Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις διαθέσιμους κωδικούς; Έχεις αγοράσει kartoιντερνετ;

 

^

οχι, βεβαια. ;-)

Με το δωρεάν chat πακετο 30MB/εβδομάδα ως 1/5 του cu θέλω να μπω, τώρα που είμαι στο χωριο. Με ένα νοκια μπαινω κανονικα με την ιδια σιμ βάζοντας ρυθμισεις στο nokia manager στο netbook: webkarta.vodafone.gr. Aλλά με το 845 δεν βρίσκω που είναι οι ρυθμίσεις του ως μοντεμ για να βάλω το ίδιο apn. Καλά, δεν πειραζει, θα το ψαξω οταν γυρίσω στην Αθήνα με την ησυχια μου. Προς το παρον βολεύομαι με το νοκια, κι ας μην έχει 3G.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα.εχω βαλει την pro celestial στο joy και θελω να βγαλω ενα θεμα που του φλασαρα επειδη δεν μου αρεσει.ξερει κανεις πως μπορω να επιστρεψω στο εργοστασιακο θεμα?
Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Θυμαστε ενα θεμα που ειχαμε κανα δυο ατομα (ισως και αλλοι απλος δεν το εχουν ανακαλυψει ακομα.....) με το ακουστικο του τηλεφωνου??????

Δεν μπορουσαμε να ακουσουμε τον συνομιλητη μας (απο την συσκευη.....με hansfree η' bluetooth ακους κανονικα.....).

Το ελυσε κανεις το προβλημμα???????

Εγω εχω κανει δυο αλλαγες συσκευης στην vodafone και παλι μετα απο λιγο κανει τα ιδια..........Κανεις δεν ξερει τι παθαινει το τηλεφωνο μετα απο δυο τρεις μερες και δεν μπορεις να ακουσεις τον συνομιλητη σου......

Ουτε τουμπα εχει φαει ουτε εχει πειραχτει καποια ρυθμιση..........

Σκεφτομαι να το ανταλλαξω με αλλη συσκευη (σε καταστημα ανταλλαγης) αν δεν βρεθει μια λυση γιατι κατα τα αλλα το τηλεφωνο ειναι αρκετα καλο για πρωτη γνωριμια με τα android............

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Θυμαστε ενα θεμα που ειχαμε κανα δυο ατομα (ισως και αλλοι απλος δεν το εχουν ανακαλυψει ακομα.....) με το ακουστικο του τηλεφωνου??????

εμενα φαινεται να εφτιαξε τωρα,δεν ξερω πως και γιατι

οχι κατι το συνταρακτικο αλλα ακουγεται,απλα πρεπει να το βαλω κοντα στον ακουστικο πορο που συνηθως το βαζουμε υψηλοτερα.

βρε τι εχουμε παθει:lol:

 

σου αλλαξαν συσκευη χωρις πολλα παρατραγουδα;;

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Ναι απ'ευθειας την αλλαξαν.......

Δεν γνωριζουν και αυτοι πολλα και γιαυτο τις αλλαζουν αμεσως.......

Βεβαια τωρα να αλλαξεις και τριτη συσκευη ειναι λιγο βλακεια........

Εκτος αν και οι ιδιοι κανουν καμια πατατια και σου δινουν μεταχειρησμενη συσκευη χωρις να την ελενξουν........και γιαυτο μου βγηκαν και οι τρεις με το ιδιο προβλημμα....

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.

Πείρα και εγώ το joy και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Να παραθέσω όμως δύο από τα προβληματάκια μου και ελπίζω να υπάρχει λύση και να με φωτίσει κάποιος...

 

1) Θέλω να βάλω μια δικιά μου εικόνα για ταπετσαρία αλλά όταν την βάζω πάντα κάνει πολύ zoom και δεν την δείχνει ολόκληρη. Δοκίμασα με πολλές εικόνες jpeg και μάλιστα πειραματίστηκα κόβοντας αυτές και στην ανάλυση της οθόνης (240 x 320).

EDIT: Το βρήκα!!! Απλός έπρεπε να κάνω touch and hold για να μου εμφανιστούν οι extra επιλογές.

 

2) Κατά λάθος πρόσθεσα κάποιες συντομεύσεις στην επιφάνεια εργασίας-ταπετσαρία και τώρα δεν μπορώ να τις αφαιρέσω με τίποτα. Καμιά ιδέα πανω στο πώς μπορώ να τις ξεφορτωθώ ?

EDIT: Το βρήκα!!! Απλός έπρεπε να κάνω touch and hold για να μου εμφανιστούν οι extra επιλογές.

 

Thanks in advance

Edited by XSasukeX
Link to comment
Share on other sites

^

οχι, βεβαια. ;-)

Με το δωρεάν chat πακετο 30MB/εβδομάδα ως 1/5 του cu θέλω να μπω, τώρα που είμαι στο χωριο. Με ένα νοκια μπαινω κανονικα με την ιδια σιμ βάζοντας ρυθμισεις στο nokia manager στο netbook: webkarta.vodafone.gr. Aλλά με το 845 δεν βρίσκω που είναι οι ρυθμίσεις του ως μοντεμ για να βάλω το ίδιο apn. Καλά, δεν πειραζει, θα το ψαξω οταν γυρίσω στην Αθήνα με την ησυχια μου. Προς το παρον βολεύομαι με το νοκια, κι ας μην έχει 3G.

 

Ti internet να προλάβει να σερφάρεις φίλος με 30 mb; Δεν προλαβαίνεις τίποτα να κάνεις. μην μπαίνεις στον κόπο.

 

2) Κατά λάθος πρόσθεσα κάποιες συντομεύσεις στην επιφάνεια εργασίας-ταπετσαρία και τώρα δεν μπορώ να τις αφαιρέσω με τίποτα. Καμιά ιδέα πανω στο πώς μπορώ να τις ξεφορτωθώ ?

 

Thanks in advance

 

τη διαλέγεις , παρατεταμένα, και τη σέρνεις σε έναν κάδο που θα εμφανιστεί κάτω δεξιά

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

τη διαλέγεις , παρατεταμένα, και τη σέρνεις σε έναν κάδο που θα εμφανιστεί κάτω δεξιά

 

Thnx αν και το βρήκα τελικά!

Για το φόντο και το zoom μήπως ξέρεις κάτι? :/

Link to comment
Share on other sites

Ti internet να προλάβει να σερφάρεις φίλος με 30 mb; Δεν προλαβαίνεις τίποτα να κάνεις. μην μπαίνεις στον κόπο.

...

 

Δεν ήθελα να σερφάρω, να στείλω κάτι κείμενα σε μέιλ (οχι συννημενα) ήθελα και δεν ήθελα να πληκτρολογώ 1 ώρα στην κυριολεξια στην touch screen. Τα έγραψα στο Notepad του netbook και τα έσωσα ως .txt και τα πέρασα

στο 845 άλλα μετά δεν βρηκα τροπο να τα κάνω copy paste μέσα στο σώμα του μέιλ μου... Γίνεται αυτο, κάπως;

Πάντως, με gmail σε html mode και με σβηστή τη φορτωση εικονων, ούτε 1MB δεν μου έφαγε η αποστολή των μέιλ. Οποτε τα 30MB είναι ΑΦΘΟΝΑ για τη χρήση που το ήθελα. ;-)

 

Πώς μπορώ να γραφω κειμενα στο pc και μετά να τα περνάω στο 845 και να τα κάνω copy paste σε e mail που θα στέλνω απο το κινητο;

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να γραφω κειμενα στο pc και μετά να τα περνάω στο 845 και να τα κάνω copy paste σε e mail που θα στέλνω απο το κινητο;

 

gmail έχεις;

 

@xsasuke

για το φόντο μπορείς να διαλέξεις το φόντο που θες νομίζω πιέζοντας παρατεταμένα σε ένα κενό σημείο της ταπετσαρίας, πας εκεί που λέει ταπετσαρίες, και διαλέγεις αυτό που θες

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

gmail έχεις;

 

ναι. και μπαίνω σε αυτο απο το οπερα μινι. δεν εχω μπει σχεδον ποτε απο ένα σορτκατ που έχει το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Thnx αν και το βρήκα τελικά!

Για το φόντο και το zoom μήπως ξέρεις κάτι? :/

 

Δεν ήθελα να σερφάρω, να στείλω κάτι κείμενα σε μέιλ (οχι συννημενα) ήθελα και δεν ήθελα να πληκτρολογώ 1 ώρα στην κυριολεξια στην touch screen. Τα έγραψα στο Notepad του netbook και τα έσωσα ως .txt και τα πέρασα

στο 845 άλλα μετά δεν βρηκα τροπο να τα κάνω copy paste μέσα στο σώμα του μέιλ μου... Γίνεται αυτο, κάπως;

 

Πώς μπορώ να γραφω κειμενα στο pc και μετά να τα περνάω στο 845 και να τα κάνω copy paste σε e mail που θα στέλνω απο το κινητο;

 

Ανοίγεις την εφαρμογή gmail στο android, πας "σύνθεση νέου μηνύματος" (κουμπί Μενού), και επισυνάπτεις το αρχείο και το στέλνεις.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

@xsasuke

για το φόντο μπορείς να διαλέξεις το φόντο που θες νομίζω πιέζοντας παρατεταμένα σε ένα κενό σημείο της ταπετσαρίας, πας εκεί που λέει ταπετσαρίες, και διαλέγεις αυτό που θες

 

Aυτό το ξέρω.

Άλλο είναι το πρόβλημα :p

 

--> 1) Θέλω να βάλω μια δικιά μου εικόνα για ταπετσαρία αλλά όταν την βάζω πάντα κάνει πολύ zoom και δεν την δείχνει ολόκληρη. Δοκίμασα με πολλές εικόνες jpeg και μάλιστα πειραματίστηκα κόβοντας αυτές και στην ανάλυση της οθόνης (240 x 320).

Αλλά τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις την εφαρμογή gmail στο android, πας "σύνθεση νέου μηνύματος" (κουμπί Μενού), και επισυνάπτεις το αρχείο και το στέλνεις.

 

rodriguez, σε ευχαριστώ για τον κόπο σου και για την βοήθεια που προσπαθείς να μου προσφέρεις!

Αλλά τελικά δεν είναι αυτό που μου λες αυτό το οποίο θέλω να κάνω... :(

Δεν θέλω να επισυνάψω το κείμενο, θέλω να το έχω γραμμένο στο σώμα του μέιλ.

Δυστυχώς, δεν γνωρίζω τις δυνατότητες του κινητού μου και δυσκολεύομαι να καταλάβω τι μπορεί και τι δεν μπορεί να κάνει.

Μπορώ να ανοίξω, με κάποια εφαρμογή (ποια; να την κατεβάσω από το μάρκετ αν υπάρχει!) ένα απλό κείμενο, γραμμένο σε κάποιον κειμενογράφο στο PC το οποίο έχω αντιγράψει στο κινητό;

Τι αρχείο πρέπει να είναι αυτό; .txt ή κάτι άλλο;

Τώρα, όταν πάω να ανοίξω το txt αρχείο, μπαίνω στην SD card, το βρίσκω και το κλικάρω και μου το ανοίγει με ένα "HTML viewer" και μπορώ μόνο να το διαβάσω, δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο!

Υπάρχει άλλος τρόπος, άλλη εφαρμογή που να μπορώ να κάνω select text ή copy ή κάτι άλλο;

 

Και αν τυχόν μπορέσει το Joy και το ανοίξει το κείμενο (για επεξεργασία), μπορεί στο κινητό να γίνει copy paste ενός κομματιού κειμένου προς κάποια άλλη εφαρμογή πχ gmail ή όπερα μίνι;

Ας πούμε, αυτό εδώ το ποστ που γράφω τώρα, θα μπορούσα να το γράψω στο netbook, να συνδέσω το Joy και να το περάσω στο κινητό και μετά να το αντιγράψω και να το ποστάρω μέσω του οπερα μίνι μέσω του οποίου θα μπω στο myphone;

Ζητάω πολλά, ρε παιδιά; :rolleyes:

Σε κάθε περίπτωση σε ευχαριστώ για τον χρόνο και τον κόπο σου! :)

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

Aυτό το ξέρω.

Άλλο είναι το πρόβλημα :p

 

--> 1) Θέλω να βάλω μια δικιά μου εικόνα για ταπετσαρία αλλά όταν την βάζω πάντα κάνει πολύ zoom και δεν την δείχνει ολόκληρη. Δοκίμασα με πολλές εικόνες jpeg και μάλιστα πειραματίστηκα κόβοντας αυτές και στην ανάλυση της οθόνης (240 x 320).

Αλλά τίποτα...

 

Δοκίμασε να βάλεις μαύρο γύρω από την εικόνα σου. (πάνω κάτω δεξιά αριστερά)

 

 

rodriguez, σε ευχαριστώ για τον κόπο σου και για την βοήθεια που προσπαθείς να μου προσφέρεις!

Αλλά τελικά δεν είναι αυτό που μου λες αυτό το οποίο θέλω να κάνω... :(

 

 

Τώρα, όταν πάω να ανοίξω το txt αρχείο, μπαίνω στην SD card, το βρίσκω και το κλικάρω και μου το ανοίγει με ένα "HTML viewer" και μπορώ μόνο να το διαβάσω, δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο!

 

Αν κρατήσεις παρατεταμένα το δάχτυλό σου πάνω στην οθόνη εκεί στον html viewer που βρίσκεσαι, δεν σου δίνει επιλογή για αντιγραφή / επικόλληση κειμένου;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

πηρα πριν 5 μερες το vodafone joy και ξαφνικα χωρις να το εχω πειραξει στο ελαχιστο πηγα να το ανοιξω και η οθονη ειναι ασπρη, εβγαλα εβαλα μπαταρια...τιποτα παλι...διαβασα εδω πως γινεται hard reset τιποτα....καμμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

πηρα πριν 5 μερες το vodafone joy και ξαφνικα χωρις να το εχω πειραξει στο ελαχιστο πηγα να το ανοιξω και η οθονη ειναι ασπρη, εβγαλα εβαλα μπαταρια...τιποτα παλι...διαβασα εδω πως γινεται hard reset τιποτα....καμμια ιδεα;

 

Εγώ θα το επέστρεφα, αν ήμουν στη θέση σου.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα ειχα του κολλητου μου το κινητο..εβαλα να γραφτω στο gmail και πριν πατησω δημιουργια μου ειχε κατι επιλογες με κενα και δεν πατιοταν τιποτα...τι μπορει να φταει?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα ειχα του κολλητου μου το κινητο..εβαλα να γραφτω στο gmail και πριν πατησω δημιουργια μου ειχε κατι επιλογες με κενα και δεν πατιοταν τιποτα...τι μπορει να φταει?

 

Δεν είναι κατανοητό αυτό που γράφεις φίλε. Εγώ τουλάχιστον δεν κατάλαβα τι θες να πεις.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Μετεφρασα τον οδηγο (root και φλασαρισματος νεας ρομ) στα ελληνικα

οτι κανετε γινεται με δικη σας ευθυνη (αν δεν ειστε σιγουροι μεινετε οπως ειστε)

 

-πρωτα κατεβαζουμε τη επισημη vodafone

http://www.mediafire.com/?31amqqsxo0mg4mu

-αντιγραφω οπως τα εχω βρει

εγατασταση Superboot (μεσω Windows PC)

 

* κατεβαζουμε το Superboot:

http://www.mediafire.com/download.php?omdqymgnoej

και το βαζουμε στο pc ξεζιπαροντας το

με κλειστο το κινητο το συνδεουμε μεσω καλωδιου usb με τον υπολογιστη

* βαζουμε το κινητο σε recovery mode πατωντας και κρατωντας πατημενο το 'κατω κουμπι του ηχου' και το 'κλεισιμο τηλ.επικοινωνιας' (κοκκινο κουμπι) και μετα παταμε το κουμπι επανω που ανοιγει η συσκευη.

-η κλεψυδρα μενει στην οθονη

 

* παμε στο φακελο που εχουμε στον υπολογιστη και παταμε διπλο κλικ στο 'superboot-windows.bat'

 

* περιμενουμε και το τηλ. θα κανει μονο του επανεκκινηση

τοτε το βγαζουμε απο το καλωδιο με τον υπολογιστη

μετα το κανουμε root Root the V845 (via Windows PC)

Γεια σας παιδιά και Χρόνια πολλά.Δεν μου αναγνωρίζει τι συσκευή τι να κάνω ?

Ορίστε και μια εικόνα http://img585.imageshack.us/img585/4960/gfdgs.png

Ευχαριστώ εκ' των προτέρων !!!

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κατανοητό αυτό που γράφεις φίλε. Εγώ τουλάχιστον δεν κατάλαβα τι θες να πεις.

 

λοιπον πηγα market μου ζηταγε λογαριασμο...επειδη δεν ειχα πηγα δημιουργια λογαριασμου...μετα πατησα επομενο με σωστα τα στοιχεια και με εβγαζε σε μια σελιδα με κατι γραμματα και μαυρο που ελεγε για επαληθευση λογαριασμου...δεν πατιοταν τιποτα πανω στην οθονη και το κουμπι της δημιουργιας ηταν μαυρο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Αν κρατήσεις παρατεταμένα το δάχτυλό σου πάνω στην οθόνη εκεί στον html viewer που βρίσκεσαι, δεν σου δίνει επιλογή για αντιγραφή / επικόλληση κειμένου;

 

Όχι, δεν μου δίνει καμία επιλογή.

 

Χρήσιμο θα ήταν να βρούμε πώς γίνεται κι αυτό, αλλά το ουσιαστικό πρόβλημα για μένα είναι άλλο:

 

Πώς θα χρησιμοποιήσω το 845 ως μόντεμ για να δώσω ιντερνετ στο netbook χρησιμοποιώντας τα πακέτα ιντερνετ για τα καρτοκινητά της Vodafone (surf'n'mail, internet ολη μέρα κοκ);

Όταν συνέδεσα το 845 στο νετμπουκ, ζήτησε και εγκατέστησε το "PC suite for android handset" και ίσως και κάτι άλλο, δεν θυμάμαι.

Τώρα, μόλις το συνδέω με βγάζει σε μια οθόνη επιλογής που έχει κάτω στο taskbar (αν λέγεται έτσι) ένα εικονίδιο της βονταφον και λέει "Επιλογές Mobile PC".

Αν πατήσω στην πρώτη επιλογή που είναι "Έναρξη του φορητού μόντεμ" με βγάζει σε μία οθόνη της Vodafone από την οποία όταν πατήσω Connect, συνδέεται μεν, αλλά μόλις μπω στο firefox να φορτώσω κάποια σελίδα, με βγάζει σε μια σελίδα της Vodafone.gr στην οποία μου ζητάει να δώσω τους κωδικούς για το ιντερνετ που έχω αγοράσει και δεν μπαίνει πουθενά αλλού.

Από αυτά όλα (εγώ) καταλαβαίνω ότι: είτε δεν συνδέεται με το apn webkarta.vodafone.gr, είτε υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση που δεν το αφήνει να συνδεθεί "κανονικά". Και ρυθμίσεις για apn δεν βρίσκω κάπου να έχει.

Το κινητό από μόνο του σερφάρει κανονικά με την ρύθμιση webkarta.vodafone.gr.

 

Μετά, κάπου διάβασα ότι η Vodafone δεν αφήνει android κινητά να συνδεθούν για tethering... Μήπως φταίει αυτό; Πώς θα το παρακάμψω;

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει αντιμετωπίσει και λύσει αυτό το θέμα;

 

Μήπως πρέπει να ρωτήσω σε κάποιο άλλο τόπικ, αν αφορά γενικά τα android ή την vodafone;

 

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη, παιδιά, γιατί μόνη μου το παιδεύω και άκρη δεν βρίσκω! :O :)

Κρίμα είναι να έχω δωρεάν ιντερνετ από τις διάφορες προσφορές της vodafone και να μην μπορώ να το χρησιμοποιήσω όταν είμαι εκτός Αθηνών για να μπορώ να πληκτρολογώ και να στέλνω τα μέιλ μου σαν άνθρωπος χωρίς να μου βγαίνουν τα μάτια και τα δάχτυλα στην οθονούλα του Joy.

Edited by tseapis
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω καθόλου εμπειρία από χρήση joy 845 ως 3g modem. (Το ότι είναι εφικτό να λειτουργήσει το κινητό ως modem είναι σίγουρο). Δες μια ματιά το manual του joy μήπως βρεις κάτι.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω καθόλου εμπειρία από χρήση joy 845 ως 3g modem. (Το ότι είναι εφικτό να λειτουργήσει το κινητό ως modem είναι σίγουρο). Δες μια ματιά το manual του joy μήπως βρεις κάτι.

 

για δοκίμασε κι εσύ rodriguez (στον ελεύθερο σου χρόνο, για τη διασκέδασή σου, βρε παιδί μου :p) και πες μου! ;) Με καρτοκινητό VF παρακαλώ, όμως, εκeεί έχω τα δωρεάν MB. :rolleyes:

thnx anyways!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους !!!! :-)

μόλις έβαλα την Fresh Zodiac Fruit ROM 5.2 ...θα ήθελα να σας ρωτήσω αν μπορώ να αλλάξω τα εικονίδια της status/notification bar, εννοώ τα εικονιδια της μπαταρίας ,του σήματος ,του WIFI , της ώρας κτλ... καθώς και το χρώμα της μπάρας !!!!

ευχαριστώ πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...