Jump to content

Ερώτηση για USB hub


Demis_CY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.zonetusa.com/products-208.aspx

 

Βρήκα ενα hub που λέει μπορώ να συνδέσω μέχρι 4 USB Hard Drives και να μπορώ να τα access-through-network.

 

η ερώτηση μου είναι πως είναι δυνατόν να αφήνει 4 απο την στιγμή που μόνο 1 USB input υπάρχει πάνω στο hub.

 

Zonet ZUH2000 allows you to make any USB devices part of your network devices. It works upto 4 USB devices to your network and allows users to share USB printers, USB Multi-Functional machines, USB storage devices, USB Card-Readers and more. With ZUH2000, networking your USB devices makes simple!!

 

Είμαι σίγουρος ότι η απάντηση είναι απλή για τους πιο πολλούς απο εσάς αλλα για μένα όχι τόσο γιατι δεν πολυκατέχω το θέμα.

 

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια εκ των προτέρων :happy:

Link to comment
Share on other sites

http://www.zonetusa.com/products-208.aspx

 

Βρήκα ενα hub που λέει μπορώ να συνδέσω μέχρι 4 USB Hard Drives και να μπορώ να τα access-through-network.

 

η ερώτηση μου είναι πως είναι δυνατόν να αφήνει 4 απο την στιγμή που μόνο 1 USB input υπάρχει πάνω στο hub.

 

 

 

Είμαι σίγουρος ότι η απάντηση είναι απλή για τους πιο πολλούς απο εσάς αλλα για μένα όχι τόσο γιατι δεν πολυκατέχω το θέμα.

 

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια εκ των προτέρων :happy:

 

Προφανως συνδεεις ενα usb hub επανω του, πανω στο hub τους τεσσερις δισκους.

Link to comment
Share on other sites

Sauber αν κατάλαβα καλά, ένα usb "extension"...?

 

PARASwrite δεν μου πέρασε απο το μυαλό αυτό που λές γιατί όλοι οι δίσκοι μου είναι με ρεύμα δικό τους που θέλω να ενώσω.

Link to comment
Share on other sites

Sauber αν κατάλαβα καλά, ένα usb "extension"...?

 

PARASwrite δεν μου πέρασε απο το μυαλό αυτό που λές γιατί όλοι οι δίσκοι μου είναι με ρεύμα δικό τους που θέλω να ενώσω.

 

Aπλα με αυτο το μαραφετι ενα usb δισκο ( η οτι αλλο usb mass storage device ) το "βλεπεις" δικτυακα... και με ενα usb hub μπορει να "δωσει" στο δικτυο μεχρι τεσσερα usb mass storage devices

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...