Jump to content

Έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφό σας;


vampyre
 Κοινοποίηση

Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;  

360 members have voted

  1. 1. Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;

    • Ναι, όμως μόνο μία φορά συνέβη
      74
    • Ναι, εύκολα. Το κάνω συνέχεια και τη βρίσκω
      52
    • Οχι , ποτέ
      137
    • Οχι , αλλά έφτασα στο παρά πέντε
      67
    • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ
      30


Recommended Posts

πως γίνεται να είναι η κοπέλα σου και να απατάει και τον άντρα της? απλά σας εκμεταλλευέται και τους δύο...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πως γίνεται να είναι η κοπέλα σου και να απατάει και τον άντρα της? απλά σας εκμεταλλευέται και τους δύο...

 

Άμα θέλει να περνάει καλά (σεξ) λες να τον νοιάζει αν έχει και τον επίσημο;; τη δουλειά του κάνει

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

απλά την λέει κοπέλα του δεν την λέει η ξεπέτα μου (χωρίς να θέλω να σε θίξω devil_), οπότε ίσως να μην είναι μόνο σεξ...λέμε τώρα
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν μόνο σεξ, δεν θα υπήρχε τρίτος.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν μόνο σεξ, δεν θα υπήρχε τρίτος.

 

όχι απαραίτητα... μπορεί να έχει βαρεθεί τον άνδρα της, μπορεί να διασκεδάζει με τον εραστή της, μπορεί να χαλαρώνει, αν είναι μεγαλύτερη μπορεί να ξανανιώνει... χίλια δυο μπορεί... το σεξ σίγουρα παίζει αλλά δεν είναι το μόνο

Link to comment
Share on other sites

όχι απαραίτητα... μπορεί να έχει βαρεθεί τον άνδρα της, μπορεί να διασκεδάζει με τον εραστή της, μπορεί να χαλαρώνει, αν είναι μεγαλύτερη μπορεί να ξανανιώνει... χίλια δυο μπορεί... το σεξ σίγουρα παίζει αλλά δεν είναι το μόνο

 

Και τι, απατάει τον άντρα της με το να πηγαίνει για καφέ ή σινεμά με άλλον;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

"Ναι, εύκολα. Το κάνω συνέχεια και τη βρίσκω " η επιλογή αυτή συγκεντρώνει το 15% των απαντήσεων και μου προκαλεί εντύπωση... γιατί να παντρευτείς τότε άμα θες να τσιλιμπουρδίζεις?
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να τα κάνει και αυτά...είναι τόσο περίεργο?

 

Μα τότε δεν έχε γκόμενο, φίλο έχει και κάνει παρέα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ισως στην περίπτωση αυτή που εκτός από το σεξ υπάρχουν και άλλα κοινά στοιχεία η σχέση να βρίσκεται σε χειρότερη μοίρα από το αν απλά έβγαζαν τα μάτια τους
Link to comment
Share on other sites

Ισως στην περίπτωση αυτή που εκτός από το σεξ υπάρχουν και άλλα κοινά στοιχεία η σχέση να βρίσκεται σε χειρότερη μοίρα από το αν απλά έβγαζαν τα μάτια τους

 

Αφού λοιπόν τους συνδέουν και άλλα στοιχεία εκτός από το σεξ, γιατί δεν χωρίζει ο δεσμευμένος να τελειώνει η υπόθεση;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ο δεσμευμένος να υποστηρίζει

α) ότι αγαπά ή ότι δεν θέλει να πληγώσει τον ΄"νόμιμο" σύντροφο (μ@@@@@ες!), Β)μπορεί να μην θέλει να αφήσει την σιγουριά που μπορεί να του παρέχει ο γάμος/ η σχέση γιατί κατά βάθος είναι ο ευατούλης του

γ) και γιατί το απαγορευμένο και το κρυφό έχει άλλη γοητεία (δεν συμφωνώ αλλά λέμε), ίσως επειδή πιστεύει ότι μπορεί και η καινούργια του σχέση να καταντήσει σαν την παλιά λόγω καθημερινότητας.

 

Μπορεί και ο εραστής να μην θέλει για να δεσμευετεί και αυτή η κατάσταση να τον βολεύει και για τον λόγο (γ) επίσης...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ο δεσμευμένος να υποστηρίζει

α) ότι αγαπά ή ότι δεν θέλει να πληγώσει τον ΄"νόμιμο" σύντροφο (μ@@@@@ες!), Β)μπορεί να μην θέλει να αφήσει την σιγουριά που μπορεί να του παρέχει ο γάμος/ η σχέση γιατί κατά βάθος είναι ο ευατούλης του

γ) και γιατί το απαγορευμένο και το κρυφό έχει άλλη γοητεία (δεν συμφωνώ αλλά λέμε), ίσως επειδή πιστεύει ότι μπορεί και η καινούργια του σχέση να καταντήσει σαν την παλιά λόγω καθημερινότητας.

 

Μπορεί και ο εραστής να μην θέλει για να δεσμευετεί και αυτή η κατάσταση να τον βολεύει και για τον λόγο (γ) επίσης...

 

(α) You said it :wink:

(β) Ομοίως με το α, και συμφωνώ.

(γ) Αυτό είναι το μοναδικό το οποίο ίσως να είναι σοβαρός λόγος...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ναι αμέ!!! 3 φορές αλλά με το ίδιο άτομο και δεν το μετάνιωσα...όχι γιατί του άξιζε να τον απατήσω αλλά γιατί γούσταρα πραγματικά το άλλο άτομο!!! Κ μου έκανε κ καλό!!!! Σε κάνει να τα βλέπεις από άλλη οπτική γωνία τα πράγματα!!!
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να λεει και παρομοια ο αλλος :)

εγω ελπιζω να το λενε και οι αλλοι δυο.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ναι αμέ!!! 3 φορές αλλά με το ίδιο άτομο και δεν το μετάνιωσα...όχι γιατί του άξιζε να τον απατήσω αλλά γιατί γούσταρα πραγματικά το άλλο άτομο!!! Κ μου έκανε κ καλό!!!! Σε κάνει να τα βλέπεις από άλλη οπτική γωνία τα πράγματα!!!

 

Μια απλη ερωτηση: γιατι δεν εκατσες με το "αλλο" ατομο αφου γουσταρες τόσο πολυ?:)

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Μια απλη ερωτηση: γιατι δεν εκατσες με το "αλλο" ατομο αφου γουσταρες τόσο πολυ?:)

τι ψαχνεις να βρεις εσυ τωρα?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Απαντηση στην ερωτηση. Τοσο δυσκολο ειναι?

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Απαντηση στην ερωτηση. Τοσο δυσκολο ειναι?

 

Την ίδια απορία είχα και εγώ..

 

Γιατί άντε απατάς το έτερο ήμισυ 1 φορά με κάποιον/α αλλά 3 φορές με το ίδιο άτομο γιατί το γουστάρεις τόσο πολύ αυτό δείχνει ότι καλύτερα να χωρίσεις και να κοιτάξεις να τα βρεις για παράδειγμα με το 3ο άτομο..:confused:

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

μπορει το 3ο ατομο που λες μπισκοτουλα να μην θελει σχεση ,απλα να ηθελε να περασει καλα τις 3 αυτες φορες

 

 

σχεση δεν γινεται μονο οταν το θελει ενας...αλλα δυο :π

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μπορει το 3ο ατομο που λες μπισκοτουλα να μην θελει σχεση ,απλα να ηθελε να περασει καλα τις 3 αυτες φορες

 

 

σχεση δεν γινεται μονο οταν το θελει ενας...αλλα δυο :π

 

Καλά ναι σωστό και αυτό αλλά μου φάνηκε περίεργο..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι σωστό και αυτό αλλά μου φάνηκε περίεργο..

 

εμενα δε μου φανηκε περιεργο το οτι καποια κερατωσε τον φιλο της 3 φορες με καποιον αλλο

 

μου φανηκε ασχημο και ανηθικο.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εμενα δε μου φανηκε περιεργο το οτι καποια κερατωσε τον φιλο της 3 φορες με καποιον αλλο

 

μου φανηκε ασχημο και ανηθικο.

 

Προσωπικά πάντα το κέρατο το θεωρώ ανήθικο και άσχημο..Το περίεργο που είπα πήγαινε στο

3 φορές αλλά με το ίδιο άτομο

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ το έχω κάνει δύο φορές με το ίδιο άτομο, επειδή νόμιζα ότι τον γούσταρα πολύ. Κι΄έτσι ήταν τότε, ήμουν και μικρότερη, ήταν κι ας πούμε 'επώνυμος' μου άρζε γενικά κι από μακριά, είχα φάει κι ένα κόλλημα (από μονη μου χωρίς να τον έχω γνωρίσει) και η μοιρα τον έφερε στο δρόμο μου και μάλιστα μου την έπεσε... Τι να έκανα; Τέλος πάντων, δυο φορές έγινε ό,τι έγινε, θα μπορούσε να τραβήξει κι άλλο, αλλά δεν ήθελα. Τελικά όλα μια ιδέα είναι... σε αυτό το συμπέρασμα κάτέληξα. Δεν μπορούσα, όμως, να συνεχίζω να είμαι με τον άνθρωπο που ήμουν μαζί ένα χρόνο, αν και εκείνον ήθελα και τον άλλον τον είχα γραμμένο. Του το είπα γιατί δεν ήθελα και δεν μπορούσα να το κρύβω. Αφού έγιναν διάφορα και πέρσαε ένα διαστημα, μού είπε ότι θέλει να είμαστε και πάλι μαζί. Συνεχίσαμε κι η σχέση μας ήταν καλύτερη από πριν, αλλα τελικά με προβλημάτιζε που το δέχτηκε, μου έκατσε κάπως, ότι δηλαδή δεν έχει καθόλου εγωισμό, ότι έχει τόσο χαμηλή αυτοεκτίμηση ενώ είναι μια χαρά παιδί κι άνετα θα μπορούσε να βρει κι άλλη, σκεφτόμουν αν είναι δυνατόν να το κάνει επειδή με αγάπησε τόσο κλπ... Γενικά δεν το περίμενα από αυτόν, κι έπεσε λίγο στα ματια μου. Θα μου πείτε, μιλάς για ξεπεσμό εσύ που τον κεράτωσες... και θα έχετε δίκιο, αλλά διαπίστωσα ότι είχα σχηματίσει λαθος εικόνα για υτόν, όπως κι εκείνος για μένα μάλλον.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...