Jump to content

Google Nexus S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τους έστειλα mail και μου το επιβεβαίωσαν και αυτοί ότι δεν έχει amoled. Επίσης φαντάζομαι δε θα έχει και ελληνικό πληκτρολόγιο (όπως η version που φέρνει η vodafone).

 

Με τις εκπτώσεις στα πάγια μου βγαίνει το nexus s αυτό στα 450. Αξίζει λέτε η να πάω σε Desire HD με τα ίδια λεφτα;

To nexus υποτίθεται ότι έχει πολύ καλύτερη μπαταρία & γρήγορα μαμαδίσια update αλλα χωρίς amoled?

 

Μην σε απασχολεί το πληκτρολογιο κυκλοφορούν τόσα πολλά..

 

Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα το Nexus s χωρίς δεύτερη σκέψη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μην σε απασχολεί το πληκτρολογιο κυκλοφορούν τόσα πολλά..

 

Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα το Nexus s χωρίς δεύτερη σκέψη

 

Εννοείς ελληνικά πληκτρολόγια; Συγγνώμη εάν ακούγεται χαζή η ερώτηση αλλά δεν έχω android συσκευή.

 

Και εγώ μάλλον προς τα εκεί θα πάω. Είμαι ανάμεσα σε iphone4, desireHD & nexus s και σπάω το κεφάλι μου τι να πάρω!:D

 

Απλά σε στεναχωρεί όταν έξω με 520ε παίρνεις nexus με amoled και εδώ πάνε να μας πιάσουν κότσους ακόμα μία φορά

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ελληνικά πληκτρολόγια; Συγγνώμη εάν ακούγεται χαζή η ερώτηση αλλά δεν έχω android συσκευή.

Ναι ελληνικά, εγώ πχ έχω βολευτει με το smart keyboard, υπαρχει το Multiling και άλλα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φιλε μου τα ειχα και τα τρια.αναμεσα σε αυτα το iphone 4.

 

Ας μην ξεφεύγουμε παιδιά, υπάρχουν οι Διαξιφισμοί για τέτοιες συζητήσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι κατοχοι του εκπληκτικου Nexus S.

 

Να ρωτησω... δεν ειναι προτιμοτερο για καποιον που θελει Android κινητο να παρει το Nexus?

Mιλαω για υποστηριξη και αμεση διαθεσιμοτητα της εκαστοτε νεας εκδοσης του λογισμικου.

 

Το εν λογω κινητο ποσο θα υποστηριζεται ακομα? τι πιστευετε?

Λογικα για πολυ καιρο ακομα , ετσι?

 

Επισης , το Νexus One (το περσινο) εχει παρει 2.3?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να ρωτησω... δεν ειναι προτιμοτερο για καποιον που θελει Android κινητο να παρει το Nexus?

Mιλαω για υποστηριξη και αμεση διαθεσιμοτητα της εκαστοτε νεας εκδοσης του λογισμικου.

 

Για κάποιον που θέλει ότι τελευταίο από το λειτουργικό ναι... αξίζει να το πάρεις. Αλλά μέχρι εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μπορει καποιος κατοχος του nexus αλλα με samoled να μου πει seller απο Αγγλια ή ευρωπαικη ενωση που αγορασε το κινητο και εμεινε ευχαριστημενος?

 

Ευχαριστω

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

elcell

 

Υπαρχει και στο ebay

 

Σε ευχαριστω αλλα δεν μπορω να τον βρω.εννοεις ecell? επισης βλεπω οτι ο ecell εχει αρκετα αρνητικα feedbacks

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μπορει καποιος κατοχος του nexus αλλα με samoled να μου πει seller απο Αγγλια ή ευρωπαικη ενωση που αγορασε το κινητο και εμεινε ευχαριστημενος?

 

Ευχαριστω

http://cgi.ebay.com/NEW-SEAL-Samsung-Google-Nexus-S-Unlocked-Global-Shiping-/300506083781?pt=Cell_Phones&hash=item45f78ef1c5

 

Βγηκε και η θηκη της case mate για order.

http://www.case-mate.com/Google-Nexus-S-Cases/Case-Mate-Google-Nexus-S-Pop-Cases.asp

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω, βλεπω οτι ειναι απο Αμερικη ομως.Με το τελωνειο?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, βλεπω οτι ειναι απο Αμερικη ομως.Με το τελωνειο?
Οπως εχω γραψει σε προηγουμενο ποστ ημουν τυχερος και εδωσα γυρω στα 3 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

το αγορασα σημερα και ενω φαινονται ολα καλα δτστυχωσ δεν εχει ελληνικα στα μυνηματα και στισ επαφες ,τουλαχιστον οσο εψαξα εγω.. κριμα
Link to comment
Share on other sites

το αγορασα σημερα και ενω φαινονται ολα καλα δτστυχωσ δεν εχει ελληνικα στα μυνηματα και στισ επαφες ,τουλαχιστον οσο εψαξα εγω.. κριμα

 

κατεβασε το multilang απο μαρκετ και θα εχεις ελληνικο πληκτρολογιο

Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το multilang απο μαρκετ και θα εχεις ελληνικο πληκτρολογιο

 

πως ειναι ακριβως γραμμενο εχει διαφορα ..3 για την ακριβεια ααπ οκ σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα

Edited by STELIOS063
Link to comment
Share on other sites

πως ειναι ακριβως γραμμενο εχει διαφορα ..3 για την ακριβεια ααπ οκ σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα

 

multiling gingerbread keyboard θα λεει και μετα πας στις ρυθμισεις και κανεις εγκατασταση ελληνικα και αγγλικα πληκτρολογια

Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

multiling gingerbread keyboard θα λεει και μετα πας στις ρυθμισεις και κανεις εγκατασταση ελληνικα και αγγλικα πληκτρολογια

 

σε ευχαριστω πολυ φιλαρακο με βοηθησες πολυ και με ξεαγχωσες χαχαχα να εισαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανενας ποτε θα ερθει η επισημη αναβαθμιση 2.3.3 με ΟΤΑ στην Ελλαδα? και αν καποιος εχει συνδεση WIND και μπορει και στελνει MMS απο το NEXUS S του παρακαλω να μου ποσταρει ακριβως τισ ρυθμισεις του γιατι εγω ακομα δεν εχω καταφερει να στειλω MMS.... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...