Jump to content

24 (Fox)


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φέτος, ο τρόμος θα πάει εκεί που δεν πήγε ποτέ ξανά...

Εμένα πιο πολύ για αεροδρόμιο μου φάνηκε, αλλά τώρα

που το λες... :-S

Και φέτος (δηλαδή του χρόνου) θα φροντίσω και προσωπικά

να έχουμε υποτιτλισμό, εφάμιλλο του επίσημου και σχεδόν

σε πραγματικό χρόνο, δηλαδή κάθε βδομάδα το καινούριο

επεισόδιο θα είναι υποτιτλισμένο στα ελληνικά!

Κουράγιο... Σχεδόν ένας μήνας έμεινε...

Θα το αντέξουμε...

 

Α, και να μην ξεχάσω... Το prequel της 5ης season...

http://www.angelfire.com/ult/24natic/24S5Prequel.wmv

 

Εχουδε δηλαδη καπου σωστους υποτιτλους για τις προηγουμενες σεζον???

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Giati 7???? :blink:

 

6x4=24 ! Swsta? :O

 

PS. Thn prwth phra kai eida apo videoclub. Kai eixe 6.

 

Οπως ειπαν και τα παιδια, η πρωτη σειρα δεν εχει 7o DVD. Οι επομενες ομως εχουν απο ενα BONUS DVD με διαφορα ωραια. Σπανια ζηταω το bonus dvd απο το DVD club της γειτονιας μου, αλλα του 24 (επειδη καλως η κακως, ειναι οντως κολλημα..) τα πηρα για να ολοκληρωσω την συλλογη μου...

 

Θα ηταν εξυπνο να το εβγαζαν τωρα που ειναι Χριστουγεννα παντως :X

 

Τεσπα, ειδομεν!

 

Απο οτι καταλαβα βγαινει 5η και 6η season? Φοβαμαι μην γινει σουπα... Ηδη στην 3 season υπηρχαν στιγμες που καπου με κουρασαν.. :O

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Ας quotάρω τον εαυτό μου...

 

"Η τέταρτη (επίσημα) θα βγει σε ελληνική

έκδοση όταν το αποφασίσει η Odeon.

Στις 09/01/06, οπότε και είναι η επόμενη

κυκλοφορία, ΔΕΝ είναι ανάμεσά τους το

24. Συνεπώς κάθε βδομάδα απο εκεί και

πέρα είναι πιθανή!"

 

Πράγμα που σημαίνει από 16/01/06 και μετά!

Link to comment
Share on other sites

Είδα το 10λεπτο prequel της σειράς 5 (επεισόδιο 0 ) !

Αφήνει καλές υποσχέσεις !! Εε ρε κάψιμο που θα πέσει παλι!

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην 8η ωρα στην Τεταρτη Σεζον!

Ενα εχω να πω... ΩΩΩ ρε μανα μου !!!!!!

 

Btw - Νυχια στο δεξι χερι δεν υπαρχουν !!!:cry:

Link to comment
Share on other sites

paides ola ayta ta trailer ths 5hs season που τα βρισκεται?

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα ανακοινώθηκε οτι η σειρά 5 θα ξεκινήσει να προβάλλεται από τις 15 Γενάρη !!!!!

(THE NEW SEASON BEGINS SUNDAY JANUARY 15th

The world thinks Jack Bauer is dead. The world will discover that he's the most wanted man alive. Four-hour season premiere over two nights -- then it's non-stop until the end!)

 

ΥΓ: Οσοι ανυπόμονοι τους συστήνω ανεπιφυλαχτα την σειρά Prison Break που επίσης προβάλλεται στο Fox και ειναι κορυφαια με πολλή δραση και αγωνία. Πραγματικά μερχι τωρα θα έλεγα οτι είναι οτι καλύτερο εχω δει μετα το 24 hours.

Link to comment
Share on other sites

Την τελειωσα και εγω την 4τη σεζον...:X

Πολυ καλη. Ισαξια με τις προηγουμενες 3!:p

 

Βουρρρ τωρα για την πεμπτη σεζον !:happy:

Link to comment
Share on other sites

na rwtisw kati pou mou irthe kai to eixa aporia sxetika me ton prwto kuklo...stis prwtes wres tou 1ou kuklou

mia gunaika anatinaxe to aeroplano gia na parei tin tautotita tou dimosiografou o opoios tha pigene stin sinenteuksi tou Palmer...meta tin ethapse kai tin pire i aderfi tis ...tin opoia k skotwsan giati zitouse perisotera money...meta to afentiko apilise k tin alli pou anatinaxe to aeroplano k an thimame kala eipe i tha tin skotwsoun epi topou h tha kanei kati akoma k telika dextike na kanei akomi mia apostoli...telika auti i apostoli pia itan...h den xana emfanistike apo keini tin fasi??

 

 

ps1: sorry paidia pou den grafw onomata alla den ta thimame

ps2: mia mikri erwtisi:

h kate warner pantreutike me ton jack meta ton 2o kuklo...xwrisan kata tin diarkia tou 3ou kai ta ksanabrikan ston 4o? (den ton exw dei apla to upothetw apo to trailer)

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

h kate warner pantreutike me ton jack meta ton 2o kuklo...xwrisan kata tin diarkia tou 3ou kai ta ksanabrikan ston 4o? (den ton exw dei apla to upothetw apo to trailer)

 

 

Καλύτερα δες το argy_4

αλλά δεν παντρεύτηκαν , απλά τα είχαν . Ύστερα λόγω μιας αποστολής ,ο Τζακ έλλειπε συνέχεια και χωρίσανε . Στο 4ο δεν εμφανίζεται (δυστυχώς ) καθόλου .

 

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

na rwtisw kati pou mou irthe kai to eixa aporia sxetika me ton prwto kuklo...stis prwtes wres tou 1ou kuklou

mia gunaika anatinaxe to aeroplano gia na parei tin tautotita tou dimosiografou o opoios tha pigene stin sinenteuksi tou Palmer...meta tin ethapse kai tin pire i aderfi tis ...tin opoia k skotwsan giati zitouse perisotera money...meta to afentiko apilise k tin alli pou anatinaxe to aeroplano k an thimame kala eipe i tha tin skotwsoun epi topou h tha kanei kati akoma k telika dextike na kanei akomi mia apostoli...telika auti i apostoli pia itan...h den xana emfanistike apo keini tin fasi??

 

 

ps1: sorry paidia pou den grafw onomata alla den ta thimame

ps2: mia mikri erwtisi:

h kate warner pantreutike me ton jack meta ton 2o kuklo...xwrisan kata tin diarkia tou 3ou kai ta ksanabrikan ston 4o? (den ton exw dei apla to upothetw apo to trailer)

 

 

H δευτερη αποστολη ηταν να δολοφονησει το Παλμερ. Αυτη ειναι η γυναικα που του δινει το χερι και πεφτει κατω ο προεδρος. Και μετα αυτη ειναι παλι που στο 4ο κυκλο ο Παλμερ συναινει να της δωθει χαρη και για τα παλιοτερα εγκληματα που εχει κανει, αρα και για την αποπειρα εναντιον του

 

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις / Σχόλια ...

 

 

 

 

1) Δεν εχει βαρεθει πια ο Πάλμερ να γίνονταιο τόσα εναντίον του? Ας φύγει απο την εξουσία πια... 3 κύκλους έχω δει , και στους 3 αυτος εφταιγε για οσα ξεκινούσαν... Ασε δε που ειναι και ηλιθιος... Τοσο τιμιος πια? Εδω κινδυνευει η γυναικα του , ο γιος του ολη η Αμερική αυτος εκει... Go home Palmer! :mad:

 

2)Καλά, και καλά στο χέρι η άλλη τι του βαλε? Ιό? Ειναι και καλά αφετηρία για το 3ο κύκλο?

 

3)Η κόρη του Tzak αρχίζει και με κουράζει και μένα πλέον

 

4)Καλά... δε θα εκπλαγώ αν η Νίνα ξαναφανεί πουθενά...

 

5)Ειμαι περίεργος να δώ τι θα γίνει με Τονυ , Μισέλ και την Κλόι (θέε μου, τι σπασίκλα....)

 

 

 

 

 

 

 

Αυτά εν ολίγεις.....

 

Ο 4ος ειναι καλός ? Γιατί ο 3ος με απογοήτευσε... Αρχισε να βλέπεται στο 6ο dvd μόνο.... Για μένα ο καλύτερος ήταν ο 2ος so far....

:X
Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις / Σχόλια ...

 

 

 

 

1) Δεν εχει βαρεθει πια ο Πάλμερ να γίνονταιο τόσα εναντίον του? Ας φύγει απο την εξουσία πια... 3 κύκλους έχω δει , και στους 3 αυτος εφταιγε για οσα ξεκινούσαν... Ασε δε που ειναι και ηλιθιος... Τοσο τιμιος πια? Εδω κινδυνευει η γυναικα του , ο γιος του ολη η Αμερική αυτος εκει... Go home Palmer! :mad:

 

2)Καλά, και καλά στο χέρι η άλλη τι του βαλε? Ιό? Ειναι και καλά αφετηρία για το 3ο κύκλο?

 

3)Η κόρη του Tzak αρχίζει και με κουράζει και μένα πλέον

 

4)Καλά... δε θα εκπλαγώ αν η Νίνα ξαναφανεί πουθενά...

 

5)Ειμαι περίεργος να δώ τι θα γίνει με Τονυ , Μισέλ και την Κλόι (θέε μου, τι σπασίκλα....)

 

 

 

 

 

 

 

Αυτά εν ολίγεις.....

 

Ο 4ος ειναι καλός ? Γιατί ο 3ος με απογοήτευσε... Αρχισε να βλέπεται στο 6ο dvd μόνο.... Για μένα ο καλύτερος ήταν ο 2ος so far....

 

 

 

 

 

Στην 4τη δεν παιζει η κορη του ! (ευτυχως!!!)

Τονυ , Μισέλ και την Κλόη ξαναεμφανιζονται στην 4την σεζον. Η Κλοη ειναι μελος της CTY απο την αρχη, o Τονυ πρωτα και η Μισελ μετα εμφανιζονται περιπου στα μισα της σειρας.

Ο Παλμερ εμφανιζεται και αυτος προς τα τελευταια επεισοδια.

 

Η 4τη ηταν πολυ καλη!

Δεν θα πισετυεις στα ματια σου !!

 

Στην 5τη σιζον, η Κλοη παιζει σιγουρα...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις / Σχόλια ...

 

 

 

 

1) Δεν εχει βαρεθει πια ο Πάλμερ να γίνονταιο τόσα εναντίον του? Ας φύγει απο την εξουσία πια... 3 κύκλους έχω δει , και στους 3 αυτος εφταιγε για οσα ξεκινούσαν... Ασε δε που ειναι και ηλιθιος... Τοσο τιμιος πια? Εδω κινδυνευει η γυναικα του , ο γιος του ολη η Αμερική αυτος εκει... Go home Palmer! :mad:

 

2)Καλά, και καλά στο χέρι η άλλη τι του βαλε? Ιό? Ειναι και καλά αφετηρία για το 3ο κύκλο?

 

3)Η κόρη του Tzak αρχίζει και με κουράζει και μένα πλέον

 

4)Καλά... δε θα εκπλαγώ αν η Νίνα ξαναφανεί πουθενά...

 

5)Ειμαι περίεργος να δώ τι θα γίνει με Τονυ , Μισέλ και την Κλόι (θέε μου, τι σπασίκλα....)

 

 

 

 

 

 

 

Αυτά εν ολίγεις.....

 

Ο 4ος ειναι καλός ? Γιατί ο 3ος με απογοήτευσε... Αρχισε να βλέπεται στο 6ο dvd μόνο.... Για μένα ο καλύτερος ήταν ο 2ος so far....

 

 

Η νινα εμφανιστηκε ξανα, μονο που τη καθαρισε στεγνα ο Τζακ!!!

Οσο για το Παλμερ, ακριβως επειδη βαρεθηκε ολα τα στραβα αποφασισε να μη κατεβει παλι για προεδρος.

 

Η 4η ειναι κορυφαια... Καθε τοσο, λες αυτο ηταν τελειωσε και ξαφνικα κανει τη τρελη ανατροπη!!!!

 

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

giati bre paidia ti exei h kori tou Jack kai den tin pate???

ELISHA CUTHBERT FOR EVER

T R E L O K O L I M A exw me autin:w00t:

 

ps1: opoios den tin paei as dei to THE GIRL NEXT DOOR kai as erthei na me pei emena oti tou tin spaei...:cool:

 

ps2: elithia pws kai den paizei ston 4o kuklo?

 

ps3: o allos me to komeno xeri sto 3o paizei ston 4o??? ti apegine?

 

ps4: for me too the best season is the SECOND!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν παιζει στον 4ο κυκλο. Μακαρι να επαιζε γιατι ειναι φοβερος κοματος.

Οσο για τον 5ο κυκλο εχει διαρευσει στο ιντερνετ το 1ο επεισοδιο αλλα επειδη το κοβω μουφα δεν θα ασχοληθω καν πριν βγει officially.

Link to comment
Share on other sites

giati bre paidia ti exei h kori tou Jack kai den tin pate???

ELISHA CUTHBERT FOR EVER

T R E L O K O L I M A exw me autin:w00t:

 

ps1: opoios den tin paei as dei to THE GIRL NEXT DOOR kai as erthei na me pei emena oti tou tin spaei...:cool:

 

ps2: elithia pws kai den paizei ston 4o kuklo?

 

ps3: o allos me to komeno xeri sto 3o paizei ston 4o??? ti apegine?

 

ps4: for me too the best season is the SECOND!!!!

 

 

More kommatos einai, αλλα ο ρολος της ηταν πολυ στεγνος και επαναλαμβανομενος. Επισης με ξενερωσε ο τροπος που μπηκε στη CTU. Εκει υποτιθεται οτι παει η ελιτ, οχι η κορη του μπαμπα!

 

 

ο αλλος με το χερι δε παιζει... μετακομισε αλλου με τη γκομενα και δουλευει σε εταιρια security! επισις μαλλον του το κολλησανε το χερι....

 

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τον 5ο κυκλο εχει διαρευσει στο ιντερνετ το 1ο επεισοδιο αλλα επειδη το κοβω μουφα δεν θα ασχοληθω καν πριν βγει officially.

 

μαλλον το prequel λες, ειναι απλα μια μυρωδια για το τι να περιμενουμε

 

 

πολλα Toyota βρε παιδακι μου :lol:

 

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Teleiwsa ton 1o kyklo. :happy:

 

Perimena na teleiwsei kapws normal (diladi na "zisoun" kapws oloi eytyxismenoi) alla mexri kai sta teleytaia 7 lepta ginotan xamos!!!

 

Kala den to perimena me tipota ayto apo thn Nina... :X

 

Sto 2o kyklo (fadazomai) tha mou lythoyn oi apories pou mou afhse o 1os??

 

(PS. Mh mou peite oti h gynaika tou Jack epezhse ston 2o kyklo. Den thn adexw allo... :cry: )

Link to comment
Share on other sites

Teleiwsa ton 1o kyklo. :happy:

 

 

Kala den to perimena me tipota ayto apo thn Nina... :X

 

 

 

Καλά..περιμενε να δεις ως και τον 3ο τι κάνει το Νινάκι να πάθεις....

:X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...