Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τον έχω τον 4ο κύκλο (από Αμερική) αλλά ακόμα είμαι στο 2ο DVD του 3ου κύκλου. :O

 

Πάντως από ότι διαβάζω στο Net όταν είχε βγει ο 4ος όλοι έλεγαν "best season ever" , τώρα με τον 5ο λένε "best season ever" :D :lol: Θα μας τρελλάνει ο kiefer. :)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Δεν πιστευω να θεωρηθει spoiler αλλα οσοι αγωνιουσατε...ερχεται η Kim :lol:

 

 

btw εχει ξανααναφερθει απλα πλεον ειναι σιγουρο

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω να θεωρηθει spoiler αλλα οσοι αγωνιουσατε...ερχεται η Kim :lol:

 

Spoiler ειναι αυτο βρε!

Κρυψε το !

Link to comment
Share on other sites

oooooooooleeeeeeeee....ston 5o erxetai? elpizw na exei kalitero rolo apo autou tou 2ou k 3ou kai tin ekane axonefti sto koino...adikos...

Pantw i odeon s u c k s den kanei tipota me tis ksenes seires se dvd...

apo ton dekembri erxetai to season 4:wacko: kai akomi sto dromo einai:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oooooooooleeeeeeeee....ston 5o erxetai? elpizw na exei kalitero rolo apo autou tou 2ou k 3ou kai tin ekane axonefti sto koino...adikos...

Pantw i odeon s u c k s den kanei tipota me tis ksenes seires se dvd...

apo ton dekembri erxetai to season 4:wacko: kai akomi sto dromo einai:blink:

 

μαλλον εννοεις 1το και 2ρο κυκλο, ετσι ?

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εννοεις 1το και 2ρο κυκλο, ετσι ?

 

Όχι καλά τα λέει. Μόνο στον πρώτο ήταν δικαιολογημένος ο ρόλος της. Στο δεύτερο την κυνήγαγε το Cougar :lol: :lol: :lol: και στο τρίτο είχε πιάσει δουλειά στη CTU ως PC wizard :rolleyes: . Αν το συνέχιζαν έτσι στον πέμπτο κύκλο θα την κυνήγαγε ο Χιονάνθρωπος των Ιμαλαϊων στο γραφείο της στη Division...

Θα παίξει και ο Chase?

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Όχι καλά τα λέει. Μόνο στον πρώτο ήταν δικαιολογημένος ο ρόλος της. Στο δεύτερο την κυνήγαγε το Cougar :lol: :lol: :lol: και στο τρίτο είχε πιάσει δουλειά στη CTU ως PC wizard :rolleyes: . Αν το συνέχιζαν έτσι στον πέμπτο κύκλο θα την κυνήγαγε ο Χιονάνθρωπος των Ιμαλαϊων στο γραφείο της στη Division...

Θα παίξει και ο Chase?

 

ναι, εχεις δικιο. την ειχα ξεχασει στην 3τη σεζον (μου ηταν τελειως αδιαφορη!).

Ο chase ειναι ο κουλος ετσι ?:O

Δεν εχουν αναφερει τιποτα ακομα για αυτον.

Δεν μπορει θα σκασει μυτη!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

re paidia eida to 507 meta apo polles wres downloading kai ksenerwsa!eleos.to xeirotero episodio 24 ever!den eixe tipota apolitos!tzampa to downloading:( itan i pio adia wra sto 24:(

spoiler

 

oso gia tin kim pistevw na paiksei kana diaforetiko rolo!mono gia tis apagoges tin xrisimopoioun.:(

 

Link to comment
Share on other sites

Στη Κιμ δωσανε τελειως ηλιθιο ρολο... Στο κοριτσι της διπλανης πορτας ειχε παιξει μια χαρα, εδω ομως που πηγανε να τη κανουνε πρακτορα με ταγερακια ηταν χαλια... Η Κλοι ειναι γιαυτο το ρολο....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

re paidia eida to 507 meta apo polles wres downloading kai ksenerwsa!eleos.to xeirotero episodio 24 ever!den eixe tipota apolitos!tzampa to downloading:( itan i pio adia wra sto 24:(

spoiler

 

oso gia tin kim pistevw na paiksei kana diaforetiko rolo!mono gia tis apagoges tin xrisimopoioun.:(

 

Εμ !!! Τα ειπα εγω !! Δεν με ακουσατε !!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ελπιζω να ανεβει λιγο την 8η ωρα...:D

Link to comment
Share on other sites

Στη Κιμ δωσανε τελειως ηλιθιο ρολο... Στο κοριτσι της διπλανης πορτας ειχε παιξει μια χαρα, εδω ομως που πηγανε να τη κανουνε πρακτορα με ταγερακια ηταν χαλια... Η Κλοι ειναι γιαυτο το ρολο....

sto koritsi tis diplanis portas odws epeze telio rolo!:rolleyes: :O se kana tetio rolo prepei na ti valoun sto 24 kai na ginei +18:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω μια απορια:

 

 

4 ανθρωποι ηξεραν οτι ο φιλος μας ο Τζακ ειναι ζωντανος. Αυτοι και κανεις αλλος. Ο Τζακ για να ειναι βεβαιος δε δοκιμασε καν να επικοινωνησει ουτε με την ιδια του τη κορη. Οι τρομοκρατες που στο καλο μαθανε οτι ειναι ζωντανος και στησανε ολη αυτη την ιστορια?????? Και οχι μονο ξερανε οτι ειναι ζωντανος, αλλα ξερανε και ποιοι ειναι οι αλλοι 4 που γνωριζουν το μυστικο???

 

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω μια απορια:

 

 

4 ανθρωποι ηξεραν οτι ο φιλος μας ο Τζακ ειναι ζωντανος. Αυτοι και κανεις αλλος. Ο Τζακ για να ειναι βεβαιος δε δοκιμασε καν να επικοινωνησει ουτε με την ιδια του τη κορη. Οι τρομοκρατες που στο καλο μαθανε οτι ειναι ζωντανος και στησανε ολη αυτη την ιστορια?????? Και οχι μονο ξερανε οτι ειναι ζωντανος, αλλα ξερανε και ποιοι ειναι οι αλλοι 4 που γνωριζουν το μυστικο???

pistevw oti tha apadithei sta epomena episodeia

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το παίρνεις από το Amazon που το έχει και σε προσφορά, (21 λίρες, άντε 25 με τα μεταφορικά); Εντάξει, δεν έχει ελληνικούς υπότιτλους αλλα κάποιος που γνωρίζει έστω και μέτρια αγγλικά μπορεί να το δει πολύ άνετα με αγγλικούς. Σιγά το υψηλό επίπεδο αγγλικών, ο μισές λέξεις είναι bomb, terrorists, hostage κλπ. :p

Δεν αξίζουν τόσοι μήνες αναμονής IMHO.

 

Giati amazon οταν υπαρχει το play.com με τισ μισες τιμες?????????

 

Κατα τα αλλα πραγματι δεν αξιζει η αναμονη...

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ο υπεύθυνος της Odeon μου είπε πως η season 4 κυκλοφορεί τον Μάρτιο.

 

Na mazeytoume na kanoume party.Epitelous to piran apofasi oi kyrioi tis

odeon.

 

Einai sigouro gia ton martio i tha mas tin skasoune??????

Co-Founder & CEO at AntMoves & Windows Phone Apps

www.antmoves.com | www.wpapps.gr

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω μια απορια:

 

 

4 ανθρωποι ηξεραν οτι ο φιλος μας ο Τζακ ειναι ζωντανος. Αυτοι και κανεις αλλος. Ο Τζακ για να ειναι βεβαιος δε δοκιμασε καν να επικοινωνησει ουτε με την ιδια του τη κορη. Οι τρομοκρατες που στο καλο μαθανε οτι ειναι ζωντανος και στησανε ολη αυτη την ιστορια?????? Και οχι μονο ξερανε οτι ειναι ζωντανος, αλλα ξερανε και ποιοι ειναι οι αλλοι 4 που γνωριζουν το μυστικο???

 

Πιστεύω ότι είναι άμεση απόρροια του γεγονότος ότι

ο Πάλμερ δεν επικοινώνησε με τις αρχές για να προειδοποιήσει για το τρομοκρατικό χτύπημα και επιπλέον σαν (λέω σαν) να περίμενε ότι θα τον πυροβολήσουν.

 

Κάτι μου λέει πως θα μάθουμε στα επόμενα επεισόδια... :confused: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

swwwwwwwwwwwpaaa...ante me to kalo:yawn: ...tilefwno pires??? ante epitelous konta einai o Martios...ligo akomi upomoni k meta:w00t: :this: :fool:

Βασικά δουλεύω σε κεντρικό δισκοπωλείο και μου το είπε το άτομο που έρχεται σε μας για τις παραγγελίες από την Odeon, άρα πιστεύω ότι είναι έγκυρο.

Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

Μπα; Φιλοτιμήθηκε η Odeon να φέρει την 4η season; Θυμίζω ότι έξω έχει βγει από τον Αύγουστο...

 

Ευτυχώς που υπάρχει και το Internet δηλαδή...

 

(Τόσο χάλια είναι το 7ο επεισόδιο; Σήμερα είδα το 5 και το 6, πορώθηκα και αύριο με τον καφέ σκόπευα να δω το 7, αλλά μου το χαλάσατε :p )

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Speedy_21/41531/500512/0/yamaha-spin-16.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπα; Φιλοτιμήθηκε η Odeon να φέρει την 4η season; Θυμίζω ότι έξω έχει βγει από τον Αύγουστο...

 

Ευτυχώς που υπάρχει και το Internet δηλαδή...

 

(Τόσο χάλια είναι το 7ο επεισόδιο; Σήμερα είδα το 5 και το 6, πορώθηκα και αύριο με τον καφέ σκόπευα να δω το 7, αλλά μου το χαλάσατε :p )

Μια χαρά είναι το επεισόδιο. Γούστα είναι αυτά ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ο υπεύθυνος της Odeon μου είπε πως η season 4 κυκλοφορεί τον Μάρτιο.

 

Ώστε έρχεται τον Μάρτιο με ελληνικούς ε? Ωραία ωραία :O δωράκι time.

(Και μιας και είσαι μέσα στα πράγματα, δεν ρωτάς μπας και η Odeon φιλοτιμηθεί και αρχίσει να κυκλοφορεί Charmed με ελλην. υπότιτλους?)

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Βγηκαν και Ελληνικοι υποτιτλοι για το 7 επεισοδιο!:)

 

Ευχαριστούμε :) :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...