Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dane (24 Δεκ. 2004 , 02:06)

 

sxedon ... mono java pexnidia. ta sisakia den ta perni giati den exi UIQ.

 

 

Thanks :happy:

Papi distixos oxi, den kanei megistopiisi :(

Entometaksi, exo alaksei memory card, evala 128 Mb alla h maximum diarkia video paramenei sta 1.42 lepta...gmt :angry: :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fostirop (24 Δεκ. 2004 , 11:06)

 

 

Entometaksi, exo alaksei memory card, evala 128 Mb alla h maximum diarkia video paramenei sta 1.42 lepta...gmt :angry: :p

 

ase diladi pali kala pou den plirosame na kanoume tin anaba8misi giati 8a mas anabane kie emas ta lampakia :mad:

apote fenete 8a perimenoume ligo parapano AN to ftiaksoun kapotes :cry: :wacko:

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και χρόνια πολλά!

 

Παιδιά είδα σήμερα κάτι απίστευτο!

Ράγισε η οθόνη ενός σ700ί ενός φίλου μου ΡΑΓΙΣΕ εσωτερικά από την μία άκρη στην άλλη!

 

Ναι είναι πραγματικό ράγισε και φαίνετε σαν μια γραμμή πάνω στην οποία αλλοιώνεται η εικόνα! Χάλι έγινε!

 

Ο φίλος μου εν τω μεταξύ είναι στα μαύρα του ούτε βδομάδα δεν το είχε καλύπτεται από την εγγύηση τώρα;

Έσπασε καθώς το κρατούσε ούτε του έπεσε κάτω ούτε τίποτα!

 

Πώπώ!

 

:(

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek (24 Δεκ. 2004 , 12:22)

 

Γεια σας και χρόνια πολλά!

 

Παιδιά είδα σήμερα κάτι απίστευτο!

Ράγισε η οθόνη ενός σ700ί ενός φίλου μου ΡΑΓΙΣΕ εσωτερικά από την μία άκρη στην άλλη!

 

Ναι είναι πραγματικό ράγισε και φαίνετε σαν μια γραμμή πάνω στην οποία αλλοιώνεται η εικόνα! Χάλι έγινε!

 

Ο φίλος μου εν τω μεταξύ είναι στα μαύρα του ούτε βδομάδα δεν το είχε καλύπτεται από την εγγύηση τώρα;

Έσπασε καθώς το κρατούσε ούτε του έπεσε κάτω ούτε τίποτα!

 

Πώπώ!

 

:(

 

na pai sto service senter kai na na tou to kanoun stin eggiisi.prepi na exi esoteriki piesi pano stin o8oni. giana les oti ine olokenourgio afto pistevo ego oti ine 8ema eggiisis

 

BTW kane kamia foto kai postarise tin

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

φιλοι Χρόνια Πολλά

Απο χθες είμαι κάτοχος και ενός S700. Έχω μια απορία, δοκίμασα να περάσω WAV αρχεία στο s700 και το τηλέφωνο αρνείται να τα παίξει.

Καμία λύση κανείς?? Αυτο που μου κάνει εντύπωση είναι πως ολα αυτά τα WAV το P910 τα παίζει κανονικά ενώ το s700 αρνείται πεισματικά. σας ευχαριστώ όλους. (εχω την εκδοση R3F)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argic (26 Δεκ. 2004 , 10:18)

 

φιλοι Χρόνια Πολλά

Απο χθες είμαι κάτοχος και ενός S700. Έχω μια απορία, δοκίμασα να περάσω WAV αρχεία στο s700 και το τηλέφωνο αρνείται να τα παίξει.

Καμία λύση κανείς?? Αυτο που μου κάνει εντύπωση είναι πως ολα αυτά τα WAV το P910 τα παίζει κανονικά ενώ το s700 αρνείται πεισματικά. σας ευχαριστώ όλους. (εχω την εκδοση R3F)

 

xronia pola kai kalorisiko

 

apoti pistebo perni mono wav melodies me 16 khz. eksalou giati den bazis mp3 melodies pou pernoun pio ligo horo. ta wav ine terastia. think about it ;)

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

 

Είχα αποφασίσει απότ το review του myphone να πάρω το S700. Τώρα που διάβασα λίγα από τα μηνύματα σας έχω μπερδευτεί. Υπάρχει τίποτα καλύτερο στα ίδια χρήματα ή αυτή είναι η μόνη επιλογή μου? Για να σας βοηθήσω είμαι πολύ ερικσονάκιας :wacko:

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dane (26 Δεκ. 2004 , 16:22)

 

xronia pola kai kalorisiko

 

apoti pistebo perni mono wav melodies me 16 khz. eksalou giati den bazis mp3 melodies pou pernoun pio ligo horo. ta wav ine terastia. think about it ;)

 

 

Xronia pola kai apo emena :happy:

 

dane etsi akrivos einai (isxiei to idio kai me to K700i by the way!!!)

Link to comment
Share on other sites

@ Dane and fostirop

 

αγαπητοί φίλοι το είδα και εγώ στο manual τη λεπτομέρεια με τα Khz. απλά αναρωτιόμουν εάν υπάρχει η δυαντότητα (εφόσον δεν ειναι προβλημα του τηλεφώνου) εγώ να μπορέσω να ακουσω καποια wav αγαπημένα που εχω καταβάσει απο τον faithless. σαφώς και είναι προτιμότερο το mp3 και συμφωνώ απόλυτα. απλά μου ξένισε λίγο γιατί δεν γνωρίζω πως να κανψ τα συγκεκριμένα wav να παίξουν στο s700. επομένως οπιαδήποτε βοήθεια σε Pm ευπρόσδεκτη. και πάλι σας ευχαριστώ για τη γρήγορη αναταπόκριση και ευχές για υγεία πάνω από όλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος koutou (26 Δεκ. 2004 , 17:21)

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

 

Είχα αποφασίσει απότ το review του myphone να πάρω το S700. Τώρα που διάβασα λίγα από τα μηνύματα σας έχω μπερδευτεί. Υπάρχει τίποτα καλύτερο στα ίδια χρήματα ή αυτή είναι η μόνη επιλογή μου? Για να σας βοηθήσω είμαι πολύ ερικσονάκιας :wacko:

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια. :)

 

 

Καλησπέρα και από μένα. Και εγώ ακριβώς στην ίδια φάση βρίσκομαι και με βλέπω να κλίνω προς το 910 καθώς παρότι κορυφαίο κινητό το s700 νομίζω ότι το 910 έχει δυνατότητες φορητού γραφείου που με ενδιαφέρουν ιδιαίτερα. :rolleyes:

----------------------------------------------------

"Free your mind..."

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argic (26 Δεκ. 2004 , 15:57)

 

@ Dane and fostirop

 

αγαπητοί φίλοι το είδα και εγώ στο manual τη λεπτομέρεια με τα Khz. απλά αναρωτιόμουν εάν υπάρχει η δυαντότητα (εφόσον δεν ειναι προβλημα του τηλεφώνου) εγώ να μπορέσω να ακουσω καποια wav αγαπημένα που εχω καταβάσει απο τον faithless. σαφώς και είναι προτιμότερο το mp3 και συμφωνώ απόλυτα. απλά μου ξένισε λίγο γιατί δεν γνωρίζω πως να κανψ τα συγκεκριμένα wav να παίξουν στο s700. επομένως οπιαδήποτε βοήθεια σε Pm ευπρόσδεκτη. και πάλι σας ευχαριστώ για τη γρήγορη αναταπόκριση και ευχές για υγεία πάνω από όλα.

 

poli apla :D

 

katebazis to audacity apo edo

 

pros8etis to lame apo edo

 

kai kanis oti mp3 8elis se wav kai anapoda

 

have fun ;)

leksi klik kai apoikefsi

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Τα προβλήματα που έχω με το S 700 είναι:

1.Ενώ υπάρχει καταχωρημένη επαφή όταν δέχομε κλήση εμφανίζει μόνο το νούμερο.

2.Μερικές φορές στην λίστα κλήσεων εμφανίζει ότι δέχτηκα κλήση από άλλο όνομα.

3.Ενώ έχω βάλει ένα ήχο στο ξυπνητήρι μερικές φορές χτυπά με τον προκαθορισμένο.

4.Δύο φορές μέχρι τώρα εχει γυρίσει η ημερομηνία μόνη της μία μέρα πίσω.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

τελικα τι γινεται με το s700: μπορουμε να φτιαξουμε νεους φακελους για να αποθηκευουμε μηνυματα,μπορει να γραψει βιντεο πανω απο 1.40 μπορουμε να εχουμε οτι ηχο ειδοποιησης θελουμε για τα μηνυματα, μπορουμε να αποθηκευσουμε πανω απο 510 επαφες που αναφερει ο κατασκευαστης οι οποιες εινα γελοιωδως λιγες αν αναλογιστει κανεις οτι σε ενα ονομα μπορεις να καταχωρησεις μεχρι και 5 επαφες πραγμα που σημαινει οτι ο αριθμος των ονοματων μπορει να κατεβει ετσι απλα στα 100! και μιλαμε για ενα κινητο 600 ευρω που δεν εκτελει β α σ ι κ ο τ α τ ε ς λειτουργιες! και ρωτω τι γινεται : θα εχουμε ισως σε λιγο κανενα ωραιοτατο software που θα απαλυνει τον πονο μας ή θα βριζουμε την ωρα και την στιγμη που γιναμε κατοχοι του συγκεκριμενου κινητου:

Sudamerica Grace-Tchen Tchen

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 71SPYROS (27 Δεκ. 2004 , 14:51)

 

...μπορει να γραψει βιντεο πανω απο 1.40...

 

Lipon paidia vrika to eksis endiaferon mesa sto manual tis siskevis oson afora ta video kai to paratheto (selida 51, deksia stili, tou aglikou):

 

"Video length-select between Messaging for limited video clips to be inserted in a picture message, and Normal for maximum video clip recording length (1MB) "

 

Afto pou katalaveno ego apo ta parapano einai oti to 1.42 (min) pou mas epitrepei na grapsoume sto "aperioristo" profanos den einai kapio bug tou logismikou tis siskevis alla skopima h SE exei kathorisei thn megisth diarkia na min ksepernaei to 1MB.

Ta grafo auta me tin skepsi oti (os ek toutou, an dextoume oti telika afto den einai bug) malon den tha prepei na perimenoume kai pola epi tou thematos apo kapia melontiki anavathmisi... :cry:

 

***An exei idi anaferthei sto parelthon to sxetiko zito ek ton proteron signomi :o ***

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DPANIDIS (27 Δεκ. 2004 , 14:40)

 

Τα προβλήματα που έχω με το S 700 είναι:

1.Ενώ υπάρχει καταχωρημένη επαφή όταν δέχομε κλήση εμφανίζει μόνο το νούμερο.

2.Μερικές φορές στην λίστα κλήσεων εμφανίζει ότι δέχτηκα κλήση από άλλο όνομα.

3.Ενώ έχω βάλει ένα ήχο στο ξυπνητήρι μερικές φορές χτυπά με τον προκαθορισμένο.

4.Δύο φορές μέχρι τώρα εχει γυρίσει η ημερομηνία μόνη της μία μέρα πίσω.

 

 

Εχμμ... Αυτά είναι ΣΟΒΑΡΑ προβλήματα...

 

Επειδή σκεφτόμουν σήμερα το απόγευμα να το αγοράσω, μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει αν ισχύουν τα παραπάνω για να μην κλαίω τα λεφτά μου μετά;;

 

Ιδιαίτερα το 1 & 2 αλλά και το 4 είναι ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΑ.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδιά.

The evil that men do lives on and on...
Link to comment
Share on other sites

kalimera se olo to forum....

pira kai egw to kinitaki edw kai mia evdomada peripou kai exw 2 poli aples erotisoules:

1)to kinito telika travaei aperioristo video i oxi????alloi lene nai kai alloi lene oxi(prosopika an den travaei einai aparadekto!!!)

 

2)kanei tpt telika afti i anavathmisi i mpa?????an nai opoios mporei na mou pei pou einai to 9volto an einai na pame na tin perasoume????

Connecting People in every way....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...