Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ μαλλον αυτο θα κανω με βολευει.Αφου ορισω το παρτισιον μετα θα το αναγνωρισει το κινητο ή θα πρεπει να κανω επικολληση καποια αρχει στην καρτα μνημης.?

Το partition για τα αρχεια σου πρεπει να ειναι fat32 ενω για τις εφαρμογες ext4. (Δεν ειμαι 100% σιγουρος για το ειδος των αρχειων. Ρ τα και κανεναν αλλον).Να ξερεις ομως το a2sd του κυριλλου δε δουλευει εδω. Μονο με το link2sd που ειναι εφαρμογη μπορει να μεταφερεις τις εφαρμογες στην καρτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το partition για τα αρχεια σου πρεπει να ειναι fat32 ενω για τις εφαρμογες ext4. (Δεν ειμαι 100% σιγουρος για το ειδος των αρχειων. Ρ τα και κανεναν αλλον).Να ξερεις ομως το a2sd του κυριλλου δε δουλευει εδω. Μονο με το link2sd που ειναι εφαρμογη μπορει να μεταφερεις τις εφαρμογες στην καρτα.

 

οκ θα δοκιμασω...Απλα θελω το κινητο να εχει την οφισιαλ ρομ :)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Εδω και ενα μηνα περιπου αντιμετωπιζω καποια προβληματα με την οθονη του κινητου. Συγκεκριμενα, πολλες φορες δεν ανταποκρινεται σε τιποτα η οθονη παρολο που τα hard keys δουλευουν κανονικα (αρα δεν προκειται για lag λογω επεξεραστη, ραμ κλπ).

Επισης, τυχαινει να παταω εγω σε καποιο σημειο και να εμφανιζεται ανταποκριση σαν να πατησα καπου αλλου. Το πιο συχνο ειναι να δειχνει οτι πατηθηκε το τηλεφωνο κατω αριστερα η οι εφαρμογες κατω δεξια, ενω εγω παταω στο κεντρο της οθονης...

 

Εχει αντιμετωπισει κανεις κατι τετοιο? Μηπως απλα το κινητο εφτασε στο τελος του ή μπορει να διορθωθει καπως το θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Εδω και ενα μηνα περιπου αντιμετωπιζω καποια προβληματα με την οθονη του κινητου. Συγκεκριμενα, πολλες φορες δεν ανταποκρινεται σε τιποτα η οθονη παρολο που τα hard keys δουλευουν κανονικα (αρα δεν προκειται για lag λογω επεξεραστη, ραμ κλπ).

Επισης, τυχαινει να παταω εγω σε καποιο σημειο και να εμφανιζεται ανταποκριση σαν να πατησα καπου αλλου. Το πιο συχνο ειναι να δειχνει οτι πατηθηκε το τηλεφωνο κατω αριστερα η οι εφαρμογες κατω δεξια, ενω εγω παταω στο κεντρο της οθονης...

 

Εχει αντιμετωπισει κανεις κατι τετοιο? Μηπως απλα το κινητο εφτασε στο τελος του ή μπορει να διορθωθει καπως το θεμα?

 

Δες μήπως σου δημιουργεί το πρόβλημα κάποια εφαρμογή.. Αν δεν είσαι σίγουρος, κράτα ενα back up και κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να με βοηθησει;πως μπορω να κανω την πλαινη μπαρα των γραμματων στις επαφες στα ελληνικα;
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να με βοηθησει;πως μπορω να κανω την πλαινη μπαρα των γραμματων στις επαφες στα ελληνικα;

 

Πόσο καιρό έχεις το Κινητό? Το έχεις <<πειράξει>> καθόλου? Τι εκδοσή λογισμικού έχεις? Πήγαινέ ρυθμίσεις-πληροφορίες τηλεφώνου -εκδοσή λογισμικού και Πες μας τι έχεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αγορασα απο ebay ενα samsung galaxy gt-i5800.Ειναι κλειδωμενο απο T Mobile uk .Τι να κανω για να ξεκλαιδωση,γνωριζει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Εχω ενα περιεργο προβλημα δεν ξερω αν το εχει και καποιος αλλος. Η διαρκεια ζωης της μπαταριας ειναι μια χαρα, μπορω να παιρνω βιντεο,να σερφαρω και να παιζω παιχνιδια και η μπαταρια αδειαζει μετα απο δυο μερες... Αλιμονο ομως αν μιλησω πανω απο 2 λεπτα στο τηλεφωνο, η μπαταρια μπαινει στα κοκκινα... :-(

 

Καμια ιδεα???

 

Μου συνεβαινε και μενα κατα διαστηματα. Εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι ηταν καποιο bug που εδειχνε λανθασμενη ενδειξη μπαταριας ενω ηταν φωρτισμενο. Εγω το εκλεινα και το ξανανοιγα και ηταν μια χαρα...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα απο ebay ενα samsung galaxy gt-i5800.Ειναι κλειδωμενο απο T Mobile uk .Τι να κανω για να ξεκλαιδωση,γνωριζει καποιος?

 

Εχεις δοκιμασει να ρωτησεις σε κανα συνοικιακο μαγαζι τεχνολογιας μηπως μπορουν να το κανουν; (αν το κανουν να περιμενεις κανα 20€)

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα απο ebay ενα samsung galaxy gt-i5800.Ειναι κλειδωμενο απο T Mobile uk .Τι να κανω για να ξεκλαιδωση,γνωριζει καποιος?

 

Νομίζω ότι αρκεί απλά να φλασάρεις την official ελληνική έκδοση και είσαι ΟΚ. Αν δεν κάνω λάθος δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αρκεί απλά να φλασάρεις την official ελληνική έκδοση και είσαι ΟΚ. Αν δεν κάνω λάθος δηλαδή...

 

Σωστοοος... :O

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως ξερει κανεις που μπορω να αλλαξω την οθονη του galaxy 3 αλλα να δωσω μεχρι 50€; Ειναι γεματο γρατζουνιες. Σε ενα μαγαζι (γνωστο, με 3 αρχικα...) μου ζητησανε 180€!! Το κινητο καινουριο εκανε 190€!!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως ξερει κανεις που μπορω να αλλαξω την οθονη του galaxy 3 αλλα να δωσω μεχρι 50€; Ειναι γεματο γρατζουνιες. Σε ενα μαγαζι (γνωστο, με 3 αρχικα...) μου ζητησανε 180€!! Το κινητο καινουριο εκανε 190€!!

 

Μπορείς να ψάξεις στο amazon ή στο ebay να βρεις κάποια οθόνη σε καλή τιμή και να δοκιμάσεις να τη βάλεις μόνος σου. Όπως και να 'χει όμως δε νομίζω ότι σε συμφέρει μια τέτοια επισκευή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ψάξεις στο amazon ή στο ebay να βρεις κάποια οθόνη σε καλή τιμή και να δοκιμάσεις να τη βάλεις μόνος σου. Όπως και να 'χει όμως δε νομίζω ότι σε συμφέρει μια τέτοια επισκευή.

 

Εχω καει απο ebay και επισης τα χερια μου δε πιανουν σε κατι τετοια... Ηλπιζα να τη γλιτωνα με κανα 50€ αλλα απο οτι φαινεται αυτο δε παιζει οποτε μαλλον θα τα φαει η ανακυκλωση. Thanks anyway...!!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Εχω καει απο ebay και επισης τα χερια μου δε πιανουν σε κατι τετοια... Ηλπιζα να τη γλιτωνα με κανα 50€ αλλα απο οτι φαινεται αυτο δε παιζει οποτε μαλλον θα τα φαει η ανακυκλωση. Thanks anyway...!!

 

Εγώ πριν 1 χρόνο παρήγγειλα από ebay όλο το case με 35Ε...:)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Εχω καει απο ebay και επισης τα χερια μου δε πιανουν σε κατι τετοια... Ηλπιζα να τη γλιτωνα με κανα 50€ αλλα απο οτι φαινεται αυτο δε παιζει οποτε μαλλον θα τα φαει η ανακυκλωση. Thanks anyway...!!

 

Εγω θα σου ελεγα να το προσπαθησεις....αλλα αν οντως εχεις σκοπο να το πας ανακυκλωση...στειλε μου ενα p.m.

Χρειαζομαι μερικα ανταλλακτικακια για το δικο μου (π.χ. το πισω καπακι) οποτε εχε στο νου σου οτι ενδιαφερομαι.....

Link to comment
Share on other sites

SOS παιδιά καλησπέρα, έχω ένα πρόβλημα με Ι5800 εδώ και κάτι μέρες. Όταν το αγγίζω στο πίσω μέρος που είναι η μπαταρία, νομίζω πως, βγάζει σαν ρεύμα- το νιώθεις στα δάχτυλα… το έχετε πάθει ? Μήπως φταίει η μπαταρία ή δεν κάνει καλή σύνδεση η μπαταρία με το βύσμα που έχει εσωτερικά?
Link to comment
Share on other sites

SOS παιδιά καλησπέρα, έχω ένα πρόβλημα με Ι5800 εδώ και κάτι μέρες. Όταν το αγγίζω στο πίσω μέρος που είναι η μπαταρία, νομίζω πως, βγάζει σαν ρεύμα- το νιώθεις στα δάχτυλα… το έχετε πάθει ? Μήπως φταίει η μπαταρία ή δεν κάνει καλή σύνδεση η μπαταρία με το βύσμα που έχει εσωτερικά?

 

Νταφάκ!!! Τι λες βρε?? Τι νιώθεις?? Μπουρμπούλίθρες??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημερα!

Εγω παιδια θελω να το κανω root με το superoneclick, αλλα μου βγαζει αυτο το μηνυμα '' Automatic version check failed. Is your OS version 2.0 or higher?'' και δεν προχωραει η διαδικασια

το εχω δοκιμασει απειρες φορες αλλα παντα το ιδιο μου βγαζει. Υπαρχει καμμια ιδεα τι μορει να φταιει?

θελω να το κανω root για να παρω back up με το titanium...

Ουτε με το z4root που εχω δοκιμασει μπορω να το κανω. Μολις παταω permanent root , μενει στο φορτωμα χωρις να προχωραει:(

Το λειτουργικο κου ειναι το official 2.2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια καλησπερα, εχω το samung εδω και καιρο μεχρι που πριν απο λιγο καιρο εχω ενα προβλημα. Οταν πιανω στα χερια-παλαμη το κινητο νιωθω ενα μουδιασμα απο το κατω μερος, εκει που νομιζω πως ειναι και η κεραια. Δεν ξερω αν ειναι τα ακολουθα:

1. Η κεραια μηπως αρχιζει και χαλαει

2. Η μπαταρια μηπως χαλασε αν και μου κραταει για 1-2 ημερες και προγραμματα οπως το battery bot μου λεει πως η η υγεια της μπαταριας ειναι πολυ καλη. Την πηγα ομως στο γνωστο καταστημα- Ολλανδος (αυτο ξερεται το Μερκελικο ονομα για να μην κανουμε και διαφημηση) και μου ειπαν πως η μπαταρια ειναι μολις στο 20%.

3. Μηπως ειναι η καρτα sim, μου ειχε τυχη πιο παλια σε αλλο κινητο αλλα η καρτα ηταν πολυ παλια - telestet και την αλλαξα.

4. Η ιδεα μου..

για την μπαταρια αγορασα μια απο το amazon.

Σας εχει τυχη κατι τετοιο ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, εχω το samung εδω και καιρο μεχρι που πριν απο λιγο καιρο εχω ενα προβλημα. Οταν πιανω στα χερια-παλαμη το κινητο νιωθω ενα μουδιασμα απο το κατω μερος, εκει που νομιζω πως ειναι και η κεραια.

 

Νομιζω οτι εχει αναφερει και ενας φιλος πιο πανω. Αν η μπαταταρια δεν ειναι original παιζει να φταιει αυτο. Υποθεσεις κανω βεβαια...

 

Κανα καλο μαγαζακι ρε παιδα που να αλλαζει τη καταγρατζουνισμενη οθονη αυτου του κινητου ξερετε;;!!

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα και συγχαρητήρια σε όσους συμβάλλουν στο φορουμ.

 

Εχει βέβαια παλιώσει, αλλα ψαχνοντας για εξοικονόμηση πόρων, σκέφτηκα να γίνω root στο Galaxy 3 gt i5800 ωστε να παρατείνω λίγο τη χρήση του. Γενικά είμαι ευχαριστημένος με τη συσκευή και βλέπω ότι στην αγορά πουλιέται ακόμα όσο το είχα αγοράσει πριν 2 χρόνια.

 

Το πρόβλημά μου ήταν ότι η εσωτερική του μνήμη είχε βαρύνει και δεν έπαιρνε τα update των εφαρμογών. Όχι πολλά πράγματα, αλλά δυστυχώς έπαιρνα συνεχώς το μήνυμα "Internal phone storage is getting low".

 

Ξεκίνησα λοιπόν μετα φόβου (ερασιτέχνης γαρ, απλά καποια εξοικείωση έχω με υπολογιστές) κι αφού διάβασα διάφορα στο παρον φορουμ, χρησιμοποίησα το SuperOneClick και έφτασα στο ποθητό αποτέλεσμα. Μετά κατέβασα το Superuser, το Titanium backup (το απλό), το DroidSail App2SD Lite και το ES File Explorer (που μάλλον δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα χρήσιμο).

 

Με το DroidSail App2SD Lite είδα τη δυνατότητα να μεταφέρω εφαρμογές στη κάρτα μου (16 GB) και όντως μετέφερα τις περισσότερες third-party. Στη διαδικασία μεταφοράς επιβεβαιωνόταν κάθε φορά το δικαίωμα root. [Πάντως το Layar της Samsung που είναι βαρυ και άχρηστο με συνέχεια update, δεν θέλησα τελικά να το μεταφέρω (φοβήθηκα γιατι το είδα κοκκινισμένο στο Titanium)].

 

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ: Εξακολουθώ να έχω πρόβλημα χώρου στην εσωτ. μνήμη ("Internal phone storage is getting low"). Στη αρχή δεν έδοσα σημασία. Τώρα όμως που χρειάστηκε ένα update το Twitter, δεν μπορεί να το εκτελέσει και φαίνεται ότι έχω πάλι πρόβλημα χωρίς να μπορώ να το ερμηνεύσω και να το ξεπεράσω.

 

Ελπίζω να υπάρχει κάποιος που να ασχολείται ακόμα και να μπορεί να μου πεί τι άλλο χρειάζεται να κάνω ή τι δεν έχω κάνει καλά.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

zarola

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και συγχαρητήρια σε όσους συμβάλλουν στο φορουμ.

 

Εχει βέβαια παλιώσει, αλλα ψαχνοντας για εξοικονόμηση πόρων, σκέφτηκα να γίνω root στο Galaxy 3 gt i5800 ωστε να παρατείνω λίγο τη χρήση του. Γενικά είμαι ευχαριστημένος με τη συσκευή και βλέπω ότι στην αγορά πουλιέται ακόμα όσο το είχα αγοράσει πριν 2 χρόνια.

 

Το πρόβλημά μου ήταν ότι η εσωτερική του μνήμη είχε βαρύνει και δεν έπαιρνε τα update των εφαρμογών. Όχι πολλά πράγματα, αλλά δυστυχώς έπαιρνα συνεχώς το μήνυμα "Internal phone storage is getting low".

 

Ξεκίνησα λοιπόν μετα φόβου (ερασιτέχνης γαρ, απλά καποια εξοικείωση έχω με υπολογιστές) κι αφού διάβασα διάφορα στο παρον φορουμ, χρησιμοποίησα το SuperOneClick και έφτασα στο ποθητό αποτέλεσμα. Μετά κατέβασα το Superuser, το Titanium backup (το απλό), το DroidSail App2SD Lite και το ES File Explorer (που μάλλον δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα χρήσιμο).

 

Με το DroidSail App2SD Lite είδα τη δυνατότητα να μεταφέρω εφαρμογές στη κάρτα μου (16 GB) και όντως μετέφερα τις περισσότερες third-party. Στη διαδικασία μεταφοράς επιβεβαιωνόταν κάθε φορά το δικαίωμα root. [Πάντως το Layar της Samsung που είναι βαρυ και άχρηστο με συνέχεια update, δεν θέλησα τελικά να το μεταφέρω (φοβήθηκα γιατι το είδα κοκκινισμένο στο Titanium)].

 

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ: Εξακολουθώ να έχω πρόβλημα χώρου στην εσωτ. μνήμη ("Internal phone storage is getting low"). Στη αρχή δεν έδοσα σημασία. Τώρα όμως που χρειάστηκε ένα update το Twitter, δεν μπορεί να το εκτελέσει και φαίνεται ότι έχω πάλι πρόβλημα χωρίς να μπορώ να το ερμηνεύσω και να το ξεπεράσω.

 

Ελπίζω να υπάρχει κάποιος που να ασχολείται ακόμα και να μπορεί να μου πεί τι άλλο χρειάζεται να κάνω ή τι δεν έχω κάνει καλά.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

zarola

 

Καλημέρα φιλέ μου. Στην υπογραφή μου θα βρεις αρκετά πράγματά. Κοιτά και στους οδηγούς στο forum υπάρχει το θέμα Galaxy 3 rom και αλλά ενδιαφέροντα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Υπάρχει κάποιο προγραμμα καταγραφής εισερχομένων κλήσεων?

Οσα δοκίμασα δεν καταγράφουν τίποτα

ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ μου Astronaytis καλημέρα.

Να είσαι καλά για την προσοχή σου και την απάντηση. Το blog σου είναι πολύ χρήσιμο για παραπέρα εμβάθυνση.

Πριν λοιπόν κάνω οτιδήποτε (θυμίζω: έχω γίνει root και προσπάθησα να μεταφέρω apps με το DroidSail, αλλά είχα πάλι Low on Space) ξεκίνησα να κάνω ένα backup με το Titanium. Ήταν πρώτη φορά που το έκανα αφού πρόσφατα έχω γίνει root και έχω εγκαταστήσει το Titanium. Σκόπευα να πάω για partition αφου κατάλαβα (σωστά;;;) ότι έτσι θα λυνόταν το πρόβλημα μου που ήταν ο χώρος στην Internal memory (αυτό το συμπέρασμα έβγαλα από την ένδειξη Low on space, σωστά?????). Θα έκανα επομένως flash στη ROM και μετά partition κλπ. Είχα βέβαια και την απορία: ποιά ROM; Την 5; Την 9.7.1; Την 10.6;

Επιπλέον δεν βρήκα στα λινκς που δίνεις, τη δική μου version που είναι Froyo 2.2, Ι5800XXJP4, build number: FROYO.XWJPI (τα γράφω όπως τα βλέπω, χωρίς να τα πολυκαταλαβαίνω).

Ανακάλυψα ότι υπάρχει στο Titanium ένα schedule για μεταφορά των user apps στην sdcard. Αφού έκανα το γενικό backup, πήγα στο schedule για τη μεταφορά. Είχα κάνει τη μεταφορά (έτσι πίστευα) πριν λίγες μέρες με το DroidSail App2SD Lite (όπως ανέφερα στο προηγούμενο ποστ) και δεν σταμάτησε το "Low on space".

Τώρα μετά την μεταφορά με το Titanium απελευθερώθηκαν στην Internal περ. 35 ΜΒ (σε σύνολο περ. 203 ΜΒ) και σταμάτησε το Low on space.

Μπορώ να ελπίζω ότι θα τη βγάλω με τις εφαρμογές που έχω τώρα, όπως τις έχω τακτοποιήσει, χωρίς πρόβλημα χώρου;;;;

Καταλαβαίνω ότι αυτά σου είναι κουραστικά γιατί προέρχονται από πολλά κενά στις γνώσεις μου. Δυστυχώς τωρα πιά δεν μπορώ να μπώ σε μεγαλύτερο βάθος στα θέματα.

Και όλη η φασαρία γίνεται για μια χούφτα ευρώ: λέω μήπως παρατείνω κάπως τη χρήση του Galaxy 3 GT I5800 (από το οποίο πέραν της μικρής οθόνης, έχω πολύ καλές εντυπώσεις) πριν ξαναδόσω κάποια χρήματα για ένα πχ SIII.

Σ' ευχαριστώ πάντως έτσι κι αλλιώς για τη προσφορά σου. Ευχαριστώ επίσης προκαταβολικά κι όποιον άλλον θα ήθελε να ασχοληθεί με τα σημεία που έχω ερωτηματικά και βοηθήσει να βάλω στο μυαλό μου σε μια σειρά τα όσα έχω διαβάσει στις πολλές ώρες που έχω περάσει διαβάζοντας τα σχετικά.

zarola

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...