Jump to content

[Off-topic] Microsoft Windows 7


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μπορω να κανω νεα συνδεση για συνδεση internet.

Μου βγαζει μονο συνδεση με ασυρματα δικτυα μονο που ζηταει κωδικο ασφαλειας....:lol:

Εχω στο σπιτι μου conne-x και θελω να κανω και την συνδεση αυτη στον notebook που εχω. Τι πρεπει να κανω.

Αν δεν γινει με το connex πως θα μπορουσα να κανω συνδεση με αυτα που προσφερουν (επι πληρωμη) καποια site ή εφημεριδες;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να κανω νεα συνδεση για συνδεση internet.

Μου βγαζει μονο συνδεση με ασυρματα δικτυα μονο που ζηταει κωδικο ασφαλειας....:lol:

Εχω στο σπιτι μου conne-x και θελω να κανω και την συνδεση αυτη στον notebook που εχω. Τι πρεπει να κανω.

Αν δεν γινει με το connex πως θα μπορουσα να κανω συνδεση με αυτα που προσφερουν (επι πληρωμη) καποια site ή εφημεριδες;

Με το notebook μπορείς να συνδεθείς ασύρματα στο internet μέσω του Conn-x που έχεις.

Για το επί πληρωμή που λές, προφανώς αναφέρεσαι στα USB sticks που προσφέρουν οι 3 εταιρείες με συγκεκριμένο προ-πληρωμένο όγκο... Απλά πηγαίνεις σε κατάστημα, κάνεις νέα σύνδεση, παίρνεις και τον ανάλογο εξοπλισμό και είσαι έτοιμος.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να κανω νεα συνδεση για συνδεση internet.

Μου βγαζει μονο συνδεση με ασυρματα δικτυα μονο που ζηταει κωδικο ασφαλειας....:lol:

Εχω στο σπιτι μου conne-x και θελω να κανω και την συνδεση αυτη στον notebook που εχω. Τι πρεπει να κανω.

Αν δεν γινει με το connex πως θα μπορουσα να κανω συνδεση με αυτα που προσφερουν (επι πληρωμη) καποια site ή εφημεριδες;

To router σου είναι ασύρματο; Μη κάνεις καμια βλακεία και πάρεις mobile internet απο καμια vodafone/cosmote/wind ενω έχεις ήδη internet στο σπιτι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου βγαζει μονο συνδεση με ασυρματα δικτυα μονο που ζηταει κωδικο ασφαλειας....:lol:
Αν ο router σου έχει wifi τότε πιθανότατα αυτό είναι ένα από τα ασύρματα δίκτυα που βλέπεις βρίσκει το netbook. Ο κωδικός θα είναι κάπου στις οδηγίες του router ή σε κάποιο sticker πάνω στη συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

...προφανώς αναφέρεσαι στα USB sticks που προσφέρουν οι 3 εταιρείες με συγκεκριμένο προ-πληρωμένο όγκο... .

οχι σε αυτα αλλα σε εταιρειες που λενε οτι μπορει να εχεις συνδεση με τον κωδικο:χχχ

pass:xxx kai

τηλεφ:χχχχ

 

Αν ο router σου έχει wifi τότε πιθανότατα αυτό είναι ένα από τα ασύρματα δίκτυα που βλέπεις βρίσκει το netbook. Ο κωδικός θα είναι κάπου στις οδηγίες του router ή σε κάποιο sticker πάνω στη συσκευή.

Μα τα ασυρματα αυτα δικτυα θα ειναι καποιου απο εκει γυρω και δεν νομιζω οτι ειναι κωδικος που θα μορουσα να εχω εγω αν δεν μου τον δωσει καποιος απο αυτους...εκτος και αν το εχει "ελέυθερο".

Edited by mcde
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

κοίταξε κάτω από το router σου. κάπου εκεί θα'ναι ο κωδικός ασφαλείας που σου ζητάει το netbook για να συνδεθεί
Link to comment
Share on other sites

Ποιο router έχεις;

Επίσης αυτά που λενε

"κωδικο:χχχ

pass:xxx kai

τηλεφ:χχχχ "

 

Είναι μέσω γραμμής τηλεφώνου, δηλαδή πρεέπει να έχεις 56άρι modem, και επίσης πληρώνεις ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ τηλεφωνική κλήση σε αριθμό 801xxx

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...