Jump to content

Dual SIM + Android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο paypal κάτω κάτω. Αλλά πολλά θες, περίμενε μια μέρα για απαντήσεις, κι όχι τα σαββατοκύριακα. Επίσης έχουμε και 6-7 ώρες διαφορά :p

 

Φίλε Σταύρο είχες δίκιο, μου απάντησαν σήμερα το πρωί οτι είναι out of stock.. τα γαϊδούρια :P Να τους ζητήσω full refund μέσω email ή να κάνω κατευθείαν dispute απ'το PayPal? Επίσης έχεις να μου προτείνεις κάποιο αξιόπιστο site για να μην την ξαναπατήσω? Το Fastcardtech.com ας πούμε είναι της προκοπής? Εννοείται αυτή τη φορά θα περιμένω απάντηση αν είναι in stock! Thanx. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε Σταύρο είχες δίκιο, μου απάντησαν σήμερα το πρωί οτι είναι out of stock.. τα γαϊδούρια :P Να τους ζητήσω full refund μέσω email ή να κάνω κατευθείαν dispute απ'το PayPal? Επίσης έχεις να μου προτείνεις κάποιο αξιόπιστο site για να μην την ξαναπατήσω? Το Fastcardtech.com ας πούμε είναι της προκοπής? Εννοείται αυτή τη φορά θα περιμένω απάντηση αν είναι in stock! Thanx. :)

ζήτα τους με email refund και θα στο κάνουν σε μια μέρα, μην ανησυχείς. Απλά είναι ηλήθιοι και τους αρεσει να χανουν λεφτά απ τα refund (όπου χρεώνονται το paypal fee για κάθε παραγγελία). Ας το κλεισουν το μαγαζί να μην μας ταλαιπωρουν κι όλας, αφού δεν βρίσκουν τίποτα να πουλήσουν:lol:

απ το fastcardtech έχω κάνει 40+ παραγγελίες, το μονο πρόβλημα είναι ότι πρέπει να εξηγείς με απλά λόγια τ αγγλικά, γιατί οι κινεζοι κει δεν πολυκαταλαβαίνουν, α και να μην πιστευεις τα χαρακτηριστικά που γραφουν στο site τους, συνήθως έχουν λάθη, μεχρι κι αρνητικά γι αυτους (πχ ν αναφέρουν μικρότερη μπαταρια απ την πραγματική:p). Αλλά είναι καλοί, και γρήγοροι, μ εξαιρεση την περίοδο μετά τις γιορτές τώρα

Link to comment
Share on other sites

ζήτα τους με email refund και θα στο κάνουν σε μια μέρα, μην ανησυχείς. Απλά είναι ηλήθιοι και τους αρεσει να χανουν λεφτά απ τα refund (όπου χρεώνονται το paypal fee για κάθε παραγγελία). Ας το κλεισουν το μαγαζί να μην μας ταλαιπωρουν κι όλας, αφού δεν βρίσκουν τίποτα να πουλήσουν:lol:

απ το fastcardtech έχω κάνει 40+ παραγγελίες, το μονο πρόβλημα είναι ότι πρέπει να εξηγείς με απλά λόγια τ αγγλικά, γιατί οι κινεζοι κει δεν πολυκαταλαβαίνουν, α και να μην πιστευεις τα χαρακτηριστικά που γραφουν στο site τους, συνήθως έχουν λάθη, μεχρι κι αρνητικά γι αυτους (πχ ν αναφέρουν μικρότερη μπαταρια απ την πραγματική:p). Αλλά είναι καλοί, και γρήγοροι, μ εξαιρεση την περίοδο μετά τις γιορτές τώρα

 

Τέλεια, θα παραγγείλω απο αυτούς λοιπόν, και αυτή τη φορά θα επιλέξω ZOPO για να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο (έχω δει οτι είναι γνωστή μάρκα και την εμπιστεύονται οι περισσότεροι). Ευχαριστώ πολύ Σταύρο!! :)

 

PS: Λες να επιλέξω EMS, ή είναι τσάμπα τα λεφτά τελικά?

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια, θα παραγγείλω απο αυτούς λοιπόν, και αυτή τη φορά θα επιλέξω ZOPO για να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο (έχω δει οτι είναι γνωστή μάρκα και την εμπιστεύονται οι περισσότεροι). Ευχαριστώ πολύ Σταύρο!! :)

 

PS: Λες να επιλέξω EMS, ή είναι τσάμπα τα λεφτά τελικά?

 

Παρήγγειλε από geekbying μην πληρώσεις με τσαμπα μεταφορικά σε 10 μέρες θα είναι σπίτι σου.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε γιαυτο? ειναι για την κυρα μου, το κακο ειναι (μαθαινουμε εδω μεσα!!) οτι δεν το βρησκω στο fastcardtech παρα μονο στο .geekbuying και ειναι bulk order.

Εχει καλεσ μπαταριες 2100mAh, καλη καμερα 8mp η μπροστινη υστερει λιγο η μπροστινη 0.3mp, RAM 1GB ROM 4GB, 4.1.1. ή 4.1.2. (εχει Ελληνικα), 6577 στα 1gh.

 

http://www.geekbuying.com/item/Star-G9300--4-7Inch-QHD-Screen-MTK6577-Dual-Core-Smartphone-1G-RAM-8-0MP-Camera-Android4-1-OS-3G-GPS-White-313424.html

 

αν υπαρχει καποια προταση σε αυτα η καλητερα χαρακτηριστικα χωρις μεγαλη αποκληση στην τιμη καλοδεχουμενη

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια, θα παραγγείλω απο αυτούς λοιπόν, και αυτή τη φορά θα επιλέξω ZOPO για να 'χω το κεφάλι μου ήσυχο (έχω δει οτι είναι γνωστή μάρκα και την εμπιστεύονται οι περισσότεροι). Ευχαριστώ πολύ Σταύρο!! :)

PS: Λες να επιλέξω EMS, ή είναι τσάμπα τα λεφτά τελικά?

Αν δεν βιάζεσαι, επέλεξε ταχυδρομείο.

 

Παρήγγειλε από geekbying μην πληρώσεις με τσαμπα μεταφορικά σε 10 μέρες θα είναι σπίτι σου.
κάνεις πλάκα, έτσι; :lol: τσάμπα μεταφορικά και στα 2 καταστήματα είναι με singapore post, που μόνο αν είσαι υπερκ*λοφαρδος θα ρθει σε 10 μέρες. Και το geekbuying τελευταία δεν απαντάει στα email.

 

Τι λετε γιαυτο? ειναι για την κυρα μου, το κακο ειναι (μαθαινουμε εδω μεσα!!) οτι δεν το βρησκω στο fastcardtech παρα μονο στο .geekbuying και ειναι bulk order.

Εχει καλεσ μπαταριες 2100mAh, καλη καμερα 8mp η μπροστινη υστερει λιγο η μπροστινη 0.3mp, RAM 1GB ROM 4GB, 4.1.1. ή 4.1.2. (εχει Ελληνικα), 6577 στα 1gh.

 

http://www.geekbuying.com/item/Star-G9300--4-7Inch-QHD-Screen-MTK6577-Dual-Core-Smartphone-1G-RAM-8-0MP-Camera-Android4-1-OS-3G-GPS-White-313424.html

 

αν υπαρχει καποια προταση σε αυτα η καλητερα χαρακτηριστικα χωρις μεγαλη αποκληση στην τιμη καλοδεχουμενη

 

ευχαριστω

καλό, αλλά το gps του είναι άχρηστο. Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

καλό, αλλά το gps του είναι άχρηστο.

 

Thanks Stavros, αλλα απο που το συμπερανες? δεν ειναι το ιδιο με τα αλλα ◦Built-in GPS & A-GPS?

εχεις καποια αλλη προταση?

 

Eυχαριστω για τη βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βιάζεσαι, επέλεξε ταχυδρομείο.

 

κάνεις πλάκα, έτσι; :lol: τσάμπα μεταφορικά και στα 2 καταστήματα είναι με singapore post, που μόνο αν είσαι υπερκ*λοφαρδος θα ρθει σε 10 μέρες. Και το geekbuying τελευταία δεν απαντάει στα email.

 

καλό, αλλά το gps του είναι άχρηστο.

 

Πλάκα δεν κανω καθόλου. Δεύτερα έφυγε το thl w8 που είχα παραγγείλει την επόμενη πεμπτη ηταν σπίτι μου με δωρεάν μεταφορικά.10 μέρες στη πόρτα μου. Τη πέμπτη που πέρασε παρέλαβα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Thanks Stavros, αλλα απο που το συμπερανες? δεν ειναι το ιδιο με τα αλλα ◦Built-in GPS & A-GPS?

εχεις καποια αλλη προταση?

 

Eυχαριστω για τη βοηθεια

έχει κακή κεραία, κι αυτό και το feiteng i9377 και το haipai i9377 που είναι ίδιες συσκευές

Πλάκα δεν κανω καθόλου. Δεύτερα έφυγε το thl w8 που είχα παραγγείλει την επόμενη πεμπτη ηταν σπίτι μου με δωρεάν μεταφορικά.10 μέρες στη πόρτα μου. Τη πέμπτη που πέρασε παρέλαβα.

κι εγώ έχω παραλάβει με singapore post σε 7 μέρες, αλλά αυτά ειναι εξαιρέσεις. Συνήθως θέλει πάνω από 15 μερες να το πάρεις απ τα ελτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω και ένα δεύτερο δίκαρτο τώρα που ψήθηκα με το Jiayu G3 για να βάλω την wind και την vodafone που έχει μονο Internet για να κάνω tethering όποτε ταξιδεύω!

Υπάρχει κανένα που να μην κάνει πολλά λεφτά, και αν είναι δυνατόν να το δίνουν με 2 μπαταρίες (+ επιλογή για φορτιστή της δεύτερης μπαταρίας αν δε το δίνουν μαζί) ;;

Αν η vodafone έχει hsdpa δίκτυο, η wind λογικά θα είναι Online, ε; τουλάχιστον στο jiayu δεν έχω καταλάβει να έχω χάσει κλήσεις όσο είναι ανοικτά τα data (που είναι όλη την ώρα)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα!Θελω να παρω ενα δικαρτο κινητο με σχετικα καλες επιδοσεις αλλα δεν θελω να δωσω πανω απο 140 Ευρω.Εχω δει αυτο: http://www.geekbuying.com/item/Feiteng-Note2-N7100-5-5Inch-QHD-Capacitive-MTK6577-1GB-RAM-Smartphone-8-0MP-Camera-Android-4-1-OS-With-3G-GPS-Grey-314003.html ,τι λετε;Αν μπορει καποιος να μου προτεινει κατι καλυτερο στην παραπανω τιμη και το καταστημα για την παραγγελια,θα του ημουν υποχρεος.Ευχαριστω προκαταβολικα! ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα!Θελω να παρω ενα δικαρτο κινητο με σχετικα καλες επιδοσεις αλλα δεν θελω να δωσω πανω απο 140 Ευρω.Εχω δει αυτο: http://www.geekbuying.com/item/Feiteng-Note2-N7100-5-5Inch-QHD-Capacitive-MTK6577-1GB-RAM-Smartphone-8-0MP-Camera-Android-4-1-OS-With-3G-GPS-Grey-314003.html ,τι λετε;Αν μπορει καποιος να μου προτεινει κατι καλυτερο στην παραπανω τιμη και το καταστημα για την παραγγελια,θα του ημουν υποχρεος.Ευχαριστω προκαταβολικα! ;)

 

http://www.geekbuying.com/item/Jiayu-G2S-4-0-Inch-QHD-IPS-Capacitive-Screen-MTK6577-1GB-RAM-Smartphone-8-0MP-Camera-Android-4-1-2-OS-With-3G-GPS-Black-314063.html

 

Αυτό και απο αυτο το μαγαζί. Με τσαμπα μεταφορικά σε 10 μέρες θα είναι σπίτι σου..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα!Θελω να παρω ενα δικαρτο κινητο με σχετικα καλες επιδοσεις αλλα δεν θελω να δωσω πανω απο 140 Ευρω.Εχω δει αυτο: http://www.geekbuying.com/item/Feiteng-Note2-N7100-5-5Inch-QHD-Capacitive-MTK6577-1GB-RAM-Smartphone-8-0MP-Camera-Android-4-1-OS-With-3G-GPS-Grey-314003.html ,τι λετε;Αν μπορει καποιος να μου προτεινει κατι καλυτερο στην παραπανω τιμη και το καταστημα για την παραγγελια,θα του ημουν υποχρεος.Ευχαριστω προκαταβολικα! ;)

 

Κατι φιλαρακια μου πηραν αυτο...http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-S3-i9300-EX

Ειναι πραγματικα φοβερο κ εχει κ πολυ υποστηριξη απο xda developers..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα!Θελω να παρω ενα δικαρτο κινητο με σχετικα καλες επιδοσεις αλλα δεν θελω να δωσω πανω απο 140 Ευρω.Εχω δει αυτο: http://www.geekbuying.com/item/Feiteng-Note2-N7100-5-5Inch-QHD-Capacitive-MTK6577-1GB-RAM-Smartphone-8-0MP-Camera-Android-4-1-OS-With-3G-GPS-Grey-314003.html ,τι λετε;Αν μπορει καποιος να μου προτεινει κατι καλυτερο στην παραπανω τιμη και το καταστημα για την παραγγελια,θα του ημουν υποχρεος.Ευχαριστω προκαταβολικα! ;)

είναι το κινητό μου. η οθόνη είναι 5.1" στην πραγματικότητα. Κατα τ άλλα η συσκευή είναι πολύ καλή

Κατι φιλαρακια μου πηραν αυτο...http://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-S3-i9300-EX

Ειναι πραγματικα φοβερο κ εχει κ πολυ υποστηριξη απο xda developers..

υπόψιν όμως ότι το συγκεκριμένο, λόγω μεγάλης ανάλυσης στην οθόνη λαγκάρει στα παιχνιδια. Κι επίσης το gps του είναι άχρηστο Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

είναι το κινητό μου. η οθόνη είναι 5.1" στην πραγματικότητα. Κατα τ άλλα η συσκευή είναι πολύ καλή

υπόψιν όμως ότι το συγκεκριμένο, λόγω μεγάλης ανάλυσης στην οθόνη λαγκάρει στα παιχνιδια. Κι επίσης το gps του είναι άχρηστο

 

Σε παιχνιδια το εχω δοκιμασει κ ο ιδιος..πιστευω οτι ειναι πολυ κομπλε,τουλαχιστον παιχνιδια σαν το temple run 2 τα εχει ανετα..γ το gps οντως ισχυει αλλα νομιζω κυκλοφορουν πολλα fix..ειδικα απο xda..βεβαια δ ξερω κ πολλα κινητα στην κατηγορια του αλλα γ τα λεφτα του νομιζω ειναι μια χαρα..

Link to comment
Share on other sites

Σε παιχνιδια το εχω δοκιμασει κ ο ιδιος..πιστευω οτι ειναι πολυ κομπλε,τουλαχιστον παιχνιδια σαν το temple run 2 τα εχει ανετα..γ το gps οντως ισχυει αλλα νομιζω κυκλοφορουν πολλα fix..ειδικα απο xda..βεβαια δ ξερω κ πολλα κινητα στην κατηγορια του αλλα γ τα λεφτα του νομιζω ειναι μια χαρα..

Ο MTK6577 με PowerVR SGX531 σχεδιάστηκε για ανάλυση μέχρι 960x540. Με παραπάνω ανάλυση, η gpu ζορίζεται και καταναλώνει αρκετά περισσότερη ενέργεια (γι αυτό κι η μέτρια αυτονομία κατά τη χρήση), κι αν του βάλεις κάνα σοβαρό παιχνίδι λαγκάρει (στο 10:20 κ μετα http://www.youtube.com/watch?v=5_dFeQGkbEs#t=575s). Το GPS του ότι βελτίωση κι αν κάνεις δεν ειναι για πλοήγηση.

Δεν λέω ότι ειναι άχρηστο φυσικά, έχω και 3 βίντεο στο youtube όπου φαίνεται πως είναι ωραία συσκευή, απλά αν θες παιχνιδια ή πλοήγηση, καλύτερα να επιλέξεις κάτι με μικρότερη ανάλυση

Link to comment
Share on other sites

και εγω μια απο τα ιδια ... στην αρχη ελεγα να περιμενω να δω το umi x2 που ειναι πολυ ανωτερο σε χαρακτηριστικα αλλα μαλλον θα τραβηξει μακρια η βαλιτσα μεχρι να βγει στην αγορα.

Οποτε εχω καταληξει αναμεσα σε thl w8 & zopo zp810 ... Το μονο που με χαλαει στο 1ο ειναι οτι το βρισκω μονο σε λευκο αλλα εχει 8 rοm ενω το zp810 υπαρχει σε μαυρο αλλα 4rοm ... δυσκολη η επιλογη

 

Το thl

Το μονο προβλημα που αντιμετωπισα ήταν οτι δεν μπόρεσα να του περάσω το navigon από τα διάφορα γνωστά μαγαζάκια. Που έβγαζε ένα error δικτύου. Θα ξαναπροσπαθησω αυτές τις μέρες όταν βρεθεί στα χερια μου.

 

δοκιμασε με 2 sim να το κανεις ...

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μαθαμε για το THL W8 αν ειναι και οι δυο SIM active?

ακόμα περιμένουμε με ανυπομονησία να μας πεις puzzle21 :p

και εγω μια απο τα ιδια ... στην αρχη ελεγα να περιμενω να δω το umi x2 που ειναι πολυ ανωτερο σε χαρακτηριστικα αλλα μαλλον θα τραβηξει μακρια η βαλιτσα μεχρι να βγει στην αγορα.

Οποτε εχω καταληξει αναμεσα σε thl w8 & zopo zp810 ... Το μονο που με χαλαει στο 1ο ειναι οτι το βρισκω μονο σε λευκο αλλα εχει 8 rοm ενω το zp810 υπαρχει σε μαυρο αλλα 4rοm ... δυσκολη η επιλογη

Το Umi έχει μικρή μπαταρία ως συνήθως, από μένα τρώει ακυρο, όπως και το X1..

Ανάλογα με το μέγεθος οθόνης που θες, επέλεξε. Δες και το Hero H7500+ που βγήκε, κι είναι κλώνος του ZP810

δοκιμασε με 2 sim να το κανεις ...

ότι κι αν κάνεις, δεν παίζει σε dual sim

Link to comment
Share on other sites

ποσο ευκολο ειναι να γινουν root το zp810 & thl w8 ? με χαλαει το λευκο ρε γμτ αλλιως θα το ειχα παρει ηδη το 2ο

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

ποσο ευκολο ειναι να γινουν root το zp810 & thl w8 ? με χαλαει το λευκο ρε γμτ αλλιως θα το ειχα παρει ηδη το 2ο

Προς το παρόν λίγο μαρτύριο. Έχω βρει αυτό, http://bbs.ydss.cn/thread-261675-1-1.html αλλά ακόμη δεν έχω καταφέρει να γραφτώ στο φόρουμ (δεν φορτώνει το captcha ποτέ) για να κατεβάσω τ αρχεία.

Λογικά, θα ναι εφικτό και με μοντάρισμα του boot.img, όπως στα τελευταία mtk6577 με jelly bean.

Link to comment
Share on other sites

ακόμα περιμένουμε με ανυπομονησία να μας πεις puzzle21 :p

 

Το Umi έχει μικρή μπαταρία ως συνήθως, από μένα τρώει ακυρο, όπως και το X1..

Ανάλογα με το μέγεθος οθόνης που θες, επέλεξε. Δες και το Hero H7500+ που βγήκε, κι είναι κλώνος του ZP810

 

ότι κι αν κάνεις, δεν παίζει σε dual sim

 

 

 

 

 

 

 

ποσο ευκολο ειναι να γινουν root το zp810 & thl w8 ? με χαλαει το λευκο ρε γμτ αλλιως θα το ειχα παρει ηδη το 2ο

 

Μόλις δοκιμασαμε τις 2 sim και όταν μιλάει η μια γραμμή η αλλη δυστυχώς δεν πιάνει. Λέει οτι δεν είναι εφικτή. Μετα έρχεται μνμ οτι είχατε μια κλήση.

Το thl w8 που είδα για root δεν ηταν κάτι δυσκολο.

Απο GPS πέρασα τελικά το ndrive στο φιλο μου..

Α και επειδή αναφερθήκατε στο χρωμα το λευκό του είναι πολύ ωραίο. Για μένα πιο ωραίο απο το s3 το λευκό μιας και έχει μια πιο ματ αίσθηση.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα αν ειναι μαρτυριο για καποιον που ξερει τοτε για μενα αστο ... θα περιμενω να το φερει το etotalk.com που τα κανει root πριν τα στειλει

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Μόλις δοκιμασαμε τις 2 sim και όταν μιλάει η μια γραμμή η αλλη δυστυχώς δεν πιάνει. Λέει οτι δεν είναι εφικτή. Μετα έρχεται μνμ οτι είχατε μια κλήση.[...]
ωχ άσχημα νέα. αφού το υποστηρίζει το chipset, τι μ..ια κάνανε και δεν το υποστηρίζει η συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

ωχ άσχημα νέα. αφού το υποστηρίζει το chipset, τι μ..ια κάνανε και δεν το υποστηρίζει η συσκευή;

Εκτός αν έχει κάποια ρύθμιση που δεν ξέρω. Επειδή ο φίλος μου δεν τον νοιάζει τόσο η δεύτερη γραμμή γιατί είναι της δουλειάς και μιλάει σπάνια δεν το έψαξε και πολύ..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Dual SIM + Android

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...