Jump to content

Έχετε απατήσει ποτέ τον/την σύντροφό σας;


vampyre
 Κοινοποίηση

Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;  

360 members have voted

  1. 1. Εχετε απατήσει ποτέ τον/την συντροφό σας;

    • Ναι, όμως μόνο μία φορά συνέβη
      74
    • Ναι, εύκολα. Το κάνω συνέχεια και τη βρίσκω
      52
    • Οχι , ποτέ
      137
    • Οχι , αλλά έφτασα στο παρά πέντε
      67
    • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ
      30


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου ειχε δωθει η ευκαιρια , δεν το εκανα , και εχω απο τοτε τυψεις

Τωρα μετα απο τοσα χρονια , εχω φαει κολλημα με εκεινη , και σκεφτομαι τι μπορει να κανει τωρα

Γενικα ειμαι ατομο που μου αρεσει το φλερτ γιατι οταν κανω σχεση βαριεμαι ευκολα και δεν μου αρεσει ο ελεγχος ..ξερετε μουρμουρα και τα υπολοιπα ..

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω κανει και πιστευω οτι δεν θα το εκανα ποτε. αφου εισαι σε μια σχεση και εισαι καλα γιατι να κοιταξεις αλλου? εκτος αν σου αρεσει να παιζεις.
Link to comment
Share on other sites

Μου ειχε δωθει η ευκαιρια , δεν το εκανα , και εχω απο τοτε τυψεις

Τωρα μετα απο τοσα χρονια , εχω φαει κολλημα με εκεινη , και σκεφτομαι τι μπορει να κανει τωρα

Γενικα ειμαι ατομο που μου αρεσει το φλερτ γιατι οταν κανω σχεση βαριεμαι ευκολα και δεν μου αρεσει ο ελεγχος ..ξερετε μουρμουρα και τα υπολοιπα ..

 

φιλικα

 

 

E, καλα!Εχω ακουσει το "μετανιωσα που πηγα", αλλα το αντιθετο πρωτη φορα το ακουω:lol::lol::lol:

Φιλικα:)

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

ναι μια φορά και ούτε στεναχωρήθηκα, και το ευχαριστήθηκα και όπως αποδείχτηκε στο μέλλον άξιζε!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

αν ελεγα οχι θα ημουν ψευτης,ναι.και για την συγκεκριμενη το μετανιωσα καιρο μετα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αν ελεγα οχι θα ημουν ψευτης,ναι.και για την συγκεκριμενη το μετανιωσα καιρο μετα

 

Δεν μας τα είπες αυτά Γιάννη πως την έχεις κάνει τάρανδο :P

Εννοείται αν δεν κάνουμε και τα τσιλιμπουρδίσματά μας :D

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

πολυ ηθικα ατομα ολοι, μπραβο σας...

ναι ναι η αληθεια να λεγεται αλλα οχι και κριση Pls,στο κατω κατω ο αναμαρτητος πρωτος το λιθο να βαλει,μα και μια πονηρη ιδεα και παλι απιστια ειναι οποτε........

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

E, καλα!Εχω ακουσει το "μετανιωσα που πηγα", αλλα το αντιθετο πρωτη φορα το ακουω:lol::lol::lol:

Φιλικα:)

 

Ναι , γιατι μετα απο λιγο καιρο που χωρησα καταλαβα οτι δεν αξιζε τον κοπο να ειμαι πιστος με αυτην που ειμουν

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Δεν έχω απατήσει ποτέ μου γιατί αν δεν νιώθω καλά σε μια σχέση φροντίζω να φεύγω και να κάνω κάτι άλλο

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

on topic δεν έχω απατήσει ποτέ μου γιατί αν δεν νιώθω καλά σε μια σχέση φροντίζω να φεύγω και να κάνω κάτι άλλο

 

Ακριβώς...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

on topic δεν έχω απατήσει ποτέ μου γιατί αν δεν νιώθω καλά σε μια σχέση φροντίζω να φεύγω και να κάνω κάτι άλλο

Ετσι, έτσι...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Ρε παιδια,μια ερωτηση....Για να απατησει κανεις τον συντροφο του σημαινει οτι δεν τον αγαπαει πια,οτι δεν περναει καλα μαζι του ή οτι δεν καλυπτεται...Γιατι τοτε δεν χωριζει πρωτα τον συντροφο του ωστε να μην υπαρξει κερατο??? :worry::worry::worry::worry:
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,μια ερωτηση....Για να απατησει κανεις τον συντροφο του σημαινει οτι δεν τον αγαπαει πια,οτι δεν περναει καλα μαζι του ή οτι δεν καλυπτεται...Γιατι τοτε δεν χωριζει πρωτα τον συντροφο του ωστε να μην υπαρξει κερατο??? :worry::worry::worry::worry:

 

Συνήθως λόγο ανασφάλειας..(μήπως δεν γίνει κάτι με την άλλη σχέσει και μείνει στον αέρα) για μπακ απ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως λόγο ανασφάλειας..(μήπως δεν γίνει κάτι με την άλλη σχέσει και μείνει στον αέρα) για μπακ απ.

 

Δηλαδη μενουν στη σχεση τους απλα και μονο για να μην ειναι μπακουρια?? Ακομα και αν πλεον δεν αισθανονται τιποτα?? Τι να πω.....

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μενουν στη σχεση τους απλα και μονο για να μην ειναι μπακουρια?? Ακομα και αν πλεον δεν αισθανονται τιποτα?? Τι να πω.....

 

μη μου πεις ότι δεν το είχες ξανάκούσει κάτι τέτοιο..επίσης ένας άλλος λόγος ειναι το οικονομικό θέμα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

μη μου πεις ότι δεν το είχες ξανάκούσει κάτι τέτοιο..επίσης ένας άλλος λόγος ειναι το οικονομικό θέμα..

 

Ενταξει,φυσικα και το εχω ακουσει αλλα δεν μπορω να το καταλαβω...Ειναι καθαρη κοροιδια στο προσωπο του συντροφου σου,το οποιο απλα το ανεχεσαι ουσιαστικα... Τι εννοεις οικονομικο θεμα??

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η δημοσκοπιση ειναι λαθος.. πρεπει να υπηρχε μια επιλογη π.χ το εχω κανει πανω απο 1 φορα, αν καποιος το εκανε 2-3 επιδη ετυχε πρεπει να ψηφισει: ναι, ευκολα, το κανω συνεχεια και την βρισκω? wtf ;/

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει,φυσικα και το εχω ακουσει αλλα δεν μπορω να το καταλαβω...Ειναι καθαρη κοροιδια στο προσωπο του συντροφου σου,το οποιο απλα το ανεχεσαι ουσιαστικα... Τι εννοεις οικονομικο θεμα??

 

Πχ παντρεύεται κάποιος (κάποια συνήθως) έναν που έχει γιούρα για να έχει τις ανέσεις(υλικά αγαθά) και έχει 2η σχέση εκτός..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Πχ παντρεύεται κάποιος (κάποια συνήθως) έναν που έχει γιούρα για να έχει τις ανέσεις(υλικά αγαθά) και έχει 2η σχέση εκτός..

 

Τι να πω...Κοροιδευονται μεταξυ τους.. Αυτο τουλαχιστον εχει μια λογικη. Το να μενεις σε μια σχεση απλα για να μην εισαι μπακουρι ειναι μεγαλη μ@λ@@@.

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η δημοσκοπιση ειναι λαθος.. πρεπει να υπηρχε μια επιλογη π.χ το εχω κανει πανω απο 1 φορα, αν καποιος το εκανε 2-3 επιδη ετυχε πρεπει να ψηφισει: ναι, ευκολα, το κανω συνεχεια και την βρισκω? wtf ;/

 

οπως θα επρεπε να υπαρχει&η επιλογη ''οχι ακομα'':whistle::lol::p...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...