Jump to content

[Επίσημο] Nokia X3-02 "Touch & Type"


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 585
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορώ να απενεργοποιώ τη λειτουργία πτήσης μέσα από το μενού;

Να μην είμαι αναγκασμένος να κλείσω το τηλέφωνο και να το ξανανοίξω ώστε να επιλέξω την κανονική λειτουργία δηλαδή....

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να απενεργοποιώ τη λειτουργία πτήσης μέσα από το μενού;

Να μην είμαι αναγκασμένος να κλείσω το τηλέφωνο και να το ξανανοίξω ώστε να επιλέξω την κανονική λειτουργία δηλαδή....

 

Η λειτουργία πτήσης απενεργοποιείται όταν αλλάξεις προφίλ. Αν πας και διαλέξεις το κανονικό προφίλ δηλαδή θα σε ρωτήσει, να βγει το κινητό από τη λειτουργία πτήσης; Διαλέγεις ναι και είναι ok.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Η αλήθεια είναι οτι γράφτηκα στο forum εξ αιτίας της αγοράς αυτού του κινητού.

 

Μέχρι στιγμής είμαι καταευχαριστημένος, θα αναφέρω όμως κάποια πράγματα που περίμενα να έχει...

 

1) Να μπορώ να δώ βίντεο στο youtube μέσω wi-fi όπως εξ άλλως και αναφέρονταν

2) Να μπορώ να διαβάζω pdf όταν τα κατεβάζω απο το ιντερνετ

Τέλος, αυτή η προφύλαξη οθόνης γιατί να μην αλλάζει??

 

Να ενημερώσω οτι στο media-markt το είχε στα 129 ευρώ και μετά την δική μου αγορά (προχθές την Τρίτη) είχε μείνει μόνο ένα εκθεσιακό κομμάτι χρώματος μάυρο!

Link to comment
Share on other sites

1) Να μπορώ να δώ βίντεο στο youtube μέσω wi-fi όπως εξ άλλως και αναφέρονταν

2) Να μπορώ να διαβάζω pdf όταν τα κατεβάζω απο το ιντερνετ

Τέλος, αυτή η προφύλαξη οθόνης γιατί να μην αλλάζει??

 

1. Βίντεο στο youtube δεν έχω καταφέρει να δω ούτε κι εγώ μέσω wifi αλλά δεν έχω δοκιμάσει και αλλιώς.

2. Η προφύλαξη οθόνης αλλάζει σε μερικά θέματα. Μπορείς να κατεβάσεις θέματα από το http://www.ovi.com ή μέσα από το κινητό σου. Και μερικά αλλάζουν και την προφύλαξη οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υποστηρίζονται οι μνήμες micro-sd hc ?

Και κάτι άλλο, το καλώδιο usb otg τί διαφορετικό έχει?

Δε γίνεται να χρησιμοποιησω το καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή και να του βάλω ένα τέτοιο?

http://shop.rabtron.co.za/catalog/images/usb-female-to-female.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα το αγοράσω κ εγώ.

 

Μπορεί να μου πει κάποιος ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΙΜΗ?? Πόσο έχει δηλαδή αυτό το καιρό??

Τα media markt-saturn φαντάζομαι είναι τα πιο φτηνά ε?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά θα το αγοράσω κ εγώ.

 

Μπορεί να μου πει κάποιος ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΙΜΗ?? Πόσο έχει δηλαδή αυτό το καιρό??

Τα media markt-saturn φαντάζομαι είναι τα πιο φτηνά ε?

 

ευχαριστώ

 

Όχι δεν είναι. Στο media-markt το έχει 169 νομίζω, κάνε ένα search στο skroutz να δεις τιμές.

 

Εχω παρατηρήσει ένα πρόβλημα θα ήθελα κάποιο μέλος να μου πει αν φταίει μόνο το δικό μου κινητό ή είναι γενικότερο πρόβλημα. Αν έχω κλειστό το κινητό και μου στείλει κάποιος ένα μύνημα, Η ώρα αποστολής του μυνήματος είναι λανθασμένη, δεν δείχνει την ώρα που μου το στειλε αλλα την ώρα που το είδα...

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι. Στο media-markt το έχει 169 νομίζω, κάνε ένα search στο skroutz να δεις τιμές.

 

Εχω παρατηρήσει ένα πρόβλημα θα ήθελα κάποιο μέλος να μου πει αν φταίει μόνο το δικό μου κινητό ή είναι γενικότερο πρόβλημα. Αν έχω κλειστό το κινητό και μου στείλει κάποιος ένα μύνημα, Η ώρα αποστολής του μυνήματος είναι λανθασμένη, δεν δείχνει την ώρα που μου το στειλε αλλα την ώρα που το είδα...

 

αυτο απο οσο γνωριζω ειναι της εταιρειας...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

αυτο απο οσο γνωριζω ειναι της εταιρειας...

 

Εννοείς της εταιρείας κινητής τηλεφωνίας μου??

όχι, δεν είναι αυτό εφόσον στο nokia 6630 που είχα δεν υπήρχε κάποιο τέτοιου είδους πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις αν η συσκευη αυτη εχει ενεργοποιημενο το 3g network?αν ναι πως μπορω να το απενεργοποιησω?ρωταω γιατι η μπαταρια με το ζορι αντεχει 2 μερες και λεω μηπως αυτο βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις αν η συσκευη αυτη εχει ενεργοποιημενο το 3g network?αν ναι πως μπορω να το απενεργοποιησω?ρωταω γιατι η μπαταρια με το ζορι αντεχει 2 μερες και λεω μηπως αυτο βοηθησει

 

Και πάνω σε αυτό να ρωτήσω και εγώ πέρα απο το internet βοηθά καθόλου το σήμα για τις συνομιλίες το 3g?

Link to comment
Share on other sites

Προσφορα στα Media Mrkt στα 120 Ευρουλακια.!!! Δεν ειναι κακο!!!!

 

 

Φίλε πως και το πήρες τόσο φτηνό???τόσο έχει στα media markt?

Γιατί κάτι για 170 ευρώ μου είπαν εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε πως και το πήρες τόσο φτηνό???τόσο έχει στα media markt?

Γιατί κάτι για 170 ευρώ μου είπαν εδώ.

 

Διάβασε και λίγο πίσω στο θέμα, μία σελίδα δεν είναι πολύ.

Στο media markt ήταν προσφορά μόνο στο κατάστημα Πυλαίας στη Θεσσαλονίκη στα 129 ευρώ απο 169 και δε νομίζω να χει κομμάτια πλέον...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις αν η συσκευη αυτη εχει ενεργοποιημενο το 3g network?αν ναι πως μπορω να το απενεργοποιησω?ρωταω γιατι η μπαταρια με το ζορι αντεχει 2 μερες και λεω μηπως αυτο βοηθησει

 

κανεις δεν ξερει???:(

Link to comment
Share on other sites

Η απενεργοποιηση του 3g βοηθα στην εξοικονομηση ενεργειας, εγω εχω επιλεξει το gsm και εχω διαφορα στην αποδοση της μπαταριας.
Link to comment
Share on other sites

μπορω να χρησημοποιω προφιλ πτισης για να μην υπαρχει εκπομπη ραδιοενεργειας;και επισης θελω να μου εξηγησει καποιος τι ειναι το 3g;
Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

μπορω να χρησημοποιω προφιλ πτισης για να μην υπαρχει εκπομπη ραδιοενεργειας;και επισης θελω να μου εξηγησει καποιος τι ειναι το 3g;

Το προφίλ πτήσης είναι για να το ενεργοποιούμε όταν απαγορεύεται η χρήση κινητών (αεροπλάνα, νοσοκομεία, κ.τ.λ.). Εκπομπή ραδιενέργειας δεν υπάρχει έτσι κι αλλιώς στα κινητά. Έτσι όταν ενεργοποιήσουμε το προφίλ πτήσης στην ουσία κόβουμε την επικοινωνία με το πάροχο μας και το κινητό δείχνει ότι είναι κλειστό, εμείς όμως μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε για εργασίες οι οποίες δεν έχουν να κάνουν με τον πάροχο μας. Να ξέρεις ότι όταν ενεργοποιούμε τον προφίλ πτήση δεν μπορούμε να κάνουμε κλήσεις, να στείλουμε μηνύματα (sms ή mms) και δεν μπορούμε να πλοηγηθούμε στο internet μέσω του παρόχου μας.

 

Για το τι είναι το 3G διάβασε το παρακάτω 3G: Τρίτη Γενιά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Το προφίλ πτήσης είναι για να το ενεργοποιούμε όταν απαγορεύεται η χρήση κινητών (αεροπλάνα, νοσοκομεία, κ.τ.λ.). Εκπομπή ραδιενέργειας δεν υπάρχει έτσι κι αλλιώς στα κινητά. Έτσι όταν ενεργοποιήσουμε το προφίλ πτήσης στην ουσία κόβουμε την επικοινωνία με το πάροχο μας και το κινητό δείχνει ότι είναι κλειστό, εμείς όμως μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε για εργασίες οι οποίες δεν έχουν να κάνουν με τον πάροχο μας. Να ξέρεις ότι όταν ενεργοποιούμε τον προφίλ πτήση δεν μπορούμε να κάνουμε κλήσεις, να στείλουμε μηνύματα (sms ή mms) και δεν μπορούμε να πλοηγηθούμε στο internet μέσω του παρόχου μας.

 

Για το τι είναι το 3G διάβασε το παρακάτω 3G: Τρίτη Γενιά.

 

σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση εκανα λαθος ηθελα να πω για τα ηλεκτρομαγνητικα πεδια, δηλαδη ισχυει αφου βαλουμε το προφιλ πτισης(ναι γνωριζω οτι δεν γινεται να μπεις ιντερνετ και να κανεις κλισης) να μην υπαρχουν αυτα τα ηλεκρομαγνητικα πεδια που ισως να προκαλεσουν καρκινο

Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση προς τους κατοχους του κινητου...ραδιοφωνο χωρις την χρηση ακουστικων,μπορεις να ακουσεις??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση προς τους κατοχους του κινητου...ραδιοφωνο χωρις την χρηση ακουστικων,μπορεις να ακουσεις??

 

Δυστυχώς όχι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...