Jump to content

Samsung Galaxy 3 (Ι5800)


paschos76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω και σε αγγλική έκδοση, αλλά στο μάρκετ θέλει 25€ για να γραφτείς. Δεν μπορώ να το καταλάβω. Κάποια στιγμή θα το κάνω κι αυτό βέβαια, αλλά προς το παρόν δεν είναι στα ενδιαφέροντά μου.

 

Άμα θες ανέβασέ το στο XDA γιατί εγώ δεν έχω κάνει κανένα Post εκεί, μόνο διαβάζω, και δε με αφήνει να φτιάξω νέο θέμα. Αλλά περίμενε λίγο για να να ολοκληρώσω την v1.1 στα αγγλικά. :cool:

 

Φυσικά :P Φτιάξε και account αν θες στο xda, είναι must :P Μπορώ να στο γράψω και εγώ το ποστ αλλά εσύ ξέρεις περισσότερα για την εφαρμογή :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φυσικά :P Φτιάξε και account αν θες στο xda, είναι must :P Μπορώ να στο γράψω και εγώ το ποστ αλλά εσύ ξέρεις περισσότερα για την εφαρμογή :)

 

Έχω φτιάξει λογαριασμό, απλώς δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ και με αυτό.

Αν θες κάνε εσύ ένα ποστ. To αρχείο το βρίσκεις εδώ ενώ πληροφορίες εδώ.

 

Κι αν το κάνεις, στείλε μου το λινκ για να σχολιάσω και να προσθέσω πληροφορίες.

 

Δες και screenshots

http://teleytaios.files.wordpress.com/2011/05/device_en4.png?w=240&h=400

http://teleytaios.files.wordpress.com/2011/05/device_en41.png?w=240&h=400

http://teleytaios.files.wordpress.com/2011/05/device_en6.png?w=240&h=400

 

Ευχαριστώ. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω κι εγω με την σειρα μου,

αγορασα το Samsung i5800,μετα απο πολυ ψαξιμο,αφου στα 135ε που το βρηκα,ηταν η καλυτερη επιλογη για μενα που δεν ξερω "γρι"απο smartphones!Oι αποριες μου ομως....πολλες!!!Αν εχετε ορεξη να μου απαντησετε....θα χαρω πολυ!

1.Το αγορασα,σαν απλη συσκευη,του εβαλα μεσα την sim Frog μου,αλλα απο χαρτες που θελω πολυ....τιποτα!Βλεπω βεβαια το google maps,αλλα για πλοηγηση,ουτε λογος,μηπως πρεπει να κανω κατι εγω?και αν λειτουργει τελικα,πρεπει να εχω internet για την πλοηγηση,δεν λειτουργει σαν gps συσκευη,που ειναι χωρις προσβαση?

2.Εβαλα ταινιακι dvix με ελληνικους υποτιτλους,δεν τους βγαζει,δεν τους υποστιριζει ,σωστα?κριμα....Και γιατι ο ηχος της ταινιας δεν ειναι συχρονισμενος με την ταινια?δεν παιζει τα dvix σωστα?

Παντως,ειμαι ΠΟΛΥ ευχαριστημενος και απο μπαταρια,εμφανιση,προσβαση στο νετ,ποιοτητα....

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω κι εγω με την σειρα μου,

αγορασα το Samsung i5800,μετα απο πολυ ψαξιμο,αφου στα 135ε που το βρηκα,ηταν η καλυτερη επιλογη για μενα που δεν ξερω "γρι"απο smartphones!Oι αποριες μου ομως....πολλες!!!Αν εχετε ορεξη να μου απαντησετε....θα χαρω πολυ!

1.Το αγορασα,σαν απλη συσκευη,του εβαλα μεσα την sim Frog μου,αλλα απο χαρτες που θελω πολυ....τιποτα!Βλεπω βεβαια το google maps,αλλα για πλοηγηση,ουτε λογος,μηπως πρεπει να κανω κατι εγω?και αν λειτουργει τελικα,πρεπει να εχω internet για την πλοηγηση,δεν λειτουργει σαν gps συσκευη,που ειναι χωρις προσβαση?

2.Εβαλα ταινιακι dvix με ελληνικους υποτιτλους,δεν τους βγαζει,δεν τους υποστιριζει ,σωστα?κριμα....Και γιατι ο ηχος της ταινιας δεν ειναι συχρονισμενος με την ταινια?δεν παιζει τα dvix σωστα?

Παντως,ειμαι ΠΟΛΥ ευχαριστημενος και απο μπαταρια,εμφανιση,προσβαση στο νετ,ποιοτητα....

 

1. Για πλοήγηση θες ξεχωριστό software. Δεν χρειάζεσαι ιντερνετ για να έχεις πλοήγηση, έχει gps.

2. Κατέβασε ένα άλλο player από το μαρκετ που υποστηρίζει ελληνικούς υπότιτλους. (ψάξε για video player)

Link to comment
Share on other sites

Τα Links για την 5.0 Beta Δεν δουλευουν για να την κατεβασω

 

 

Υ.Γ Τελικα ολα καλα ειχε προβλημα ο Server τους...

Edited by jimmysgr
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε μέχρι αύριο να ανανεώσω τις οδηγίες κλπ. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=286161

Τελικά ανανέωσες τις οδηγίες;

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα το γαλαξια 3 ..κ μου εφαγε καρτα 10 ευρω...πως μπορω να απενεργοποιησω την ρυθμιση που χρεωνεται το κινητο μου ( λογο νετ)....περιμενω την απαντηση σας..ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα το γαλαξια 3 ..κ μου εφαγε καρτα 10 ευρω...πως μπορω να απενεργοποιησω την ρυθμιση που χρεωνεται το κινητο μου ( λογο νετ)....περιμενω την απαντηση σας..ευχαριστω

 

https://market.android.com/details?id=com.google.code.apndroid&feature=search_result

Το κάνεις εγκατάσταση, το τρέχεις και κλείνεις το διακόπτη για το ιντερνετ!! τυχεροί είμαστε που δεν βάλαμε σύνδεση αλλά κάρτα. εμένα μου έφαγε 2 ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

kyrillos13,δεν εχω λογια,σ'ευχαριστω πολυ,αλλα εχεις να προτινεις καποιο software για πλοηγηση(αν ειναι και δωρεαν..!!!),με τι τροπο το περναω και καποιον player να κατεβασω απο το μαρκετ για τους ελληνικους υποτιτλους?Σ'ευχαριστω και παλι!:happy:
Link to comment
Share on other sites

kyrillos13,δεν εχω λογια,σ'ευχαριστω πολυ,αλλα εχεις να προτινεις καποιο software για πλοηγηση(αν ειναι και δωρεαν..!!!),με τι τροπο το περναω και καποιον player να κατεβασω απο το μαρκετ για τους ελληνικους υποτιτλους?Σ'ευχαριστω και παλι!:happy:

 

ψάξε για το ndrive (το πουλάνε δωρεάν κάτι "μαγαζάκια στο internet" θα σου στείλω πμ αργότερα αν δεν το βρεις... :P

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω κι εγω με την σειρα μου,

αγορασα το Samsung i5800,μετα απο πολυ ψαξιμο,αφου στα 135ε που το βρηκα,ηταν η καλυτερη επιλογη για μενα που δεν ξερω "γρι"απο smartphones!Oι αποριες μου ομως....πολλες!!!Αν εχετε ορεξη να μου απαντησετε....θα χαρω πολυ!

1.Το αγορασα,σαν απλη συσκευη,του εβαλα μεσα την sim Frog μου,αλλα απο χαρτες που θελω πολυ....τιποτα!Βλεπω βεβαια το google maps,αλλα για πλοηγηση,ουτε λογος,μηπως πρεπει να κανω κατι εγω?και αν λειτουργει τελικα,πρεπει να εχω internet για την πλοηγηση,δεν λειτουργει σαν gps συσκευη,που ειναι χωρις προσβαση?

2.Εβαλα ταινιακι dvix με ελληνικους υποτιτλους,δεν τους βγαζει,δεν τους υποστιριζει ,σωστα?κριμα....Και γιατι ο ηχος της ταινιας δεν ειναι συχρονισμενος με την ταινια?δεν παιζει τα dvix σωστα?

Παντως,ειμαι ΠΟΛΥ ευχαριστημενος και απο μπαταρια,εμφανιση,προσβαση στο νετ,ποιοτητα....

εγω χρησιμοποιω το navigon.ειμαι πολυ ευχαριστημενος.οδηγαω μηχανη και τα λεει πολυ καλα η κοπελα.μακαρι να τα ελεγε ετσι και η κοπελα μου αλλα πρεπει πρωτα να ξεχωρισει το δεξια με το αριστερα και πανω απο ολα να σταματησει να μου λεει στριψε εκει ενω ειναι απο πισω μου και δεν βλεπω που δειχνει!!!

Link to comment
Share on other sites

https://market.android.com/details?id=com.google.code.apndroid&feature=search_result

Το κάνεις εγκατάσταση, το τρέχεις και κλείνεις το διακόπτη για το ιντερνετ!! τυχεροί είμαστε που δεν βάλαμε σύνδεση αλλά κάρτα. εμένα μου έφαγε 2 ευρώ!

 

σε ευχαριστω μολις το κατεβασα..ελα ομως που ειμαι ασχετη μιας κ ειναι το πρωτο μου android κινητο..εγω θελω να μπαινω στ ιντερνετ μονο οταν το επιλεγω εγω με (wifi)... τι πρεπει να κανω τωρα που το κατεβασα??δεν υπαρχει καποια ρυθμιση μεσα στο κινητο που να αποτρεπει τις χρεωσεις απο το δικτυο??θα ηθελα επισης να μου πητε πως μπορω να χρησημοποιω τους χαρτες..

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω μολις το κατεβασα..ελα ομως που ειμαι ασχετη μιας κ ειναι το πρωτο μου android κινητο..εγω θελω να μπαινω στ ιντερνετ μονο οταν το επιλεγω εγω με (wifi)... τι πρεπει να κανω τωρα που το κατεβασα??δεν υπαρχει καποια ρυθμιση μεσα στο κινητο που να αποτρεπει τις χρεωσεις απο το δικτυο??θα ηθελα επισης να μου πητε πως μπορω να χρησημοποιω τους χαρτες..

 

Κανε disable τα APNS λογικα καπου στις ρυθμισεις θα ειναι...Πατα σαν την εικονα τα mms να ειναι ενεργα.Οταν το πανω κουμπι δεν ειναι πρασινο δε συνδεεται οταν ειναι συνδέεται!

Edited by tailer35
Έχω και JIG πάμε μια βόλτα??:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Κανε disable τα APNS λογικα καπου στις ρυθμισεις θα ειναι...Πατα σαν την εικονα τα mms να ειναι ενεργα.Οταν το πανω κουμπι δεν ειναι πρασινο δε συνδεεται οταν ειναι συνδέεται!

ενταξει ειναι απο μονα τους κλικαρισμενα..αλλα οταν θε θελω να μπαινω στο νετ με wifi θα κανω την διαδικασια που εκανα κ πριν..απλα να επιλεγω wifi?? αχχχχ τι την ηθελα την τεχνολογια :p: p σορρυ για το πριξημο απλα με επιασε ενα ανχοσ :cool::cool::cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ειναι απο μονα τους κλικαρισμενα..αλλα οταν θε θελω να μπαινω στο νετ με wifi θα κανω την διαδικασια που εκανα κ πριν..απλα να επιλεγω wifi?? αχχχχ τι την ηθελα την τεχνολογια :p: p σορρυ για το πριξημο απλα με επιασε ενα ανχοσ :cool::cool::cool::cool:

 

Το wifi λογικα δεν εχει επηρεαστεί...Μπαινεις κανονικα οπως εισαι τωρα...

Έχω και JIG πάμε μια βόλτα??:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το wifi λογικα δεν εχει επηρεαστεί...Μπαινεις κανονικα οπως εισαι τωρα...

τωρα ομως εφαγε μια φλασια κ ενω ενεργοποιω το wifi απενεργοποιητε μονο του...αυτοματα

Link to comment
Share on other sites

τωρα ομως εφαγε μια φλασια κ ενω ενεργοποιω το wifi απενεργοποιητε μονο του...αυτοματα

 

Κανε κανα reboot...

Έχω και JIG πάμε μια βόλτα??:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Κανε κανα reboot...

 

πες μου λιγο που το βρισκω γιατι απο τα νευρα μου τωρα κ την νυστα δεν μπορω να το βρω

Link to comment
Share on other sites

πες μου λιγο που το βρισκω γιατι απο τα νευρα μου τωρα κ την νυστα δεν μπορω να το βρω

 

Κλεισε και ξανα ανοιξε το κινητο σου.

Έχω και JIG πάμε μια βόλτα??:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Κλεισε και ξανα ανοιξε το κινητο σου.

 

καλα αυτο το εκανα εννοουσα να μου πεις που ειναι οι εργοστασιακες ρυθμισεις για να το επαναφερω

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο το εκανα εννοουσα να μου πεις που ειναι οι εργοστασιακες ρυθμισεις για να το επαναφερω

 

Τι να επαναφερεις?Γιατι να το κανεις αυτο?

Έχω και JIG πάμε μια βόλτα??:shifty:
Link to comment
Share on other sites

πες μου λιγο που το βρισκω γιατι απο τα νευρα μου τωρα κ την νυστα δεν μπορω να το βρω

 

καλα αυτο το εκανα εννοουσα να μου πεις που ειναι οι εργοστασιακες ρυθμισεις για να το επαναφερω

 

άστο για αύριο καλύτερα, όποιος την νύχτα περπατεί λάσπες και σκατά πατεί.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

γιατι μου εσπασαν τα νευρα κ επειδη με το ρεμπουτ δεν εγινε τιποτα..επιλεγς το wifi κ οταν παω να το απενεργοποιηση αντι να ειναι πρασινο εχει σβησει το χρςματακι κ ειναι ανενεργο...τι στο καλο επαθε??ουτε την ισχυ του σηματοσ μου δειχνει οπως πριν:(
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy 3 (Ι5800)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...