Jump to content

[ROM][HD2[WWE][15/05/10]AthineOS v4.0 21903/23569


b16b
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Ευχαριστω Γιαννη αλλα επιμενει στα κινεζικα:)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 364
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ok περιμενω εντυπωσεις μετα το στήσιμο...

 

thanks για το cab γιαννη

 

πρωτια και σε RADIO Radio 2.10.50.28 HTC (Rapidshare)

 

απο την 1.78 :lol:

 

 

EDIT

 

το cab του dutty φτιαχνει μονο οταν δημιουργεις νεο μηνυμα οχι οταν απαντας σε καποιον ηδη το εχω φτιαξει αυτο...

 

βρηκα την λυση και οταν απαντας... :

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Να πουμε μερικες εντυπωσεις μετα απο 24 ωρες χρησης.

 

Ξεκιναω μ αυτο που μ ενδιαφερει περισσοτερο και ειναι η σταθεροτητα.

Μεχρι στιγμης δεν εχει καν δημιουργηθει η υποψια κολληματος. Λειτουργει πολυ ομαλα και δεν δημιουργει αλληλεπιδρασεις με οτι τις εχω βαλει.

Την εχω δοκιμασει σε ολα, αλλα για τελικα συμπερασματα χρειαζομαι μερικες μερες ακομα εργασιμες ωστε να την δω στα δυσκολα.

 

Ειναι πραγματικα γρηγορη και στην χρηση που κανω εγω την συγκρινω ανετα με την energy.

Εκτος απο το παραδειγμα που ανεφερα στο thread του HD2 με την προσθηκη Quick Links, δοκιμαζοντας την ταχυτητα ανοιγματος του φακελου των windows, διαπιστωσα τα εξης σε σχεση παντα με την energy:

Ενω ο χρονος ανοιγματος ειναι ιδιος, στην Athineos εμφανιζεται για κλασματα δευτερολεπτων η κλεψιδρα.

Η διαφορα υπερ της ρομ του Κωνσταντινου ειναι οτι ενω στην energy μολις εμπαινες στον φακελο και επιχειρουσες να κανεις scrolling προς τα κατω, δεν υπήρχε μια καθυστεριση στην αποκριση μεχρι να μπορει σκρολαρει.

Στην Athineos το σκρολαρισμα μπορει να γινει αμεσα χωρις κανενα δυσταγμο.

 

Για την μπαταρια αν και ειναι νωρις, μαλλον πεφτει καπως γρηγορα σε σχεση με τις official η τις πιο συμβατικες ρομ, αλλα ειναι φυσιολογικο.

 

Αν αποδειχθει σταθερη οπως δειχνει, θα γινω fun του Κωστα γιατι θα του αξιζει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την 21903.Το μαύρο χρώμα των εικονιδίων μου άρεσε.Θα συμφωνήσω με τον Κώστα για το cookie home και τα εικονίδια που φορτώνουν άμεσα.Χρειάστηκε όμως να την φλασάρω 3 φορές.Πριν είχα την ελληνική alpha.Εγκατέστησα την 21903 από το pc,έκανα hard reset και άρχισα να περνώ τα προγράμματα.Μόλις έβαλα το g-alarm 2.5 και μου ζήτησε το soft reset,έκανε hard reset!!!Λέω τυχαίο ήταν αλλά ας ξαναφλασάρω.Aυτή τη φορά εγκατέστησα σαν πρώτο πρόγραμμα το g-alarm.Για δεύτερη φορά μόλις πάτησα ναι αντί soft reset,ξαναέκανε hard reset.Ετρεξα task29 και ξαναεγκατέστησα τη ρομ.Τώρα προς το παρόν δείχνουν όλα οκ :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μόλις έβαλα το g-alarm 2.5 και μου ζήτησε το soft reset,έκανε hard reset!!!

 

Πολύ παράξενη συμπεριφορά, δεν είναι λογικό αυτό!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω την εβαλα με ολους τους κανονες για να μην εχω αμφιβολιες.

Task29, radio flasarisma απο την καρτα και hard reset.

 

Εχω βαλει το ΑΜΕΒΑ για να κλεινουν οι εφαρμογες, το PL για rotation με το αριστερο hard button και ετοιμαζομαι για καποια εκδοση του opera γιατι ο 10 δεν μ αρεσει και δεν μου κανει auto rotation.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την 21903.Το μαύρο χρώμα των εικονιδίων μου άρεσε.Θα συμφωνήσω με τον Κώστα για το cookie home και τα εικονίδια που φορτώνουν άμεσα.Χρειάστηκε όμως να την φλασάρω 3 φορές.Πριν είχα την ελληνική alpha.Εγκατέστησα την 21903 από το pc,έκανα hard reset και άρχισα να περνώ τα προγράμματα.Μόλις έβαλα το g-alarm 2.5 και μου ζήτησε το soft reset,έκανε hard reset!!!Λέω τυχαίο ήταν αλλά ας ξαναφλασάρω.Aυτή τη φορά εγκατέστησα σαν πρώτο πρόγραμμα το g-alarm.Για δεύτερη φορά μόλις πάτησα ναι αντί soft reset,ξαναέκανε hard reset.Ετρεξα task29 και ξαναεγκατέστησα τη ρομ.Τώρα προς το παρόν δείχνουν όλα οκ :cool:

 

δεν το χρησιμοποιο το g-alarm αλλα το task29 στο hd2 ειναι απαραίτητο τωρα το εχεις το g-alarm η οχι?

 

η 21903 ειναι παλιοτερη δεν εχει πολες αναβαθμησεις απο αυτες που εχει η v4 23569 αν απο την εκδοση v2.2 το καταλαβαινεις.. ειμαι fan τον 6,5,5

------------

 

οποιος θελει να επαναφερει το σοφτ κουμπι σε Phone εδω ειναι το cab

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Nαι τώρα λειτουργεί κανονικά.Και πριν όμως με την άλλη ρομ,λειτουργούσε κανονικά.Από εδώ και πέρα πριν την εγκατάσταση νέας ρομ,θα κάνω task29 για σιγουριά.

Προσωπικά τα 6.5.χ δε μου άρεσαν ιδιαίτερα.Συνεχίζω να προτιμώ τα 6.5.

Link to comment
Share on other sites

Nαι τώρα λειτουργεί κανονικά.Και πριν όμως με την άλλη ρομ,λειτουργούσε κανονικά.Από εδώ και πέρα πριν την εγκατάσταση νέας ρομ,θα κάνω task29 για σιγουριά.

Προσωπικά τα 6.5.χ δε μου άρεσαν ιδιαίτερα.Συνεχίζω να προτιμώ τα 6.5.

 

Χρηστο τα 6.5.5 εκτος του οτι δεν σε ταλαιπωρουν με πατηματα πανω στην γωνια της task bar για να κλεινεις προγραμματα, αφου ειναι πολυ πιο ευκολο το δαχτυλο να φτασει κατω δεξια, εχουν καλυτερη απεικονιση γραφικων και αλλες μικροδιαφορες.

Γουστα ειναι αυτα βεβαια. Κι εμενα στην αρχη δεν μου αρεσαν τα 6.5 και προτιμουσα τα 6.1

Στο HD1 μεχρι που το εδωσα ειχα 6.1 παρ᾽ ολο που υπηρχαν παρα πολλες και καλες 6.5

 

 

Τωρα οσον αφορα την Athineos V4 τα παει παρα πολυ καλα. Δυο μερες τωρα δεν εχει το παραμικρο προβλημα. Σημερα χρησιμοποιησα παρα πολυ το τηλεφωνο για τα επαγγελματικα μου mail, εστειλα αρκετα sms και περιηγηση στο ιντερνετ με το opera 9.7.x που προσθεσα.

 

Ειναι ταχυτατη αλλα αυτο εχει το τιμημα που αφορουν την μπαταρια. Πεφτει καπως γρηγορα θα ελεγα.

Δεν γινεται ομως να εχεις γρηγορη ρομ χωρις αυξημενη καταναλωση.

 

Κωνσταντινε μια μικρη διορθωση που θα πρεπει να κοιταξεις ειναι τα notifications για τα sms.

Κανονικα οταν ανοιγεις το tab των sms, θα πρεπει να κλεινει αυτοματα το εικονιδιο στα notifications της task bar για το νεο sms η την αναφορα παραδοσης.

Για να το κλεισω πρεπει να πατησω στην μπαρα να εμφανισθουν τα notifications και να κλικαρω στο Χ.

 

Κατα τα αλλα δουλευει πολυ καλα το HTC messages σε αντιθεση με το αντιστοιχο της energy που ηταν γεματο προβληματα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

AthineOS HD2 v4.1 21903 WWE KB

Download HERE (Rapidshare)

Change LOG 10/05/10

 

*Build 21903 (WM6.5)

*SMS κουμπι αποστολης ειναι οκ τωρα

*Αφαιρεση Zoomer τελικα μπορεις να κανεις και με το BSB tweak την ιδια δουλεια

*αφαιρεση AmeBa - Προσθηκη HTC Task Manager οπως παντα για απλα WM6.5

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την v4.1 της 21903.Υπάρχει τρόπος με απενεργοποιημένο το htc messaging να έχουμε mms;

edit

Περίεργο πρόβλημα με την v4.1 της 21903.Πατάω το start για να μπω στο μενού και ανοίγει τα htc notifications.Πριν φλασάρω έκανα και task29.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την v4.1 της 21903.Υπάρχει τρόπος με απενεργοποιημένο το htc messaging να έχουμε mms;

edit

Περίεργο πρόβλημα με την v4.1 της 21903.Πατάω το start για να μπω στο μενού και ανοίγει τα htc notifications.Πριν φλασάρω έκανα και task29.

 

το ιδιο γραψανε και στο xda πολυ περιεργο.. δεν την τεσταρα γιατι εχω καποια συμαντικα τηλεφωνηματα να κανω θα το φτιαξω αυριο ελπιζω να βρω που ειναι το λαθος.. μαλλον το νεο htc notification.. γιατι ειναι για wm6.5.3

 

αν βρεις καμπ με παλιοτερη εκδοση θα δουλευει..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Σωστός :D Έτρεξα το αρχείο disable_htc_notification_manager και μπαίνει στο μενού :cool:

 

δοκιμασε αυτο και πες μου

 

http://rapidshare.com/files/385827184/AthineOS_HD2_v4.2_21903.rar

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Κώστα καλημέρα,

είμαι και εγώ με τη ρομ σου μια βδομάδα τώρα και είναι άψογη κανένα κόλλημα και ταχύτατη...

 

Και με το cab που έδωσες για να κάνουμε το μανίλα ελληνικό μου έφτιαξε και τις διπλές εικόνες που όταν το έκανα χειροκίνητα μεσω registry δεν έφτιαχνε...thanks!

 

Αυτό με τα μηνύματα ελπίζω να φτιάξει σύντομα, ξέρεις που δεν δέχεται 160 χαρακτήρες....

Επίσης κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει αφορά τον καιρό, όταν έχει συννεφιά έχει κανονικά animation όταν όμως ο καιρός είναι ηλιόλουστος δεν έχει animation....γιατί;;;

 

Αυτά τα ολίγα απο μένα....

Σήμερα πέρασα την v4 23569, και νόμιζα ότι θα ειχε facebook tab αφού στην αμέσως προηγούμενη το είχες....το αφαίρεσες;;;

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε αυτο και πες μου

 

http://rapidshare.com/files/385827184/AthineOS_HD2_v4.2_21903.rar

Λειτουργεί κανονικά :D

Link to comment
Share on other sites

Κώστα καλημέρα,

είμαι και εγώ με τη ρομ σου μια βδομάδα τώρα και είναι άψογη κανένα κόλλημα και ταχύτατη...

 

Και με το cab που έδωσες για να κάνουμε το μανίλα ελληνικό μου έφτιαξε και τις διπλές εικόνες που όταν το έκανα χειροκίνητα μεσω registry δεν έφτιαχνε...thanks!

 

Αυτό με τα μηνύματα ελπίζω να φτιάξει σύντομα, ξέρεις που δεν δέχεται 160 χαρακτήρες....

Επίσης κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει αφορά τον καιρό, όταν έχει συννεφιά έχει κανονικά animation όταν όμως ο καιρός είναι ηλιόλουστος δεν έχει animation....γιατί;;;

 

Αυτά τα ολίγα απο μένα....

Σήμερα πέρασα την v4 23569, και νόμιζα ότι θα ειχε facebook tab αφού στην αμέσως προηγούμενη το είχες....το αφαίρεσες;;;

 

 

αποκλείεται.. κατι εκανες αναποδα...

η 4.0 με 23569 εχει facebook tab και το htc flashlight..

τα εχεις αυτα?

πήγαινε και τσεκαρε στο start menu -> settings -> system -> about

λεει 23568 στο OS και 23569 sto Build?

 

 

 

@bbbb thanks for report ;)

 

 

**το πρωτο ποστ δεν γινεται να ξανα αναβαθμιστεί... προβλημα της φορμας του φορουμ οποτε κοιτάζετε παντα εδω τα τελευταια ποστ για νεες εκδοσης

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
**το πρωτο ποστ δεν γινεται να ξανα αναβαθμιστεί... προβλημα της φορμας του φορουμ οποτε κοιτάζετε παντα εδω τα τελευταια ποστ για νεες εκδοσης

 

Δυστυχώς στην παρούσα φάση πρέπει να συμβιβαστούμε με αυτό και βλέπουμε. Δεν είναι κάτι που περνάει από το χέρι μας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αποκλείεται.. κατι εκανες αναποδα...

η 4.0 με 23569 εχει facebook tab και το htc flashlight..

τα εχεις αυτα?

πήγαινε και τσεκαρε στο start menu -> settings -> system -> about

λεει 23568 στο OS και 23569 sto Build;

 

Το κοίταξα έτσι γράφει...το flashlight υπάρχει κανονικά όπως και το facebook σαν εφαρμογή απλά όχι στον slider...σαν tab.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

@bbbb thanks for report ;)

 

 

**το πρωτο ποστ δεν γινεται να ξανα αναβαθμιστεί... προβλημα της φορμας του φορουμ οποτε κοιτάζετε παντα εδω τα τελευταια ποστ για νεες εκδοσης

 

Κωστη δοκιμαζω την V4 6.5.5. πρωτες εντυπωσεις?αριστες,ειμαι και φαν του μαυρου βλεπεις :happy: οποτε μου εκατσε οπτικα τζαμι:D

 

θα επιμεινω στην δουλεια σου,φυσικα γιατι αξιζει,αλλα και για ενα ακομη βασικο λογο! επειδη ειμαι κατα του φλασαρισματος ολοκληρης ρομ για ενα φιξ,εσυ εχεις την ικανοτητα-καλη διαθεση να φτιαχνεις fixes αναμεσα στις εκδοσεις σου(απο το καιζερ ) για αυτους που δεν θελουν να στηνουν απο την αρχη,για ενα-δυο δυσλειτουργιες της εκαστοτε ρομ που δοκιμαζουν;)

 

οποτε θα εχεις αμεσα feedback,απο το βραδυ ομως που θα ειμαι στην δουλεια,γιατι τωρα ειμαι εξω,(σε αλλη δουλεια :O)

 

πρωτα αρνητικα για μενα,η επιλογη σου υπαρξης προγραμματων οπως palringo,total commander (και εξαφανιση του File explorer),εναν Total commander που εγω τον θεωρω αρχαιο για τα νεα wm devices...,η υπαρξη του zoomer παραλληλα με το BsB tweaks,οπως επισης και η προεπιλογη του (λιγου ακομη) οπερα 10 εναντι του 9.7 latest builds.

 

απεναντι αυτων,η μη υπαρξη του ameba(μακραν ο καλυτερος task manager για τα 6.5.5 κατα την αποψη μου),οπως επισης και η απορια μου,πως ειναι δυνατον με τοσα λιγα προεγκατεστημενα προγραμματα στην ρομ,να υπαρχει τοσος λιγος (συγκριτικα) χωρος διαθεσιμος :confused:

 

μην τα βλεπεις σαν παρατηρησεις γκρινιας, αλλα καθαρα σαν αποριας :)

 

εγω,πραγματα οπως τις εικονες,wallpapers,animated wallpapers,ringtones(windows\rings),τα σβηνω αμεσα με καθε εγκατασταση ρομ,μετα το HR.και ειναι περιπου,αναλογα με την ρομ,στα 30mb...και μην ξεχναμε οτι ειναι 2πλογραμμενα στην ρομ αρα με καθε hr ειναι παλι εκει ξανα...

 

φιλικα Δημητρης :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Eγω Δημητρη εχω την παλιοτερη εκδοση την V4 με το 23568 build και δεν την αλλαζω αφου ειμαι ευχαριστημενος.

Μετα απο soft reset εχω κατυλημενα 34% την programs memory & 42% την storage.

 

Εχω προσθεσει τον 9.7 οπερα, εχω ameba, και γενικα πανε ολα μια χαρα.

Κανενα κολλημα απο την πρωτη μερα ως σημερα.

Η ταχυτητα διατηρειται, αντιδρα καλα με ολα τα προγραμματα που εχω περασει. Γενικα ειναι απροβληματιστη.

Για να παω σε καποιο αλλο build θα πρεπει να υπαρξουν σημαντικες βελτιωσεις.

 

Κατα τα αλλα συμφωνω για το parlingo, zoomer kai total commander.

 

Για μενα μονο tweaks apps πρεπει να ενσωματονονται και ολα τα υπολοιπα να δινονται σε cabakia να τα περνα οποιος θελει μονος τους.

 

Για τον οπερα ολοι οι παλιοι προτιμουν τον 9.7 αλλα υπαρχουν και οι νεοτεροι. Οποτε παω πασο. Χρησιμοποοιω μονιμως το exe του opera που εχει τοποθετηθει στο mini HD και ειμαι μια χαρα.

 

Το κυριοτερο ειναι οτι εχω ησυχασει απο τα κολληματα της energy και εχω ταχυτερη ρομ απο την επισης σταθερη Artemis. Μοναδικο κοστος εναντι της artemis η αυξημενη καταναλωση.

Δεν με ενοχλει γιατι παντα οσο ειμαι στο γραφειο το συνδεω με το λαπτοπ και οταν ειμαι εξω εχω τον αναπτηρα του αυτοκινητου η την εφεδρικη μπαταρια.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κωστα (TeSalat) εχεις απολυτο δικιο :)

 

μεχρι στιγμης η ρομ ειναι απλα αψογη!οτι εχω μεχρι στιγμης,εγκαταστησει δεν εχω βρει καμια δυσλειτουργια και αυτο με ικανοποιει παρα πολυ,μιας και στις energy,ειχα καποια περιεργα....εδω μεχρι στιγμης ολα κυλουν αψογα :)

οποτε αρχιζω να την δουλευω μετα το απαραιτητο backup,μολις ειναι ετοιμη και επανερχομαι αργοτερα για οποιες παρατηρησεις.

 

Κωσταντινε,ευχαριστουμε πολυ,πολυ καλη δουλεια και χαιρομαι ιδιαιτερα που το myphone απεκτησε δυο πολυ καλους και αξιοπιστους μαγειρες,εσενα και τον Γιαννη ;)

 

και λεω το myphone,μιας και οσες ελληνικες δουλειες ειχαμε στο παρελθον(Panosha),αλλα και τωρα (sternas) δεν μας εκαναν την "τιμη" να τις διαθεσουν και εδω επισημα.την στιγμη που ολοι απο εδω ξεκινησαν :O

 

αυτες φυσικα ειναι προσωπικες επιλογες και απολυτα σεβαστες :!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα και με Te Salat και με zaharaki σε όλα όσα είπαν και σε ότι αφορά την εμφάνιση και σε εμένα αρέσει πολύ αυτό το black glossy look.

 

Η αλήθεια ότι αυτό που με είχε ενθουσιάσει πιο πολύ στην energy ηταν το ξεκίνημα της συσκευής εκεί που κανονικά γράφει: htc brilliant με αυτό τον εκνευριστικό θόρυβο...

Οπότε δεν θα με χάλαγε καθόλου αν κάποια στιγμή έφτιαχνες την έναρξη του κινητού με ενα όμορφο userface και εννοείται χωρίς ήχο....;)

 

Εκτός εάν υπάρχουν σε cab και μπορεί ο καθένας να βάζει ότι του αρέσει..:lol:

Edited by virland
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...