Jump to content

Dual SIM + Android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενας φιλος εδω μεσα απτο φορουμ που το αγορασε μου προτεινε να τους ζητησω να το στειλουν με EMS και θα ερθει με ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ σε 2 περιπου εβδομαδες.

Παντως και εγω σκεφτομαι σοβαρα να το παραγκειλω το zp900 Leader μεσα στις επομενες ημερες, επισης μου εγραψε οτι ειναι καλο εργαλειο και μπορω να το παρω αφοβα.

 

το ξερω αυτα αλλα εχεις και το τελωνειο που δεν ξερω τι παιζει με αυτο και πως χρεωνουν!!! παντος σαν συσκευη φαινεται πολυ καλη αν δεν βγαζει και προβλιματα θα εινια ενα πολυ καλο κινιτακι!!!! γιαυτο και θελω να προχωρισω σε αυτη την αγορα!!! απλα ηθελα και μερικες γνωμες ακομα!!

win7: Core i7 975 3.3ghz, 8gb ram . asus p6t7

iphone 5 16gb black

zopo zp900 , samsung galaxy s3 mini

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το ξερω αυτα αλλα εχεις και το τελωνειο που δεν ξερω τι παιζει με αυτο και πως χρεωνουν!!! παντος σαν συσκευη φαινεται πολυ καλη αν δεν βγαζει και προβλιματα θα εινια ενα πολυ καλο κινιτακι!!!! γιαυτο και θελω να προχωρισω σε αυτη την αγορα!!! απλα ηθελα και μερικες γνωμες ακομα!!

 

Το τελωνειο σε αυτη την περιπτωση πυστευω ειναι θεμα τηχης αν σε τσακωσουν πληρωνεις αν οχι την γλιτωσες δεν ξερω τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

το ξερω αυτα αλλα εχεις και το τελωνειο που δεν ξερω τι παιζει με αυτο και πως χρεωνουν!!! παντος σαν συσκευη φαινεται πολυ καλη αν δεν βγαζει και προβλιματα θα εινια ενα πολυ καλο κινιτακι!!!! γιαυτο και θελω να προχωρισω σε αυτη την αγορα!!! απλα ηθελα και μερικες γνωμες ακομα!!

 

Χωρίς να είμαι και ο πλέον ειδικός κι εμένα μια χαρά μου φαίνεται...:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

με ΕΜΣ ειναι εξαιρετικά σπάνιο ... να πληρώσεις τελωνείο... οταν ειναι ενα νορμαλ πακετάκι...

απλα πληρωνεις. καποια .€ και ερχεται σε 10-12 μερες.

με κουριερ DHL σχεδόν συγουρος!! ο εκτελωνισμός! οπότε ερχεται μια η αλλη....,

μια αγορα που ειχα κανει παλαιοτερα με ΕΜΣ δεν ειχα απολύτως κανενα προβλημα..

για καλο και για κακο ειχα πει στον πωλητή να μου κοψει μισο τιμολόγιο σε περίπτωση εκτελωνισμού ....

αλλα δεν χρειάστηκε

με china post klp... που ειναι δωρεαν, απο οτι ξερω ... " δεν εχω δοκιμάσει " δεν εχεις θεμα τελωνειου απλα αργει λιγο να ερθει το πακετο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Παρέλαβα χθες ένα star n8000+ με mtk6577 και πείρα μεγάλη απογοήτευση για δυο λόγους. πρώτον γιατί δεν μπορώ με τπτ να κάνω το gps να δουλέψει, και δεύτερον γιατί δεν υπάρχει στο μενού εφαρμογή για να λειτουργήσει η τηλεόραση!

Αν καποιος εχει το ιδιο τηλεφωνο και μπορει να βοηθησει..

Ευχαρηστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Παρέλαβα χθες ένα star n8000+ με mtk6577 και πείρα μεγάλη απογοήτευση για δυο λόγους. πρώτον γιατί δεν μπορώ με τπτ να κάνω το gps να δουλέψει, και δεύτερον γιατί δεν υπάρχει στο μενού εφαρμογή για να λειτουργήσει η τηλεόραση!

Αν καποιος εχει το ιδιο τηλεφωνο και μπορει να βοηθησει..

Ευχαρηστω!!!

 

Για το gps βαλε αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartcross.gpstest&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5jaGFydGNyb3NzLmdwc3Rlc3QiXQ.. ανοιξε wifi τσεκαρε ολα στο location κ βγες εξω απο το σπιτι σ.Εαν θες πες μου την Version t softwer jb1 h jp2 h other.Για δες και εδω http://www.forum.china-iphone.ru/viewtopic.php?f=70&t=22267 και εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1892745

Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

http://www.everbuying.com/product223005.html αυτο πως το βλεπετε? τον επεξεργαστη δεν το ξερω. ειναι καλος?

 

ειναι αρκετα οικονομικπ προταση

Link to comment
Share on other sites

Για το gps βαλε αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartcross.gpstest&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5jaGFydGNyb3NzLmdwc3Rlc3QiXQ.. ανοιξε wifi τσεκαρε ολα στο location κ βγες εξω απο το σπιτι σ.Εαν θες πες μου την Version t softwer jb1 h jp2 h other.Για δες και εδω http://www.forum.china-iphone.ru/viewtopic.php?f=70&t=22267 και εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1892745

 

εκδοση android εχει 4.0.4

εκδοση βασηκου φασματος : MAUI.11 AMD.W12.22.SP.V8.P2,2012/08/22

εκδoση kernel : 3.0.13 SPM PREEMPT Mon Sep24 20:24:22 CST 2012

αριθμος εκδοσης : E1908_V77_ JBL1NTV_ 20120924

 

location θα λες τις επιλογες στις υπηρεσιες τοποθεσιας.. ?

το ετρεξα το gps test εξω απο το σπιτι ,περιμενα κανα 10λεπτο αλλα μονο ψαχνει χωρις αποτελεσμα..

λιγο που το εψαξα ,δεν δουλευει ουτε η πυξιδα..

Edited by mits200
Link to comment
Share on other sites

εκδοση android εχει 4.0.4

εκδοση βασηκου φασματος : MAUI.11 AMD.W12.22.SP.V8.P2,2012/08/22

εκδoση kernel : 3.0.13 SPM PREEMPT Mon Sep24 20:24:22 CST 2012

αριθμος εκδοσης : E1908_V77_ JBL1NTV_ 20120924

 

location θα λες τις επιλογες στις υπηρεσιες τοποθεσιας.. ?

το ετρεξα το gps test εξω απο το σπιτι ,περιμενα κανα 10λεπτο αλλα μονο ψαχνει χωρις αποτελεσμα..

λιγο που το εψαξα ,δεν δουλευει ουτε η πυξιδα..

Η πυξιδα δεν δουλευε Σε πολυ λιγα δουλευει αλστε κ στο google maps τλια δειχνει οχι βελακι

Τσεκαρε ολες τις επιλογες στις υπηρεσιες τοποθεσιας και περιμενε λιγο με ανοιχτο το wifi για πρωτη φορα

apk tv:

Link to comment
Share on other sites

Η πυξιδα δεν δουλευε Σε πολυ λιγα δουλευει αλστε κ στο google maps τλια δειχνει οχι βελακι

Τσεκαρε ολες τις επιλογες στις υπηρεσιες τοποθεσιας και περιμενε λιγο με ανοιχτο το wifi για πρωτη φορα

apk tv:

 

φιλε μου σε ευχαρηστω πολυ για την βοηθεια και για τον χρονο σου!!!!!

το gps εστρωσε!!!!!!!!.. μαλον δεν ειχα υπομονη την πρωτη φορα..:ninja:

 

για την TV καμια ιδεα ? αυτο που λειπει ειναι η εφαρμογη :analog tv.apk η οποια υπαρχει στο ιδιο ακριβως τηλεφωνo αλλα με επεγεργαστη mtk6575 . και την οποια δεν βρισκω πουθενα...

Link to comment
Share on other sites

:

φιλε μου σε ευχαρηστω πολυ για την βοηθεια και για τον χρονο σου!!!!!

το gps εστρωσε!!!!!!!!.. μαλον δεν ειχα υπομονη την πρωτη φορα..:ninja:

 

για την TV καμια ιδεα ? αυτο που λειπει ειναι η εφαρμογη :analog tv.apk η οποια υπαρχει στο ιδιο ακριβως τηλεφωνo αλλα με επεγεργαστη mtk6575 . και την οποια δεν βρισκω πουθενα...

 

Το συνημμενο κατεβασε απο το προηγουμενο ποστ:)

Link to comment
Share on other sites

μου γραφει "η εφαρμογη δεν ειναι εγκατεστημενη"..:(

 

εαν εχειw ροοτ βαλτο μεσα στην ρομ κ μετα reeboot

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ σκεφτομαι να αγορασω το ztev970 απο etotalk.com επειδη δεν εχω παρει ξανα απο κινα πειτε μου ειναι εμπιστοσυνης σου ερχετε το κινητο ειναι καλεσ συσκευες και θα πληρωσω κατι εξτρα στο τελωνειο??
Link to comment
Share on other sites

φίλε το έχεις παραλάβει το Star B92M ? είσαι ικανοποιημένος? έχει ελληνικό μενού? σκέφτομαι να το πάρω και εγώ .η απάντηση σου θα με βοηθούσε πολύ

 

 

φίλε το έχεις παραλάβει το Star B92M ? είσαι ικανοποιημένος? έχει ελληνικό μενού? σκέφτομαι να το πάρω και εγώ .η απάντηση σου θα με βοηθούσε πολύ

 

 

φίλε έχεις βρει κάτι ψάχνω εδώ και πολύ καιρό να βρω τα χαρακτηριστικά που ψάχνεις και έχω ζαλιστεί έχει πολλά σε κλώνο s3 αλλά με 512 ram και δεν ξέρω ποιο να επιλέξω

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

επισης για το ΖΤΕ V970 μπορει καποιος να μου πει τι επιπεδα SAR εχουν

 

Και εγω για ZTE V970 θα ηθελα να μαθω επιπεδα SAR...

 

Να φανταστώ και οι 2 μπήκατε στην πιο γνωστή σελίδα (τουλάχιστον σε αυτό το θέμα) που πουλάει το κινητό, και δεν είδατε να γράφει SAR πουθενά; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Κυκλοφόρησε το Jiayu G3 απ'ότι είδα? Να το παραγγείλω αξίζει κ από που?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Κυκλοφόρησε το Jiayu G3 απ'ότι είδα? Να το παραγγείλω αξίζει κ από που?

 

που κυκλοφόρησε να το πάρουμε;;; :):)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα S3 clone dual sim

πολύ καλο κινητό αλλα δεν μπορώ να δουλέψω το 3g δεν βρίσκω την επιλογή "use data packet" ξέρει κανείς τι παίζει ? πως να ενεργοποιήσω το 3g ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Dual SIM + Android

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...