Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολυ καλά και τα 4 επεισόδια! Φαίνεται σωστά δομημένο το story, και έχει προδιαγραφές να εξελιχθεί σε μια πολύ καλή σεζόν!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και σιγά μη περίμενα..:p

είδα και τα 4 επεισόδια και όντως το στόρυ εξελίσσεται πολύ καλά...

χάθηκε ο κόσμος κάθε Κυριακή να βγάζουν 4 επεισόδια..:O

Link to comment
Share on other sites

Όταν

είδα τον Bill και την Chloe

μου ήρθε να ουρλιάξω από χαρά. :happy: Πως θα τη βγάλουμε με το σταγονόμετρο από εδώ και πέρα δεν ξέρω...

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Όταν

είδα τον Bill και την Chloe

μου ήρθε να ουρλιάξω από χαρά. :happy: Πως θα τη βγάλουμε με το σταγονόμετρο από εδώ και πέρα δεν ξέρω...

 

Η επιστροφή τους ήταν από τις πιο cool επανεμφανίσεις του 24

! BTW το όλο σκηνικό με αυτούς τους 2, μου θύμισε λίγο Alias (με την καλή έννοια)...

Link to comment
Share on other sites

Η επιστροφή τους ήταν από τις πιο cool επανεμφανίσεις του 24

! BTW το όλο σκηνικό με αυτούς τους 2, μου θύμισε λίγο Alias (με την καλή έννοια)...

 

Alias? Δεν θυμάμαι κάτι ανάλογο αλλά δεν το έβλεπα και πολύ φανατικά. Btw εγκρίνω agent Walker :p

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτή τη φακιδού την πράκτορα Ρενέ πώς και δε της διορθώσαν λίγο το πρόσωπο; Δεν αναρωτήθηκε κανείς σας; :confused: Λίγο μακιγιάζ, έστω ένα photoshop βρε αδερφέ! Τι είν' τούτο; Ή μήπως θέλουν να τη μεταμορφώσουν αργότερα, μια νέα Μαρία Άσχημη ένα πράμα; :lol:

 

Κατά τα άλλα η σειρά ξεκίνησε πολύ δυνατά, αλλά ρε παιδιά

έλεος 4 άτομα να πολεμούν όλο το σύστημα της Αμερικής για την... καλή τους την καρδιά; :wacko:

 

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις φαντάζομαι.

 

Πέρα του ότι είναι λαχταριστή από μόνη της, και ταιριάζει τέλεια για Jack girl, σε σύγκριση με την canadian puck slut Bauerκόρη η Ρενέ φαντάζει Αφροδίτη.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παρά πολύ καλά τα πρώτα 4 επεισόδια. Τα είδα μονορούφι και, πραγματικά, μου φάνηκε σα να διαρκούσαν όλα μαζί 1 ώρα. Τόσο ευχάριστα πέρασε η ώρα.

 

Ο Τζακ μου φάνηκε πιο ώριμος από πότε. Το στόρι είναι πολύ δεμένο και μου αρέσει πολύ σου εμπλέκονται αγαπημένοι χαρακτήρες από τα παλιά αλλά και από το redemption.

 

Εύχομαι να έχουμε μια δυνατή, γεμάτη Τζακ σεζόν. :)ˠ

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις φαντάζομαι.

 

Πέρα του ότι είναι λαχταριστή από μόνη της, και ταιριάζει τέλεια για Jack girl, σε σύγκριση με την canadian puck slut Bauerκόρη η Ρενέ φαντάζει Αφροδίτη.

 

Νινα 4ever λέμε!!!

Έφυγε και χάλασε η σειρά!

Link to comment
Share on other sites

Νινα 4ever λέμε!!!

Έφυγε και χάλασε η σειρά!

Αλλουνού παπά ευαγγέλιο αυτό.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις φαντάζομαι.

 

Πέρα του ότι είναι λαχταριστή από μόνη της, και ταιριάζει τέλεια για Jack girl, σε σύγκριση με την canadian puck slut Bauerκόρη η Ρενέ φαντάζει Αφροδίτη.

Καλά σου αρέσει αυτή η φακιδού; :eek: Πέρα από τα μάτια της, είναι αίσχος. Έχει και η Κέιτ του Λοστ φακίδες, αλλά εκείνη καμία σχέση με την agent που λέμε.

 

Elisha Cuthbert for ever!!! Φέρτε την πίσω, ελπίζω να μπει κάποια στιγμή στη σειρά και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις φαντάζομαι.

 

Πέρα του ότι είναι λαχταριστή από μόνη της, και ταιριάζει τέλεια για Jack girl, σε σύγκριση με την canadian puck slut Bauerκόρη η Ρενέ φαντάζει Αφροδίτη.

 

ROFL :respect:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

επεισόδιο δεν είχε χτες..??

Σήμερα παίζει το 705.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Comments:

 

1) Μέχρι στιγμής η σεζόν είναι καλή. Δε βλέπουμε, (υπερβολικά), κουλά και James Bond style πράγματα.

2) Το σενάριο έχει ενδιαφέρον

3) Βλέπουμε παλιούς «αγαπημένους». Επίσης συγχαρητήρια κατάφεραν να βρουν δεύτερη σπαστική Cloe!!!

4) Δε μου αρέσουν 2 πράγματα: Η Secret Service δε μπορεί να είναι τόσο διαβρωμένη. Άνθρωποι δίπλα στο προεδρικό ζεύγος να είναι οι «κακοί»? Πολύ τραβηγμένο… Επίσης η σειρά δείχνει με προφανή τρόπο ότι ναι ,θα έπρεπε να βασανίζοντα οι κρατούμενοι, για λόγους δημοσίου συμφέροντος. Όταν γίνεται αυτό, (Hector και ο άλλος στο νοσοκομείο), έχουμε αποτελέσματα, και μετά έρχονται οι «χαζοί» του Attorney General να ενοχλήσουν τις «κρίσιμες έρευνες» ρωτώντας αν πόνεσαν λίγο οι του FBI τον αποδεδειγμένα σουπερ κακό τρομοκράτη….

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Καλό, κλασικό 24 μέχρι τώρα, με ένα σενάριο όχι εντελώς απίστευτο.

Το μόνιμο παράπονο όμως που έχουμε σε κάθε σαιζόν, πώς γίνεται πάντα

οι μισοί τουλάχιστον σωματοφύλακες και οι σύμβουλοι του/της Προέδρου να είναι πάντα με τους τρομοκράτες δεν θα το καταλάβω ποτέ.

Λες και τους διαλέγουν επίτηδες έναν έναν, είναι στάνταρ πλέον πως FBI,NSA,Secret Service...1 στους 2 είναι με την μεριά των κακών. Δεν εξηγείται λογικά.

 

Η Agent Walker απλά κουκλάρα, και ωραίος χαρακτήρας αλλά και οι φακιδούλες...

αααχ! :love::love:

Φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να ΜΗΝ γίνει κάτι με αυτήν και τον Τζακ μέχρι το τέλος της περιόδου.

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτοί οι δύο έχουν intercourse ένας απ'τους δύο δεν θα γλιτώσει.
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν αυτοί οι δύο έχουν intercourse ένας απ'τους δύο δεν θα γλιτώσει.

 

Scream :p

 

Πολύ καλό το 6.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπερδευτεί ολίγον τι...

 

Συνηθισμένος από τα προηγούμενα χρόνια μπήκα χθες Τρίτη και έψαξα το επεισόδιο 6 και το βρήκα. Όχι παντού είναι η αλήθεια.

 

Σήμερα κοιτάω εδώ:

http://www.pogdesign.co.uk/cat/

 

Και βλέπω ότι η σείρά παίζει Τρίτες και όχι Δευτέρες όπως κάθε χρόνο μέχρι φέτος. Τι συμβαίνει τελικά; Τρίτες παίζει; Και αν ναι πού το βρήκαν το επεισόδιο τα τσακάλια και χθες το είδα κανονικά και με έτοιμους υπότιτλους...

 

Α! By the way.. Το ίδιο και με το House, το οποίο πάλι το site αναφέρει ότι παίχτηκε χθες, αλλά εγώ το βρήκα και το είδα χθες το απόγευμα..

Link to comment
Share on other sites

House και 24 παίζουν Δευτέρα σε US.
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν είχαμε επεισόδιο αυτή τη βδομάδα; :confused:

 

Έχει βγει το 7x08 από νωρίς το πρωί.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...