Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Σου βγαζει καποιο μυνημα λαθους? Λογικα θα πρεπει να σου βγαζει ενα πρασνο τικ στο phone monitor.

2. Εβαλες την τελευται εκδοση? Η 5 ειναι μου φαινεται.

 

Σημειωση: Εχω κανει update με το Κ700. Πιστευω το ιδιο ειναι και για το S700.

 

Δεμ βγαζει καποιο μυνημα λαθους.Δεν βγαζει τιποτα...Απολυτως.Μπορειτε να μου δωσετε καποιο λινκ για να ξανακατεβασω τους οδηγους για τη βαση?Εψαξα στη S.E αλλα στο section του S700i δεν εχει τιποτα για τις βασεις. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεμ βγαζει καποιο μυνημα λαθους.Δεν βγαζει τιποτα...Απολυτως.Μπορειτε να μου δωσετε καποιο λινκ για να ξανακατεβασω τους οδηγους για τη βαση?Εψαξα στη S.E αλλα στο section του S700i δεν εχει τιποτα για τις βασεις. :(

 

Εδω ειναι οι οδηγοι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ξεκίνησα τη διαδικασία τοθ Update για το S700.

Κατέβασα πρώτα το seus_setup118.exe και αφού έκανα την εγκατάσταση προχώρησα πάλι απο την αρχή για τη διαδικασία της αναβάθμισης.

Μετά από λίγη ώρα μου λέει να ανοίξω τη συσκευή και να την τοποθετήσω στη βάση και σε λίγο έρχετε το πρώτο μύνημα που λέει "There is currently no service for devices belonging to your operator." Πατάω το ΟΚ και μου σβήνει τη συσκευή. Ετσι έρχετε το επόμενο μύνημα που λέει

"Your device is not permitted to use this service

Your operator does not approve the usage of this service for this device.

We look forward to assist you again soon.

Thank you for using Sony Ericsson Update Service!"

 

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος και να μας πεί τι συμβαίνει????

 

Νομίζω καληνύχτα για σήμερα.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Lysaksate skasmena!!! Ante kai update apo to spiti sas pleon ti allo thelete???? EEE??? TIII??? :p :p :p :lol:

 

einai akoma se dokimastikh fash kai oi texnikoi ths SE douleyoun panw sto thema twn update gia ola ta kinhta, as poume ayth th stigmh pou grafw to mynhma den anoigei oyte update gia to p900 oyte gia k700 oyte gia k500! ypomonh ayrio tha kshmerwsei mia kalyterh mera! :alien:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ξεκίνησα τη διαδικασία τοθ Update για το S700.

Κατέβασα πρώτα το seus_setup118.exe και αφού έκανα την εγκατάσταση προχώρησα πάλι απο την αρχή για τη διαδικασία της αναβάθμισης.

Μετά από λίγη ώρα μου λέει να ανοίξω τη συσκευή και να την τοποθετήσω στη βάση και σε λίγο έρχετε το πρώτο μύνημα που λέει "There is currently no service for devices belonging to your operator." Πατάω το ΟΚ και μου σβήνει τη συσκευή. Ετσι έρχετε το επόμενο μύνημα που λέει

"Your device is not permitted to use this service

Your operator does not approve the usage of this service for this device.

We look forward to assist you again soon.

Thank you for using Sony Ericsson Update Service!"

 

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος και να μας πεί τι συμβαίνει????

 

Νομίζω καληνύχτα για σήμερα.

 

 

Na ipotheso oti to S700i pou exeis einai Vodafonized?!!!! :O

An h apantisi einai nai tote den mporeis na xrisimopoihseis to online update (opos kai me to K700i, toulaxiston mexri tin stigmi pou to afisa!) :(

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα από το zedge.no ένα παιχνίδι (Frozen bubble) και είναι με μορφή .sis και δεν μπορώ να το περάσω με υπέρυθρες στο κινητό. Τι πρέπει να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Na ipotheso oti to S700i pou exeis einai Vodafonized?!!!! :O

An h apantisi einai nai tote den mporeis na xrisimopoihseis to online update (opos kai me to K700i, toulaxiston mexri tin stigmi pou to afisa!) :(

Είναι κανονική συσκευή στο δίκτυο της ΤΙΜ :(

Sorry που δεν το έγραψα χθές

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα από το zedge.no ένα παιχνίδι (Frozen bubble) και είναι με μορφή .sis και δεν μπορώ να το περάσω με υπέρυθρες στο κινητό. Τι πρέπει να κάνω?

 

Na pareis kinhto me leiturgiko Symbian :p

To kinhto mas den paizei paixnidia .sis , mono java games .jar :!:

Live by the sword,

Die by the sword

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΛΟΜΑΚΑΚΗΣ Μ.ΠΕΤΡΙΔΗ 67Α τηλ. 22410-65070

 

se euharisto poli valeria.

Γεννήθηκα χωρίς να θέλω.

Θα πεθάνω χωρίς να θέλω.

Αφήστεμε να ζήσω όπως θέλω.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα από το zedge.no ένα παιχνίδι (Frozen bubble) και είναι με μορφή .sis και δεν μπορώ να το περάσω με υπέρυθρες στο κινητό. Τι πρέπει να κάνω?
Δεν μπορείς να περάσεις αρχεία .sis στο κινητό σου γιατί δεν έχει symbian λειτουργικό....
Link to comment
Share on other sites

re pedes emena den anigi i selida tis se gia tin anaba8misi ??? exete kie esis aufto to problima ???

 

dane κι εμενα δεν ανοιγει απο τη στιγμη και μετα που πατω I Agree για να ξεκινησει το "κατεβασμα"

:(

Link to comment
Share on other sites

re pedes emena den anigi i selida tis se gia tin anaba8misi ??? exete kie esis aufto to problima ???

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=ps1_1_5_7&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10140

για δοκίμασε διότι εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να ανοίξω τη σελίδα

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια...Αναβαθμιση ακομη δεν εκανα..Μια ερωτηση αν κανω ξε-vodafone θα μπορω να μπαινω στο VFL??

 

Επισης το τελικο ς που ειναι ρε παιδια?

 

Και τελος...υπαρχει καποιο προγραμμα να κατεβασω απο καπου για τα τηλεφωνα?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

πολλη επαναληψη ερωτησεων ρε παιδια, για να ψαχνετε και λιγο το forum γιατι λεμε συνεχεια τα ιδια! :geek:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=ps1_1_5_7&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10140

για δοκίμασε διότι εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να ανοίξω τη σελίδα

αγαπητο παπι, η σελιδα ανοιγει, η διαδικασια αναβαθμισης κολλαει απο το σημειο που θα πατησεις "I agree" και μετα! :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αγαπητο παπι, η σελιδα ανοιγει, η διαδικασια αναβαθμισης κολλαει απο το σημειο που θα πατησεις "I agree" και μετα! :down:

:rolleyes:

Παρομοιως...Δεν υπαρχει κανεις που να μπορει να μας στειλει την αναβαθμιση? :O

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:

Παρομοιως...Δεν υπαρχει κανεις που να μπορει να μας στειλει την αναβαθμιση? :O

οχι, απλα θα κανουμε υπομονη μεχρι να αξιωθουν να λυσουν το προβλημα στο site τους. :geek:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, όπως καταλάβατε μέχρι τώρα προσπαθούσαμε να κάνουμε το update απο Global.

Παιδεύτηκα λίγο μέχρι να καταλήξω στο Ελληνικό πατώντας stop στον browser πριν βγεί στη home page της SE και πειράζοντας και τη διεύθυνση κατά 2 γράμματα.

Η χαρά μου ήταν μεγάλη, το αποτέλεσμα όμως τζίφος.

Πήρα και πάλι τα ίδια μυνήματα, αυτή τη φορά στα Ελληνικά.

 

"Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει υπηρεσία για συσκευές

η οποία να ανήκει στο φορέα εκμετάλλευσης του δικτύου σας"

 

Πατάω το ΟΚ και μου λέει:

 

"Η συσκευή σας δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιήσει αυτή την υπηρεσία

Ο λειτουργός του δικτύου σας δεν επιτρέπει τη χρήση αυτής της υπηρεσίας για αυτή τη συσκευή.

Περιμένουμε να σάς βοηθήσουμε ξανά σύντομα.

Σάς ευχαριστούμε που χρησιμοποιήσατε την Υπηρεσία Ενημέρωσης της Sony Ericsson!"

 

Μήπως υπάρχει κάποιος γνώστης των πραγμάτων από τη SE να μας διαφωτίσει ώστε να μην παιδευόμαστε άδικα ????

Εμφανίζονται μόνο όταν είναι να βγεί κανα νέο μοντέλο

 

Η Ελληνική διεύθυνση είναι http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_5_7&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10140

 

Καληνύχτα

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

αγαπητο παπι, η σελιδα ανοιγει, η διαδικασια αναβαθμισης κολλαει απο το σημειο που θα πατησεις "I agree" και μετα! :down:

 

απ'ότι θυμάμαι μέχρι να ανοίξει το μενού για την αναβάθμιση με τις οδηγίες περιμένεις 3-4 λεπτά, αν κατάλαβα καλά τι θέλεις να πείς.

Μήπως νομίζεις οτι δεν κάνει τίποτα και το σταματάς ??????

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως στον Browser λεει "ολοκληρωθηκε" αλλα η σελιδα ειναι κενη.Περιμενω 10 λεπτα και τιποτα...Ακομα κενη...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...