Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους,μια ερωτηση,υπαρχει καποιο tip ωστε συνδεοντας την συσκευη στον υπολογιστή να μην αρχίσει να φορτίζει?

Νομιζω δε γινεται αυτο....

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολους,μια ερωτηση,υπαρχει καποιο tip ωστε συνδεοντας την συσκευη στον υπολογιστή να μην αρχίσει να φορτίζει?

 

Αν σε ανησυχεi το θεμα αποδοσης μπαταριας τοτε δεν υπαρχει λογος να σε απασχολει και τοσο το θεμα. Διαβασε αυτο και θα καταλαβεις τι εννοω. :)

 

http://www.batteryuniversity.com/parttwo-34.htm

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Oποιος θυμαται πριν αρκετες μερες ειχα στειλει το iphone στη voda επειδη ειχε γεμισει γρατζουνιες με πολυ ευκολο τροπο....ειχα ανεβασει και foto!!! Μολις με πηραν τηλ οτι θα μου την αλλαξουν.........λετε να ζητησω καινουρια σφραγισμενη συσκευη?

Δεν χάνεις κάτι αλλά δεν νομίζω να σου δώσουν σφραγισμένη.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε ανησυχεi το θεμα αποδοσης μπαταριας τοτε δεν υπαρχει λογος να σε απασχολει και τοσο το θεμα. Διαβασε αυτο και θα καταλαβεις τι εννοω. :)

 

http://www.batteryuniversity.com/parttwo-34.htm

 

Δε μας κανεις μια περιληψη γιατι ειναι και μεσημερι, κατι το κρασι, κατι ο παπας, κατι η ζεστη, μας εχει ερθει ενα ζαβλακωμα;:lol::lol::lol::lol:

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Δε μας κανεις μια περιληψη γιατι ειναι και μεσημερι, κατι το κρασι, κατι ο παπας, κατι η ζεστη, μας εχει ερθει ενα ζαβλακωμα;:lol::lol::lol::lol:

 

Ναι, ειναι σχετικα μεγαλο το κειμενο αλλα ειναι πολυ χρησιμο, καθως γινεται αναφορα στο τυπο μπαταριας. Αν σε κουραζουν τα Αγγλικα μπορεις να το διαβασεις μεσω Google Translate εδω αν και δεν το συνιστω σε αυτη τη μορφη του. :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ειναι σχετικα μεγαλο το κειμενο αλλα ειναι πολυ χρησιμο, καθως γινεται αναφορα στο τυπο μπαταριας. Αν σε κουραζουν τα Αγγλικα μπορεις να το διαβασεις μεσω Google Translate εδω αν και δεν το συνιστω σε αυτη τη μορφη του. :blink:

Εγω το διαβασα αυτουσιο... Απλα για πολλα μελη που δεν εχουν γνωσεις αρκετες στα αγγλικα. Γι αυτο το ειπα. Η αληθεια ειναι τα translators δε βοηθανε... Οτι θελουν γραφουν. Ενα νοημα καποιος το βγαζει βεβαια, αλλα με το ζορι...

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αν μπείς στις ρυθμίσεις θα δεις κάπου που λέει push.Εκεί έχει ξεχωριστά κάθε εφαρμογή που χρησιμοποιεί το internet ακόμα κ όταν δεν την χρησιμοποιείς εσύ(π.χ. όπως στο facebook που σου έρχονται τα μηνύματα).

Τα υπόλοιπα που ανέφερες τα κλείνεις απο το Ρυθμίσεις/Δίκτυο.

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου να σαι καλα :):)

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηγα..Μου ειπαν πως οντως πρεπει να γινει αντικατασταση αφου δεν εχουν περασει 7 ημερες αλλα αν δεν το κοιταξουν να τους πουν το οκ δεν μπορουν να κανουν κατι..Μου ειπαν μπορει να σου εχει πεσει δεν το ξερουμε η τελοσπαντων να χαλασε στα χερια μου πραγμα που δεν παιζει αλλα.... θα δειξει....:(
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση ,μπορω με καποιο τροπο να ελεγξςω battery capacity του iphone? ειναι jailbreak
I AM A MAC
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση ,μπορω με καποιο τροπο να ελεγξςω battery capacity του iphone? ειναι jailbreak

 

Δεν θυμαμαι αν εχει διαφορες σε jailbreak, αλλα πηγαινε στο Settings > General > Usage και βαζεις στο ON το Battery Percentage. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση με jailbreak κινητό να γίνει βίντεο κλήση μέσω 3g;(με κανονική κλήση και όχι χρησιμοποιώντας τα data - π.χ. frig)

Iphone 2G / Iphone 3Gs / Iphone 4 / iPhone 5 / Thl W8 / Galaxy S5 / iPhone 5S / iPhone 6 / iPhone 6S Plus / iPhone 8 Plus

iMac 21,5 / MacBook Pro

iPad 2 3G / iPad mini 2 / iPad PRO

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηγα..Μου ειπαν πως οντως πρεπει να γινει αντικατασταση αφου δεν εχουν περασει 7 ημερες αλλα αν δεν το κοιταξουν να τους πουν το οκ δεν μπορουν να κανουν κατι..Μου ειπαν μπορει να σου εχει πεσει δεν το ξερουμε η τελοσπαντων να χαλασε στα χερια μου πραγμα που δεν παιζει αλλα.... θα δειξει....:(

Απλα οταν πλησιαζουν οι 7 μερες να πας παλι να δεις τι γινεται.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηγα..Μου ειπαν πως οντως πρεπει να γινει αντικατασταση αφου δεν εχουν περασει 7 ημερες αλλα αν δεν το κοιταξουν να τους πουν το οκ δεν μπορουν να κανουν κατι..Μου ειπαν μπορει να σου εχει πεσει δεν το ξερουμε η τελοσπαντων να χαλασε στα χερια μου πραγμα που δεν παιζει αλλα.... θα δειξει....:(

Σε τι κατάστημα στα είπαν αυτά?

Αν στο στείλουν στο servise σίγουρα δεν θα σου δώσουν συσκευή σφραγισμένη πάντως..

Link to comment
Share on other sites

Σε τι κατάστημα στα είπαν αυτά?

Αν στο στείλουν στο servise σίγουρα δεν θα σου δώσουν συσκευή σφραγισμένη πάντως..

 

 

ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ εμενα πανε να μου πασαρουν ανακατασκευασμενη αλλα θα παρουν τα.........:lol:

I AM A MAC
Link to comment
Share on other sites

αλλαγη σωματος γινεται? τα καπακια μενουν ιδια?

 

Οριστε? Ποια καπακια?

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

αλλαγη σωματος γινεται? τα καπακια μενουν ιδια?

Σε άλλες συσκευές συνήθως αλλάζουν την κεντρική πλακέτα κ ξαναβάζουν τις παλιές προσόψεις πάνω.

Στο iphone όμως δεν γίνεται αυτό.

'Η ανακατασκευασμένη ή καινούρια αλλά σίγουρα όχι του κουτιού.

Αν κ για ανακατασκευασμένη σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα ενώ δεν έχουν καν να διαθέσουν συσκευές στην αγορά μου κάνει κάπως..:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αν κ για ανακατασκευασμένη σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα ενώ δεν έχουν καν να διαθέσουν συσκευές στην αγορά μου κάνει κάπως..:confused:

 

Εχουν αρκετες χιλιαδες τετοιες που στελνουν στους ανιπροσωπους/παροχους ανα τον κοσμο (μην ξεχνας οτι το κινητο ηδη κυκλοφορει εξω αρκετο καιρο).

 

καλησπερα σε ολους,μια ερωτηση,υπαρχει καποιο tip ωστε συνδεοντας την συσκευη στον υπολογιστή να μην αρχίσει να φορτίζει?

 

Βαλε το Wi-Fi Sync και συνδεεσαι με itunes μεσω wifi (ξεχνας τα καλωδια κι ολα γινονται ταχυτατα).

Χρειαζεται και το ανιστοιχο utility στον υπολογιστη σου:

http://www.getwifisync.com/

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

Εχουν αρκετες χιλιαδες τετοιες που στελνουν στους ανιπροσωπους/παροχους ανα τον κοσμο (μην ξεχνας οτι το κινητο ηδη κυκλοφορει εξω αρκετο καιρο).

Ολόσωστος.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Απλα οταν πλησιαζουν οι 7 μερες να πας παλι να δεις τι γινεται.

 

Σαββατο θα παω ..Αντε να δουμε..:(

 

Σε τι κατάστημα στα είπαν αυτά?

Αν στο στείλουν στο servise σίγουρα δεν θα σου δώσουν συσκευή σφραγισμένη πάντως..

 

Απο αυτο το καταστημα το πηρα..:O

 

http://www.nortonline.gr/

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτο το καταστημα το πηρα..:O

 

http://www.nortonline.gr/

Τώρα αυτοί με ποιόν να συνεργάζονται σε θέματα service δεν έχω την παραμικρή ιδέα..

Κ επειδή δεν ξέρω θα ζητούσα αντικατάσταση..

Δηλαδή σε ποιό service σου είπαν οτι θα το στείλουν??

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αυτοί με ποιόν να συνεργάζονται σε θέματα service δεν έχω την παραμικρή ιδέα..

Κ επειδή δεν ξέρω θα ζητούσα αντικατάσταση..

Δηλαδή σε ποιό service σου είπαν οτι θα το στείλουν??

 

μου ειπαν πως θα το στειλουν στην vodafone συνεργαζονται με vodafone κ cosmote απο οτι ξερω..:(

Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν πως θα το στειλουν στην vodafone συνεργαζονται με vodafone κ cosmote απο οτι ξερω..:(

Μου κάνει πολύ μπέρδεμα όλη αυτή η κατάσταση..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...