Jump to content

ZTE R221


matt21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μήπως είσαι στην πρώτη φόρτιση γιατι και μενα την πρωτη φορά μου κρατησε καμια δυο μερες με 2 σιμ, αλλα το είχα ψοφίσει και ειχα ξεχασει για κανα 8ωρο το φακο ανοιχτο :S. τωρα είμαι στην δευτερη φόρτηση εχουμε παρασκευη και το φόρτισα την τρίτη και έχει ακόμη....

Δυστυχώς έκανα τρεις πλήρεις φορτίσεις και αποφορτίσεις και η απόδοση της μπαταρίας παραμένει ίδια. Το πήγα πίσω στη Wind. Θα το στείλουν στην αντιπροσωπεία και σε 10ημέρες μου είπαν να ξαναπάω. Το ωραίο είναι ότι στο κατάστημα, πετάχτηκε μία από τις υπαλλήλους της Wind, και μου είπε: σε όλα τα τηλέφωνα δυο μέρες κρατάει η μπαταρία, δεν είναι ελάττωμα!!!:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 196
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πω πω το κινητάκι είναι απίστευτο για 25 ευρώ! Εδώ πριν για να έχουμε dual sim έπρεπε να πληρώσουμε τετραπλάσια.

 

Προσωπικά αν είχε και bluetooth (λόγω hands free) θα το έπερνα με κλειστά μάτια! Θα περιμένω και το C2-00 για να δω τιμή και θα αποφασίσω. :)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, το πληκτρολόγιο κλειδώνει με χρήση ενός ή δύο πλήκτρων;

Θεωρείτε ασήμαντη την ερώτηση και δεν απαντάτε; :blink:

 

Τα κινητά τα χειρίζονται και ηλικιωμένοι άνθρωποι, που δεν είναι φακίρηδες να πατάνε δύο πλήκτρα σε 1sec, όπως επιθυμεί η νοκια....

 

Παρακαλώ περιμένω απάντηση....

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

κλειδωνει και ξεκλειδωνει πατωντας το πανω αριστερα κουμπι και αμεσως μετα το κατω αριστερα (*).

καλο και πολυ φθηνο κινητο

μειονεκτηματα

τα κουμπια που οταν τα πατας ακουγεται εντονα πλαστικουρα

δεν εχει bluetooth - αλλο τροπο εκτος της sim να περασεις τις επαφες

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να της κανεις format απο το κηνιτο και......βλεπουμε

νομιζω οτι φορματ της καρτα ς πρεπει να γινει ΜΟΝΟ σε υπολογιστη για να την δει:!:

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

οτι το πηρα κ εγω για τα λεφτα του ειναι πολυ καλο μια απορια μονο υπαρχει η δυνατοτητα οταν μου στελνουν μηνυμα πχ στην την sim 1 κ κανω απαντηση να μου το στελνει κατευθειαν εκει κ να μην μου βγαζει να επιλεξω sim ???

οπως κ αν υποάρχει δυνατότητα να αλλάξω το ονομα των sim ???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Το πηρα και εγω το τηλεφωνο.Του εβαλα μια 4αρα καρτα μνημης και την δεχεται κανονικα.Τα αρχεια τα αναγνωριζει.Να ρωτησω ισοσταθμιστη εχει το κινητο αυτο για το mp3 player για τη μουσικη?
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια χαρα ειναι το κινητο για 25e .

Αυτο που μενει ειναι να δουμε την αντοχη του.

 

Κάνεις λάθος, έχει κανονικά ανοικτή ακρόαση. Ενεργοποιείται πατώντας το άνω δεξή πλήκτρο κατά την διάρκεια της συνομιλίας. Επίσης υποστηρίζει εγγραφή τηλεφωνικής συνομιλίας.

 

Δεν ισχυει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια χαρα ειναι το κινητο για 25e .

Αυτο που μενει ειναι να δουμε την αντοχη του.

 

 

 

Δεν ισχυει αυτο.

 

Ακυρο εχει ανοιχτη ακροαση και λειτουργει οπως λεει ο mp3buddy.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Θα ηθελα να ρωτησω. Για να εχει προσβαση στο internet τι ρυθμισεις πρεπει να γινουν για συνδεση cosmote? Ξερει καποιος να τις γραψει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

πολυ ενδιαφεροντα ολα αυτα...ειναι πρακτικο?σκεφτομαι για τη φουκαριαρα τη μανα μου ενα για να της τηλεφωνω μονο στο ενα νουμερακι...

 

ps.εαν καποιον δε τον βολεψε ας στειλει ενα πμ το αγοραζω

Edited by blade_
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

το κινητό είναι πάρα πολύ καλό και όχι μόνο για τα λεφτά του που λέει η έκφραση αλλά επειδή λειτουργεί απλά όπως πρέπει. Όπως και να χει σαν αρνητικά μπορείς να πεις την χαμηλή ποιότητα κατασκευής που παρόλα αυτά πιστεύω ότι θα αντέξει αρκετό διάστημα... και γω όταν το πήρα σκέφτηκα ότι στην τελική θα πετάξω 25ε αλλά τελικά φαίνεται μια χαρά μετα απο περίπου 1 μήνα με αυτό και η μπαταρία του καλή όλα οκ μέχρι τώρα..
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχουν ακόμη κομμάτια στα καταστήματα wind;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχουν ακόμη κομμάτια στα καταστήματα wind;

 

http://www.wind.com.gr/TopMenu/Καταστήματα/Καταστήματα-WIND.aspx

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Θα ηθελα να ρωτησω. Για να εχει προσβαση στο internet τι ρυθμισεις πρεπει να γινουν για συνδεση cosmote? Ξερει καποιος να τις γραψει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους !!! :):):):)

 

Drivers για σύνδεση με καλώδιο στο pc κατάφερε να βρει κανένας ????

 

Εγω φιλε για να μη πολυ σκοτιζομαι εβγαλα την καρτα την εβαλα σε αλλο κινητο η αναγνωστη καρτων οπως θελεις κανε το περασα μεσα αυτα που ηθελα επιθυμητους ηχους-εικονες κλπ και εκανα τη δουλιτσα μου.Καλη χρονια σε ολους σας παιδες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το sar είναι 1,09 για κάθε μία κάρτα ή και με τις δύο;

αν είναι 1,09 * 2 μιλάμε για 2,18 sar που είναι πάρα πολύ...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE R221

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...