιμασα και με το iphone 4 διπλα διπλα και ειχε λιγοτερο σημα το nexus
Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα αν το βαλουν στα 550 και ισως παραπανω απορω με ποια λογικη λογικα μεχρι τοτε τοτε θα εχουν αρχισει να εμφανιζονται τα πρωτα διπυρηνα και ακομη δεν εχουμε δει τον διαδοχο του γαλαξια απο την sammy ουτε κατι απο την htc δεν νομιζει οτι αξιζει 500 και βαλε ευρω και μαλιστα με slcd κατωτερη σε χαρακτηριστηκα και μονο και μονο για το αμεσσο support απο τον γοογλη εσεις τι λετε ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που το θέλουν θα το αγοράσουν για τον ίδιο λόγο που αγοράζουν ακόμα και τώρα το nexus1.

 

Κι εγω αν μπορούσα να βρω ένα καλομεταχειρισμενο nexus one θα το προτιμουσα απο πολλές νεότερες συσκευές.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα αν το βαλουν στα 550 και ισως παραπανω απορω με ποια λογικη λογικα μεχρι τοτε τοτε θα εχουν αρχισει να εμφανιζονται τα πρωτα διπυρηνα και ακομη δεν εχουμε δει τον διαδοχο του γαλαξια απο την sammy ουτε κατι απο την htc δεν νομιζει οτι αξιζει 500 και βαλε ευρω και μαλιστα με slcd κατωτερη σε χαρακτηριστηκα και μονο και μονο για το αμεσσο support απο τον γοογλη εσεις τι λετε ?

 

αυτο ισχυει η ιδανικη τιμη πιστευω θα ηταν στα 450 και για να πουλησει και για να μην επηρεαστει απο τα διπυρηνα εφοσον θα ειναι στα ιδια λεφτα αλλα αργησαν πολυ γενικα να το κυκλοφορησουν

Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που το θέλουν θα το αγοράσουν για τον ίδιο λόγο που αγοράζουν ακόμα και τώρα το nexus1.

 

Κι εγω αν μπορούσα να βρω ένα καλομεταχειρισμενο nexus one θα το προτιμουσα απο πολλές νεότερες συσκευές.

Και εμενα δεν με χαλαει η τιμη.....550 για λανσαρισμα στο ελαντα ειναι καλη τιμη...αλλα LCD ρε φουστη μου.....:p

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανεις που να το πηρε απ το ebay.com? Αν ναι στειλτε κανενα λινκ απο δω γιατι δεν μπορω να βρω αλλο τροπο να το παρω! 100 γνωστους ρωτησα, αλλα δεν εχουν κανεναν γνωστο στην αμερικη :(
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανεις που να το πηρε απ το ebay.com? Αν ναι στειλτε κανενα λινκ απο δω γιατι δεν μπορω να βρω αλλο τροπο να το παρω! 100 γνωστους ρωτησα, αλλα δεν εχουν κανεναν γνωστο στην αμερικη :(

Εδω αν εχεις τα φραγκα....top seller και με αριστο feedback.

http://cgi.ebay.com/1-New-Samsung-Google-Nexus-S-3G-Phone-Factory-Unlocked-/330509210401?pt=Cell_Phones&hash=item4cf3e25321#ht_17493wt_1139

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν λεει αυτος ,στελνει με φεντεξ και στο τελωνειο εχει τσεκουρωμα!!!:X

Βρηκα και γω μερικους με τιμες γυρω στα 700$ μαζι με τα μεταφορικα. Το αγγλικο μοντελο ιδιο δεν ειναι? Λεω να κοιταξω και προς τα κει. ισως βρω καποιον να μου το παρει.

Link to comment
Share on other sites

το αγγλικό θα σου πάει τόσα όσα θες για να το πάρεις και από αμερική.. ;)

ποιο φθηνά θα σου έρθει άμα περιμένεις για την επίσημη άφιξη στην ελλάδα

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω αλλα δεν εχει τελωνειο. Αυτο ειναι το μονο καλο απο αγγλια. Εξαλου και η διαφορα δεν ειναι πολυ μεγαλη. 430€ στην αμερικη 510€ στην αγγλια. Τωρα για Ελλαδα λογικα θα ειναι πανω απο 550€ αλλα δεν ξερω αν αντεξω να περιμενω μεχρι να ερθει!!!! Αν και με χαλαει λιγο η slcd screen!!:confused:
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω αλλα δεν εχει τελωνειο. Αυτο ειναι το μονο καλο απο αγγλια. Εξαλου και η διαφορα δεν ειναι πολυ μεγαλη. 430€ στην αμερικη 510€ στην αγγλια. Τωρα για Ελλαδα λογικα θα ειναι πανω απο 550€ αλλα δεν ξερω αν αντεξω να περιμενω μεχρι να ερθει!!!! Αν και με χαλαει λιγο η slcd screen!!:confused:

 

μου έρχεται την άλλη εβδομάδα από Αγγλία λογικά με AMOLED ( όπως λέει το post του πωλητή...) και θα έχω ( αν το προλάβω ) την ευκαιρία να το βάλω δίπλα στο Ελληνικό δείγμα με SLCD..

Όπως το είδα λίγο χθες πάντως δεν με προβλημάτισε .. και η κατασκευή φαίνεται λίγο πιο στιβαρή από το galaxy S που έχω τώρα.

 

Συμφωνώ όμως και πιο πάνω με τα παιδιά.. το Μάρτιο θα γίνει χαμός από νέες συσκευές και μάλιστα 2πύρινες οπότε θα έχουν πολλές επιλογές όσοι περιμένουν :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.samfirmware.com/apps/blog/show/5848021-exclusive-samsung-i9023-pictures-

 

Όπως το είδα λίγο χθες πάντως δεν με προβλημάτισε .. και η κατασκευή φαίνεται λίγο πιο στιβαρή από το galaxy S που έχω τώρα.

 

Εχεις ακουσει αν εχει Gorilla?....το πισω μερος ειναι ιδιο με του GS δλδ πλαστικο,γλυσταρει και αφηνει ευκολα δαχτυλιες?
Link to comment
Share on other sites

μου έρχεται την άλλη εβδομάδα από Αγγλία λογικά με AMOLED ( όπως λέει το post του πωλητή...) και θα έχω ( αν το προλάβω ) την ευκαιρία να το βάλω δίπλα στο Ελληνικό δείγμα με SLCD..

 

Στην Αγγλια εχει κυκλοφορησει και με Super Clear LCD ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.....

Ερώτηση.. από μπαταρία πως πάει μου φαίνεται ότι δεν βγάζει μέρα + ότι δεν φορτίζει μέχρι 100%...

 

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.....

Ερώτηση.. από μπαταρία πως πάει μου φαίνεται ότι δεν βγάζει μέρα + ότι δεν φορτίζει μέχρι 100%...

 

Sent from my Nexus S using Tapatalk

 

Το αφήνεις περισσότερο χρόνο η το βγάζεις αμέσως μόλις δείξει 100%?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σταματάει στο 96 97 περίπου και σταματάει να φορτίζει κάπου το διάβασα ότι το κάνει για προστασία της μπαταρίας και στο galaxy φαντάζομαι το ίδιο θα είναι και εδώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δειτε εδω.το site αυτο ειναι εγγυημενα αξιοπιστο.εχω παρει με πιστωτικη κινητα και μαλιστα μου ζητησαν για πιστοποιηση σε email ταυτοτητα και πιστωτικη .τα εβγαλα φωτο και τα εστειλα και ολα πηγαν καλα.το συστηνω!

 

 

http://www.clove.co.uk/google-nexus-s

 

Πολυ καλη τιμη! Τι μεταφορικα εχει? Αν ειναι να το παρω απο κει. Ειναι οντως αξιοπιστο?

 

EDIT : Ουπς μολις τωρα ειδα οτι £383.00 ειναι χωρις φορους!! Τζαμπα χαρηκα!!!

Edited by alexx
Link to comment
Share on other sites

Στην Αγγλια εχει κυκλοφορησει και με Super Clear LCD ?

 

Απ όσο γνωρίζω τουλάχιστον εγώ όχι...

 

Sent from my Nexus One

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι η έκδοση 3.2.1 να μην μείνει για πολύ ακόμη! Πολλά κολληματα και γενικός οχι και τόσο σταθερή. Περιμένω σχόλια και από άλλους κατόχους. Ο δε browser είναι απλά απογοητευτικός!

 

Sent from my Nexus S

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι η έκδοση 3.2.1 να μην μείνει για πολύ ακόμη! Πολλά κολληματα και γενικός οχι και τόσο σταθερή. Περιμένω σχόλια και από άλλους κατόχους. Ο δε browser είναι απλά απογοητευτικός!

 

Sent from my Nexus S

 

Off-topic διορθωσε το γιατι θα ανατιναχτει το συμπαν μολις το δουν, θα αρχισουν να τρεχουν ολοι αλλοφρονες!!:p

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

παντως παιζει να ειμαι ο μοναδικος στον οποιο αρεσει πιο πολυ μια superLCD με τα πιο φυσικα της χρωματα παρα μια sAMOLED με oversaturated....

Aπο εκει και περα αν στοιχιζει 550Ε στην Ελλαδα σημαινει Ιταλια θα παει στα 500Ε και καπου εκει θα παει και το GS2.

Τo LG Dual να δουμε επισης....

 

αντε να δουμε τι θα προσφερει και η Palm να ξερουμε που θα χαλασουμε κανα φραγκο...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παντως παιζει να ειμαι ο μοναδικος στον οποιο αρεσει πιο πολυ μια superLCD με τα πιο φυσικα της χρωματα παρα μια sAMOLED με oversaturated....

 

Οχι και μοναδικος. Την ιδια αποψη εχω. :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...