Jump to content

[Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο


sardas
 Κοινοποίηση

Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;  

515 members have voted

  1. 1. Ποιος Browser σας καλύπτει περισσότερο;

    • CM Browser
    • UC Browser
    • Firefox Browser
    • Dolphin Browser
    • Opera Browser
    • Chrome Browser
    • Yandex Browser
    • Boat Browser
    • Lightning Browser
    • Άλλος (Puffin Browser, Javelin Browser, Next Browser, Maxthon Cloud Browser κλπ.)


Recommended Posts

Παιδια ο UC δεν μου αποθηκευει τους κωδικους!!! Δεν ρωταει καν! Εχω αλλαξει ολες τις ρυθμισεις τι φαση?

 

Στο clear records ξετικάρεις cookies και forms... Δοκίμασε το...

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εδώ κι ένα μήνα σερφάρω με τον habit browser και μπορώ να πω πως είναι ο πληρέστερος όλων σε επιλογές παραμετροποίησης,και σε ταχύτητα δεν ειναι άσχημος...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μεταφερθούν οι σελιδοδείκτες από τον ένα browser στον άλλο? Όχι τον stock. Από τον dolphin στον uc ας πούμε
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αντίστοιχα ρωτάω πώς μεταφέρω bookmarks από Chrome σε dolphin ?

Κατεβάζεις το Dolphin connect extension στον Chrome στο pc σου και συνδέεσαι με τον ίδιο λογαριασμό από τον Dolphin στο Dolphin connect (settings-account & service).

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις το Dolphin connect extension στον Chrome στο pc σου και συνδέεσαι με τον ίδιο λογαριασμό από τον Dolphin στο Dolphin connect (settings-account & service).

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κατεβασα τον dolphin και μου λεει εκδοση 10.3,1 ειναι δυνατον?

Η τελευταία σταθερή έκδοση είναι η 11.1.6 τουλάχιστον για μένα που είμαι σε KitKat 4.4.4 Όπως λέει βέβαια και στο site η τρέχουσα έκδοση "Διαφέρει ανάλογα με τη συσκευή".

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία σταθερή έκδοση είναι η 11.1.6 τουλάχιστον για μένα που είμαι σε KitKat 4.4.4 Όπως λέει βέβαια και στο site η τρέχουσα έκδοση "Διαφέρει ανάλογα με τη συσκευή".

Και εγω σε κιτκατ ειμαι! Κολλησε κατι? Τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σε κιτκατ ειμαι! Κολλησε κατι? Τι να κανω?

Δοκίμασε απεγκατάσταση (Ρυθμίσεις - Εφαρμογές - Περιηγητής Dolphin - Αναγκαστική διακοπή - Εκκαθάριση προσωρινής μνήμης - Κατάργηση εγκαταστ.) και εγκατάσταση ξανά από Google Play Store.

Σου ανεβάζω και την δικη μου έκδοση 11.1.6 https://www.tusfiles.net/9q73v1fra350

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε απεγκατάσταση (Ρυθμίσεις - Εφαρμογές - Περιηγητής Dolphin - Αναγκαστική διακοπή - Εκκαθάριση προσωρινής μνήμης - Κατάργηση εγκαταστ.) και εγκατάσταση ξανά από Google Play Store.

Σου ανεβάζω και την δικη μου έκδοση 11.1.6 https://www.tusfiles.net/9q73v1fra350

Σε ευχαριστω πολυ φιλε !!

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τον habit για δοκιμή. Καλός φαίνεται αλλά άπειρες ρυθμίσεις που ξεσκίζω κουράζουν.. Ας τον κάνουν λίγο πιο απλό και θα επανέλθω..
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τον habit για δοκιμή. Καλός φαίνεται αλλά άπειρες ρυθμίσεις που ξεσκίζω κουράζουν.. Ας τον κάνουν λίγο πιο απλό και θα επανέλθω..

χαχαχ το να μην πειράξεις τις ρυθμίσεις και να το αφήσεις όμως είναι σε χαλάει.

ε όχι να μας ενοχλούν και οι ρυθμίσεις. ....

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω, settings, browsing settings, website preferences, others, desktop

 

το έχω κάνει αυτό, αλλά χωρίς αποτέλεσμα

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

o habit έχει flash player?

τα flash player hack to έχει κανένας γιατί ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί αυτό που είχα και όλα τα λινκ που το βρήκα δεν δούλευαν.

Link to comment
Share on other sites

@αραδιτσας

Εχει. Στην 4.3 δουλευει καλα. Στην ΚΚ δεν ξερω

μήπως έχει κάπου να ρυθμίσεις να παίζει τα φλας και αν ναι που δεν το βρίσκω.

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχει κάπου να ρυθμίσεις να παίζει τα φλας και αν ναι που δεν το βρίσκω.

Menu/settings/content/enable plugins always. Αφου φυσικα εχεις εγκαταστησει τον τελευταιο flash player. Εγω εμαθα αυτο τον browser απο την eltsele πριν κανα 4μηνο κι απο τοτε δεν τον αλλαζω. Αν και ο dolphin εχει βελτιωθει παρα πολυ τελευταια.

Link to comment
Share on other sites

Menu/settings/content/enable plugins always. Αφου φυσικα εχεις εγκαταστησει τον τελευταιο flash player. Εγω εμαθα αυτο τον browser απο την eltsele πριν κανα 4μηνο κι απο τοτε δεν τον αλλαζω. Αν και ο dolphin εχει βελτιωθει παρα πολυ τελευταια.

Να σε καλά αλλά δεν μου δουλεύει σε κιτ κατ

οπότε έχω αυτόν για βασικό μπροουσερ και flashfox για αν χρειαστώ φλας.

Link to comment
Share on other sites

το flash player hack to έχει κανένας γιατί ξαφνικά σταμάτησε να λειτουργεί αυτό που είχα και όλα τα λινκ που το βρήκα δεν δούλευαν.

hacked Flash player https://www.tusfiles.net/df4n0o26srny

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά και πάλι δεν παίζει φλας ο habit ξαναδοκίμασα ντολφιν αλλά είναι τραγικός στο σκρολινγκ μα να μην υπάρχει ένας μπροουσερ να τα έχει όλα ;;;;

μόνο τον flashfox βλέπω σαν καλύτερο με μόνο αρνητικό δεν έχει καλό πρόγραμμα για να βλέπεις βιντεακι αλλά θα συμβιβαστώ και θα περιμένω .

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ αλλά και πάλι δεν παίζει φλας ο habit ξαναδοκίμασα ντολφιν αλλά είναι τραγικός στο σκρολινγκ μα να μην υπάρχει ένας μπροουσερ να τα έχει όλα ;;;;

μόνο τον flashfox βλέπω σαν καλύτερο με μόνο αρνητικό δεν έχει καλό πρόγραμμα για να βλέπεις βιντεακι αλλά θα συμβιβαστώ και θα περιμένω .

Επειδή δεν θυμάμαι αν τον δοκίμασες, τον uc τον είδες?

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Πλοήγηση στο διαδίκτυο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...