Jump to content

Google Nexus S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να σου έρθει το Update χρειάζεται να έχεις ενεργοποιημένο το wifi?Ή δεν παίζει ρόλο αυτό...Και επίσης πόσο καιρό κάνει για να έρθει η αναβάθμιση (ics) στο Nexus S απο την Google????
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Για να σου έρθει το Update χρειάζεται να έχεις ενεργοποιημένο το wifi?Ή δεν παίζει ρόλο αυτό...Και επίσης πόσο καιρό κάνει για να έρθει η αναβάθμιση (ics) στο Nexus S απο την Google????

 

Προσωρινά έχει σταματήσει να έρχεται η αναβάθμιση. Προτείνω να την κάνεις χειροκίνητα, συζητάμε για αυτό εκτεταμένα στο σχετικό θέμα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=313951

 

Ξεκίνα από το τέλος του θέματος και θα πάρεις όλες τις απαντήσεις που ζητάς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα μετά από 3 μέρες, οπότε απαντώ καθυστερημένα στο μέλος που ρώτησε για το cosmote 2 in 1: έχω εγώ, στις δύο προηγούμενες συσκευές (η τελευταία htc desire) έβγαινε αυτόματα ένα εικονίδιο για να εναλλάσσω από ποιο αριθμό καλώ, εδώ δεν βλέπω το εικονίδιο. Ίσως ξεχνώ κάτι; Δεν ξέρω, νομίζω το εικονίδιο έβγαινε αυτόματα στις εφαρμογές. Πάντως και οι δύο λογαριασμοί είναι ενεργοί (δέχομαι κλήσεις και στους δύο) απλά αν δεν εμφανιστεί με κάποιο τρόπο η εφαρμογή εναλλαγής, δεν μπορώ να κάνω default τη δεύτερη. Κανείς άλλος που να ξέρει την απάντηση;

 

 

εχω και γω cosmote 2in1. Το προβλημα με το nexus s ειναι οτι δεν εχει το sim toolkit και σε stock rom δεν γινεται με κανεναν τροπο να το εγκαταστησεις. Σε καποιες custom που το ειχα κοιταξει λεγαν οτι καπως καταφεραν να το εγκαταστησουν. Τωρα αυτο που λες, και εγω ρυθμισα τις προωθησεις των δυο αριθμων σε μια αλλη συσκευη και τωρα δεχομαι κανονικα κλησεις και στους δυο, απλα δεν μπορω να αλλαξω αριθμο (προσωπικα δεν ειναι κατι που το χρειαζομαι ιδιαιτερα)

Με λιγο search θα δεις οτι ειναι Known bug στην google η ελλειψη του sim toolkit απο την 2.3.4 (εχουν ανοιξει και σχετικο issue) αλλα φτασαμε στην ics και δεν βλεπω να ενδιαφερονται και πολυ για να το φτιαξουν..

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ψάχνετε για browser πού να λειτουργεί καλά στην ics δοκιμάστε και τον sleipnir. Είναι γιαπωνέζικος,καινούργιος και τον βρίσκω πολύ ομαλό χωρίς καθόλου lag. Βασικό για μένα γιατί η βασική μου χρήση είναι browsing.
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Όσοι ψάχνετε για browser πού να λειτουργεί καλά στην ics δοκιμάστε και τον sleipnir. Είναι γιαπωνέζικος,καινούργιος και τον βρίσκω πολύ ομαλό χωρίς καθόλου lag. Βασικό για μένα γιατί η βασική μου χρήση είναι browsing.

 

Σε ευχαριστω!!!!!!!!!:up: Ολοι οι browsers εχουν πολυ lag για τα γουστα μου (αν και ο default βελττιωθηκε πολυ στο ics) Αλλα αυτος λειτουργει πραγματικα αψογα :cool:

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω μια διακριτικη θηκη και screenprotector... ξερει κανεις αν αυτο

http://www.amazon.co.uk/SAMSUNG-GOOGLE-SILICONE-PROTECTORS-CELLAPOD/dp/B004J30WLG/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1326046877&sr=1-2

θα κανει για το 9023???Μηπως να κοιταξω σε mesh καλυτερα?Θελω να ειναι διακριτικη και αρκετα φθηνη!Αν εβρισκα και κανενα χρωματακι ακομα καλυτερα!Αν εχει παρει κανενας καμια θηκη ας βοηθησει :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα ένα βίντεο στον υπολογιστή και με μεγάλη χαρα πρόσεξα οτι μετα την αναβαθμιση σε ICS, πλέον αποθηκεύονται απο το κινητό σε μορφή mp4 :) ενω μεχρι προτινος ήταν 3gp! Άλλο ενα bonus από το...παγωτό!

ΥΓ: Έχετε δοκιμασει να τραβήξετε πανοραμική φωτό με το κινητό στην ICS εποχή??? Απλά φανταστικό...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα ένα βίντεο στον υπολογιστή και με μεγάλη χαρα πρόσεξα οτι μετα την αναβαθμιση σε ICS, πλέον αποθηκεύονται απο το κινητό σε μορφή mp4 :) ενω μεχρι προτινος ήταν 3gp! Άλλο ενα bonus από το...παγωτό!

ΥΓ: Έχετε δοκιμασει να τραβήξετε πανοραμική φωτό με το κινητό στην ICS εποχή??? Απλά φανταστικό...

 

Ευχάριστο νέο αυτό αν μπορούσα να το κάνω να δουλεύει και χωρίς lag θα ήταν όλα τέλεια :(

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω μια διακριτικη θηκη και screenprotector... ξερει κανεις αν αυτο

http://www.amazon.co.uk/SAMSUNG-GOOGLE-SILICONE-PROTECTORS-CELLAPOD/dp/B004J30WLG/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1326046877&sr=1-2

θα κανει για το 9023???Μηπως να κοιταξω σε mesh καλυτερα?Θελω να ειναι διακριτικη και αρκετα φθηνη!Αν εβρισκα και κανενα χρωματακι ακομα καλυτερα!Αν εχει παρει κανενας καμια θηκη ας βοηθησει :)

Εγω πηρα μια s line (κανε ενα search στο ebay) με 2,5 ευρω. Παμφθηνη, ομορφη, κομψη, δεν χοντραινει το κινητο, καλη αισθηση στο χερι και δεν γλυστραει. Για screen protector με το κιλο στο ebay

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

ΒΟΗΘΕΙΑ.Εχω ενα nexus s I9020 το εχω κανει root και εχω περασει πολλες rom εδω και αρκετο καιρο.Σημερα μου κολλαει ξαφνικα σε μια επανεκινηση στο logo google και τερμα.Μπαινω στο recovery κανω wipe και απο κει και περα δεν μπορω να κανω install zip δεν μπορω να κανω mount sd/card ουτε format/system...μου λεει fail mount sd/card.Δηλαδη δεν βλεπει τον σκληρο και αυτο μου εχει δεσει τα χερια.Καμια ιδεα κανεις...Παει για πεταμα......:cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω μια διακριτικη θηκη και screenprotector... ξερει κανεις αν αυτο

http://www.amazon.co.uk/SAMSUNG-GOOGLE-SILICONE-PROTECTORS-CELLAPOD/dp/B004J30WLG/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1326046877&sr=1-2

θα κανει για το 9023???Μηπως να κοιταξω σε mesh καλυτερα?Θελω να ειναι διακριτικη και αρκετα φθηνη!Αν εβρισκα και κανενα χρωματακι ακομα καλυτερα!Αν εχει παρει κανενας καμια θηκη ας βοηθησει :)

 

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους με υγεία και μπόλικη υπομονή......

Στο θέμα μας, φίλε μου εγώ έχω παραγγείλει αυτήν αλλά την παρείγγειλα προχθές και ακόμα την περιμένω. Φαίνετε καλή. Για παραπάνω θα σου πώ μόλις την πάρω στα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο αρκετές μέρες συμβίωσης με το Nexus S, τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα. Είναι μία ακόμη περίπτωση συσκευής "Ναι μεν, αλλά".

 

Ξεκινώντας απο τα θετικά:

 

Μετά το iPhone 4, ο σχεδιασμός του Nexus S φαίνεται μια όαση για το χέρι μου. Πολύ εργονομικό και μου αρέσουν οι στιλπνές επιφάνειές του.

 

Η οθόνη και η ποιότητά της. Εντάξει Retina δεν είναι, αλλά όντας λιγάκι δύστροπος προς τις Αmoled μου φαίνεται αρκούντως ικανοποιητική παντού.

 

Η κάμερα του. Δεν περίμενα και πολλά πράγματα και δεν είμαι πολύ απαιτητικός σε αυτόν τον τομέα. Αλλά για τις απαιτήσεις μου είναι μια ευχάριστη εκπληξη.

 

Μικρές λεπτομέρεις όπως το κλείδωμα απο τα πλάγια που είναι πολύ πιο βολικό απο κουμπί στην πάνω πλευρά και το εφετζίδικο κλείσιμο της οθόνης.

 

Η τακτοποιημένη αίσθηση του ICS. Και η απειραχτη βερσιον απο την ίδια τη Google.

 

 

Αρνητικά:

 

Δυστυχώς για άλλη μια φορά σε κινητό με Android θα μου λειψει η ομοιογένεια της εμπειρίας του iOS. Άλλες φορές οι μεταβάσεις οθονών γίνονται ομαλά, άλλοτε κολλάνε με ποικιλες καθυστερήσεις, άλλοτε δε συμβαίνουν καθόλου. Είναι πολύ κρίμα να έχουμε φτάσει στην 4η εκδοση του λειτουργικού και μάλιστα σε κινητό που λανσάρει η ίδια η Google και η εμπειρία χρήσης να είναι ακόμη αχταρμάς. Αλλες εφαρμογές πανε καλά, αλλες αργούν τραγικά, καμία δεν πάει σφαίρα.

 

Τα κολλήματα που τρώει ώρες ώρες η συσκευή. Η διαδικασία του κλειδώματος άλλοτε σβήνει όπως οι παλιές τηλεοράσεις ομαλώς και άλλοτε αφου σβήσει μου δείχνει ένα στιγμιαίο σκρινσοτ της οθόνης που βρισκόμουνα αμέσως μετά το εφέ. Επίσης σκάλωσε σήμερα και μου έβγαλε την ταπετσαρία αφήνοντας μαύρο φόντο ανεξήγητα.

 

Οι ακριβότερες εφαρμογές σε σχέση με το App Store. Βαριέμαι να μπω στη διαδικασία να ψαχτώ με σπασμένες εφαρμογές και δεν είναι νομικά και ηθικά σωστό αλλά το installous ήταν όαση για μένα. Κάτι αντίστοιχο δε νομίζω πως υπάρχει και οι τιμές σε κάποιες περιπτώσεις σε απωθούν.

 

Η ελειψη ελληνικού πληκτρολογίου από μία ελληνική συσκευή πάντα είναι αρνητικό για μένα παρά τις όποιες επιδιορθώσεις τρίτων.

 

Συμπέρασμα: Για τα αυστηρά 250 ευρώ που μπορούσα να διαθέσω φαίνεται ως η ιδανική επιλογή. Αν βγουμε λίγο απο τις τιμές και δούμε με αυστηρά κριτήρια χρήσης, το τηλέφωνο ακόμη απέχει αρκετά απο το να γίνει όσο ευχαριστο είναι ένα iPhone. Αν πάρουμε τις τιμές για κριτήριο, στο 1/2 της τιμής περίπου του iPhone 4 8gb ναι είναι πολύ τίμια πρόταση αλλά για μένα η διαφορα της τιμής δεν αρκεί. Ακόμη και το 3GS πιστεύω πως είναι πιο ομαλό κινητάκι απο το Nexus S. Σίγουρα δε θα ήθελα να ήμουν απο αυτούς που το αγόρασαν στις εποχές που έκανε 500+ γιατί θα ήταν μια πλήρης αποτυχία.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την ομήγυρη!

 

Σχετικά νέος χρήστης Nexus S κι εγώ, με περασμένη την 4.0.3, χωρίς root (προς το παρόν, ακόμα μαθαίνω το android). Κάποια προβληματάκια με τη μπαταρία τα έχω, αλλά δεν έχω και μέτρο σύγκρισης, μια και πέρασα το ICS μόλις λίγες ώρες μετά την απόκτηση του κινητού. Πάντως πάνω από 12ωρο δε μου έχει κρατήσει.

 

Mια ίσως χαζή ερώτηση: όταν βγει η διορθωμένη έκδοση του ICS, αν ονομάζεται και πάλι 4.0.3 (όπως είχε γίνει παλιότερα με τη 2.3.6), θα εμφανιστεί στα updates ή θα πρέπει να την περάσουμε χειροκίνητα; (όχι ότι είναι και τρελό ζόρι, αλλά λέμε τώρα).

 

 

Υ.Γ. Τo Νexus S το πήρα ως "πειραματόζωο", για να δω αν θα ξεφύγω από το iPhone ή όχι. Οι ενδείξεις λένε ότι το android με κερδίζει (αν σκεφτεί κανείς ότι δουλεύω γενικά με mac, μάλλον μιλάμε για θαύμα)...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Παρακολουθώ το forum εδώ και καιρό αλλά ποτέ δεν είχα γράψει.

Έχω ένα Nexus S με 2.3.

 

Εφόσον δεν υπάρχει τρόπος να περάσω τα γενέθλια των επαφών από το τηλέφωνο, τα πέρασα στα Contacts του Google με έναν υπολογιστή. Το ημερολόγιο του Google τα δείχνει κανονικά όμως συγχρονίζοντας το κινητό φαίνονται μόνο δύο από αυτά. Έχω κάνει πολλούς συγχρονισμούς και εκκαθάριση δεδομένων της εφαρμογής του ημερολογίου αλλά τα υπόλοιπα γενέθλια δεν εμφανίζονται.

Ψάχνωντας στο forum για παρόμοιο πρόβλημα διάβασα ότι ένας χρήστης με Galaxy S προτείνει να περαστούν από τον υπολογιστή οι επαφές αλλα αυτό έχει ήδη γίνει στην περίπτωσή μου χωρίς αποτέλεσμα.

 

Θα μπορούσε να με συμβουλέψει κάποιος; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,θελω μια custom rom που να εχει οπωσδηποτε sim toolkit,το οποιο να δουλευει σωστα με μια καρτα sim 2in1.(Αυτος ειναι και ο λογος που ασχοληθηκα με root κλπ...)

 

Φλασαρα αυτη τη rom http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1423404

αλλα με το sim toolkit που εχει, δεν μπορει να δουλεψει μια καρτα sim 2in1.

 

Μπορει να βοηθησει καποιος?

Edited by anrim27
Link to comment
Share on other sites

Αυτα με το 12ωρο παντως οτι κραταει το κινητο δυσκολευομαι να τα πιστεψω...εγω με μετρια χρηση κραταει 2μιση μερες η μπαταρια.Οσο και να το χρησιμοποιεις δεν τελειωνει η μπαταρια στο 12ωρο εκτος και αν 12 ωρες παιζεις με το κινητο εσυ!!!

 

Μπορει καποιος να προτεινει screen protectors φθηνα που να καλυπτουν 100% την οθονη γιατι διαβασα παρα πολλα ποστς και δε βρηκα ακρη!Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Aυτο λιγο με το 12ωρο της μπαταριας το βλεπω κουφο. εκτος και αν ειναι ελλατωματικη η μπαταρια, λιγο χλωμο ως απιθανο. Απλα μην παιζεις πολυ drag racing στο κινητο:p Για screen protectors αν κανεις μια αναζητηση στο ebay εχει χιλιαδες.:)

 

Προσωπικα σκεφτομαι να παραγγειλω αυτη την θηκη. 2 σε 1. Και θηκη και screen protector

http://www.ebay.com/itm/Mesh-Hole-Hard-Case-Skin-Cover-Samsung-Nexus-S-GT-i9023-LCD-Film-/120828904305?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5481996124439494558

Edited by vassilis018
Link to comment
Share on other sites

θηκη και εγω τετοια θα παρω...αλλα απο ευρωπη να ερθει το 2012 :) Η μαυρη η μπλε! Αν μπορεις να περιμενεις τοσο καπου εχει πακετο με 3 θηκες τετοιες στα 3.5 ευρω περιπου .

Αυτο με τα screen protector ειναι οτι εχω διαβασει απειρα ποστς κυριως στο xda και το συμπερασμα ειναι οτι το 90% δεν καλυπτει ολο το κινητο και επειδη ειναι και η οθονη καμπυλοτη σχεδον ολα εχουν χαλια εφαρμογη...Να το αφησω ετσι η θα γεμισει γρατζουνιες αν το προσεχω αραγε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι με τη σειρά μου....

Πέρασα manually την 4.0.3 από εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1063664

Android 2.3.4 (Build GRJ22/XXKD1 Radio/KA3 Bootloader), 2ο link....

Έκανα και backup από το recovery....

Από ότι βλέπω έχουν αλλάξει τα baseband version, bootloader version κλπ....

Αν θέλω να γυρίσω πίσω κάνω απλά restore, ή δεν γίνεται να γυρίσω πίσω;;;;....

 

Επίσης παρατήρησα ότι δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση εφαρμογή από το web market από το pc....

Δηλαδή πατάω να κάνω εγκατάσταση κάτι λέει θα γίνει λήψη σύντομα στο κινητό, αλλά δεν γίνεται τίποτα....

 

EDIT: Άκυρο αυτό με το market.... Απλά αναγνώρισε νέα σκυσκευή και δεν είχε γίνει το update στο web market.... Όλα OK τώρα....

Edited by ShevaGR
Link to comment
Share on other sites

θηκη και εγω τετοια θα παρω...αλλα απο ευρωπη να ερθει το 2012 :) Η μαυρη η μπλε! Αν μπορεις να περιμενεις τοσο καπου εχει πακετο με 3 θηκες τετοιες στα 3.5 ευρω περιπου .

Αυτο με τα screen protector ειναι οτι εχω διαβασει απειρα ποστς κυριως στο xda και το συμπερασμα ειναι οτι το 90% δεν καλυπτει ολο το κινητο και επειδη ειναι και η οθονη καμπυλοτη σχεδον ολα εχουν χαλια εφαρμογη...Να το αφησω ετσι η θα γεμισει γρατζουνιες αν το προσεχω αραγε?

 

Αν δεν εισαι βαρβαρος με το κινητο δεν νομιζω να εχει θεμα με τις γρατζουνιες. Δλδ να το πετας πανω σε κανα γραφειο, το προηγουμενο που ειχα απο χαζομαρα το εβαζα στην ιδια θεση που ειχα τα κλειδια σπιτιου-αυτοκινητου στο τσαντακι, οποτε σκεψου τι χαρακιες ειχε :D

Link to comment
Share on other sites

Aυτο λιγο με το 12ωρο της μπαταριας το βλεπω κουφο. εκτος και αν ειναι ελλατωματικη η μπαταρια, λιγο χλωμο ως απιθανο. Απλα μην παιζεις πολυ drag racing στο κινητο:p Για screen protectors αν κανεις μια αναζητηση στο ebay εχει χιλιαδες.:)

 

Προσωπικα σκεφτομαι να παραγγειλω αυτη την θηκη. 2 σε 1. Και θηκη και screen protector

http://www.ebay.com/itm/Mesh-Hole-Hard-Case-Skin-Cover-Samsung-Nexus-S-GT-i9023-LCD-Film-/120828904305?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5481996124439494558

 

Πανω απο 12ωρο με τπτ, ολα αυτα με μετρια χρηση data or wifi on και logiko μπλα μπλα sms. Λεμε εχει προβλημα

Link to comment
Share on other sites

@Zerow

 

Φίλε μου αν και έχω το i9020 με την s amoled, δεν είχα τέτοιου ειδους προβληματα ποτε. Κάποια restart στο ξεκαρφωτο αλλα μιλάμε για 1-2 φορές το μήνα.

Το είχα αγοράσει τον περασμένο Απρίλιο. Δεν με έπεισε σαν αντικαταστάτη του iPhone 4 για αυτο το έδωσα στην γυναίκα μου.

Δεν ειναι θέμα λειτουργικου.

Αν θες την γνώμη μου, οι συσκευες android άρχισαν να γίνονται ανταγωνιστικές του iPhone μόλις με το SGS2.

Δυστυχώς ακόμα και τωρα αγοράζοντας οποιαδηποτε απο τις συσκευες που κυκλοφορούν δεν είσαι σίγουρος για την άρτια λειτουργία τους. Και το iOS να τους έδινε η apple, πάλι τα ίδια προβληματα θα είχαν οι κατασκευαστές.

Η samsung ευτυχώς απέδειξε με το Note αλλα και με το Galaxy Nexus, οτι δεν ήταν τυχαία η απροβληματιστη λειτουργία του SGS2.

 

Θα σου πρότεινα να κανεις μια επαναφορα εργοστασιακών ρυθμίσεων και να στησεις απο την αρχη και προσεκτικά το nexus σου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...νεος κατοχος android συσκευης (nexus s) και προσπαθω να καταλαβω...

1.Θελω να κανω αναβαθμιση σε android 4.0.3 oπως αναλυτικα αναφερεται σε καποιους οδηγους...κατεβαζω το zip αρχειο για αρχη αλλα ενω εχω συνδεμενο το κινητο στο pc δεν μπορω να βρω το κινητο στο pc για να αντιγραψω το αρχειο και να συνεχισω τη διαδικασια!! που βλεπω τη συσκευη στο pc???(ελπιζω να εγινα κατανοητος) και...

2.Οταν ανοιγω το wi fi συνδεομαι στο σπιτι η οπουδηποτε αλλου...Σε ενα συγκεκριμενο router ομως δεν το αναγνωριζει (ενω βλεπει ολα τα υπολοιπα της πολυκατοικιας)...Να σημειωσω οτι αλλα κινητα το βλεπουν το συγκεκριμενο router!!!Κανω κατι λαθος???τι φταιει??? ας βοηθησει καποιος....Ευχαριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, ειμαι κατοχος nexus s και εγω και μολις εχτες εκανα την αναβαθμιση σε 4.0.3 χειροκινητα. το τηλεφωνο δεν ειναι root, απλα εβαλα την official 2.3.6 χειροκινητα και μετα περασα και την official 4.0.3 και ολα λειτουργησαν καλως πλην του οταν πηγαινω στο recovery menu το android ειναι ξεκοιλιασμενο και ξαπλα, δεν μπαινει με τιποτα στο menu recovery. ειναι προβλημα του ice cream και να περιμενω καποιο update η υπαρχει καποιος τροπος να φτιαχτει ? ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...