Jump to content

Samsung Galaxy Tab 7 / 7 Plus (P1000 / P6200)


takisme
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι δινει μονο με συνδεσεις??

η και σαν σκετη συσκευη??

αν το εδινε με σκετη συσκευη θα το ειχα παει ηδη να το παρω !!!! :p:p

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Eμενα παντως μου εδωσε.Πριν απο λιγο την παρελαβα

 

Μήπως μπορείς να μας πείς ποιό μοντέλο είναι;

Την περιμένω και εγώ αλλά από βδομάδα και βλέπουμε, εσένα σε πόσές μέρες στην έστειλαν;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να μας πείς ποιό μοντέλο είναι;

Την περιμένω και εγώ αλλά από βδομάδα και βλέπουμε, εσένα σε πόσές μέρες στην έστειλαν;

 

Ευχαριστώ

Το μοντελο ειναι LE22C450E1W και την εστειλαν σε 10 ημερες.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειτε να μου λυσετε μια απορια..η samsung διαφημιζει οτι το usb καλωδιο της κανει τα παντα ακομη οτι φορτιζει και τη συσκευη. Εγω που το δοκιμασα στο λαπτοπ και pc μου δε φορτιζει. Κανω κατι λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειτε να μου λυσετε μια απορια..η samsung διαφημιζει οτι το usb καλωδιο της κανει τα παντα ακομη οτι φορτιζει και τη συσκευη. Εγω που το δοκιμασα στο λαπτοπ και pc μου δε φορτιζει. Κανω κατι λαθος?

 

Απο PC φορτιζει αλλα τοσο αργα που θελει κανα διημερο να φορτιστει πληρως...

Link to comment
Share on other sites

Απο PC φορτιζει αλλα τοσο αργα που θελει κανα διημερο να φορτιστει πληρως...
Επισης πρεπει η θυρα usb να εχει απο συγκεκριμενη ταση και πανω για να φορτιζει, αλλιως δεν.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επισης πρεπει η θυρα usb να εχει απο συγκεκριμενη ταση και πανω για να φορτιζει, αλλιως δεν.

 

Μαλλον γιαυτο δεν θα φορτιζει απο λαπτοπ ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον γιαυτο δεν θα φορτιζει απο λαπτοπ ετσι;

Ακριβως, αν και στο δικο μου νομιζω φορτιζει (toshiba tecra εχω).

 

Τελικα, κρατησα τον mini dolphin Αργυρη.

Το scrolling και γενικα η ταχυτητα ειναι σε πολυ καλα επιπεδα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σαν καινουργιος εχω μια απορια ενω εχω σχεδον αδεια την εσωτερικη μνημη οταν κανω εγκατασταση ενα προγραμμα μου λεει οτι δεν εχει μνημη τι πρεπει να κανω?

 

 

παιδια helpppppppp

Edited by gianpithio
Συνένωση Μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος αν εχει βγει εκδοση 2.2.1 για το Tab? οπως στο Galaxy S?

Και που μπορει να ενημερωνεται καποιος για νεες Rom?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος αν εχει βγει εκδοση 2.2.1 για το Tab? οπως στο Galaxy S?

Και που μπορει να ενημερωνεται καποιος για νεες Rom?:confused:

 

Καλησπέρα, για να δεις αν έχουν βγει νέες Rom, μπορείς να κοιτάς στο samfirmware (κάνε register) που έχουν πάντα τις τελευταίες.

Δεν έχει βγει 2.2.1 για galaxy tab ακόμα... η τελευταία 2.2 που έχει βγει είναι η P1000XXJMC.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Σε 2 ώρες θα πάω για την αγορά του Galaxy Tab σκέτη συσκευή. Όσοι το έχετε στα χέρια σας καιρό πιστευται ότι κάνω καλή επιλογή? Αγορά κινητού θέλω να κάνω και είμαι τύπος all-in one οπότε πιστεύω είναι καλή επιλογή. Τι λέτε?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, για να δεις αν έχουν βγει νέες Rom, μπορείς να κοιτάς στο samfirmware (κάνε register) που έχουν πάντα τις τελευταίες.

Δεν έχει βγει 2.2.1 για galaxy tab ακόμα... η τελευταία 2.2 που έχει βγει είναι η P1000XXJMC.

 

Θα έλεγα να μην διανοηθεί να κατεβάσει από εκεί καμιά ρομ και την περάσει, γιατί κατά 90% θα καταλήξει η συσκευή στο σερβις

Το καλύτερο θα είναι να περάσει από εδώ http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=807 και να δεί πια τα προβλήματα της κάθε μιας και με τρόπο τις φλασάρεις

 

 

 

Καλησπέρα παιδιά,

 

Σε 2 ώρες θα πάω για την αγορά του Galaxy Tab σκέτη συσκευή. Όσοι το έχετε στα χέρια σας καιρό πιστευται ότι κάνω καλή επιλογή? Αγορά κινητού θέλω να κάνω και είμαι τύπος all-in one οπότε πιστεύω είναι καλή επιλογή. Τι λέτε?

 

Ευχαριστώ.

 

Κινητό 7΄ ; και πως θα το μεταφέρεις :confused:

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα να μην διανοηθεί να κατεβάσει από εκεί καμιά ρομ και την περάσει, γιατί κατά 90% θα καταλήξει η συσκευή στο σερβις

Το καλύτερο θα είναι να περάσει από εδώ http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=807 και να δεί πια τα προβλήματα της κάθε μιας και με τρόπο τις φλασάρεις

 

δεν έχω το galaxy tab.. έχω το galaxy 3 και από εκεί τις κατεβάζω και τις περνάω μια χαρά. δεν ήξερα ότι δεν ισχύει το ίδιο και για το tab.. :)

Link to comment
Share on other sites

bluetooth handset??? δεν είμαι τυπος on-the-go. Απλά λόγο δουλειάς και επειδή τα post it κάνουν party όπου και αν βρίσκομαι θα το έχω σαν organizer.. Το θέμα είναι είσαστε ευχαριστημένοι εσείς σαν κάτοχοι της συσκευής?
Link to comment
Share on other sites

bluetooth handset??? δεν είμαι τυπος on-the-go. Απλά λόγο δουλειάς και επειδή τα post it κάνουν party όπου και αν βρίσκομαι θα το έχω σαν organizer.. Το θέμα είναι είσαστε ευχαριστημένοι εσείς σαν κάτοχοι της συσκευής?

 

Τα bluetooth και handset δουέύουν κανονικά.

Για τη δουλειά που το πήρα εγ'ω, ναι είμαι απόλυτα :)

αλλά και σαν organizer δεν νομίζω να έχεις κανένα πρόβλημα, σρο μαρκετ θα βρεις τα πάντα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά...θυμάστε το θέμα με το FLIGHT MODE που πετάει σφάλμα;;;

 

Το tab που έχουν στη βιτρίνα του Πλαισίου στην Αργυρούπολη ΔΕ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ!! Τι διάολο;;

 

Μόνο ένα JI3 θυμάμαι από το firmware του, αλλά βλέπω ότι και εγώ το ΙΔΙΟ έχω εδώ.

 

Τι να παίζει;;;

 

Θα πάω αύριο να το κοιτάξω και να σημείωσω όλες τις λεπτομέρειες του firmware, να δω τι παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Hello world of galaxy tab! Allos enas katoxos edo pleon. Mono pou den exo idea pos vazoume gr keyboard.:happy:

 

Καλοριζικο φιλε, για ελληνικα μπορεις να βαλεις το smart keyboard pro απο το μαρκετ ή απο εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3402540#post3402540 για ελληνικο πληκτρολογιο της samsung. Αν κοιταξεις και λιγο πιο πισω ακομα θα βρεις και το ελληνικο swype

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να μας πείς ποιό μοντέλο είναι;

 

Αυτο...

http://www.samsung.com/gr/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE22C450E1WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα παιδια , σημερα προσπαθησα να κανω μια κληση μεσω skype και fring

απο το galaxy tab μεσω 3g και ειχα προβλημα στον ηχο ακουγα διακεκομενα ,

ενω εμενα καθολου δεν με ακουγαν , το ιδιο και στις test calls των δυο προγραμματων ευχαριστω προκαταβολικα για οποιαδηποτε βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος του μια εβδομαδα κσι ειμαι 100%ικανοποιημενος το εχω στην θεση του netbook μου και λιγο ως τηλεφωνο.:)
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 7 / 7 Plus (P1000 / P6200)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...