Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον απο χθες που ξαναπερασα το handcent εχω το εξης προβληματακι. Ενω εχω ρυθμισει τα παντα οκ εχουν παψει να μου ερχονται οι αναφορες παραδοσης των sms με τη μορφη του πρασινου τικ που εμφανιζονται διπλα στο bubble της συνομιλιας. Το μονο που πειραξα απο χθες που μου ερχοταν κανονκα ειναι το autostarts απο οπου απενεργοποιησηα το handcent απο πολλες ακυρες διεργασιες που ανοιγε μονο του. Εχει παρατηρησει κανεις το ιδιο?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μετά από ένα reset που έκανα (αντιμετώπιζα προβλήματα με τη μπαταρία, δεν κράταγε πάνω από 12 ώρες με ελάχιστη χρήση), έκανα πάλι root με το oneclickroot, στη συνέχεια επανέφερα αρκετές εφαρμογές με το titaniumbackup και τέλος βάζω το OCLF για να κάνω lag fix (έκανα install EXT2 tools). Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω κόκκινα τα OneClickLagFix V2.2+ (already have another lagfix installed! /system/bin/playlogos1 less than 5kb), και OneClickLagFix V1+ (με την ίδια φράση).

Εννοείται ότι κόκκινα είναι και τα Undo OneClickLagFix V2+ και V1+.

Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απο χθες που ξαναπερασα το handcent εχω το εξης προβληματακι. Ενω εχω ρυθμισει τα παντα οκ εχουν παψει να μου ερχονται οι αναφορες παραδοσης των sms με τη μορφη του πρασινου τικ που εμφανιζονται διπλα στο bubble της συνομιλιας. Το μονο που πειραξα απο χθες που μου ερχοταν κανονκα ειναι το autostarts απο οπου απενεργοποιησηα το handcent απο πολλες ακυρες διεργασιες που ανοιγε μονο του. Εχει παρατηρησει κανεις το ιδιο?

 

στις ρυθμισεις-> ρυθμισεις ληψης ειναι τικαρισμενο το αναφορες παραδοσης handcent μονο?

 

δεν θες να σου ερχεται κανονικη αναφορα, οπως με την απλη εφαρμογη?

 

 

@holic

εγω εχω τη 2.2.1 και παει σφαιρα, οπως πολυ καλα πηγαινε και με τη jpa 2.2 με ενα απλο lagfix

για συγκριση με το hd δεν γνωριζω...

αλλο προβλημα αξιο αναφορας πιστευω δεν υπαρχει...

Edited by suspect21
οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα reset που έκανα (αντιμετώπιζα προβλήματα με τη μπαταρία, δεν κράταγε πάνω από 12 ώρες με ελάχιστη χρήση), έκανα πάλι root με το oneclickroot, στη συνέχεια επανέφερα αρκετές εφαρμογές με το titaniumbackup και τέλος βάζω το OCLF για να κάνω lag fix (έκανα install EXT2 tools). Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω κόκκινα τα OneClickLagFix V2.2+ (already have another lagfix installed! /system/bin/playlogos1 less than 5kb), και OneClickLagFix V1+ (με την ίδια φράση).

Εννοείται ότι κόκκινα είναι και τα Undo OneClickLagFix V2+ και V1+.

Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει...

 

φορτισε το να παει πανω απο 40% και μετα προσπαθησε

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα reset που έκανα (αντιμετώπιζα προβλήματα με τη μπαταρία, δεν κράταγε πάνω από 12 ώρες με ελάχιστη χρήση), έκανα πάλι root με το oneclickroot, στη συνέχεια επανέφερα αρκετές εφαρμογές με το titaniumbackup και τέλος βάζω το OCLF για να κάνω lag fix (έκανα install EXT2 tools). Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω κόκκινα τα OneClickLagFix V2.2+ (already have another lagfix installed! /system/bin/playlogos1 less than 5kb), και OneClickLagFix V1+ (με την ίδια φράση).

Εννοείται ότι κόκκινα είναι και τα Undo OneClickLagFix V2+ και V1+.

Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει...

 

πατα εκει που λεει check for free space κατι τετοιο...και μετα δοκιμασε...

Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμισεις-> ρυθμισεις ληψης ειναι τικαρισμενο το αναφορες παραδοσης handcent μονο?

δεν θες να σου ερχεται κανονικη αναφορα, οπως με την απλη εφαρμογη?

 

Εχω δοκιμασει να εχω μονο αυτο, μονο την πρωτη επιλογη αλλα και τα 2. Με κανενα δεν λειτουργει. Κανονικη αναφορα τι εννοεις? Να εμφανιζεται στο notification bar?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμασει να εχω μονο αυτο, μονο την πρωτη επιλογη αλλα και τα 2. Με κανενα δεν λειτουργει. Κανονικη αναφορα τι εννοεις? Να εμφανιζεται στο notification bar?

 

δεν ξερω τι αλλο να σου πω

ναι αυτο εννοω :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι αλλο να σου πω

ναι αυτο εννοω :)

 

Οχι μου τη σπαει δεν θελω να εμφανιζεται εκει περα γιατι μετα βαριεμαι να τα σβηνω συνεχως.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα reset που έκανα (αντιμετώπιζα προβλήματα με τη μπαταρία, δεν κράταγε πάνω από 12 ώρες με ελάχιστη χρήση), έκανα πάλι root με το oneclickroot, στη συνέχεια επανέφερα αρκετές εφαρμογές με το titaniumbackup και τέλος βάζω το OCLF για να κάνω lag fix (έκανα install EXT2 tools). Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω κόκκινα τα OneClickLagFix V2.2+ (already have another lagfix installed! /system/bin/playlogos1 less than 5kb), και OneClickLagFix V1+ (με την ίδια φράση).

Εννοείται ότι κόκκινα είναι και τα Undo OneClickLagFix V2+ και V1+.

Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει...

 

Δοκίμασε να κάνεις πρώτα Restore Boot Animation μέσα από το OCLF. Λογικά θα είναι πράσινο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις πρώτα Restore Boot Animation μέσα από το OCLF. Λογικά θα είναι πράσινο αυτό.

 

Οκ, αυτό χρειάζονταν, thanks! :)

Link to comment
Share on other sites

ειναι το autostarts απο οπου απενεργοποιησηα το handcent απο πολλες ακυρες διεργασιες που ανοιγε μονο του. Εχει παρατηρησει κανεις το ιδιο?

Αυτο ακριβως. Καποια διεργασια που μπλοκαρες ειναι για τις αναφορες. Το ειχα παρατηρησει και εγω, αλλα δεν θυμαμαι ποια αντιστοιχει εκει, οποτε... trial 'n error. :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παρατηρησα αλλο ενα κουλο

απευθυνομαι σε αυτους που εχουν τη jpu κυριως

 

στα καλα καθουμενα, οταν παω να ακουσω μουσικη, η οποιοσδηποτε αλλος ηχος αναπαραγεται απο τη συσκευη, ακουγεται μονο απο το μπροστινο ηχειο, δηλαδη το ακουστικο...

το πισω δεν κανει τιποτα

αυτο λυνεται βεβαια με ενα reboot αλλα σημερα μου το εκανε 2 φορες και σπαστηκα

συνολικα ειναι η 3η φορα που μου το κανει αυτες τις μερες

 

εχει παρατηρησει κανεις τιποτα αναλογο?

βαριεμαι παλι να ξαναφλασαρω... :(

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στο φόρουμ.

 

πριν απο 20 μέρες πήρα κι εγώ το SGS του πέρασα και το γιαούρτι με τις οδηγίες του τυχεράκια, το κινητό πετάει, το μόνο παράπονο που έχω είναι ότι στα μηνύματα με όποιο πληκτρολόγιο και αν δοκίμασα βγάζει μόνο 70 χαρακτήρες ανά μήνυμα πολύ κακό για μένα καθώς είμαι κωφός και εξαρτώμαι αποκλειστικά από τα SMS για την επικοινωνία μου.

ξέρει κανείς κάποια λύση;

στην αναζήτηση δεν βρήκα κάτι και είναι αδύνατον να διαβάσω 600+ σελίδες.

είναι το 1ο μου androind κινητό και δυστυχώς χαλάστηκα πολύ από αυτήν την λεπτομέρεια.

Ημουν χρόνια φανατικός του symbian της NOKIA

 

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στο φόρουμ.

 

πριν απο 20 μέρες πήρα κι εγώ το SGS του πέρασα και το γιαούρτι με τις οδηγίες του τυχεράκια, το κινητό πετάει, το μόνο παράπονο που έχω είναι ότι στα μηνύματα με όποιο πληκτρολόγιο και αν δοκίμασα βγάζει μόνο 70 χαρακτήρες ανά μήνυμα πολύ κακό για μένα καθώς είμαι κωφός και εξαρτώμαι αποκλειστικά από τα SMS για την επικοινωνία μου.

ξέρει κανείς κάποια λύση;

στην αναζήτηση δεν βρήκα κάτι και είναι αδύνατον να διαβάσω 600+ σελίδες.

είναι το 1ο μου androind κινητό και δυστυχώς χαλάστηκα πολύ από αυτήν την λεπτομέρεια.

Ημουν χρόνια φανατικός του symbian της NOKIA

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

handcent... ;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

handcent... ;)

 

 

υπάρχει στο market αυτό; :worry:

 

ΕDIT: το βρήκα, thanks θα το δοκιμάσω και θα επανέλθω

Edited by dimitrisioak

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει στο market αυτό; :worry:

 

ναι

 

 

Το μήνυμά σας είναι υπερβολικά μικρό. Θα πρέπει να εισάγετε τουλάχιστον 10 χαρακτήρες για να επιτραπεί η δημοσίευσή του.

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παρατηρησα αλλο ενα κουλο

απευθυνομαι σε αυτους που εχουν τη jpu κυριως

 

στα καλα καθουμενα, οταν παω να ακουσω μουσικη, η οποιοσδηποτε αλλος ηχος αναπαραγεται απο τη συσκευη, ακουγεται μονο απο το μπροστινο ηχειο, δηλαδη το ακουστικο...

το πισω δεν κανει τιποτα

αυτο λυνεται βεβαια με ενα reboot αλλα σημερα μου το εκανε 2 φορες και σπαστηκα

συνολικα ειναι η 3η φορα που μου το κανει αυτες τις μερες

 

εχει παρατηρησει κανεις τιποτα αναλογο?

βαριεμαι παλι να ξαναφλασαρω... :(

Νοpe, ποτε. Μου μυριζει bad flash ή conflict με κανενα mod ή app.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Νοpe, ποτε. Μου μυριζει bad flash ή conflict με κανενα mod ή app.

 

τα πολλα mods που εχω ρε γμτ... :lol:

το cf root εχω και το battery circle :p

 

νομιζω ομως οτι μου το εκανε και πριν καποιες μερες οπου το ειχα φλασαρει παλι και το ειχα κανει μονο ρουτ με το superoneclick root, και δεν ειχα περασει καμια εφαρμογη για να τσεκαρω τη μπαταρια του, οποτε κατι αλλο πρεπει να παιζει...

εψαξα και στο xda αλλα δεν βρηκα κατι αναλογο

 

εχω βαλει τη low εγω

αμα μου το ξανακανει το φλασαρω αμεσως, θα του δωσω μια ακομη ευκαιρια... :lol::lol:

ελπιζω μονο να μην ειναι θεμα hardware αν και δεν το νομιζω γιατι δεν θα εφτιαχνε ουτε με το reboot

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως. Καποια διεργασια που μπλοκαρες ειναι για τις αναφορες. Το ειχα παρατηρησει και εγω, αλλα δεν θυμαμαι ποια αντιστοιχει εκει, οποτε... trial 'n error. :)

 

Πω ρε συ καλα το ψυλλιαστηκα δηλαδη...Ελεος τωρα αντε ενα ενα να βρεις που ειναι το προβλημα. Θα ξεπαραδιαστουμε κιολας οχι τιποτα αλλο:p

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει στο market αυτό; :worry:

 

ΕDIT: το βρήκα, thanks θα το δοκιμάσω και θα επανέλθω

Μόλις το εγκαταστήσεις το ανοίγεις πηγαίνεις Settings--> send message settings--> Greek SMS Mode=enable.

 

Και για να μην έχεις 2 φορές ειδοποιήσεις (και από το default πρόγραμμα) πήγαινε στα προγράμματα επέλεξε Messaging--> Settings--> Και ξετίκαρε το Notifications για να έχεις μόνο από το handcent

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή στον λογαριασμό του youtube δέχθηκε κανονικά τον κωδικό σου;(εννοώ τον google κωδικό σου)

Επίσης αν δοκιμάσεις να μπεις κατευθείαν στο μάρκετ δεν σου ζητάει να δώσεις κωδικό;

 

Sent from Galaxy !

 

Όπως έλεγε και η διαφήμιση έχω δοκιμάσει τα πάντα... αλλά δυστυχώς δεν μπορώ με τίποτα να συνδεθώ στο λογαριασμό μου gmail και κατ'επέκταση στο μάρκετ.

Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό;;; (υπόψιν έχω κάνει καμιά δεκαριά φορές reset μπας και ξεκολλήσει αλλά τίποτα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια νομιζω οτι η samsung πιεστηκε βλεπωντας οτι το hd desire Παει καλα, και οτι θα παρει το 2.3, και βλεπωντας οτι και το lg θα παρει απ'οτι φαινεται και αυτο το 2.3, αρχισε να σοβαρευεται και στο θεμα support.

τι θελω να πω.

 

βλεπω οτι η jpu απο τα σχολια ολων των παιδιων, οτι ειναι οτι καλυτερο εχει βγει για το galaxy. και το λενε παιδια που εχουν δοκιμασει πολλες διαφορετικες ρομ.

Επισης πριν απο λιγο μπηκα στην εφαρμογη samsung apps, και ειδα οτι η samsung εβαλε ακομα αλλες 5-6 εφαρμογες !!!!

η samsung πρεπει να εκανε καποια συμφωνια με την handmark (μεγαλη εταιρεια που φτιαχνει εφαρμογες), γιατι μεσα στο samsung apps, βρηκα 2 εφαρμογες της εταιρειας αυτης που ειναι πολυ καλες.

η μια ειναι η goal.com η οποια εχει νεα απο ποδοσφαιρο (champions league και διαφορα πρωταθληματα) οπως επισης και live scores και πολλα αλλα καλουδια. και εχει και widget !!!!

 

Η εκπληξη ηρθε οταν ειδα την δευτερη εφαρμογη της handmark, το tweetcaster, το οποιο θεωρω μια απο τις καλυτερες εφαρμογες για twitter, και μαλιστα την ειχα αγορασμενη κιολας.

στην αρχη δεν το πιστευα. απεγκατεστησα την δικη μου αγορασμενη, που μαλιστα ηταν και η εκδοση 2.5.5.

εγκατεστησα αυτη που ειχε μεσα στο samsung apps, και οχι μονο παιζει σουπερ, αλλα ειναι και η τελευταια εκδοση, η 2.5.9 !!!!

 

οπως σας ειπα ειμαι πολυ αισιοδοξος οτι θα παρουμε και το 2.3 πλεον.

και επισης οπως εχω πει μου φαινεται πολυ πιθανο ολη αυτη η αργοπορια με το 2.2 να οφειλεται κατα 99% στην samsung hellas (για να μην πω 100%).

 

και επειδη ειδα και βιντεακια απο το 2.3 στο nexus s και μου αρεσε απιστευτα το 2.3 σας δινω και μερικα βιντεο να δειτε :

 

 

πραγματικα πιστευω οτι με την 2.3 ο γαλαξιας μας θα ειναι η τελεια συσκευη !!!!

η 2.3 οπως θα δειτε στα 2 βιντεο εχει πολλες και πολυ καλες αλλαγες/προσθηκες !!!!

 

* edit :

μην ξεχασετε να μπειτε στο samsung apps να εγκαταστησετε το tweetcaster και οι ποδοσφαιροφιλοι το goal.com !!!!

 

** edit 2 :

πριν λιγο ανοιξα την εφαρμογη tweetcaster και στην αρχικη οθονη οταν ανοιγει κατω δεξια γραφει Samsung Galaxy S :up::dance::up::dance::up:

Edited by TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Παιδια νομιζω οτι η samsung πιεστηκε βλεπωντας οτι το hd desire Παει καλα, και οτι θα παρει το 2.3, και βλεπωντας οτι και το lg θα παρει απ'οτι φαινεται και αυτο το 2.3, αρχισε να σοβαρευεται και στο θεμα support.

τι θελω να πω.

 

βλεπω οτι η jpu απο τα σχολια ολων των παιδιων, οτι ειναι οτι καλυτερο εχει βγει για το galaxy. και το λενε παιδια που εχουν δοκιμασει πολλες διαφορετικες ρομ.

Επισης πριν απο λιγο μπηκα στην εφαρμογη samsung apps, και ειδα οτι η samsung εβαλε ακομα αλλες 5-6 εφαρμογες !!!!

η samsung πρεπει να εκανε καποια συμφωνια με την handmark (μεγαλη εταιρεια που φτιαχνει εφαρμογες), γιατι μεσα στο samsung apps, βρηκα 2 εφαρμογες της εταιρειας αυτης που ειναι πολυ καλες.

η μια ειναι η goal.com η οποια εχει νεα απο ποδοσφαιρο (champions league και διαφορα πρωταθληματα) οπως επισης και live scores και πολλα αλλα καλουδια. και εχει και widget !!!!

 

Η εκπληξη ηρθε οταν ειδα την δευτερη εφαρμογη της handmark, το tweetcaster, το οποιο θεωρω μια απο τις καλυτερες εφαρμογες για twitter, και μαλιστα την ειχα αγορασμενη κιολας.

στην αρχη δεν το πιστευα. απεγκατεστησα την δικη μου αγορασμενη, που μαλιστα ηταν και η εκδοση 2.5.5.

εγκατεστησα αυτη που ειχε μεσα στο samsung apps, και οχι μονο παιζει σουπερ, αλλα ειναι και η τελευταια εκδοση, η 2.5.9 !!!!

 

οπως σας ειπα ειμαι πολυ αισιοδοξος οτι θα παρουμε και το 2.3 πλεον.

και επισης οπως εχω πει μου φαινεται πολυ πιθανο ολη αυτη η αργοπορια με το 2.2 να οφειλεται κατα 99% στην samsung hellas (για να μην πω 100%).

 

και επειδη ειδα και βιντεακια απο το 2.3 στο nexus s και μου αρεσε απιστευτα το 2.3 σας δινω και μερικα βιντεο να δειτε :

 

 

πραγματικα πιστευω οτι με την 2.3 ο γαλαξιας μας θα ειναι η τελεια συσκευη !!!!

η 2.3 οπως θα δειτε στα 2 βιντεο εχει πολλες και πολυ καλες αλλαγες/προσθηκες !!!!

 

* edit :

μην ξεχασετε να μπειτε στο samsung apps να εγκαταστησετε το tweetcaster και οι ποδοσφαιροφιλοι το goal.com !!!!

 

εμενα δεν μου εχουν βγει ακομη αυτες οι εφαρμογες... :(

μηπως να φταιει η ρομ, μηπως ερθουν αργοτερα? δεν ξερω...

 

αυτο που λες για τη samsung το πιστευω και εγω και δεν μπορουσε να κανει και αλλιως γιατι θα το εχανε το παιχνιδι...

οπως πιστευω και εγω οτι η 2.3 θα ερθει και στο galaxy

δεν γινεται μια τοσο δυνατη συσκευη, που ακομη και τωρα ειναι μπροστα σε πολλους τομεις να την αφηνεις ξεκρεμαστη

βεβαια ολα αυτα ειναι προσωπικες εικασιες και φημες, ο χρονος θα δειξει :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου εχουν βγει ακομη αυτες οι εφαρμογες... :(

μηπως να φταιει η ρομ, μηπως ερθουν αργοτερα? δεν ξερω...

 

αυτο που λες για τη samsung το πιστευω και εγω και δεν μπορουσε να κανει και αλλιως γιατι θα το εχανε το παιχνιδι...

οπως πιστευω και εγω οτι η 2.3 θα ερθει και στο galaxy

δεν γινεται μια τοσο δυνατη συσκευη, που ακομη και τωρα ειναι μπροστα σε πολλους τομεις να την αφηνεις ξεκρεμαστη

βεβαια ολα αυτα ειναι προσωπικες εικασιες και φημες, ο χρονος θα δειξει :)

σε σενα δεν στις βγαζει επειδη εχεις καινουργια ρομ και παει σφαιρα :ρ:ρ

 

τις δινει δωρο σε μας που εχουμε παλια ρομ για να μην παραπονιομαστε μεχρι να παρουμε την 2.2 & 2.3

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

 

** μπειτε στο samsung apps να δουμε σε ποιους εμφανιζει αυτες τις νεες εφαρμογες. εγω εχω JG1 οπως εχω πει.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου εχουν βγει ακομη αυτες οι εφαρμογες... :(

μηπως να φταιει η ρομ, μηπως ερθουν αργοτερα? δεν ξερω...

Και σε μενα το ιδιο. Εχει να κανει με την Rom σιγουρα. Θα ερθουν, μην αγχωνεσαι :)

Ευχαριστα νεα αυτα που φερνεις Αντωνη, μακαρι να πραγματοποιηθει συντομα, ειτε επισημα ειτε ανεπισημα...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...