Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πέρνα τη. Είναι πολύ πιο απλό ούτως ή άλλως από ότι ήταν να περάσεις την 9. Προσωπικά έχω χρησιμοποιήσει μέχρι και την 9.2 γιατί μετά πήγα στη 10, αλλά γενικά τα update είναι καλύτερα κατά κανόνα.

 

Πέρασα την 9.5 θα την δοκιμάσω να δω πως πάει κ αν δω ότι έχει διαφορά θα την κρατήσω...

Ευχαριστώ για τη βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους. Αγαπητέ tsiftsism είμουν στο 2.1 και πήγα στο 2.2 μέσω Kies και με μια απλή διαγραφή δεδομένων του Market λύθηκε το πρόβλημα (βοήθεια από τα παιδιά στο forum). Δεν μπορώ να αξιολογήσω τί φταίει, αλλά σε εμένα αυτή η κίνηση δούλεψε (παρότι "φοβόμουν" να κάνω την αναβάθμιση).

Επιτρέψτε μου να ζητήσω να ανατρέξετε σε παλιότερες γνώσεις στο Froyo 2.2. Έχω μεταφέρει όσα application επιτρέπεται από το σύστημα στην εξωτερική ΚΑΡΤΑ. Έχω κάνει τη διαρρύθμιση των εικονιδίων στο Desktop και σε φακέλους στο Desktop, ωστόσο όταν κάνω επανεκκίνηση του κινητού, σβήνουν από τις οθόνες τα εικονίδια των application που μετέφερα στην εξωτερική κάρτα. Ζητώ συγνώμη που δεν ψάχνω σε προηγούμενες αναρτήσεις σας, είναι αλήθεια ότι ο χρόνος μου είναι πολύ λίγος. Αν δεν σας κάνει κόπος παρακαλώ δώστε μου τα "φώτα σας". Σας ευχαριστώ για το χρόνο και τη διάθεσή σας.

Και ψηλά το κεφάλι!

 

Οσα widget εφαρμογων τα εχεις στο desktop δε επιτρεπεται να μεταφερονται στιν εξωτερικη καρτα γιατι συμβαινει αυτο ακριβως που λες.Δεν υπαρχει τροπος διορθωσης!

Link to comment
Share on other sites

Οσα widget εφαρμογων τα εχεις στο desktop δε επιτρεπεται να μεταφερονται στιν εξωτερικη καρτα γιατι συμβαινει αυτο ακριβως που λες.Δεν υπαρχει τροπος διορθωσης!

υπαρχει....

αν βάλει custom rom και χρησιμοποιήσει app2sd ή hybrid2sd, οπότε δεν θα χρειάζεται να τα "παει" στην κάρτα..

Εγω έτσι ξεκίνησα και γιαυτό έβαλα Κύριλλο ;):p:cool:

--- ΗΤC Desire X

--- Galaxy 3 Kyrillos 10.6 ROM

--- Galaxy Y (rooted)

--- Galaxy Pocket (rooted)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχω την kyorarom v 5.0 .

Προσπαθησα να στειλω ενα mms αλλα δεν εφυγε,εγραψε οτι δεν εχει δικτυο(καπως ετσι)

Apn εχει ,συνδεση vodaphone εχω εγω,θελει καποιες ρυθμίσεις?

Και με αλλη rom παλι δεν εστελνε mms.

 

ΥΓ. χτες παρελαβα την gold μπαταρια.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Σήμερα ο γαλαξίας μου έκανε φτερά.. Ξέρετε μήπως αν υπάρχει ακόμα στην αγορά? Απο το skroutz είδα 2-3 online μαγαζιά, αλλά δεν μου γεμίζουν το μάτι για να είμαι ειλικρινής.. Έστειλα και ένα μέηλ στη Samsung, μπας και μου απαντήσουν, αλλά για καλό και για κακό το γράφω κι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Σήμερα ο γαλαξίας μου έκανε φτερά.. Ξέρετε μήπως αν υπάρχει ακόμα στην αγορά? Απο το skroutz είδα 2-3 online μαγαζιά, αλλά δεν μου γεμίζουν το μάτι για να είμαι ειλικρινής.. Έστειλα και ένα μέηλ στη Samsung, μπας και μου απαντήσουν, αλλά για καλό και για κακό το γράφω κι εδώ.

 

Αν το ψάξεις νομίζω υπάρχει ακόμα...Αλλιώς μπορείς να πάρεις το mini που είναι πάνω-κάτω το ίδιο...Το e-click πάντως είναι αξιόπιστο αν θες να το πάρεις από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια που θα μπορουσα να βρω το Odin ?:/ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957123 σε αυτο το site δεν βρισκω που λεει για να το κατεβασεις ... αμα μπορειτε πειτε μου και μονο το odin χρειαζομαι για να περασω την rom του κυριλου η και κατι αλλο παρακαλω πειτε μου :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια που θα μπορουσα να βρω το Odin ?:/ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=957123 σε αυτο το site δεν βρισκω που λεει για να το κατεβασεις ... αμα μπορειτε πειτε μου και μονο το odin χρειαζομαι για να περασω την rom του κυριλου η και κατι αλλο παρακαλω πειτε μου :)

 

Αν κατέβασες την 9.0 έχει μέσα στο flash tools το odin...Γενικά το odin το δίνει μέσα ο Κύριλλος στις rom του αλλιώς αν είναι κάποιο extention της rom π.χ. 9.1, 9.2, 9.3 κλπ κλπ δεν χρειάζεσαι odin, φλασάρεις μέσω recovery.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω το κινητό απο τα χριστούγεννα, δεν έχω κάνει ακόμα αναβάθμιση σε froyo γτ δεν εχει βρεθει

χρονος να ασχοληθω, αλλα το θέμα των mms με εχει πλεον τσατισει :P

γι'αυτο και αποφάσισα να κάνω register μηπως και μπορεσετε να με βοηθήσετε.

(έχω διαβάσει σχεδόν όλες τις σελίδες του thread, απο τότε που προσπαθούσα να καταλήξω στην αγορά

του τηλεφώνου)

 

αρχικά είχα βάλει τις ρυθμίσεις απο το site της vodafone για mms, τπτ.

Σημερα είπα να κάνω αλλη μια προσπάθεια και να ασχοληθώ με το θέμα, και έκανα τις ρυθμίσεις

για Μms(ειδα το link που ειχαν προτεινει σε κάποιον με αντιστοιχο προβλημα-ρυθμισεις του galaxy s)

τπτ παλι...Μπορώ να λαμβάνω mms αλλα όχι να στέλνω..

what am i missing here? pls help.

 

Παιδιά καλησπέρα.

Σήμερα ο γαλαξίας μου έκανε φτερά.. Ξέρετε μήπως αν υπάρχει ακόμα στην αγορά? Απο το skroutz είδα 2-3 online μαγαζιά, αλλά δεν μου γεμίζουν το μάτι για να είμαι ειλικρινής.. Έστειλα και ένα μέηλ στη Samsung, μπας και μου απαντήσουν, αλλά για καλό και για κακό το γράφω κι εδώ.

 

εγω απ το kinitomania το πήρα πάντως. Με δούλευαν λίγο σχετικά με το αν είχε γίνει

η αποστολή αλλα οκ, το παρήγγειλα Σάββατο κ ήρθε Τετάρτη αν θυμάμαι καλά.

(να τους ρωτήσεις χρώμα αν θές συγκεκριμένο γτ εγώ περίμενα μαύρο κ πήρα άσπρο.)

Επίσης ήρθε μάλλον απο Ιταλία, και το κουτί απέξω έλεγε galaxy mini κ φρίκαρα αλλα

ετσι λέγεται το μοντέλο στην Ιταλία..(κ Ιταλική γλώσσα όταν ανοίγεις το τηλέφωνο πρώτη φορά :P)

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

εγω απ το kinitomania το πήρα πάντως. Με δούλευαν λίγο σχετικά με το αν είχε γίνει

η αποστολή αλλα οκ, το παρήγγειλα Σάββατο κ ήρθε Τετάρτη αν θυμάμαι καλά.

(να τους ρωτήσεις χρώμα αν θές συγκεκριμένο γτ εγώ περίμενα μαύρο κ πήρα άσπρο.)

Επίσης ήρθε μάλλον απο Ιταλία, και το κουτί απέξω έλεγε galaxy mini κ φρίκαρα αλλα

ετσι λέγεται το μοντέλο στην Ιταλία..(κ Ιταλική γλώσσα όταν ανοίγεις το τηλέφωνο πρώτη φορά :P)

 

Φίλε αν δε κάνω σοβαρό λάθος το galaxy 3 δεν βγαίνει σε άσπρο χρώμα!!! Το κινητό σου είναι μάλλον όντως το galaxy mini γιατί υπάρχει τέτοιο μοντέλο και δεν είναι το galaxy 3! Το galaxy 3 είναι το GT-I5800 ενώ το mini είναι το S5570!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας έχω το Samsung Galaxy GT-i5800 (3)

 

Το έχω εδώ και καιρό, δοκίμασα να βάλω 2 SIM αλλα το κατεστραμένο μην το πετάξω στον τοίχο δε μου εντοπίζει τις SIM, έβαλα 2 SIM για να δώ αν φταίει η κάρτα η το κινητό. Το κινητό φταίει. αλλα δε ξέρω τι να κάνω, το έχω φυσίξει καμια 100 φορές την εντοπίζει για καμια μέρα αλλα μετά παλι θέλει αυτο να σβήνω να αναβω, τεσπα δεν είναι δουλειά αυτή με έχει ταράξει.

 

Το έχω ποσο καιρό και έχει φάει αρκετές τουμπίτσες απο περίπου 1 μέτρο (χωρίς εμφανής ζημιές) αλλα εντάξει ρε παιδιά παλευέτε

 

Άλλες φορες παλι δε μου εντοπίζει την ες ντί καρτα... λεει κατεστραμένη, αν θέλω να την διαμορφώσω κ αλλιες τέτοιες χαζομάρες

 

Τι να κάνω; μπορώ να το φτιάξω και μονος μου; Η να το πάω καπου να μου το φτιάξουν (ΑΝ ναι ΠΟΥ;;; Γερμανό;;)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Με εκτίμηση

Θεοφύλακτος Σπένδας

Η Ζωή έχει την γεύση που της δίνεις
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αν δε κάνω σοβαρό λάθος το galaxy 3 δεν βγαίνει σε άσπρο χρώμα!!! Το κινητό σου είναι μάλλον όντως το galaxy mini γιατί υπάρχει τέτοιο μοντέλο και δεν είναι το galaxy 3! Το galaxy 3 είναι το GT-I5800 ενώ το mini είναι το S5570!

 

χαχα ε καλα είπαμε δεν ειχα χρονο να ασχοληθω αλλα οχι κ ετσι :PPP

ειναι το galaxy 3. γραφει GT-i5800 στην οθονη εκκινησης (κ στον κωδικο μοντελου)

αυτο ήταν το πρωτο vid που είδα οταν το πηρα στα χερια μου κ καταλαβα τι παιζει :P (μαζι με το πρώτο σχόλιο)

Edited by elbereth129
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας έχω το Samsung Galaxy GT-i5800 (3)

 

Το έχω εδώ και καιρό, δοκίμασα να βάλω 2 SIM αλλα το κατεστραμένο μην το πετάξω στον τοίχο δε μου εντοπίζει τις SIM, έβαλα 2 SIM για να δώ αν φταίει η κάρτα η το κινητό. Το κινητό φταίει. αλλα δε ξέρω τι να κάνω, το έχω φυσίξει καμια 100 φορές την εντοπίζει για καμια μέρα αλλα μετά παλι θέλει αυτο να σβήνω να αναβω, τεσπα δεν είναι δουλειά αυτή με έχει ταράξει.

 

Το έχω ποσο καιρό και έχει φάει αρκετές τουμπίτσες απο περίπου 1 μέτρο (χωρίς εμφανής ζημιές) αλλα εντάξει ρε παιδιά παλευέτε

 

Άλλες φορες παλι δε μου εντοπίζει την ες ντί καρτα... λεει κατεστραμένη, αν θέλω να την διαμορφώσω κ αλλιες τέτοιες χαζομάρες

 

Τι να κάνω; μπορώ να το φτιάξω και μονος μου; Η να το πάω καπου να μου το φτιάξουν (ΑΝ ναι ΠΟΥ;;; Γερμανό;;)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Με εκτίμηση

Θεοφύλακτος Σπένδας

απο που το πήρες?

πριν πόσο καιρό?

--- ΗΤC Desire X

--- Galaxy 3 Kyrillos 10.6 ROM

--- Galaxy Y (rooted)

--- Galaxy Pocket (rooted)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα κατάφερα και το μπρικαρα...

:cry:

Μετά από κάμποσο παιχνίδι με την 9.5 του Κυριλλου, είπα να πάω χαλαρά στην 10 που έχει φτιάξει ο φίλος μας. Προτού όμως την περάσω είπα να δω λίγο και την τελευταία stock που υπάρχει στο sammobile... η οποία είναι φορτωμένη -όπως είδα κατόπιν εορτής- με bootloader..... To φλασαρισμα γινεται OK με το odin, αλλά το κινητό δεν ανοίγει. Ανοίγω λοιπόν το fw με το 7zip, σβήνω μόνο το sbl.bin και ξαναφλασαρω.... Κόλλημα του θανατά, και αφού το έκλεισα και έβγαλα μπαταρία για 10 λεπτά, το κινητό δεν ανοίγει ούτε κανονικά ούτε σε download mode........

Ευτυχώς που το κινητό το είχα για παιχνίδι, αλλιώς θα έμπλεκα Κυριακή βράδυ... Κάποια ιδέα?

(Είμαι σίγουρος ότι κάπου παραπίσω υπάρχει η συνταγή αντιμετώπισης του θέματος, αλλά δεν βρίσκω κάτι όσο κι άν έψαξα......)

SGS2 R.I.P. > SGS4 i9505 με Kushan ROM v.9.0 Ultra Lite > SGS6 flat με stock ROM ...και μάλλον τέλος από Samsung...
Link to comment
Share on other sites

χαχα ε καλα είπαμε δεν ειχα χρονο να ασχοληθω αλλα οχι κ ετσι :PPP

ειναι το galaxy 3. γραφει GT-i5800 στην οθονη εκκινησης (κ στον κωδικο μοντελου)

αυτο ήταν το πρωτο vid που είδα οταν το πηρα στα χερια μου κ καταλαβα τι παιζει :P (μαζι με το πρώτο σχόλιο)

 

Ουπς! My bad! :X

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας έχω το Samsung Galaxy GT-i5800 (3)

 

Το έχω εδώ και καιρό, δοκίμασα να βάλω 2 SIM αλλα το κατεστραμένο μην το πετάξω στον τοίχο δε μου εντοπίζει τις SIM, έβαλα 2 SIM για να δώ αν φταίει η κάρτα η το κινητό. Το κινητό φταίει. αλλα δε ξέρω τι να κάνω, το έχω φυσίξει καμια 100 φορές την εντοπίζει για καμια μέρα αλλα μετά παλι θέλει αυτο να σβήνω να αναβω, τεσπα δεν είναι δουλειά αυτή με έχει ταράξει.

 

Το έχω ποσο καιρό και έχει φάει αρκετές τουμπίτσες απο περίπου 1 μέτρο (χωρίς εμφανής ζημιές) αλλα εντάξει ρε παιδιά παλευέτε

 

Άλλες φορες παλι δε μου εντοπίζει την ες ντί καρτα... λεει κατεστραμένη, αν θέλω να την διαμορφώσω κ αλλιες τέτοιες χαζομάρες

 

Τι να κάνω; μπορώ να το φτιάξω και μονος μου; Η να το πάω καπου να μου το φτιάξουν (ΑΝ ναι ΠΟΥ;;; Γερμανό;;)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Με εκτίμηση

Θεοφύλακτος Σπένδας

 

Φίλε μου αντιμετώπισα και εγώ αυτό το πρόβλημα, και μάλιστα αντικατέστησα το κινητό μου διότι μου το εμφάνισε τις πρώτες 7 μέρες. Τελικά μου το έκανε και το καινούριο... Μου είχε σπάσει τα νεύρα. Σε ένα φόρουμ διάβασα ότι όταν κάνει αυτό το πρόβλημα πρέπει να καθαρίσεις την κάρτα SIM με καθαρό οινόπνευμα χρησιμοποιώντας λίγο βαμβάκι ή χαρτί. Όσο ηλίθιο και να ακούγεται το δοκίμασα και δούλεψε!!!!!

 

Αν κάποια φορά βγάλω τη SIM και ακουμπήσω τις υποδοχές της κατά λάθος με το δάχτυλό μου ξαναέχω το ίδιο πρόβλημα μέχρι να την καθαρίσω πάλι... Δεν ξέρω γιατί είναι τόσο "ευαίσθητο" το κινητό μας, αλλά πριν κάνεις οτιδήποτε δοκίμασέ το, ακόμη και αν σου φαίνεται γελοίο, γιατί και σε μένα γελοίο φαίνεται :). Απλά πρόσεξε να μην αγγίξεις τις υποδοχές αφού την καθαρίσεις και μέχρι να την βάλεις στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα κατάφερα και το μπρικαρα...

:cry:

Μετά από κάμποσο παιχνίδι με την 9.5 του Κυριλλου, είπα να πάω χαλαρά στην 10 που έχει φτιάξει ο φίλος μας. Προτού όμως την περάσω είπα να δω λίγο και την τελευταία stock που υπάρχει στο sammobile... η οποία είναι φορτωμένη -όπως είδα κατόπιν εορτής- με bootloader..... To φλασαρισμα γινεται OK με το odin, αλλά το κινητό δεν ανοίγει. Ανοίγω λοιπόν το fw με το 7zip, σβήνω μόνο το sbl.bin και ξαναφλασαρω.... Κόλλημα του θανατά, και αφού το έκλεισα και έβγαλα μπαταρία για 10 λεπτά, το κινητό δεν ανοίγει ούτε κανονικά ούτε σε download mode........

Ευτυχώς που το κινητό το είχα για παιχνίδι, αλλιώς θα έμπλεκα Κυριακή βράδυ... Κάποια ιδέα?

(Είμαι σίγουρος ότι κάπου παραπίσω υπάρχει η συνταγή αντιμετώπισης του θέματος, αλλά δεν βρίσκω κάτι όσο κι άν έψαξα......)

 

Δεν θελω να σε απογοητευσω φιλε μου αλλα μαλλον επαθες οτι και εγω πριν αρκετους μηνες.Σε προσπαθεια μου να περασω ρομ διαπιστωσα πολυ αργα βεβαια πως περιειχε bootloader με αποτελεσμα να ειχα τα ιδια συμπτωματα με σενα. Τελικα αφου εκανα οτι ηξερα και δεν ηξερα χωρις αποτελεσμα το πηγα στο service και μετα την αντικατασταση του ανταλλακτικου το οποιο το περιμεναμε απο εξωτερικο ανοιξε και παλι ο γαλαξιας

Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σε απογοητευσω φιλε μου αλλα μαλλον επαθες οτι και εγω πριν αρκετους μηνες.Σε προσπαθεια μου να περασω ρομ διαπιστωσα πολυ αργα βεβαια πως περιειχε bootloader με αποτελεσμα να ειχα τα ιδια συμπτωματα με σενα. Τελικα αφου εκανα οτι ηξερα και δεν ηξερα χωρις αποτελεσμα το πηγα στο service και μετα την αντικατασταση του ανταλλακτικου το οποιο το περιμεναμε απο εξωτερικο ανοιξε και παλι ο γαλαξιας

 

.....χμμμμ..... υποψιάζομαι κι εγώ ότι μας άφησε χρόνους....

...οχι τίποτε άλλο, σκέφτομαι τον κολλητό που τον είχα βάλει στην πριζα και τώρα θα μείνει χωρίς γαλαξία...

 

τεσπα, υπάρχουν κάπου γραμμένα αυτά που έκανες για να το επαναφέρεις? μήηηηηπως και βγάλω άκρη........

SGS2 R.I.P. > SGS4 i9505 με Kushan ROM v.9.0 Ultra Lite > SGS6 flat με stock ROM ...και μάλλον τέλος από Samsung...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

μετά από αποτυχημένο root δεν μου λειτουργεί το wifi (κολάει στο σημείο : Λήψη διεύθυνσης IP από...).

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμήσεων και hard resset (3-4 φορές) αλλά δέν άλλαξε τίποτα.

Τί μπορώ να κάνω ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

μετά από αποτυχημένο root δεν μου λειτουργεί το wifi (κολάει στο σημείο : Λήψη διεύθυνσης IP από...).

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμήσεων και hard resset (3-4 φορές) αλλά δέν άλλαξε τίποτα.

Τί μπορώ να κάνω ?

 

Unroot δοκίμασες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

μετά από αποτυχημένο root δεν μου λειτουργεί το wifi (κολάει στο σημείο : Λήψη διεύθυνσης IP από...).

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμήσεων και hard resset (3-4 φορές) αλλά δέν άλλαξε τίποτα.

Τί μπορώ να κάνω ?

 

κανε ενα ρεσταρτ στο ρουτερ.ισως δεν ειναι προβλημα του κινητου.

ποια ρομ φοραει;

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

κανε ενα ρεσταρτ στο ρουτερ.ισως δεν ειναι προβλημα του κινητου.

ποια ρομ φοραει;

 

Πέραν του root που πήγα να του κάνω , το κινητό είναι μαμά.Δεν φοράει κάποια custom rom.

Δοκίμασα σε διάφορα δίκτυα να μπώ (σπίτι,δουλειά,φίλοι) με το ίδιο αποτέλεσμα...ξεκλείδωσα και το wifi

μήπως και αλλάξει κάτι αλλά τίποτα....

Link to comment
Share on other sites

Πέραν του root που πήγα να του κάνω , το κινητό είναι μαμά.Δεν φοράει κάποια custom rom.

Δοκίμασα σε διάφορα δίκτυα να μπώ (σπίτι,δουλειά,φίλοι) με το ίδιο αποτέλεσμα...ξεκλείδωσα και το wifi

μήπως και αλλάξει κάτι αλλά τίποτα....

 

 

Μαλλον ρεσετ θες.

Αν ενδιαφερεσαι βρηκα stock rom rooted.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ,εχω το κινητο root απο το Μαιο του 11 που το πηρα με αρκετες rooted εφαρμογες και χωρις κανενα προβλημα.Φοραει την official froyo και σημερα το πρωι ειχα την φαεινη ιδεα να του αλλαξω γραμματοσειρα!! νομιζω το προγραμματακι λεγοτανε absolute tools.Αφου δοκιμασα 4 γραμματοσειρες μετα την εφαρμογη καθεμιας το κινητο μου ζηταγε reboot οπως και εκανα.Στην 5η γραμματοσειρα ομως μετα το reboot δε ξανανοιξε ποτε! κολλαει στο ανοιγμα στη μαυρη οθονη που λεει samsung.To εκανα hard reset,delete cache wipe data και τα σχετικα αλλα παλι τιποτα.Καμια ιδεα?ισως αν βρω την official rom σε .zip και να τη βαλω μεσα απο sdcard?Οποιαδηποτε βοηθεια ευπροσδεκτη.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...