Jump to content

Dual SIM + Android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλεσπέρα σε όλους. Ειμαι νεο μέλος και θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις λύσεις που δίνετε στα προβλήματα και τις απορίες για τα κινητά μας.

Εγω έχω το εξης πρόβλημα έκανα παραγγελία απο το tiny deals τρια κινητά THL V12 τα δυο απο αυτα ειχαν ελληνικο μενου και γλώσσα ενω το τρίτο δεν ειχε. Με το κινέζικο site είχα επικοινωνία και στο τέλος μου είπαν να το στείλω πίσω κάτι τετοιο όμως θα έτρωγε πολύ χρονο. Θέλω να σας ρωτήσω αν ξέρει κάποιος η μπορεί να μπει rom σε αυτό το κινητό ,που να εχει ελληικά

Ευχαριστώ

 

Γι κοιτα λιγο εδω http://www.needrom.com/mobile/thl-v12-2/ βεβαια δεν ξερω εαν εχει ελληνικα γιατι δεν εχω το κινητο αυτο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρηγγειλα για τον κουμπαρο μου το thl w8...

Με παρεσυρε ενα φιλος με τα κινεζικα και αφου εν μερει εντυπωσιαστηκα τον ωθησα προς τα εκει.

Με την πρωτη ευκαιρια θα γραψω και τις εντυπωσεις μου.

http://www.geekbuying.com/item/ThL-W8-5-0-Inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-core-Smart-Phone-1G-RAM-8-0MP-Camera-3G-GPS-White-314295.html

 

Εδω και ενα βιντεακι..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ειμαι κοντα στο να παραγγειλω το jiayu g2s

http://www.etotalk.com/jiayu-g2s-android41-mt6577t-12ghz-dual-sim-40qhd-gyroscope-ecompass_p3486.html#review

Θα ηθελα αν καποιος εχει αυτο το κινητο να μου πει τις εντυπωσεις του θετικες ή αρνητικες. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ειμαι κοντα στο να παραγγειλω το jiayu g2s

http://www.etotalk.com/jiayu-g2s-android41-mt6577t-12ghz-dual-sim-40qhd-gyroscope-ecompass_p3486.html#review

Θα ηθελα αν καποιος εχει αυτο το κινητο να μου πει τις εντυπωσεις του θετικες ή αρνητικες. Ευχαριστώ!

 

Δεν το εχω...αλλα εχω δουλεψει το απλο g2 οπου μου αφησε τρομερες εντυπωσεις. Για το g2s εχω ακουσει τα καλυτερα!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εδω μονο για dual sim γραφουμε εαν εχω καταλαβει καλα

 

καλα εχεις καταλαβει ,το γραφω και εγω στην αρχη του ποστ.....αν ειναι τοσο ασχετο με το θεμα ας το παει ο admin οπου θελει.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλαρακια την βοηθεια σας θελο,λογο οτι ευρω δεν υπαρχουν θελο να παρο το jiayu g1, 50 ευρω απο την εταιρεια με δωρεαν μεταφορικα ,τη λετε;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα... μηπως αξιζει να περιμενουμε τα νεα chipset της ΜΤΚ???

 

Φυσικά και αξίζει, ήδη έχουν βγει δυο.

http://www.pandawill.com/cubot-a6589-smart-phone-mtk6589-quad-core-58-inch-hd-ips-screen-android-41-1g-8g-10mp-camera-3g-gps-grey-p71731.html

http://www.pandawill.com/thl-w8-smart-phone-mtk6589-quad-core-android-41-1g-8g-50-inch-hd-ips-screen-32mp-front-camera-p71692.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Το thl w8 το εχω παραγγείλει για το κουμπάρο μου και το περιμενω. Με τη πρώτη ευκαιρία θα σας πω εντυπώσεις γιατί επειδη είναι καινούργια δεν βρίσκεις και κανα review.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

βιντεακι για το thl w8

 

Υπάρχει μονο αυτό αλλά δεν ξέρω αν αντικατροπτιζει τη πραγματικότητα.. γιατί στο τεστ βγάζει οτι είναι στα 1 mgh...ενώ το w8 τρέχει στα 1,2.

Όταν με το καλό μου έρθει θα ενημερώσω πάντως.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω σχετικά με την εγκατάσταση εφαρμογών

 

έχω καταλάβει ότι σε αρκετά κινέζικα (ίσως και σε όλα) δεν γίνεται να εγκατασταθούν κάποιες εφαρμογές, όπως ας πούμε εφαρμογές κάποιων τραπέζών.

είναι έτσι;

αν ναί, αυτό ξεπερνιέται και πώς;

και μπορεί να διορθωθεί για όλα τα κινέζικά;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω σχετικά με την εγκατάσταση εφαρμογών

 

έχω καταλάβει ότι σε αρκετά κινέζικα (ίσως και σε όλα) δεν γίνεται να εγκατασταθούν κάποιες εφαρμογές, όπως ας πούμε εφαρμογές κάποιων τραπέζών.

είναι έτσι;

αν ναί, αυτό ξεπερνιέται και πώς;

και μπορεί να διορθωθεί για όλα τα κινέζικά;

υπαρχει ενας τροπος που πειράζεις καπως το λογισμικο και του δηλωνεις οτι ειναι αλλο τηλ γνωστου brand με παρομοια χαρακτηρηστικά

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω σχετικά με την εγκατάσταση εφαρμογών

 

έχω καταλάβει ότι σε αρκετά κινέζικα (ίσως και σε όλα) δεν γίνεται να εγκατασταθούν κάποιες εφαρμογές, όπως ας πούμε εφαρμογές κάποιων τραπέζών.

είναι έτσι;

αν ναί, αυτό ξεπερνιέται και πώς;

και μπορεί να διορθωθεί για όλα τα κινέζικά;

 

υπαρχει ενας τροπος που πειράζεις καπως το λογισμικο και του δηλωνεις οτι ειναι αλλο τηλ γνωστου brand με παρομοια χαρακτηρηστικά

 

Για να βρω αυτον τον τρόπο πρέπει να ψάξω στο θέμα του κάθε κινητου εδώ (αν αναφέρεται) ή υπάρχει κάτι γενικό για να διαβάσω;

Edited by Baniko
Link to comment
Share on other sites

Για να βρω αυτον τον τρόπο πρέπει να ψάξω στο θέμα του κάθε κινητου εδώ (αν αναφέρεται) ή υπάρχει κάτι γενικό για να διαβάσω;

Φίλε μου τι εννοείς; Εγώ χωρίς να έχω κάνει τίποτα κάνω τις συναλλαγές μου και με Άλφα και με Αγροτική και με Παγκρητια.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τι εννοείς; Εγώ χωρίς να έχω κάνει τίποτα κάνω τις συναλλαγές μου και με Άλφα και με Αγροτική και με Παγκρητια.

με ποιο τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Tα THL τι λένε σαν κινητά ρε παιδιά???Αξίζουν ή οχι??

 

Αξίζουν ναι.μια χαρά ειναι.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αξίζουν ναι.μια χαρά ειναι.

Ψάχνω για ένα dual sim επιπέδου Samsung s duos ας πούμε .......εχεις να μου προτείνεις κάποιο ;;;;;Eχουν ελληνικά σαν γλώσσα;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για ένα dual sim επιπέδου Samsung s duos ας πούμε .......εχεις να μου προτείνεις κάποιο ;;;;;Eχουν ελληνικά σαν γλώσσα;;;;;

 

όλα δυο sim έχουν.Από εκεί και πέρα διαλέγεις αναλόγως με τις επιδόσεις και την διάσταση οθόνης που θες.Ελληνικά δε θυμάμαι αν έχουν όλα,τα πιο πολλά έχουν.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Dual SIM + Android

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...