Jump to content

Εθελοντές Ολυμπιακών Αγώνων


antonis_wrx
 Κοινοποίηση

Θα γραφτείτε εθελοντές για τους Ολυμπιακούς?  

158 members have voted

  1. 1. Θα γραφτείτε εθελοντές για τους Ολυμπιακούς?

    • ΝΑΙ
      46
    • ΟΧΙ
      107
    • ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΚΟΜΑ
      5


Recommended Posts

Συγχαρητηρια σε ολους τους εθελοντες καθε ηλικιας και εθνικοτητας που εδωσαν το ειναι τους γι αυτους τους αγωνες.Μας εκαναν υπερηφανους και τους ευγνωμονουμε γι αυτο,ηταν η ψυχη των αγωνων και δεν μπορω να σκεφτω πως θα ηταν οι Αγωνες αν δεν υπηρχαν αυτα τα παιδια.

Θα εδινα τα παντα για να μπορουσα εστω και για 1 μερα να ειχα βρεθει στη θεση τους...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 446
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αστρολαβε, λυπαμε πραγματικα όσο δεν φανταζεσαι, που κάποιοι με τα ωραια αυτα τα λογικα τα λόγια σαν τα δικά σου με κανανε νε μην κανω αυτή τη ρημαδα την αιτηση.

 

Με κανανε να μη ζησω τις 15 απο τις πιο ωραίες μερες της ζωής μου, να μην απολαύσω ενα απο τα μοναδικα γεγονότα στη ζωή μου όσο θα θελα, να μην γίνω αυτός ο μοναχικος Δων Κιχωτης που με τη μικρη παρεα του (...50.000 ατομα) εδωσε στην ανθρωπότητα μια απο τις πιο μεγάλες της στιγμες.

 

Φιλε μου λυπαμε που παρασύρθηκα στη λογική της μιζέριας, το λέω και ντρέπομαι...Ναι mplip, ο χαζός τους ακουσα...

 

 

Τελοσπαντων, μπραβο και θερμα ευχαριστώ σε όλα αυτα τα παιδία που ήταν η ψυχή των Ολυμπιακών Αγώνων! Θα μεινετε για πάντα στις καρδιές μας!

Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου να δώσω και γω τα πιο θερμά μου συγχαρητήρια σε αυτά τα παιδιά που για λίγες ώρες τα έζησα και εγω στο Ο.Α.Κ.Α. και ειλικρινά με άφησαν με τις καλύτερες εντυπώσεις.... ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!

Από την άλλη να εκφράσω όμως και τη θλίψη μου γιατί την τελευταία στιγμή δεν μπόρεσα να είμαι και εγώ εκεί κ να προσφέρω τη βοήθεια μου σε αυτούς τους αγώνες...

Και πάλι μπράβο παιδιά... και καλή συνέχεια σε όσους είναι στην Παραολυμπιάδα...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω πως δεν ημασταν εθελοντες ολοι εμεις!!!Πληρωθηκαμε και με το παραπανω!!!Ηταν μια πραγματικα ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ!ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΚΑΙ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΗ!!!Θα ηθελα και εγω με τη σειρα μου να συγχαρω ολα αυτα τα παιδια που ηταν στην εξυπηρετηση θεατων και κουραστηκαν παρα πολυ μα παρα πολυ!!!(εμεις στον τομεα της τεχνολογιας δεν κουραστηκαμε και τοσο!!!Επεσε πολυ ξαπλα!1 μερα ομως στο ποστο σας στο ΟΑΚΑ με επεισε για την πολυ κουραστικη αλλα και παρα πολυ ωραια δουλεια που κανατε!!!)
ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agleouras (30 Αύγ. 2004 , 23:24)

εμεις στον τομεα της τεχνολογιας δεν κουραστηκαμε και τοσο!!!Επεσε πολυ ξαπλα!

 

η ξαπλα τωρα που επεσε μαλλον ηταν σε ενα σημειο που δεν ειχε κι μεγαλες απαιτησεις..... το οτι δεν κουραστηκαμε και τοσο στο τομεα της τεχνολογιας μπορει για σενα στο ποστο σου να ηταν καλα , αλλα σε αλλα ποστα ηταν σκετη κολαση φιλε μου, αλλα απο την αλλη οταν εχεις περιπου 13000 μηχανηματα σε μια διοργανωση και παρουσιαζουν μικροβλαβες μονο 91 κατι σου λεει ετσι δεν ειναι? εμενα μου λεει οτι η προετοιμασια ( που εμενα προσωπικα με πεθανε ) πηγε καλα :cool:

 

 

ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ σε ΟΛΟΥΣ εθελοντες και μη που με πολυ κοπο και μερακι εκαναν ενα ονειρο πραγματικοτητα!!

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aimilios (29 Αύγ. 2004 , 19:08)

 

^mplip, δεν πιστεύω να ήσουν από αυτούς τους ήρωες (δεν το λέω ειρωνικά) που έβαζαν τα βάρη; Μετάλλιο θέλουν αυτοί... :D

 

 

'Οχι. Εγώ βασικά εργαζόμενος είμαι , στο Presentation Team, αλλά όπως λες και εσύ και εμένα μου έκανε τρομερή εντύπωση το πόστο αυτό που λες. 'Αριστη εκπαίδευση και ετοιμότητα.. Μπράβο στα παιδιά! :!: :) :) :!: και φυσικά αμέτρητα ΜΠΡΑΒΟ σε όλους τους εθελοντές ...

:X
Link to comment
Share on other sites

Οτι και να πουμε για αυτους τους ανθρωπους ειναι πολυ λιγο, σε αυτο που πρόσφεραν στη διοργάνωση. Εγω θα ευχηθω σε ολους αυτους, να ειναι πάντα καλα, και πάντα αξιοι.....
It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Άψογα όλα όσα αφορούν τους εθελοντές και πολλά "μπράβο" αξίζουν. Για το πάρτυ που γίνεται στο Ελληνικό την Παρασκευή για τους εθελοντές έχει κανείς πληροφορίες? (ώρα, πού ακριβώς στο Ελληνικό, πρόσβαση με διαπιστεύσεις ή χωρίς κτλ)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Terrys (31 Αύγ. 2004 , 09:43)

 

Άψογα όλα όσα αφορούν τους εθελοντές και πολλά "μπράβο" αξίζουν. Για το πάρτυ που γίνεται στο Ελληνικό την Παρασκευή για τους εθελοντές έχει κανείς πληροφορίες? (ώρα, πού ακριβώς στο Ελληνικό, πρόσβαση με διαπιστεύσεις ή χωρίς κτλ)

 

 

Ώρα προσέλευσης δε θυμάμαι, αλλά θέλει για να μπεις μέσα διαπίστευση (η οποία από σήμερα δεν ισχύει για τα ΜΜΜ :cry: ).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελειωσε! Δυστυχως! :( Ειχαν δικιο που δεν μας πληρωσαν εμας τους εθελοντες! Οσα χρηματα και να μου εδιναν, οι εμπειριες, τα συναισθηματα και οι συγκινησεις που εζησα δεν κοστολογουνται. ;)

Ο κοσμος που με σταματησε 2-3 φορες στην Ερμου, χωρις να τους ξερω και να με ξερουν και μου ειπε μπραβο και ευχαριστουμε που εισαι εθελοντης, ηταν απο τις στιγμες που εμεινα αφωνος. :X

Περασαμε πολυ ομορφα :happy: ολες τις μερες και φανηκε απο τα σκυθρωπα προσωπα την Κυριακη το βραδυ, την ωρα της καληνυχτας και των αποχαιρετισμων. :o

Ειλικρινα δεν μπορω να γραψω τιποτα αλλο. Δεν θελω να συνειδητοποιησω οτι τελειωσε αυτη η γιορτη.

 

p.s. προς αυτους που κατεκριναν και ακομα κατακρινουν τους εθελοντες.

Ελπιζω ο καναπες σας να ηταν ανετος και μαλακος και να

απολαυσατε τους Ολυμπιακους Αγωνες με την ησυχια σας. :zzz:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Oloi mia xara ta lete paidia(ektos apo aytous pou synexizoun na koroideuoun ton ethelontismo!!) kai tha symfwnisw!!Htan poly wraio synaisthima,biwsame poly wraies stigmes PANTOU kai se sgkatastaseis kai ston dromo kai pantou!Makari na ksanaginontan!Pali ethelontis tha ginomoun!!Oloi osoi kserw lilithikan poly pou teleiwsan!Oloi tous melagxoloun kai mesa se aytous eimai kai egw!Me ta paidia tis omadas mou apofasisame kiolas na boithisoume estw kai gia liges meres kai sthn Paraolympiada parolo pou den exoume xrono(eksetastiki,douleies k.a.) mono kai mono kai gia boithisoume na ginoun kai edw artioi agwnes alla kai na min "paratisoume" tous athlites aytous pou agwnizontai me apistefta megalh PSYXH!!!Afiste pou theloume na ksanazisoume estw kai ligo apo tin empeiria ayth pou zisame!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Xm h alhtheia einai oti kapws thn parameloume thn paraolympiada kai thn bazoun se 2h moira ta kanalia ktlp kai edw pou ta leme einai polu adiko kai asxhmo gia autous pou exoun ta problhmata auta...makari na mporousa na bohthisw alla dyxthxws logo douleias den exw xrono..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω η Blue Star Ferries κάνει έκπτωση 50% στα εισητήριά της μέχρι τέλους του χρόνου για όλους τους εθελοντές. Ωραία κίνηση.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aimilios ( 2 Σεπ. 2004 , 18:19)

 

Βλέπω η Blue Star Ferries κάνει έκπτωση 50% στα εισητήριά της μέχρι τέλους του χρόνου για όλους τους εθελοντές. Ωραία κίνηση.

 

 

Που πάει αυτή; :D

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 2 Σεπ. 2004 , 19:50)

 

Που πάει αυτή; :D

 

 

Νομίζω παντου, απο Κρήτη μέχρι Κυκλάδες...

Είναι αυτή με τα Super Fast Ferries και αυτή που έβαλε (επιτέλους !) flying για χανιά!

 

Βολεύει ;)

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 2 Σεπ. 2004 , 19:50)

 

Που πάει αυτή; :D

 

Site. ;)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ηδη αρχισαν να στελνουν τα διπλωματα-βεβαιωσεις οσων ηταν Εθελοντες στο ΑΘΗΝΑ 2004.

Εμενα μου ηρθε προχθες μεσα σε χαρτονι για να μην τσαλακωθει, ειναι σε ελληνικα και αγγλικα γραμμενο με 2 τεραστιες υπογραφες της Γιαννας!

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Emena mou irthan ayth tin ebdomada kai apo tous Olympiakous kai apo tous Paraolympiakous!Aplws twn Olympiakwn irthe 2 meres nwritera!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

paidia kai emena mou irthe...

 

einai auto pou exei ena gramma apo thn Gianna....

kai meta ena san ptyxio pou einai se morfh landscape to exei grammeno ellhnika kai agglika?

 

ekeino den exei ypografh... etsi den einai???

 

kana bonus perneis pouthena me auto??

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kinhtomania (23 Νοέ. 2004 , 19:04)

 

kai meta ena san ptyxio pou einai se morfh landscape to exei grammeno ellhnika kai agglika?

 

Εμένα γιατί είναι στο όρθιο;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

oxi den einai ypogrammeno apo thn gianna, apla eixe ena allo gramma mesa pou htan apo thn gianna.

 

@t300 to diko sou ti egrafe akrivws epanw? an thes tha sou pw kai egw to diko mou

 

@aggelopas san exa euxaristhrio kai pistopoihsh symmetoxhs mporw na pw!

 

 

paidia oloi oi alloi.... pws htan to xarti pou irthe? ti morfh? ti egrafe?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Να δω ποιος από σας θα πάει για πραγματικός εθελοντής και όχι για εθελοντής της σφαλιάρας, της μίζας και της διαφθοράς....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος soublaki-3 ( 6 Ιαν. 2005 , 02:26)

 

όχι για εθελοντής της σφαλιάρας, της μίζας και της διαφθοράς....

 

 

Το συμπερασμα οτι ημασταν της μιζας και της σφαλιαρας ειναι καθαρα δικο σου αυθαιρετο συμπερασμα...εξω απο το χορο πολλα τραγουδια ξερουν ολοι.:rolleyes:

Και αν εισαι εσυ τοσο γνησιος εθελοντης και θελεις να προσφερεις...να σε δουμε εσενα να πηγαινεις εκει στην Ασια...:rolleyes:

Δεν νομιζω οτι κανενας εθελοντης των Ολυμπιακων Αγωνων ηρθε ποτέ να σου κανει επιδειξη και να σου πουλησει "ωραιαδα"....αλλα ετσι ειναι..οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια. :rolleyes:

..ειλικρινα...απορω με μερικους, που ακομα δεν εχουν ξεπερασει το κομπλεξ τους και με την πρωτη αφορμη, τα χωνουν σε 120.000 συνανθρωπους μας! :mad:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...