Jump to content

Android Tablets: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις


rigasnic1982
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Έχω μια δωροεπιταγή 100 € στο Κωτσόβολο και 50-60 € στο χέρι. Δυνατότητα για δόσεις δεν υπάρχει καθώς η επιταγή είναι στο όνομα συγγενικού μου προσώπου και δεν μπορώ να βάλω σε δόσεις την διαφορά στο δικό μου όνομα για να πάρω κάτι καλύτερο. Άρα το budget είναι ακριβώς συνολικά 150 € - 160 € για αγορά από Κωτσόβολο.

 

Η χρήση που με ενδιαφέρει είναι αποκλειστικά internet και pdf βιβλία. Oπότε προσανατολίζομαι σε κάτι από 8" και άνω.

 

Συν επιπλέον ότι ενδιαφέρομαι μόνο για κάτι ετοιμοπαράδοτο, για να μην υποχρεώνω το συγγενή να έρθει και 2η φορά στον Κωτσόβολο (μία για την παραγγελία και μια για την παραλαβή) και από ότι ρώτησα αυτή την στιγμή έχει ετοιμοπαράδοτα μόνο τα MLS iQtab Blast 3G στα 145 € και Α8-50 Lenovo στα 159 €.

 

Τα ατού του ΜLS είναι το 3G (2 κάρτες SIM ) και τα 2 χρόνια εγγύηση, τα 8 ΜP camera με LED flash και του δε Lenovo τα 16 GB ROM (8 στο MLS) και η δυνατότητα αναβάθμισης σε Kitkat (το MLS έχει 4.2.2) και η "επώνυμη" αγορά.

 

Τις γνώμες σας παρακαλώ. Αν έχετε κάποια άλλη πρόταση από το ίδιο μαγαζί σε αυτά τα χρήματα δεκτό, για να ρωτήσω την μέρα που θα πάω μήπως έχει έρθει να το εξετάσω και αυτό (για παράδειγμα ο Κώτσο έχει και τα Vero G8i, X8i σε αυτές τις τιμές)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πείτε καμιά ιδέα για πάνω από 10", καθαρή παιχνιδομηχανή για τον γιό (θα παίζω και γω κάνα boom beach...). Ένα Ramos στις 11.6" με τον intel βρίσκω όλο κι όλο...
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδιά. Πηρε δωρο η κορη μου απο την νονά της ενα E-star ταμλετ απι public. Το πηρα λιγο να το σκαλισω και κατεβάζοντας το cpuz απι το play store με μεγαλη μου έκπληξη είδα οτι λεει εχει ρουτ. Κατεβασα το root checker σλλα αυτο λεει οτι δεν εχει ρουτ. Ξερει κανείς τι παίζει? Τελικά έχει ή δεν έχει ρουτ?

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Δε θα εχει

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλει καποιος στο Teclast X98 3G windows 8.1 θα μπορει με καποιο τροπο να συνεχισει να πραγματοποιει τηλεφωνικες κλησεις ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω μια δωροεπιταγή 100 € στο Κωτσόβολο και 50-60 € στο χέρι. Δυνατότητα για δόσεις δεν υπάρχει έχει ετοιμοπαράδοτα μόνο τα MLS iQtab Blast 3G στα 145 € και Α8-50 Lenovo στα 159 €.

Τα ατού του ΜLS είναι το 3G (2 κάρτες SIM ) και τα 2 χρόνια εγγύηση, τα 8 ΜP camera με LED flash και του δε Lenovo τα 16 GB ROM (8 στο MLS) και η δυνατότητα αναβάθμισης σε Kitkat (το MLS έχει 4.2.2) και η "επώνυμη" αγορά.

Τις γνώμες σας παρακαλώ. Αν έχετε κάποια άλλη πρόταση από το ίδιο μαγαζί σε αυτά τα χρήματα δεκτό, για να ρωτήσω την μέρα που θα πάω μήπως έχει έρθει να το εξετάσω και αυτό (για παράδειγμα ο Κώτσο έχει και τα Vero G8i, X8i σε αυτές τις τιμές)

 

φίλε μου η επιλογή είναι καθαρά προσωπικό θέμα βάσει των αναγκών σου, για παράδειγμα εγώ θα επέλεγα το mls για το 3g εσένα ίσος δε σου χρειάζεται, τα 8 gb rom είναι υπεραρκετά και με μια extra sd έχεις άλλα 32gb όποτε θέλεις, όσο για το kitkat για μένα ούτε κρύο ούτε ζέστη, άσε που εγώ προσωπικά δε μένω ποτέ σε official rom, τώρα εσύ ίσος έχεις άλλα γούστα οπότε τα κοιτάς από κοντά κρίνεις πιο στέκεται καλύτερα στα χέρια σου και στα μάτια σου και αποφασίζεις, αυτοί που παραγγέλνουν από κίνα γουρούνι στο σακί χρειάζονται περαιτέρω πληροφορίες για να κρίνουν όπως εγώ που πήρα ένα CHUWI VX8 3G νομίζοντας ότι έχει fm radio όπως το λένε στο site τους όμως δεν έχει, οι κινέζοι με κοροϊδέψανε, επίσης εμφανιστήκανε 2 καμένα pixels εύχομαι να μη μου εμφανιστούν κιάλλα, ευτυχώς που κατά τα υπόλοιπα είναι εξαιρετικό σφαίρα στα πάντα 30000+ antutu, εκπληκτικό gps που με ενδιέφερε, κρύσταλλο ήχο με μπάσα που επίσης το ήθελα, περίεργο αλλά λειτουργεί το MHL-HDMI που δε το λανσάρουν στο site (προσωπικά δε με ενδιέφερε) εκπληκτική μπαταρία το παρέλαβα στο 65% και κράτησε 5-6 ώρες μέχρι να σβήσει με όλα στο full

Edited by giorgoslekkas
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως που δεν με ενδιαφέρει το ραδιο.... Όντως σε κάποια site αναφέρει ότι έχει και σε κάποια όχι.

Άντε τσάκισε το ΣΚ και από Δευτέρα αναμένουμε περισσότερα για το chuwi.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου η επιλογή είναι καθαρά προσωπικό θέμα βάσει των αναγκών σου, για παράδειγμα εγώ θα επέλεγα το mls για το 3g εσένα ίσος δε σου χρειάζεται, τα 8 gb rom είναι υπεραρκετά και με μια extra sd έχεις άλλα 32gb όποτε θέλεις, όσο για το kitkat για μένα ούτε κρύο ούτε ζέστη, άσε που εγώ προσωπικά δε μένω ποτέ σε official rom, τώρα εσύ ίσος έχεις άλλα γούστα οπότε τα κοιτάς από κοντά κρίνεις πιο στέκεται καλύτερα στα χέρια σου και στα μάτια σου και αποφασίζεις, αυτοί που παραγγέλνουν από κίνα γουρούνι στο σακί χρειάζονται περαιτέρω πληροφορίες για να κρίνουν όπως εγώ που πήρα ένα CHUWI VX8 3G νομίζοντας ότι έχει fm radio όπως το λένε στο site τους όμως δεν έχει, οι κινέζοι με κοροϊδέψανε, επίσης εμφανιστήκανε 2 καμένα pixels εύχομαι να μη μου εμφανιστούν κιάλλα, ευτυχώς που κατά τα υπόλοιπα είναι εξαιρετικό σφαίρα στα πάντα 30000+ antutu, εκπληκτικό gps που με ενδιέφερε, κρύσταλλο ήχο με μπάσα που επίσης το ήθελα, περίεργο αλλά λειτουργεί το MHL-HDMI που δε το λανσάρουν στο site (προσωπικά δε με ενδιέφερε) εκπληκτική μπαταρία το παρέλαβα στο 65% και κράτησε 5-6 ώρες μέχρι να σβήσει με όλα στο full

 

Ευτυχως που δεν με ενδιαφέρει το ραδιο.... Όντως σε κάποια site αναφέρει ότι έχει και σε κάποια όχι.

Άντε τσάκισε το ΣΚ και από Δευτέρα αναμένουμε περισσότερα για το chuwi.

 

γραψε κανενα μινι review γιατι ενδοιαφερομαι και εγω για αυτο.

αν θες ανεβασε ενα screenshot απο το gps test

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartcross.gpstest&hl=el

απο που το πηρες ;

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

παρακαλω κυριοι

οταν εχουμε windows 8 αντι android παιρνουμε τηλεφωνα η

το ξεχναμε το θεμα των κλησεων ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκε η παραγγελία για το

TECLAST X98 Air 3G

από το

http://www.tinydeal.com/teclast-x98-air-3g-97-android-44-z3736f-3g-tablet-phone-p-137122.html?sk=35732952kH

Ελπίζω να έρθει αυτό και όχι τίποτα άλλο ...

 

Μίλησες καθόλου μαζί τους πριν για το πότε θα παραλάβουν πριν παραγγείλεις; Σήμερα που τους βρήκα μου κάναν τους κινέζους. Ότι κανονικά κάνει 1-3 μέρες αλλά σε αυτό θα πρέπει πρώτα να επικοινωνησουν με το προμηθευτή και σουξου μουξου εντελει απάντηση δε πήρα ούτε για το πόσο υπολογίζουν. Στο bangood μου είπαν σε περίπου 6 μέρες υπολογίζουν να παραλάβουν απόθεμα.

 

Δυστυχώς είδα "In stock" και το μπουμπούνισα. Είδα το μήνυμά σου και τους ρώτησα αν το έχουν σε stock και πότε προβλέπεται να το στείλουν.

 

Στις 17/9/14 βλέποντας στο tinydeal in stock στα 176 ευρώ το χτύπησα και εγώ. το αγόρασα τώρα γιατί θεωρώ ότι θα ανέβει η τιμή του.

σκέφτηκα ότι το x98 3g το πουλανε 189 ευρώ αυτό που είναι πιο καινούργιο και πιο καλό είναι δυνατόν να είναι πιο φτηνό ;

μαλων θα ανεβει η τιμη του

Σήμερα μου έδωσαν tracknumber και το στέλνουν με PostNL Registered Air Mail.

τώρα αναμένουμε .......................

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

παρακαλω κυριοι

οταν εχουμε windows 8 αντι android παιρνουμε τηλεφωνα η

το ξεχναμε το θεμα των κλησεων ?

ίσος δεν μπορεί να απαντηθεί από κανένα με σιγουργιά, από όσο διάβασα για το δικό μου CHUWI VX8 3G σε win8 δε θα λειτουργεί το 3g και η μπροστά κάμερα συν πολλά bugs, προφανώς στο μέλλον με βελτιωμένο kernel θα λυθούν τα όποια προβλήματα, περιμένουμε να τα αποκτήσουν οι διάνοιες του προγραμματισμού να μας δώσουν τις λύσεις και έπειτα προχωράμε σε win8 setup, άποψη μου εκτίμησε το και ζύγισε το εάν το θέλεις σαν android tablet, εάν μας κάτσει και dual boot στο μέλλον με σταθερά ενεργοποιημένα windows (όχι πειρατικά μαγειρεμένα) καλοδεχούμενο,

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε και απο εμενα...

εχω διαβασει αρκετα απο τα ποστ ( ολα μου ειναι λιγο δυσκολο...) και εχω καταληξει σε 2 μοντελα

Cube U65gt Talk 9x 3G

&

Teclast X98 Air 3G

 

Η υπαρξη θυρας HDMI μου ειναι ΑΔΙΑΦΟΡΗ.Με ενδιαφερει το καλο και ισχυρο σημα wifi-3G και

θεωρω οτι στα παραπανω 2 tablets οι διαφορες τους ειναι μικρες (πλην του επεξεργαστη , της μπαταριας) , αν μου διαφευγει αλλη σημαντικη διαφορα , πειτε το μου !!

και ερωτω....

Θα εχει τοσο μεγαλη διαφορα ενας 8πυρηνος κατω απο 2GHz ( γυρω στο 1,6 με 1,8 πραγματικα ) που ειναι το cube

με τον 4πυρηνο του Τeclast που ειναι στα 2,16GHz ??

Υπαρχει καποια αλλη συσκευη με παρομοια χαρακτηριστικα που να μου διαφευγει ?

η αγορα θα γινει απο aliexpress και εχει βρεθει το cube το 16αρι στα 156€ περιπου μαζι με μεταφορικα

και το teclast στα 167€ περιπου.

 

Για βοηθατε ωρε παληκαρια....

Link to comment
Share on other sites

γραψε κανενα μινι review γιατι ενδοιαφερομαι και εγω για αυτο.

αν θες ανεβασε ενα screenshot απο το gps test

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartcross.gpstest&hl=el

απο που το πηρες ;

τι να πω ρε παιδιά? ότι λένε τα τεχνικά του χαρακτηριστικά ισχύουν, μόνη απογοήτευση δεν έχει fm, άριστη φωτεινότητα ευκρίνεια tuch (φοράει και ζελατίνα πανάθεμα τους) πως θα την βγάλω δε ξέρω που η γυναικα μου έχει έρωτα με τις ζελατίνες και εγώ τις μισώ χάχα) άριστο gps gsm ηχεία WIFI, δεν κόλλησε ποτέ σε καμιά εφαρμογή η παιχνίδι, δεν κατάφερα να το rooτάρο δεν πολύ ασχολήθηκα κιόλας, μόνο με το genius δοκίμασα και δεν, η μπαταρία από 99% στο 0 5,5-6 ώρες (με πολύ σκάλισμα) το ίδιο μεβγαλε με τι στάθμη στο 65-70% που έλεγε όταν το παρέλαβα, τόσο μέβγαζε και το samsung galaxy 3 t311 3g με 6amph μπαταρία, (αυτό εχει 5amph) μιλάμε για άριστη αγορά στα 105 ευρώ, το πήρα από merimobiles, κατασχέθηκε από την σύζυγο και εγώ βάζω πλώρη για x98 3g, παρόμοιος επεξεργαστής συν διπλάσια ram πιστεύω να μου βγει το ίδιο καλό.

Μόλις είδα ότι το merimobiles τρελάθηκε το πήγε στα 132 ευρώ!!!, ψάξτε το από αλλού παίδες, 107 ευρώ έδωσα μαζί με ένα usb wifi δηλαδή κοντά στα 100-105 για το tablet

ChuWi VX8 3G 8.0 Inch 1280*800 Intel Atom Z3735G Quad-Core 1.83GHz Windows 8.1/Android 4.4 Tablet PC

Screen Protector Install: No, MERI0439

MERI10430 1 $145.99 USD $145.99 USD

Xiaomi Original mini Protable wifi

MERI10394 1 $4.50 USD $4.50 USD

Subtotal: $150.49 USD

Coupon Code (555): -$5.00 USD (το κουπόνι το έδινε για πάνω από 150 δολάρια αγορές γιαυτο παρήγγειλα κάτι ότι νάνε για να το δικαιούμαι, μετάνιωσα που δεν πήρα καμιά θήκη)

Shipping: $0.00 USD

Grand Total: $145.49 USD

 

Μόλις είδα και την αντιστοιχία δολαρίου ευρώ παίδες, δυστυχώς αρνητική ίσος γιαυτο να ψιλοτσιμπίσανε προς τα πάνω, όταν το έκλεισα πριν 20-25 μέρες ήτανε 1,3κάτι τώρα βλέπω έπεσε 1,2κάτι δολάριο-ευρώ

 

Συμπληρωματικά σχόλια σήμερα, η μπαταρία ανώτερη του galaxy 3.8 όχι παρόμοια όπως λέω πιο πάνω, δεν συνυπολόγισα το ότι το galaxy δεν το τσίτωνα ποτέ με όλα στο full, επίσης την πρώτη μέρα δεν είχα συνδεμένη την sim και το gps πιθανόν γιαυτό παρόμοιος o χρόνο χρήσης, το wifi για όσους τους είναι σημαντικό σαν του laptop μου, 6 στα 6 όταν τα κινητά μου είναι 4 άντε 5 στα 6 δίκτυα, ο ήχος από το εξωτερικό ηχείο όχι μονο δυνατός αλλα και μπάσος ιδανικός για παρτι χάχα, η σκληρή θήκη του galaxy 3.8 του ταίριαξε κουτί με λίίίίγο ζόρισμα

Edited by giorgoslekkas
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε και απο εμενα...

εχω διαβασει αρκετα απο τα ποστ ( ολα μου ειναι λιγο δυσκολο...) και εχω καταληξει σε 2 μοντελα

Cube U65gt Talk 9x 3G

&

Teclast X98 Air 3G

 

Η υπαρξη θυρας HDMI μου ειναι ΑΔΙΑΦΟΡΗ.Με ενδιαφερει το καλο και ισχυρο σημα wifi-3G και

θεωρω οτι στα παραπανω 2 tablets οι διαφορες τους ειναι μικρες (πλην του επεξεργαστη , της μπαταριας) , αν μου διαφευγει αλλη σημαντικη διαφορα , πειτε το μου !!

και ερωτω....

Θα εχει τοσο μεγαλη διαφορα ενας 8πυρηνος κατω απο 2GHz ( γυρω στο 1,6 με 1,8 πραγματικα ) που ειναι το cube

με τον 4πυρηνο του Τeclast που ειναι στα 2,16GHz ??

Υπαρχει καποια αλλη συσκευη με παρομοια χαρακτηριστικα που να μου διαφευγει ?

η αγορα θα γινει απο aliexpress και εχει βρεθει το cube το 16αρι στα 156€ περιπου μαζι με μεταφορικα

και το teclast στα 167€ περιπου.

 

Για βοηθατε ωρε παληκαρια....

 

Pipo T9 γιατί δεν αναφέρεται καθόλου στις συγκρίσεις? Έχουν εμφανιστεί προβλήματα?

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ τον giorgoslekkas για τις απαντήσεις του. Βασικά έλπιζα να ήταν κάποιοι από εδώ μέσα ήδη χρήστες των tablet και να μου πουν εντυπώσεις. Μάλλον προς το MLS κλείνω λόγω του 3G (έτσι και αλλιώς βιβλία θέλω να διαβάζω που θα τα φορτώνω μέσω microsd). Θα δείξει. Μέσα στην εβδομάδα ελπίζω να έχω κάποιο από τα δύο οπότε σίγουρα θα γράψω κάτι και εγώ...

Άσχετο μήπως έχει κανένας κάποια ιδέα, για ποιο είναι το original Κινέζικο (ή έστω κάποιο παρόμοιο) πίσω από το MLS?

Edited by yiankap74_
Link to comment
Share on other sites

μεταξυ των Teclast X98 3G και TECLAST X98 Air 3G

εκτος απο επεξεργαστη αλλη διαφορα υπαρχει ?

καλυτερο ειναι το air ?

το αγοραζουμε με κλειστα τα ματια η περιμενουμε να κυκλοφορησει στην πιατσα

μερσι μποκου :D

Link to comment
Share on other sites

μεταξυ των Teclast X98 3G και TECLAST X98 Air 3G

εκτος απο επεξεργαστη αλλη διαφορα υπαρχει ?

καλυτερο ειναι το air ?

το αγοραζουμε με κλειστα τα ματια η περιμενουμε να κυκλοφορησει στην πιατσα

μερσι μποκου :D

 

Μόνο ο Fragkiskos έχει την απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

μεταξυ των Teclast X98 3G και TECLAST X98 Air 3G

εκτος απο επεξεργαστη αλλη διαφορα υπαρχει ?

καλυτερο ειναι το air ?

το αγοραζουμε με κλειστα τα ματια η περιμενουμε να κυκλοφορησει στην πιατσα

μερσι μποκου :D

 

καλύτερο το air φυσικά, πρώτα πρώτα είναι πιο όμορφο και στα specs καλύτερο, έχεις τα χρήματα πυροβόλατο, πριν ανεβεί η τιμή του και εξαντληθεί, σαν τι να περιμένουμε και πόσο? κάποιους μήνες μήπως ακουστούν αδυναμίες? στους κάποιους μήνες θα εμφανιστούν αλλα καινούργια μοντέλα από άλλες εταιρίες (οντα μόντα φόντα) και ξανά διλήμματα ξανά ατέρμονη κατάσταση χωρίς τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Στις 17/9/14 βλέποντας στο tinydeal in stock στα 176 ευρώ το χτύπησα και εγώ. το αγόρασα τώρα γιατί θεωρώ ότι θα ανέβει η τιμή του.

σκέφτηκα ότι το x98 3g το πουλανε 189 ευρώ αυτό που είναι πιο καινούργιο και πιο καλό είναι δυνατόν να είναι πιο φτηνό ;

μαλων θα ανεβει η τιμη του

Σήμερα μου έδωσαν tracknumber και το στέλνουν με PostNL Registered Air Mail.

τώρα αναμένουμε .......................

 

 

 

 

 

 

 

Δυστυχώς είδα "In stock" και το μπουμπούνισα. Είδα το μήνυμά σου και τους ρώτησα αν το έχουν σε stock και πότε προβλέπεται να το στείλουν.

 

Φίλε Αντώνη εσενα σου το έστειλαν η περιμένεις ; γιατί περίεργο να το έστειλαν μόνο στο Νικ.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα σημερα το tablet και ο θεος βοηθος :)

Ηταν πολυ καλη τιμη και μ αρεσε που οποτε βαρεθω του περναω windows

Το παρηγγειλα απο δω

Θα στειλω εντυπωσεις οταν το παραλαβω

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι για το Teclast X98 Air 3G κι έλεγα ταυτόχρονα να πάρω κάποιο ασύρματο game controller που να κάνει και για PC, πληκτρολόγιο, δερμάτινο "ντοσιέ", κάτι άλλο αν προκύψει...

Όμως δεν έχω άποψη αυτή τη στιγμή για θέματα συμβατότητας, τι αξίζει τι όχι, το vfm κτλ.

 

Μήπως είναι ώρα να ανοίξει ένα νήμα αποκλειστικά με περιφερειακά για tablet;

Mi A3 με EvolutionX 7.5

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε δίλημμα και θέλω την βοήθεια σας!

Έχω παραγγελιά για φίλη που θέλει τάμπλετ 9.7inch ή 10.1inch που να έχει στάνταρ GPS, Bluetooth, HDMI, καλή μπαταρία και καλή camera (δηλαδή όπως έψαξα 5MP-2MP ή 8MP-2MP). Το budget είναι έως 170-180€!!

Εγώ είδα πολύ δυνατά και με κάλυψη των προαναφερώμενων είναι τα :

http://www.tinydeal.com/cube-talk9x-u65gt-97-android-44-octa-core-3g-tablet-phone-p-131186.html

 

http://www.tinydeal.com/teclast-x98-air-3g-97-android-44-z3736f-3g-tablet-phone-p-137122.html?currency=EUR

 

http://www.tinydeal.com/onda-v989-97-android-44-a80t-32gb-tablet-pc-w-miracast-p-132523.html

 

Λόγω προηγούμενης αγοράς του ONDA V975i είμαι υπέρ στον INTEL επεξεργαστή....μιλάμε το τάμπλετ πετάει..οπότε κλείνω προς το Teclast!!!

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων..και αν κάποιος βρεί και μαγαζάκι αξιόπιστο και πιο φθηνό ας μου στείλει.

Εγώ προς το παρόν το Chinavasion και το Merimobiles εχω χρησιμοποιήσει και τα θεωρώ αξιόπιστα...τώρα ζαχαρώνω το TinyDeal ! :p

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε δίλημμα και θέλω την βοήθεια σας!

Έχω παραγγελιά για φίλη που θέλει τάμπλετ 9.7inch ή 10.1inch που να έχει στάνταρ GPS, Bluetooth, HDMI, καλή μπαταρία και καλή camera (δηλαδή όπως έψαξα 5MP-2MP ή 8MP-2MP). Το budget είναι έως 170-180€!!

Εγώ είδα πολύ δυνατά και με κάλυψη των προαναφερώμενων είναι τα :

http://www.tinydeal.com/cube-talk9x-u65gt-97-android-44-octa-core-3g-tablet-phone-p-131186.html

 

http://www.tinydeal.com/teclast-x98-air-3g-97-android-44-z3736f-3g-tablet-phone-p-137122.html?currency=EUR

 

http://www.tinydeal.com/onda-v989-97-android-44-a80t-32gb-tablet-pc-w-miracast-p-132523.html

 

Λόγω προηγούμενης αγοράς του ONDA V975i είμαι υπέρ στον INTEL επεξεργαστή....μιλάμε το τάμπλετ πετάει..οπότε κλείνω προς το Teclast!!!

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων..και αν κάποιος βρεί και μαγαζάκι αξιόπιστο και πιο φθηνό ας μου στείλει.

Εγώ προς το παρόν το Chinavasion και το Merimobiles εχω χρησιμοποιήσει και τα θεωρώ αξιόπιστα...τώρα ζαχαρώνω το TinyDeal ! :p

To Cube δεν εχει hdmi.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...