Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όσους θέλουν DVD 24 video club Imagine 210-9633929 (και 3ος κύκλος και Alias υπάρχει). Υπάρχει νέο κατάστημα στην Γλυφάδα και ένα επί της Λεωφ. Γούναρη και επίσης Βούλα. Έχει και μερικά στην επαρχία αλλά επειδή δεν τα θυμάμαι απο έξω πάρτε να ρωτήσετε καλύτερα.
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά βλέπω το 4 κύκλο,έχω φτάσει ως την 13 ώρα και έχω να πω..!αν και δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα βαδίζει στα χνάρια των 3 προηγούμενων κύκλων.Κορυφαίος για εμένα κύκλος είναι ο τρίτος,αλλά δεν θα ξεχάσω ποτέ την πρώτη επαφή που είχα στο πρώτο κύκλο,μιλάμε δεν πήγαινα τουαλέτα για να δω αν θα ξαναβρεί την μνύμη της η γυναίκα του Bauer..!Εντάξει, μετά τους 2 πρώτους κύκλου μπαινεις στο τριπάκι της σειράς και είσαι πιό έτοιμος για μερικές ανατροπές. ;)
http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπω το 4 κύκλο,έχω φτάσει ως την 13 ώρα και έχω να πω..!αν και δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα βαδίζει στα χνάρια των 3 προηγούμενων κύκλων.Κορυφαίος για εμένα κύκλος είναι ο τρίτος,αλλά δεν θα ξεχάσω ποτέ την πρώτη επαφή που είχα στο πρώτο κύκλο,μιλάμε δεν πήγαινα τουαλέτα για να δω αν θα ξαναβρεί την μνύμη της η γυναίκα του Bauer..!Εντάξει, μετά τους 2 πρώτους κύκλου μπαινεις στο τριπάκι της σειράς και είσαι πιό έτοιμος για μερικές ανατροπές. ;)

μέχρι τώρα πάντως είναι super η 4η season!για την 3η έχω πεί την γνώμη μου,για την 4η βλέπουμε στην πορεία πως θα πάει.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

νομίζω οτι η σειρά έκανε κοιλιά από e10-15

 

μπααα, η μονη κοιλια που βλεπω ειναι η δικια μου απο τις πιτσες που συνοδευουν καθε dvd :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

νομίζω οτι η σειρά έκανε κοιλιά από e10-15

εντάξει τις πιο πολλές ανατροπές τις είχε στην αρχή αλλά και τώρα καλά παέι.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μολις είδα το πρώτο dvd απο την 3η σεζόν. Πιστεύω πως η 2η σεζον ειναι η καλύτερη.

Οχι πως η 1 και η 3η δεν ειναι καλες!!

Αλλα η δράση στο πρωτο dvd της 3ης σεζον δεν είναι τοσο καταιγηστική όσο στις άλλες 2.

Υπάρχουν αλλα 5 dvd... είναι ακόμα νωρίς...

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις τελείωσα και τις 3 περιόδους, και έχω πάθει πλάκα! Τέλειο το 24. Ο πρώτος κύκλος ήταν ο καλύτερος κατά την γνώμη μου, μετά ο τρίτος ήταν πολύ καλός, αλλά ο δεύτερος δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε κιόλας...

Πάντως περιμένω τον τέταρτο κύκλο πώς και πώς

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

μπααα, η μονη κοιλια που βλεπω ειναι η δικια μου απο τις πιτσες που συνοδευουν καθε dvd :p

:wacko: όλοι έχουμε τις παρενέργειες από το 24 μάλλον :w00t:

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Μου έμειναν μονο 3 επεισόδια για να τελειώσω την 3η σεζον!

Τελικά ανακαλώ! Είναι κ α τ α π λ η κ τ ι κ η και η 3η σεζόν!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

κι εγω στο τελευταιο dvd της 3ης ειμαι,

ελπιζω να μη μας κανει κανει τιποτα τρελλο και εχει κανα παρομοιο τελος με την 2η, γιατι με βλεπω να τρεχω πανικοβλητος να ψανχω την 4η :w00t:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

κι εγω στο τελευταιο dvd της 3ης ειμαι,

ελπιζω να μη μας κανει κανει τιποτα τρελλο και εχει κανα παρομοιο τελος με την 2η, γιατι με βλεπω να τρεχω πανικοβλητος να ψανχω την 4η :w00t:

Το τέλος της τρίτης δεν είναι τόσο ζοριστικό όσο των 2 προηγούμενων σαιζόν, όμως...οι καλοί μας δημιουργοί του 24 φρόντισαν να μας αφήσουν και πάλι σε αναμμένα κάρβουνα βάζοντας ένα mini επεισόδιο μερικών λεπτών που συνδέει 3ο και 4ο κύκλο και ένα τρειλεράκι των 2 πρώτων ωρών από season 4. Τη θέλω ΤΩΡΑ!!!

Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

xaxa δεν σε αδικώ... κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα για την 4η σεζόν.

Η 3η σεζόν ήταν κάπως διαφορετική απο τις άλλες δυο. Πιο "ήπια" σε δράση αλλά εξίσου συναρπαστική. Το τέλος ταίριαζε με την όλη σεζόν.Δεν θα ήθελα να είναι διαφορετικό!

 

Πότε με το καλό τελειώνει η 4η σεζόν για να βγεί σε dvd;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

xaxa δεν σε αδικώ... κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα για την 4η σεζόν.

Η 3η σεζόν ήταν κάπως διαφορετική απο τις άλλες δυο. Πιο "ήπια" σε δράση αλλά εξίσου συναρπαστική. Το τέλος ταίριαζε με την όλη σεζόν.Δεν θα ήθελα να είναι διαφορετικό!

 

Πότε με το καλό τελειώνει η 4η σεζόν για να βγεί σε dvd;

Ήδη κυκλοφορεί η 4η σεζόν σε πολλά τόρεντς. Στην Αμερική παίχτηκε το 15ο επεισόδιο από τα 24 την περασμένη βδομάδα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ήδη κυκλοφορεί η 4η σεζόν σε πολλά τόρεντς. Στην Αμερική παίχτηκε το 15ο επεισόδιο από τα 24 την περασμένη βδομάδα. ;)

 

ΟΚ, μόνο που προτιμώ τα αυθεντικά DVD με το λογότυπο γνησιότητας, τα Illustrated χαρτάκια, την εικόνα ποιότητας DVD-9 και όχι DVD-5 (dvdshrink) και με τα 50€.

 

Είμαι συλλέκτης :D

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

xaxa δεν σε αδικώ... κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα για την 4η σεζόν.

Η 3η σεζόν ήταν κάπως διαφορετική απο τις άλλες δυο. Πιο "ήπια" σε δράση αλλά εξίσου συναρπαστική. Το τέλος ταίριαζε με την όλη σεζόν.Δεν θα ήθελα να είναι διαφορετικό!

 

Πότε με το καλό τελειώνει η 4η σεζόν για να βγεί σε dvd;

Τελειώνει λογικά τον Μάιο και σε DVD κυκλοφορεί στην Ευρώπη τον Αύγουστο. Δυστυχώς εμείς που θέλουμε και ελληνικούς υπότιτλους θα πρέπει να περιμένουμε μερικούς μήνες ακόμα. Ελπίζω μόνο να βγει μέσα στο 2005...Πάντως δε συμφωνώ μαζί σου σχετικά με το θέμα της δράσης στην 3η, αντιθέτως την θεωρώ την κορυφαία σ' αυτόν τον τομέα (ίσως οι σκηνές δράσης να μην ήταν περισσότερες αλλά ήταν σίγουρα πιο πολύπλοκες και κινηματογραφικές). Αλλά μάλλον αυτό που εννοείς είναι πως στο τέλος δεν είχε τις ανατροπές που μας είχε συνηθίσει.

Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω μόνο να βγει μέσα στο 2005...

 

Μπα... Χλωμό έως χλωμότατο. :O

 

Και στο εξωτερικό (με αρχή από ΗΠΑ) γύρω στο Νοέμβριο το κόβω να βγαίνει σε USA (NTSC - region 1) ο τέταρτος κύκλος. Επεται η κυκλοφορία σε Ευρώπη (region 2) μέχρι την άνοιξη του 2006 και αργότερα η εδώ ODEON με ελληνικά.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Μπα... Χλωμό έως χλωμότατο. :O

 

Και στο εξωτερικό (με αρχή από ΗΠΑ) γύρω στο Νοέμβριο το κόβω να βγαίνει σε USA (NTSC - region 1) ο τέταρτος κύκλος. Επεται η κυκλοφορία σε Ευρώπη (region 2) μέχρι την άνοιξη του 2006 και αργότερα η εδώ ODEON με ελληνικά.

Για τον Αύγουστο που ανέφερα πιο πάνω, το είχα δει στο δίκτυο (pre-order στο amazon αν δεν κάνω λάθος). Τώρα τι να σου πω...

Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι φίλε μου... :O

 

Μη με παρεξηγείς για τη σχετική απαισιδοξία μου. Τη βασίζω απλά στην ήδη διαμορφωμένη συμπεριφορά των εταιριών έξω (βλ. ALIAS, Smallville κλπ.).

 

Ιδίως εγώ είμαι εντελώς υπέρ της αγοράς των DVD για να τα έχω στη συλλογή μου και να τα χαίρομαι όποτε θέλω είτε μόνος είτε με φίλους.

 

Να σκεφτείς έχω και τους τρεις κύκλους από την ελληνική αγορά (απ' τους πρώτους που τα "τσίμπησαν" από ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΣ και ήδη στα χέρια μου βρίσκονται περισσευούμενοι ο δεύτερος και τρίτος κύκλος με αγγλικούς υπότιτλους από αγορά από Αγγλία - αυτούς σχεδιάζω να τους πουλήσω :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι φίλε μου... :O

 

Μη με παρεξηγείς για τη σχετική απαισιδοξία μου. Τη βασίζω απλά στην ήδη διαμορφωμένη συμπεριφορά των εταιριών έξω (βλ. ALIAS, Smallville κλπ.).

 

Ιδίως εγώ είμαι εντελώς υπέρ της αγοράς των DVD για να τα έχω στη συλλογή μου και να τα χαίρομαι όποτε θέλω είτε μόνος είτε με φίλους.

 

Να σκεφτείς έχω και τους τρεις κύκλους από την ελληνική αγορά (απ' τους πρώτους που τα "τσίμπησαν" από ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΣ και ήδη στα χέρια μου βρίσκονται περισσευούμενοι ο δεύτερος και τρίτος κύκλος με αγγλικούς υπότιτλους από αγορά από Αγγλία - αυτούς σχεδιάζω να τους πουλήσω :D

Κι εγώ μαζί σου είμαι, έχω και τους 3 κύκλους (με ελληνικούς υπ.) παρ' όλο που τους 2 πρώτους μου τους δάνεισε φίλος και τους είδα. Πορώθηκα βλέπεις... :O

Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

τελέιωσα χτες την δεύτερη season...!!! (gkr41 will be in shock after reading this..:p )

10 μέρες τώρα περίμενα πώς και πως να γυρίσω σπίτι και να συνεχίσω να βλέπω την εξέλιξη...τρομερή πλοκή,πολύ καλογυρισμένο,αγωνία,άγχος,σασπένς...:)

ααα...2 μέρες διάλλειμμα και βουρ για season 3...:)

Link to comment
Share on other sites

επιτελους !!! παει και η 3η

 

 

:!:

η Sherry Palmer πηρε βαν πουλεν

, :!: καιρος ηταν

 

στον ενα κοπηκε ποδι, στον αλλο χερι, να δουμε τι θα κοπει στον επομενο γκομενο της κιμ

:D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

τελέιωσα χτες την δεύτερη season...!!! (gkr41 will be in shock after reading this..:p )

10 μέρες τώρα περίμενα πώς και πως να γυρίσω σπίτι και να συνεχίσω να βλέπω την εξέλιξη...τρομερή πλοκή,πολύ καλογυρισμένο,αγωνία,άγχος,σασπένς...:)

ααα...2 μέρες διάλλειμμα και βουρ για season 3...:)

Μου την είπες... Έχω ακόμα 4 επεισόδια να δω...

Από

την έκρηξη και μετά πάντως, τα επόμενα 2-3 επεισόδια ήταν απίστευτα βαρετά σε σημείο που να μην έχω όρεξη να τα δω... Από ένα σημείο και μετά ευτυχώς φτιάχνουν πάλι.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...