Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που οταν πας να γραψεις μηνυμα?? παταω σερνω αλλα τιποτα @@@@:wacko:

 

Σε μένα για να γίνει η κύληση των πληκτρολογίων πρέπει να είναι στα αγγλικά. Αν είναι στα ελληνικα δεν γίνεται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε μένα για να γίνει η κύληση των πληκτρολογίων πρέπει να είναι στα αγγλικά. Αν είναι στα ελληνικα δεν γίνεται τίποτα.

 

αυτο ειναι τοτε που μας παιδευει προς gboy γυρισε το πληκτρολογειο στα αγγλικα και κανε αυτο που σου ειπα μαλον μονο στα αγγλικα αλαζει εφχαριστουμε φιλε....:up::up::up:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα για να γίνει η κύληση των πληκτρολογίων πρέπει να είναι στα αγγλικά. Αν είναι στα ελληνικα δεν γίνεται τίποτα.

 

αυτο ειναι τοτε που μας παιδευει προς gboy γυρισε το πληκτρολογειο στα αγγλικα και κανε αυτο που σου ειπα μαλον μονο στα αγγλικα αλαζει εφχαριστουμε φιλε....:up::up::up:

ευχαριστω πολυ παιδια:):) τωρα γυρναει αλλα το προβλημα ειναι οτι οταν παω να γυρισω ελληνικα με γυρναει στο προηγουμενο πληκτρολογιο παλι:wacko: δεν εχει σε ολα τα πληκτρολογια ελληνικα?

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βοηθειστε κ εμας τους ψαρακες...απο που κατεβαζεται την εφαρμογη κ πως κανουμε εγκατασταση για να λειτουργησει το GPS?
Link to comment
Share on other sites

Τι πατας? μηπως πατας λαθος πληκτρα?

 

βαζουμε το κινητο σε recovery mode πατωντας και κρατωντας πατημενο το 'κατω κουμπι του ηχου'

και το 'κλεισιμο τηλ.επικοινωνιας' (κοκκινο κουμπι)

και μετα παταμε το κουμπι επανω που ανοιγει η συσκευη.

-η κλεψυδρα μενει στην οθονη

αυτο κανω κ τπτ

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

βαζουμε το κινητο σε recovery mode πατωντας και κρατωντας πατημενο το 'κατω κουμπι του ηχου'

και το 'κλεισιμο τηλ.επικοινωνιας' (κοκκινο κουμπι)

και μετα παταμε το κουμπι επανω που ανοιγει η συσκευη.

-η κλεψυδρα μενει στην οθονη

αυτο κανω κ τπτ

 

recovery mode (call+volume-up+power)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια βοηθειστε κ εμας τους ψαρακες...απο που κατεβαζεται την εφαρμογη κ πως κανουμε εγκατασταση για να λειτουργησει το GPS?

 

πια εφαρμογη θελεις να κατεβασεις ? το gps λειτουργει κανονικα απο τον ελενχο ισχυος το ενεργοποιεις ...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

πια εφαρμογη θελεις να κατεβασεις ? το gps λειτουργει κανονικα απο τον ελενχο ισχυος το ενεργοποιεις ...

 

πως θα το ενεργοποιησω?δεν χρειαζεται καποιο συστημα πλοηγησης οπως πχ το ndrive?πρεπει να ειμαι συνδεδεμενος στο internet για να λειτουργησει?

Link to comment
Share on other sites

πως θα το ενεργοποιησω?δεν χρειαζεται καποιο συστημα πλοηγησης οπως πχ το ndrive?πρεπει να ειμαι συνδεδεμενος στο internet για να λειτουργησει?

 

καταλαβα τι θελεις να πεις οχι το ndrive και αλλα gps δεν χρειαζονται συνδεση στο indernet τα κατεβαζεις απο το μαρκετ τα κανεις εγκατασταση και δουλευουνε χωρις ιντερνετ αλλα ειναι triial για 7 μερες τοndrive μετα αν θες το αγοραζεις μονο οταν κατεβασεις καποιο να εισαι συνδεδεμενος με wifi γιατι κατεβαζουνε δεδομενα πολλα poi κ.λ.π το ndrive νομιζω κατεβαζει γυρω στα 32 mb και αν εισαι χωρις wifi αστα χρεωνεσαι πολυ......:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα τι θελεις να πεις οχι το ndrive και αλλα gps δεν χρειαζονται συνδεση στο indernet τα κατεβαζεις απο το μαρκετ τα κανεις εγκατασταση και δουλευουνε χωρις ιντερνετ αλλα ειναι triial για 7 μερες τοndrive μετα αν θες το αγοραζεις μονο οταν κατεβασεις καποιο να εισαι συνδεδεμενος με wifi γιατι κατεβαζουνε δεδομενα πολλα poi κ.λ.π το ndrive νομιζω κατεβαζει γυρω στα 32 mb και αν εισαι χωρις wifi αστα χρεωνεσαι πολυ......:)

 

δεν εχω προβλημα χρεωσης γιατι εχω wifi στο σπιτι.απλως δεν ξερω τι διαδικασια πως κ απο που να κατεβασω.σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προβλημα χρεωσης γιατι εχω wifi στο σπιτι.απλως δεν ξερω τι διαδικασια πως κ απο που να κατεβασω.σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου

 

Φίλε όπως το ζητάς φαίνεται σαν παράνομο, αλλά μπορεί να εννοείς "που πρέπει να πάω για να το αγοράσω-κατεβάσω", οπότε οκ. Σου έστειλα πληροφορίες με personal message για να κατεβάσεις nomima το πρόγραμμα.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

παιδια manual για την συσκευη που μπορω να βρω? δεν ειχε μεσα η συσκευασια

 

το βρηκα. με παιδεψε πολυ η αναζητηση αλλα το βρηκα

Edited by pexths
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε όπως το ζητάς φαίνεται σαν παράνομο, αλλά μπορεί να εννοείς "που πρέπει να πάω για να το αγοράσω-κατεβάσω", οπότε οκ. Σου έστειλα πληροφορίες με personal message για να κατεβάσεις nomima το πρόγραμμα.

 

ε φυσικα κ αυτο εννοω.να το κατεβασω-αγορασω.το ειδα το pm σου.σε ευχαριστω παρα πλυ για την απαντηση:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια manual για την συσκευη που μπορω να βρω? δεν ειχε μεσα η συσκευασια

 

το βρηκα. με παιδεψε πολυ η αναζητηση αλλα το βρηκα

 

που βρε ψαχνεις;;:p

εδω ειναι

πολλες φορες ειναι μπροστα μας κατι αλλα δεν το βλεπουμε.

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

recovery mode (call+volume-up+power)

 

κ αυτο που κανο παλι η οθονη μου μενει αναμενει χωρις να μου εμφανιζει το recovery mode

Link to comment
Share on other sites

κ αυτο που κάνω παλι η οθονη μου μενει αναμμένη χωρις να μου εμφανιζει το recovery mode

Αν δεν εχεις βαλει Recovery σαν το AmonRa πχ δεν θα σου εμφανισει τιποτα... αλλιως με συνδιασμο Ηχος (-) και κουμπι ενεργοποίησης κανεις Hard Reset τη συσκευη..

Τι το θες το Recovery?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις βαλει Recovery σαν το AmonRa πχ δεν θα σου εμφανισει τιποτα... αλλιως με συνδιασμο Ηχος (-) και κουμπι ενεργοποίησης κανεις Hard Reset τη συσκευη..

Τι το θες το Recovery?

 

ειχα βαλει παλια την AmonRA Recovery 1.6.2 και αλλαξα και την ρομ( οπως στις οδειγιες που ειχε εδω μεσα στο σιτε). στην αρχη εμπενε κανονικα κ παντα κ τωρα που θελω να αλλαξω το θεμα μου κ να βαλω ενα αλλο δεν ναταποκρινετε. μηπωσ πρεπει να τα ξανακανω απο την αρχη?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς την μαμά U8120V100R001C02B264SP02?

 

Αυτή είναι έκδοση android 2.2 αν δεν κάνω λάθος;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς την μαμά U8120V100R001C02B264SP02?

 

Που μπορώ να την βρώ?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για τη λήψη του wifi; Πιάνει σήμα πολύ πιο δύσκολα απο οτι το netbook. Στη θέση που δουλεύω κανονικά με το netbook και έχω σήμα very good, οταν μπαίνω με το joy μου δείχνει σήμα 1 στα 3 και οι σελίδες δεν φορτώνουν καν... μου βγαζει οτι η συδεση απετυχε.

Είναι φυσιολογικο να έχει τοσο χειροτερη λήψη το κινητο απο οτι ο υπολογιστής;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...