Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πππςςς....τι είπες τώρα ωρέ...??:shock:

τα'δα όλα που λένε...:p

και μ*μώ τις εξελίξεις...:D :up:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Α,μια και κάνετε γκάλοπ για τις σεζόν ας συμμετάσχω κι εγώ

 

2

5

1

4

3

 

Κατά την ταπεινή μου άποψη(δύο φορές watching έκαστη)

 

Και έτσι που τα βλέπω μάλλον η 6η βαδίζει ολοταχώς προς την 1η θέση

Link to comment
Share on other sites

Να πάρει η οργή τι τον βάλανε τον

αχώνευτο τον ex-πρόεδρο πάλι μέσα ; Αμα θέλανε cameo ας βάζαν καμμιά νεκραναστημένη Nina. Έτσι όπως τα κατάφεραν μόνο ο πρόεδρος τους ξέμεινε φαίνεται...

 

Χάλι η εξέλιξη

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι

του Τζακ όλα τα γκομενικά του του τυχαίνουν στις πιο κρίσιμες στιγμές! Είναι φοβερό πάντως, για όλα φταίνε οι γυναίκες του. Αυτές τα κάνουν πάντα μαντάρα

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Ήδη μου ήρθε το επεισόδιο 11 με ελληνικούς υπότιτλους.Τα πράγματα έχουν αγριέψει ακόμα πιο πολύ και από τη Season 2,

η έκρηξη για την ώρα μας αφήνει χωρίς πρόεδρο!Πάντως ο Logan την παραέβγαλε καθαρή,μόνο με κατ' οίκον περιορισμό αντί ισόβια για έσχατη προδοσία

Link to comment
Share on other sites

Ήδη μου ήρθε το επεισόδιο 11 με ελληνικούς υπότιτλους.Τα πράγματα έχουν αγριέψει ακόμα πιο πολύ και από τη Season 2,

η έκρηξη για την ώρα μας αφήνει χωρίς πρόεδρο!Πάντως ο Logan την παραέβγαλε καθαρή,μόνο με κατ' οίκον περιορισμό αντί ισόβια για έσχατη προδοσία

 

Δε νομίζω να σκοτώθηκε ο πρόεδρος. Ούτε καν ο Ασάντ πιστεύω.

 

Link to comment
Share on other sites

πάντως φοβερό τέλος!Απορώ τι έχει να γίνει τώρα! να μου το θυμηθείτε, θα κυρήξουν στρατιωτικό νόμο οπως στην ταινία The Siege

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Aυτό έχει ήδη γίνει από πέρυσι στην 5η σεζόν...:rolleyes: Η οποία 5η σεζόν μέχρι το 12ο επεισόδιο ήταν έτη φωτός καλύτερη από ό,τι είναι φέτος η 6η. Μέχρι τώρα έχουμε δει λίγα πράγματα και είμαστε κιόλας στη μέση της σεζόν.:ninja:

Δείτε αυτό: http://www.msnbc.msn.com/id/17351032/

Link to comment
Share on other sites

 

Μπορεί κάπου να έχει δίκιο, αλλά έχει πλάκα γιατί πριν τα Χριστούγεννα, το site του FOX φιλοξενούσε παρόμοια κείμενα για το "Studio 60..." του NBC.

Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ είδα με αγγλικούς υπότιτλους(οι ελληνικοί δυστυχώς καθυστέρησαν αυτή την εβδομάδα)το δωδέκατο επεισόδιο δεν κρατήθηκα(από την Τρίτη το πρωϊ που μου είχε έρθει πάλι πολύ κρατήθηκα)

Τι να γράψω τώρα??

 

Μόνο οι Ρώσοι μας έλειπαν.....

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η season δεν έχει κάνει τίποτα για να εκμεταλλευτεί την δυναμική που δημιουργησε αρκετά νωρίς με

την έκρηξη της βόμβας σε κατοικημένη περιοχή

 

Μέχρι εδώ εξελίσσεται πολύ χάλια και χωρίς κάποιο σκοπό.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το είδα χθες με αγγλικούς, δεν μπορούσα να περιμένω.

Όχι και πολύ χάλια όμως! Απλά έχουμε ψιλο-καλομάθει από τους προηγούμενους κύκλους

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η season δεν έχει κάνει τίποτα για να εκμεταλλευτεί την δυναμική που δημιουργησε αρκετά νωρίς με

την έκρηξη της βόμβας σε κατοικημένη περιοχή

 

Μέχρι εδώ εξελίσσεται πολύ χάλια και χωρίς κάποιο σκοπό.

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου φίλε μου... Εχω αρχίσει και ξενερώνω...

Link to comment
Share on other sites

rtha ωραία φυλακή με πισίνα κτλ έγραψε).Και βεβαία ότι έγινε της που@@@@ς με τους ρώσους μας έφερε λίγο στις παλιές εποχές

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τι λέει ο ποιητής...

 

 

...η Μάρθα καλεί την Ρωσιδα ώρα LA 18:00. Ξερετε τι ωρα ειναι στη Ρωσια ??? 04:00 το πρωι !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Το LA με την Μοσχα εχει 10 ωρες διαφορα... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

 

Δυνατό το comeback της Martha! Νομίζω πως έσωσε το επεισόδιο.

Κατά τα άλλα υπήρχαν χρονικές ανακρίβειες, πολύ πιο εμφανείς από άλλες φορές, πχ όταν η Μάρθα παίρνει τηλέφωνο την Άνια για τον Πρόξενο, ύστερα από 30 δευτερόλεπτα ήδη της τα έχει εξηγήσει όλα, η Άνια έχει ήδη πείσει τον Σουβαρόφ να ζητήσει την παράδοση του Προξένου, τον έχουν πάρει τηλέφωνο και ο ίδιος αρνείται να παραδοθεί. Επίσης οι τρόποι που ο Τζακ ξεφεύγει από τις καταστάσεις έχουν γίνει λίγο αστείοι... (πχ ζώνη νεκρού Ρώσου...)

 

 

EDIT: @ geovass: Αυτό πάλι πού το πας;

Link to comment
Share on other sites

Βασικά 01:00 γιατί είναι στο Ομσκ :p

 

Οπου και να ειναι, την δείχνει να μιλαει και εξω ειναι μέρα ομως !!:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δυνατό το comeback της Martha! Νομίζω πως έσωσε το επεισόδιο.

Κατά τα άλλα υπήρχαν χρονικές ανακρίβειες, πολύ πιο εμφανείς από άλλες φορές, πχ όταν η Μάρθα παίρνει τηλέφωνο την Άνια για τον Πρόξενο, ύστερα από 30 δευτερόλεπτα ήδη της τα έχει εξηγήσει όλα, η Άνια έχει ήδη πείσει τον Σουβαρόφ να ζητήσει την παράδοση του Προξένου, τον έχουν πάρει τηλέφωνο και ο ίδιος αρνείται να παραδοθεί. Επίσης οι τρόποι που ο Τζακ ξεφεύγει από τις καταστάσεις έχουν γίνει λίγο αστείοι... (πχ ζώνη νεκρού Ρώσου...)

 

 

EDIT: @ geovass: Αυτό πάλι πού το πας;

 

 

Δεν προλαβαίνανε βρε, γι' αυτό της τα εξήγησε όλα τόσο γρήγορα και η άλλη τον έπεισε τον άντρα της σε χρόνο dt. Εξάλλου της Μάρθα της έχουν τυφλή εμπιστοσύνη, είναι χρόνια κολλητοί.

 

 

Εμένα πάντως μου άρεσε το επεισόδιο.

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι ποιο επεισόδιο έχει παιχτεί στην Αμερική?

'Εχω τα 12 πρώτα μόνο, έχω δει ακόμα μέχρι το 7 :wacko: Το εμότικον πάει κυρίως στο θέμα του

αδερφού και πατέρα Τζακ

.

Αχ τι άλλο θα δούμε.

Επίσης να κάνω μια παρατήρηση λιγάκι άσχετη:

Πιο άσχετο (φατσικώς) ηθοποιό δεν μπορούσαν να βρουν για το ρόλο του πατέρα? Ειλικρινά, είναι μισό μέτρο ψηλότερος και απ τους 2 γιους και δεν μοιάζει και καθόλου..Να υποθέσω ότι ο Donald Sutherland δε θα τρελαινόταν να παίξει στο 24?

 

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι ποιο επεισόδιο έχει παιχτεί στην Αμερική?

'Εχω τα 12 πρώτα μόνο, έχω δει ακόμα μέχρι το 7 :wacko: Το εμότικον πάει κυρίως στο θέμα του

αδερφού και πατέρα Τζακ

.

Αχ τι άλλο θα δούμε.

Επίσης να κάνω μια παρατήρηση λιγάκι άσχετη:

Πιο άσχετο (φατσικώς) ηθοποιό δεν μπορούσαν να βρουν για το ρόλο του πατέρα? Ειλικρινά, είναι μισό μέτρο ψηλότερος και απ τους 2 γιους και δεν μοιάζει και καθόλου..Να υποθέσω ότι ο Donald Sutherland δε θα τρελαινόταν να παίξει στο 24?

 

Αυτή τη Δευτέρα θα παιχτεί το 14.

Δεν βρίσκω τον Cromwell τόσο άσχετο φατσικά...είναι και πολύ καλός ηθοποιός! Όσο για το ύψος, η μητέρα μπορεί να ήταν στούμπος!:D

Link to comment
Share on other sites

Ο ΣΚΑΙ ανακοίνωσε πως θα αρχίσει να μεταδίδει το 24 (δεν γνωρίζω ακόμα απο ποιά season θα το αρχίσει) σε 23 ημέρες...

δείτε το Trailer είναι πολύ καλό.

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Ο ΣΚΑΙ ανακοίνωσε πως θα αρχίσει να μεταδίδει το 24 (δεν γνωρίζω ακόμα απο ποιά season θα το αρχίσει) σε 23 ημέρες...

δείτε το Trailer είναι πολύ καλό.

Apo th 2nd season.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...