Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια απαντησουλα και στην ερωτηση μου δεν μπορει τοσοι μηλαραδες εδω καποιος θα το εχει δοκιμασει με τα ακουστικα :rolleyes:

Μια χαρα! :)

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια απαντησουλα και στην ερωτηση μου δεν μπορει τοσοι μηλαραδες εδω καποιος θα το εχει δοκιμασει με τα ακουστικα :rolleyes:

μια χαρα ειναι και σε ποιοτητα αλλα και σε ενταση σε κουφαινει!!:p

Link to comment
Share on other sites

geo_1983petra ξεχασα να σου πω μεγιες το κινητο! Παντως εχω ερθει στα μερη σου τωρα στη Πετρα και το σημα ειναι καμπανα και σε iPhone 4 και σε iPad. Κανενα προβλημα!

 

ευχαριστω φιλε μου.

οσο για την καρτα θα παω απο δευτερα να βαλω λεφτα για να δοκιμασω.

εμενα στην πετρα με wind εχει σε 3g συνηθως 3 μπαρες με το iphone.

Link to comment
Share on other sites

Αν το πάρετε από κοσμοτέ ακόμα και με 4.02 θα έχει το tethering ξεκλείδωτο. Μετά με sim voda θα ζητάει να κάνει update τα carrier settings αλλά του λέτε πάντα όχι. Και αναβάθμιση κάνετε μόνο με sim cosmote οπότε δεν θα κόψει το tethering. Θα σας πω στην πράξη στην επόμενη έκδοση...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να αρχισω να ασχολουμαι με το itunes μιας και πολυ συντομα θα γινω και εγω ενας κατοχος ενοσ μηλου αλλα τι το θελα μολις το βαλα αρχισαν να παιζουν τα νευρα μου . Πως στο καλο βαζουμε μουσικη ωστε να την βλεπει το ανοητο αυτο προγραμμα :X

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να αρχισω να ασχολουμαι με το itunes μιας και πολυ συντομα θα γινω και εγω ενας κατοχος ενοσ μηλου αλλα τι το θελα μολις το βαλα αρχισαν να παιζουν τα νευρα μου . Πως στο καλο βαζουμε μουσικη ωστε να την βλεπει το ανοητο αυτο προγραμμα :X

 

Πιάνεις έναν φάκελο και τον σέρνεις πάνω στο itunes εκεί που λέει music.

 

Αν θες να τον κρατήσει σε δική του library (να τον αντιγράψει δηλαδή) ή όχι, το κανονίζεις από τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Είτε πας "File"->"Add File to Library"/"Add Folder to Library"

 

,είτε αγοράζεις απο το iTunes Store :p

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω το Κινητο πιστεύω πως θέλει θήκη .

άσχετα αν έχει πρόβλημα με το σήμα θήκη να βαλεται.

Πως μπορώ να γράφω με κεφάλαια αν θέλω;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ έβαλα τελικά add to folder και δοκίμασα να κατεβάσω ενα τραγούδι το οποιο αποθηκεύεται στο ιδιο φάκελο που εχω επιλέξει να πάρει την μουσική , ειδα οτι το νέο τραγούδι που μπήκε σ εκείνο τον φάκελο δεν περάστηκε στο itunes αλλα έπρεπε να το κανω εγω χειροκίνητα . Υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνεται αυτο αυτόματα δηλαδή μόλις βάλω και αλλη μουσική στο φακελο που του έχω δώσει να παιρνει το καινούργιο τραγούδι αυτόματα ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αγοραπωλησίες μόνο στο Buy & Sell :)
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

το αγόρασα προχθές αλλά δεν μπορώ να ενεργοποιήσω γιατί μου ζητάει τη κάρτα sim την οποία θα πάρω τη δευτέρα (είναι εταιρική). Γίνεται να το σετάρω τουλάχιστον (email, itunes, Κλπ.) χωρίς τη sim ή πρέπει να περιμένω?
Link to comment
Share on other sites

το αγόρασα προχθές αλλά δεν μπορώ να ενεργοποιήσω γιατί μου ζητάει τη κάρτα sim την οποία θα πάρω τη δευτέρα (είναι εταιρική). Γίνεται να το σετάρω τουλάχιστον (email, itunes, Κλπ.) χωρίς τη sim ή πρέπει να περιμένω?

Μόνο με sim ενεργοποιείται...

 

Πως μπορώ να γράφω με κεφάλαια αν θέλω;

Πατάς το SHIFT (βέλος πάνω) δυο φορές συνεχόμενα μέχρι να γίνει μπλε.

 

Εννοείται ότι έχεις ενεργοποιημένη την επιλογή "κλείδωμα κεφαλαίων" που θα την βρεις:

Ρυθμίσεις -> Γενικά -> Πληκτρολόγιο -> Κλείδωμα κεφαλαίων

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ είσαι best

Για πρόχειρα μέχρι να βάλω λεφτά στην κάρτα θέλω ένα καλό

Rss reader

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια επειδη ετοιμαζομαι τη τριτη να αγορασω το πρωτο μου..μηλο: για καποιον που δεν ενδιαφερεται για το hd video και με δεδομενο το οτι το 3gs εχει πεσει στη τιμη,αξιζει να παει στο iphone 4?ή το 3gs μπορει να τον ικανοποιησει,αναφορικα με ιντερνετ κυριως.ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν για χψ λογους δεν σε ενδιαφέρει το τέταρτης γενιάς μηλο μπορείς άνετα να βρεις σε πολυ καλη τιμη μεταχειρισμένο 3gs μεχρι να εξοικειωθείς , καθημερινά στις αγγελίες υπαρχει τουλάχιστον μια που πουλαει 3gs

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γινεται να αλλάξω την επιλογή που έκανα για θήκη στο iphone μέσω του προγράμματος διανομής θήκης της apple?Άλλαξα γνώμη...

 

Γνωρίζει κανένας?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να μπορούμε να στείλουμε και να λάβουμε mms τι ρυθμίσεις κάνουμε και που?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Αναλογος τον παροχο σου φιλε μου . ΤΙ παρχο εχεις ? κοτε ? βοντα ? ανεμο ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας?

Δε νομίζω να μπορεί να γίνει αλλαγή...

Παιδιά για να μπορούμε να στείλουμε και να λάβουμε mms τι ρυθμίσεις κάνουμε και που?

Ρυθμίσεις --> Γενικά --> Δίκτυο --> Κινητό δίκτυο δεδομένων. Και βαζεις τα παρακατω αναλογως τον παροχο σου.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ.Ευχαριστώ.Τελικά οι ρυθμίσεις υπήρχαν από μόνες τους από την Cosmote.Πρέπει να έχς ενεργοποιημένο το 3G για να σταλεί το mms?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ.Ευχαριστώ.Τελικά οι ρυθμίσεις υπήρχαν από μόνες τους από την Cosmote.Πρέπει να έχς ενεργοποιημένο το 3G για να σταλεί το mms?

Όχι δεν είναι απαραίτητο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι απαραίτητο.

Περίεργο γιατί εγώ είχα κλειστώ το 3G και το ¨Δεδομένα¨και δεν το εστελνε.Μόλις τα ενεργοποίησα έφυγε...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοον...οταν πηρα το 4 εννοειται οτι τραβηξα μεσω itunes to backup του 3g για να παρω επαφες media κτλ...το ασχημο ειναι οτι μην ξεροντας οτι θα συμβει μου τραβηξε και τα στατιστικα χρησης.. π.χ. γραφει οτι ο συνολικος χρονος διαρκειας ομιλιας μου ειναι 9 μερες:D...ομολογω οτι μου τη σπαει αυτο + οτι εχει και επιπτωσεις σε περιπτωση μεταπωλησης πχ. υπαρχει τροπος λύσης??
Link to comment
Share on other sites

Εάν το 3G είναι απενεργοποιημενο τα mms στέλνονται κανονικά. Αλλά δεν ισχύει το ίδιο εάν τα δεδομένα είναι κλειστα
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...